Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek - Lucie a Pavel
25.10.
život po výměně

Marie se o děti nestarala, říká Lucie. Drsně se mlátily pěstmi!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Maminka jednoho dítěte Lucka se dostala do rodiny, kde měli děti hned čtyři. A někdy to prý s nimi nebylo vůbec jednoduché. Jak se dnes rodině daří?

Výměna manželek - Marie a Jiří
24.10.
život po výměně

Lucka zbila moje děti, tvrdí Marie. Kdybych ji potkala, tak ji zabiju!

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Extravagantní Marie se dostala do rodiny, kde podle ní věnovali víc času kočkám než dítěti. Jak dnes partneři žijí a změnilo se u nich něco?

Výměna manželek - Jarmila
18.10.
jak se jim vede?

Drsný vzkaz Jarmily: Jirku bych zakopala, aby nemohl škodit lidem

Ve středu večer jste se mohli dívat na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Jarmila se dostala do rodiny, kde vše řídil dominantní Jirka. Jak na natáčení vzpomíná a co je u nich nového?

Prásk.tv píše:

Výměna manželek-život po Výměně - 12
čtěte o tématu život po Výměně na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Výměna manželek: Dominantní typy v jedné domácnosti - 8
17.10.
jak dnes žijí?

Jarmila je sobec bez mozku, zuřila Martina. Synovi prý šlo o život

Ve středu večer jste se mohli dívat na premiérový díl reality show Výměna manželek. Nejvýraznější postavou byl Jirka, který řídí chod celé své rodiny. Manželku mu dokonce odevzdává celou svou výplatu. Jak dnes rodina žije?

Výměna manželek - Ivana
11.10.
život po výměně

Byla jsem úplně na dně, brečela Ivana. Tereze poslala jasný vzkaz

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Ivana se dostala do domácnosti, kde se na úklid příliš nedbalo a dvouletá dcera žila v příšerných podmínkách. Jak na natáčení vzpomíná?

Výměna manželek - Tereza a Marek
10.10.
život po natáčení

Terezu po Výměně zasáhla krutá nemoc. Musí brát i antidepresiva!

Ve středu večer jste se mohli dívat na další díl reality show Výměna manželek. Tereza se v náhradní rodině potýkala s psychickými problémy a nakonec muselo být natáčení předčasně ukončeno. Jak dnes rodina žije?

Výměna manželek: Pekelných deset dní! - 4
04.10.
Výměna manželek

Míra odhalil temné tajemství Lucie! Tohle náhradní manželce přeje

Ve středu mohli diváci sledovat další díl reality show Výměna manželek. Znovu se setkaly naprosto rozdílné rodiny, vznikalo proto mnoho sporů. Většinu z nich vedl Míra s náhradní manželkou Lucií, která je podle něj špindíra.

Lucie zavzpomínala na Výměnu manželek
03.10.
Výměna manželek

Lucie přiznala rozvod s Lukášem! Řekla, jak to bylo s cigaretami

Ve středu jste mohli sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Spory vznikaly především mezi Mírou a Lucií, která se musela přizpůsobit typické romské domácnosti. Jak na to s odstupem času Lucka vzpomíná?

Eva a Scilárd z výměny manželek
27.09.
život po výměně

Petra už nechci nikdy vidět, zuří Eva. Odhalila nechutnou přetvářku

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Eva se dostala do rodiny, kde hádky jsou na denním pořádku a násilí tu není nic výjimečného. Jak na natáčení vzpomíná a jak dnes žije?

Výměna manželek: Nože, pěsti a modřiny! - 11
aktualizováno 26.09.
Život po Výměně

Eliška si po Výměně prošla peklem. Petrovi hrozí vězení

Ve středu TV Nova odvysílala další premiérový díl Výměny manželek, kde se diváci mohli setkat s mladou Eliškou, jejíž vztah s Petrem byl na ostří nože. Spory mezi nimi vygradovaly a Petr teď možná skončí ve vězení!