Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek: Agrese pokračovala i během „osmi očí“! - 5
20.04.
Výměna manželek

Roman obvinil štáb: "Nalévali mě alkoholem!" Režisér řekl, jak to je

Středeční Výměna manželek šokovala především strkanicí mezi Janou a náhradním manželem Romanem. Proti agresorovi musel dokonce zasáhnout režisér, kterého pak Roman obvinil, že vše zinscenoval. Teď filmař popsal svou verzi.

2131665
19.04.
život po výměně

Jdi se léčit, vzkázal Romanovi Richard. Kdyby ho potkal, bude zle

Ve středu večer jste mohli sledovat další premiérový díl Výměny manželek. Jana to s cholerickým náhradním manželem Romanem neměla vůbec jednoduché, došlo dokonce na fyzické napadení. Jak na Výměnu vzpomíná ona i její partner Richard?

Výměna manželek: Agrese pokračovala i během „osmi očí“! - 3
18.04.
Výměna manželek

Roman popsal bitku i Janinu péči: Synovi odpadly kusy masa!

Středeční díl Výměny manželek znovu nabídl dramatické momenty. Roman si zrovna nesedl s náhradní manželkou Janou a jejich hádka skončila strkanicí, která u diváků vyvolala bouřlivou reakci. Jak Roman a jeho partnerka Žaneta na Výměnu vzpomínají?

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - 18. 4. 2018 - život po
čtěte o tématu život po Výměně na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Výměna manželek - Naďa a Martin
12.04.
život po natáčení

U Nadi z Výměny se dějí velké věci: Svatba a přírůstek do rodiny

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Naďa, která je zvyklá na dvanáctičlennou rodinu, se dostala do domácnosti, kde žijí jen čtyři. Jak na natáčení vzpomíná a co se u ní změnilo?

Výměna manželek - Jana a Petr
aktualizováno 12.04.
život po výměně

Petr se ostře pustil do Nadi: Je hloupá, život v tlupě je jednodušší

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Jana se dostala do domácnosti, kde žilo celkem 12 lidí, což ji pořádně šokovalo. Jak na Výměnu vzpomíná?

Výměna manželek: Simona a Zdena - 7
05.04.
Výměna manželek

Simča se obula do Richarda: Za ty děti si zaslouží kopnout do zadku!

Ve středu diváci sledovali další napjatý díl Výměny manželek. Rozpory nastaly především mezi Simonou a Richardem, který se podle náhradní manželky nestaral o děti a byl líný. Richard zase o Simoně tvrdil, že je příliš dominantní. Změnila se po účasti v pořadu?

Výměna manželek: Simona a Zdena - 3
04.04.
Život po Výměně

"Simona měla radši psa než děti," říká Richard! Tohle jí vzkazuje

Ve středu mohli diváci sledoval další dramatický díl Výměny manželek. V něm se představila i Zdenka, která pochybovala o svém vztahu s Richardem a přemýšlela o rozchodu. Na jeho lenost si stěžovala i náhradní manželka Simona. Změnilo se v rodině po účasti v pořadu něco?

Výměna manželek: Dvouletý syn řídí celou domácnost! - 3
aktualizováno 29.03.
život po natáčení

Irina dělala všechno špatně, zuřila Míša. Lituje ukončení Výměny?

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl populární reality show Výměna manželek. Míša náročné natáčení psychicky nezvládla a osmý den ho ukončila. Lituje toho dnes?

Irina a Alex
aktualizováno 29.03.
život po výměně

Michal byl jako tyran, svěřila se Irina. Promluvila o obtěžování

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Irina se dostala do rodiny despotického Michala, který jí celých osm dní dával pořádně zabrat. Jak na natáčení vzpomíná a co si o náhradním manželovi myslí?

Výměna manželek - Marcela
22.03.
život po natáčení

Ostrá slova Marcely z Výměny: Kdybych mohla, tak ty děti seřežu

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl reality show Výměna manželek. Temperamentní Marcela se dostala do rodiny se šesti dětmi a jejich chování jí vyrazilo dech. Jak dnes na natáčení vzpomíná?