Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rodina se rozloučila se zesnulým hercem Alešem Kubátem
31.12.
Zemřel ve 30 na rakovinu

Sbohem, bráško! Zdrcená rodina se loučila s hercem z Ordinace

Rodina a přátelé se na Silvestra rozloučili s hercem a moderátorem Alešem Kubátem. Mladý herec nečekaně podlehl zákeřné rakovině, svůj boj prohrál v pouhých 30 letech.

Zemřel herec a zpěvák Aleš Kubát - 3
29.12.
Hrál i v Ordinaci

Sestra herce Kubáta: Ráno zjistili, že má rakovinu, v noci zemřel!

Rodina se jen těžko vyrovnává s nečekaným úmrtím mladého herce Aleše Kubáta, který nečekaně zemřel ve středu 26. prosince ve věku pouhých 30 let. Mladému herci ten den diagnostikoval rakovinu. Jak vypadal jeho poslední den, teď prozradila Kubátova sestra Kateřina.

Záhady 2018
28.12.
Záhady 2018

Nevysvětlitelný úhyn i nečekané vyléčení! Velké záhady roku 2018

Záhady a tajemství přitahují badatele i laickou veřejnost od nepaměti. I v letošním roce se objevily nové, jen těžko vysvětlitelné případy, jiné se zase naopak podařilo vyřešit. Podívejte se na přehled záhad roku 2018.

Prásk.tv píše:

Miminko se pořád smálo
čtěte o tématu nádor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Mise nový domov - Hanička
05.12.
jak žijí dnes

Rodiče nemocné Haničky z Mise: Chemoterapie přinesla komplikace

Ve středeční Misi nový domov jste byli svědky silného příběhu. Malou Haničku bolelo bříško, lékaři zjistili, že má nádor. Rodina navíc žila ve vlhkém a plesnivém domě. Jak se jim daří dnes?

Mise nový domov - Hanička
03.12.
mise nový domov

Haničku bolelo bříško, lékaři přišli s mrazivou diagnózou: Má nádor!

Ve středu večer se můžete těšit na další díl pořadu Mise nový domov. Tereza Pergnerová a její tým opět poctivě hledaly rodinu, která potřebuje pomoc a zaslouží si šanci na nový začátek. Tentokrát se vydáme do malebné vesničky na Znojemsku.

Charlie Proctor - 6
12.11.
Smutný konec

"Mami, promiň," šeptal chlapec s rakovinou. Zemřel jí v náručí

Pětiletý Charlie z anglického Accringtonu trpěl vzácnou formou rakoviny od roku 2016. Jeho rodiče vysbírali dostatek peněz na operaci v USA, tu už ale chlapec nestihl. V sobotu zemřel mámě v náručí.

Poslední okamžiky malé Zoey
12.07.
agresivní rakovina mozku

Z toho puká srdce! Rodiče sdíleli fotku dcerky pár chvil před smrtí

Zdrcení rodiče sdíleli poslední fotku své umírající dcery Zoey, kterou postihl vzácný mozkový nádor. I když se jedná o bolestivý moment, matka fotku nahrála na sociální sítě, aby ostatním dodala naději při boji s touto vzácnou nemocí. Srdceryvná fotografie okamžitě obletěla svět.

Vyšetření rakoviny štítné žlázy
07.06.
záchrana života

To je zrak! Doktor si v televizi všiml bulky, ženě zjistili rakovinu

O ohromném štěstí může mluvit mladá žena ze Severní Karolíny, která vystoupila v televizi. Během vysílání si pozorný doktor, který pořad sledoval, všiml podezřelé bulky na krku. Celou situaci ale nenechal plavat a rozhodl se ženu vyhledat. To se mu nakonec podařilo, doktoři následně ženě diagnostikovali rakovinu a začali okamžitě s léčbou.

Rakovina
aktualizováno 14.05.
Meziroční srovnání

Boj s rakovinou je stále dražší, nejvíc zabíjejí tyto typy nádorů

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) zveřejnila podrobné meziroční srovnání počtu nádorů a nákladů na léčbu rakoviny za poslední tři roky. Čísla ukazují, že se zvyšuje počet pacientů a souběžně s tím i peníze potřebné k jejich léčbě.

Libuši praskl nehet, byla to rakovina
aktualizováno 09.05.
příznaky na co dát pozor?

Libuši zjistili rakovinu, praskl jí nehet! Projevů ale může být více

Pod nehtem, na chodidle nebo na dlani. I to jsou místa, kde se může objevit nejzákeřnější forma rakoviny kůže - zhoubný melanom. Často bývá zaměňován za běžnější kožní nemoci. O to horší jsou pak následky. Lidé přicházejí k odborníkům pozdě, často už v pokročilých a špatně léčitelných stádiích rakoviny.