Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Anna K. bojuje proti rakovině
Aktualizováno 9.6. 2017 19:49
rakovina prsu

Anna K. znovu bojuje s rakovinou. Na jaké příznaky si dávat pozor?!

Zpěvačka Anna K. znovu bojuje s rakovinou prsu. Ta mezi nejčastější nádorové onemocnění u žen. Nad nemocí už před lety zvítězila. Teď se jí ale opět vrátila. Včasný záchyt nádoru je pro úspěšnost léčby velmi důležitý. V případě zanedbání může neléčený karcinom skončit smrtí.

zákeřná rakovina

Herečka Devátá má břicho plné nádorů! Myslela si, že jen tloustne

Oblíbené herečka Ivanka Devátá (81) má rakovinu tlustého střeva. Svěřila se s tím deníku Aha! Vážná operace ji čeká už za pár dní, chemoterapii ale odmítá.

Smutná diagnóza

Hoch kreslil panáčky se skvrnou na hlavě. Lékaři zjistili děsivou věc

Sedmiletý chlapec trpěl dlouhé měsíce bolestmi hlavy. Byly tak silné, že z nich Emre často zvracel. Lékaři stále nemohli přijít na to, co mu je. Až když začal kreslit panáčky s černou skvrnou na hlavě, ukázalo se, že má na mozku nádor.

Prásk.tv píše:

Maddy Ritchieová - 20
čtěte o tématu nádor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

SMS
Aktualizováno 21.4. 2017 19:07
světový precedent

Mobil způsobil rakovinu, poprvé uznal soud! Ital získá tučnou rentu

Italský soud jako první na světě uznal, že mobil může způsobovat rakovinu. Manažer s nezhoubným nádorem, který svůj mobil používal i čtyři hodiny denně celých 15 let, má nyní nárok na 500 euro (13 500 korun) měsíčně.

Jak ji poznat?

Rakovina jater je tichý zabiják! Tohle jsou její příznaky! PŘEHLED

Rakovina jater sice nepatří mezi nejčastější nádory, ale dokáže to "vynahradit" svou zákeřností. Rakovina jater se totiž hlavně zpočátku v podstatě nedá poznat, často probíhá úplně bez příznaků. Jak ji tedy můžete poznat?

Zákeřná nemoc

Nemáte nádor slinivky? Devět varovných příznaků!

Rakovina slinivky patří mezi nejhorší typy nádorových onemocnění - drtivou většinu pacientů se totiž nedaří vyléčit, deset a více let od diagnózy přežuje jen jeden člověk ze sta! Jak se bránit?

Záchrana života

Žena nejedla, břicho jí ale rostlo! Lékaři vyoperovali 33kilový nádor

Obrovský nádor vyoperoval tým lékařů z břicha jedné Mexičance. Tumor vážil neuvěřitelných 33 kilo a zabíral většinu břišní dutiny. Žena držela dietu a hubla všude, jen ne v pase. Operací jí doktoři zachránili život.

krutá tvář nemoci

Kráska začala nekontrolovatelně tloustnout. Kvůli vážné nemoci

Byla krásná a úspěšná, ze dne na den se ale změnila k nepoznání. Vicki Perezová kvůli vážné nemoci začala rapidně přibírat, každý den přitom chodila do posilovny. Lékaři jí diagnostikovali nádor na mozku.

Průlom

Nečekaný objev: Salmonela dokáže léčit rakovinu! Za 12 dní!

Když se řekne salmonela, většina z nás si představí zvracení, horečku a průjmy. To se ale možná změní - vědci v jižní Koreji totiž zjistili, že bakterie dokáže velmi účinně zatočit s rakovinou.

Karel Gott
Aktualizováno 18.2. 2017 07:40
Děsivá možnost

Proč Gotta znovu operovali? Může to být nový nádor!

Pořádný šok zažili tento týden fanoušci Karla Gotta, když vyplulo na povrch, že mnohonásobný Zlatý slavík skončil v nemocnici a musel podstoupit další operaci břicha.