Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Eszter zemřela v Turecku
15.05.
Co se stalo?

Záhadná smrt Eszter! Odjela za láskou do Turecka, přišla tragédie

Rodina a přátelé oplakávají dvaatřicetiletou Slovenku Eszter G., která zemřela před třemi týdny za záhadných okolností v tureckém hlavním městě Ankaře. Do země se Eszter přestěhovala za přítelem. Podle kamarádů se měla Eszter přimotat do přestřelky na ulici a jedna z kulek ji měla zasáhnout.

Pátrání - utonutí
02.05.
brutální vražda

Muž zabil Slovenku při sexu: Její tělo rozčtvrtil a hodil do jezera!

Potápěči v minulých týdnech vylovili z Neziderského jezera na východě Rakouska části ženského těla. Vyšetřovatelům se nyní podle listu Kronen Zeitung podařilo zjistit, že jde o slovenskou prostitutku, kterou měl pachatel zavraždit sekerou. Policie už možného vraha zadržela.

Slovenka se utopila v Atlanském oceánu
aktualizováno 01.08.
tragická událost

Zuzana (24) se utopila v Atlantiku. Studovala univerzitu v Praze

Čtyřiadvacetiletá Slovenka Zuzana se utopila v Atlantiku. Mladá žena byla nezvěstná několik hodin, její tělo pak vyplavil oceán na břeh.

Prásk.tv píše:

Žena randila s lakomcem - 1
čtěte o tématu Slovenka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Slovenka, která pomočila a zapálila Korán
aktualizováno 20.02.
těžký život

Znásilnění i ztráta syna: Temná minulost dívky, která spálila korán!

Slovenka Sheila Sz. (24) pomočením a zapálením posvátné knihy islámu způsobila pořádné pozdvižení. Její matka už prosila prezidenta o milost. Dceru, kterou obvinili z extrémismu, hájí tím, že měla velmi těžké dětství.

Slovenka pomočila Korán
aktualizováno 17.02.
video pobouřila svět

Zatkli Slovenku, která pomočila a spálila korán! Hrozí jí tvrdý trest

Slovenka, která se prezentovala na internetu pálením koránu a močení na něj zřejmě nevyvázne bez trestu. Sheila Sz. skončila v rukou policie a prokuratura ji stíhá pro "zločin výroby extremistických materiálů". Hrozí jí až šest let vězení.

Eva Michaláková a její děti
aktualizováno 04.06.
kauza michaláková

Silvie pracuje u norské sociálky. Popsala, jak odebírají děti z rodin

O víkendu se napříč Evropou odehrál v několika větších městech pochod a demonstrace proti praktikám norské sociální služby Barnevernet a odebírání dětí. Slovenský portál Topky.sk teď zveřejnil zpověď Slovensky, která pro sociální službu v Norsku pracovala. A ta Barnevernet spíše vychvaluje.

Martina Štetiarová - 1
30.08.
Blonďatá kráska

Kdo má nejkrásnější tělo v bikinách na světě? Tato Slovenka!

Krásné dívky bojují o uznání v podobě titulů v různých soutěžích neustále. Nyní měla úspěch naše "sousedka" ze Slovenska! Podívejte se na ni do fotogalerie.

Daniela Karaffová
13.05.
děsivý nález

Brutální vražda Daniely (36): Našli ji nahou zahrabanou v lese!

Matka dvou malých dětí (3 a 6) záhadně zmizela před rokem, v březnu 2013. Nyní její tělo našli v Kapucínském háji. Nejspíš ji zavraždil její partner...

Mayka Kukučová
07.04.
Hlavní podezřelá

Boháče našli v kaluži krve! Z vraždy podezřívají tuhle krásnou Slovenku (20)

Policie zahájila pátrání po mladé Slovence, bývalé přítelkyni obchodníka se zlatem a zlatníka Andrewa Bushe. Tento britský podnikatel byl o víkendu brutálně zavražděn ve své vile na španělském Costa del Sol.