Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zadržená češka v Pakistánu u soudu
15.12.
Posun v případu

Tereza měla ve vězení zvláštní návštěvu! Už ví, kdy padne verdikt

Češka Tereza H. strávila v pákistánském vězení už téměř rok. Její čekání na rozsudek by ale mohlo být brzy u konce. Soudce chce totiž vynést verdikt co nejdříve a údajně už stanovil i datum.

Slávek Boura
aktualizováno 14.12.
rozhovor bývalý moderátor

Slávka Bouru obvinili z pašování drog! Absurdní, brání se

Bývalý moderátor televize Nova Slávek Boura byl obviněn z pašování drog. Měl být součástí sítě drogových kurýrů, kteří propašovali osm set kilogramů narkotik mezi Českem, Novým Zélandem a Austrálií. V rámci policejní akce s krycím jménem Vombat bylo obviněno celkem 60 lidí.

Zadržená češka v Pakistánu
28.11.
Tvrdá slova

Advokát "pašeračky" Terezy H. o obžalobě: Je to výmysl!

Soud s Češkou Terezou H., které hrozí v Pákistánu za pašování drog v krajním případě i mnohaletý trest, nabral ve středu spád. Advokát údajné pašeračky totiž obžalobu totálně rozcupoval a řekl, že je případ vymyšlený!

Prásk.tv píše:

Demi Lovato
čtěte o tématu heroin na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Zadržená češka v Pakistánu
aktualizováno 13.11.
Češka v Pákistánu

Pašeračka Tereza už se nesměje! Trápí ji zvláštní potíže

V Pákistánu pokračuje soud s Češkou Terezou H., která je podezřelá z pašování drog. Tereza už ale nerozdává úsměvy na všechny strany, k úternímu stání přišla skleslá a podle místních médií také nemocná. Řízení bylo znovu odloženo.

Tereza H.
aktualizováno 05.11.
To málokdo čekal

Zvrat v případu pašeračky Terezy! Pomohla jí protidrogová policie

Češka Tereza H. obviněná v Pákistánu z pašování drog, má novou naději. Pomoci se jí dostalo z nečekané strany, od protidrogové policie. Proces s Terezou se blíží ke konci a mladá Češka stále doufá, že si vyslechne osvobozující rozsudek.

Češka zadržená v Pákistánu - 1
01.11.
Pašeračka čeká

Tereza je ve vězení už 10 měsíců! Z těchto důvodů dál čeká na verdikt

Přestože si měla rozsudek v Pákistánu vyslechnout do konce října, bude si Tereza ještě muset počkat. Soudní líčení kvůli Češce, která měla pašovat drogy, se totiž stále odkládají. Důvody jsou různé - od kriketového turnaje po stávku soudců.

Zadržená češka v Pakistánu u soudu
25.10.
Pašeračka v Pákistánu

Tereza se těšila na rozsudek, všechno je jinak! Oslnila diamanty

Češka Tereza H., která je v Pákistánu souzena za pašování drog, znovu stanula před soudem. Líčení se ale opět odložilo a Tereza tak k soudu jela zbytečně. Jako obvykle si dala záležet na svém vzhledu a na uších měla dokonce nové náušnice s blyštivými kameny.

Heroin - ilustrační foto
29.09.
Bizarní případ

Žena schovala drogy do vagíny. Muž se jí tam pokusil vloupat!

Opravdu bizarní případ vyřešil soud v anglickém městě Truro v hrabství Cornwall. Hlavní "hrdinkou" kauzy byla žena, která schovávala heroin ve vagíně v Kinder vajíčku a její známý, který se k drogám pokusil dostat, když usnula. Jeho nápad ale neměl šťastný konec.

Leroy Parker s dcerou
03.09.
krutý osud

Dceru zabila meningitida, tak prvně zkusil heroin. Ráno byl mrtvý

Se ztrátou své milované dcery (†2) se nedokázal smířit Leroy Parker (31) z britského Clitheroe. Malá Jazmin zemřela v listopadu 2016 na meningitidu. Aby svůj žal utišil, zkusil Leroy heroin, to se mu ale stalo osudným.

Heroin - ilustrační foto
aktualizováno 13.08.
Drogy na předpis

Heroin zdarma! V Norsku budou drogu vydávat na předpis

Norsko připravuje testovací program, ve kterém budou lékaři předepisovat bezplatně heroin lidem, kteří trpí nejvážnějším stupněm závislosti. Cílem je nejen zlepšení životních podmínek narkomanů, ale také snížení úmrtnosti způsobené předávkováním tvrdou drogou.