Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vrchní soud v Praze. Ilustracní foto
aktualizováno 13.03.
pobodal seniora

Hlas mrtvého dědečka ho nabádal k vraždě. Muž si odsedí 10 let

Deset let ve věznici s ostrahou si odsedí Jiří Kilian (44) za pokus o vraždu, ke které ho nabádal hlas jeho mrtvého dědečka. V úterý o tom rozhodl vrchní soud, který zamítl Kilianovo odvolání a naopak vyhověl státní zástupkyni, která žádala zpřísnění trestu.

Kate ukázala rostoucí bříško - 3
09.11.
Měla halucinace

Žena trpěla stejnou nemocí jako těhotná Kate. Skočila pod vlak!

Mladá Britka trpěla v těhotenství stejnou nemocí jako vévodkyně Kate. Silné bolesti a nevolnost zaháněla marihuanou i lysohlávkami. Drogy jí ale způsobovaly halucinace, až v psychóze asi rok po porodu skočila pod vlak!

Alergie
aktualizováno 13.03.
zákeřná léčiva

Děti viděly nábytek u stropu! Léky na alergie způsobují halucinace

Léky proti alergii na pyl způsobily téměř sedmdesáti lidem halucinace. Z toho šesti dětem. Je možné, že tyto nežádoucí účinky se projevily také u dalších lidí, kteří to ale nikomu nenahlásili. Alergiemi trpí přibližně jeden milion Čechů, z nich je zhruba 400 000 dětí. Ročně spotřebují padesát milionů dávek léků, které můžou halucinace způsobit.

Prásk.tv píše:

Halucinogenní video
čtěte o tématu halucinace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?

Spánková paralýza
10.03.
spánková paralýza

Slyší hlasy, vidí duchy! Hrůzná nemoc je jako posednutí ďáblem

Chcete křičet o pomoc, ale nikdo vás neslyší. Chcete utéct, ale nedokážete se ani pohnout. A to nejhorší má teprve přijít. Seznamte se s nemocí, kterou byste nepřáli ani největšímu nepříteli - spánkovou paralýzou.

Míša zemřela na kolejích
10.12.
Šokující zjištění

Smrt Míši: Její přítel bral na seance s halucinogeny i své děti!

Krásná umělkyně Míša zemřela minulý týden poté, co ji přejel rychlík. Na místě s ní byl její přítel Petr Chrisantem Macháček, který ale stihnul koleje přeběhnout. Vyšlo najevo, že se pár věnoval podivným seancím, na kterých se pijí halucinogenní látky. Míša tyto rituály podrobně popsala na internetu. Děsivá je skutečnost, že Macháček na setkání vzal i své malé děti.

1918934
14.10.
zmatení smyslů

Tato optická iluze může vyvolat halucinace! Troufnete si na ni?

Optické iluze jsou mezi lidmi stále populárnější, v poslední době se ale využívají i k léčebným účelům. Některé totiž mají halucinogenní účinky a mohou pomáhat lidem, kteří trpí třeba Parkinsonovou chorobou. Jako například tato.

Optický klam způsobuje halucinaci
28.06.
internetový virál

Hotová senzace: Tohle VIDEO způsobí krátkodobou halucinaci!

Pokud si chcete vyzkoušet, jaké je to mít opravdovou halucinanci, pak se podívejte na následující video. Stačí jen pozorovat písmenka uprostřed pohyblivých obrazců a v určitou chvíli odtrhnout zrak. Nemusíte mít přitom vůbec strach, halucinace trvá jen několik málo vteřin, pak se vše opět vrátí do normálu.

Plačící chlapec
12.12.
Pozor!

Halucinogenní atropin našli v dětské výživě! Máte ji doma i vy? 

Českým dětem hrozí velké nebezpečí. Inspektoři našli v dětské výživě, která se dostala i na náš trh, nebezpečnou halucinogenní látku atropin!

Podivín tvrdil, že ho v parku ohrožuje obří zmije
14.11.
Vymyšlená zmije

Na prolézačce se skrýval před obřím hadem, skončil v blázinci

Tak tohle tu dlouho nebylo! Vlastním očím nevěřili ve čtvrtek ráno mladoboleslavští strážíci, když přijeli do jednoho z místních parků. Objevili tu totiž muže, kterého stíhala obří zmije!