Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Daniel Downing, chlapec umírající na rakovinu
16.07.
Smutný příběh

Máma myslela, že Dan potřebuje brýle. Lékaři jí řekli šokující zprávu

Zdrcující zprávu řekli lékaři mladé britské mamince. Když si myslela, že její syn potřebuje brýle, odvedla ho k očnímu lékaři. Ten chlapce poslal na magnetickou rezonanci. V nemocnici pětiletému Danielovi diagnostikovali vzácný nádor mozku, který je bohužel neléčitelný.

Nádor vzal muži půl obličeje
09.07.
galerie rekonstrukce obličeje

Nádor vzal muži půl obličeje, díky náročné operaci má znovu naději

Muži zůstala jen polovina obličeje poté, co mu čelistí prorostl velmi vzácný nádor. I když se ho podařilo doktorům odstranit, jeho tělo odmítlo všechny pokusy o rekonstrukci obličeje, až nyní mu svitla naděje. I když jeho současná podoba přitahuje pozornost, jeho životní úroveň výrazně stoupla.

Anna K. bojuje proti rakovině
aktualizováno 09.06.
rakovina prsu

Anna K. znovu bojuje s rakovinou. Na jaké příznaky si dávat pozor?!

Zpěvačka Anna K. znovu bojuje s rakovinou prsu. Ta mezi nejčastější nádorové onemocnění u žen. Nad nemocí už před lety zvítězila. Teď se jí ale opět vrátila. Včasný záchyt nádoru je pro úspěšnost léčby velmi důležitý. V případě zanedbání může neléčený karcinom skončit smrtí.

Prásk.tv píše:

Libby Huffer - 1
čtěte o tématu nádor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dárek k narození? Ožívá tradice mincí do kolébky

Babičky, dědečkové i tetičky si často lámou hlavu nad tím, jaký koupit dárek k narození dítěte.

Ivanka Devátá
10.05.
zákeřná rakovina

Herečka Devátá má břicho plné nádorů! Myslela si, že jen tloustne

Oblíbené herečka Ivanka Devátá (81) má rakovinu tlustého střeva. Svěřila se s tím deníku Aha! Vážná operace ji čeká už za pár dní, chemoterapii ale odmítá.

Emre Erulkeroglu
27.04.
Smutná diagnóza

Hoch kreslil panáčky se skvrnou na hlavě. Lékaři zjistili děsivou věc

Sedmiletý chlapec trpěl dlouhé měsíce bolestmi hlavy. Byly tak silné, že z nich Emre často zvracel. Lékaři stále nemohli přijít na to, co mu je. Až když začal kreslit panáčky s černou skvrnou na hlavě, ukázalo se, že má na mozku nádor.

SMS
aktualizováno 21.04.
světový precedent

Mobil způsobil rakovinu, poprvé uznal soud! Ital získá tučnou rentu

Italský soud jako první na světě uznal, že mobil může způsobovat rakovinu. Manažer s nezhoubným nádorem, který svůj mobil používal i čtyři hodiny denně celých 15 let, má nyní nárok na 500 euro (13 500 korun) měsíčně.

Bolest zad
26.03.
Jak ji poznat?

Rakovina jater je tichý zabiják! Tohle jsou její příznaky! PŘEHLED

Rakovina jater sice nepatří mezi nejčastější nádory, ale dokáže to "vynahradit" svou zákeřností. Rakovina jater se totiž hlavně zpočátku v podstatě nedá poznat, často probíhá úplně bez příznaků. Jak ji tedy můžete poznat?

Bolest břicha
25.03.
Zákeřná nemoc

Nemáte nádor slinivky? Devět varovných příznaků!

Rakovina slinivky patří mezi nejhorší typy nádorových onemocnění - drtivou většinu pacientů se totiž nedaří vyléčit, deset a více let od diagnózy přežuje jen jeden člověk ze sta! Jak se bránit?

Lékaři ženě vyoperovali 33kilovou cystu - 1
22.03.
Záchrana života

Žena nejedla, břicho jí ale rostlo! Lékaři vyoperovali 33kilový nádor

Obrovský nádor vyoperoval tým lékařů z břicha jedné Mexičance. Tumor vážil neuvěřitelných 33 kilo a zabíral většinu břišní dutiny. Žena držela dietu a hubla všude, jen ne v pase. Operací jí doktoři zachránili život.

Vicki Perez
06.03.
krutá tvář nemoci

Kráska začala nekontrolovatelně tloustnout. Kvůli vážné nemoci

Byla krásná a úspěšná, ze dne na den se ale změnila k nepoznání. Vicki Perezová kvůli vážné nemoci začala rapidně přibírat, každý den přitom chodila do posilovny. Lékaři jí diagnostikovali nádor na mozku.