Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sňatkový podvodník Jaroslav Doležal
aktualizováno 17.08.
Obratný svůdník

Sňatkový podvodník si přišel na miliony, soud mu dal osm let!

Na osm let do vězení poslal dnes ústecký krajský soud Jaroslava Doležala. Podle soudu během několika let vylákal peníze z několika desítek žen a pak je prosázel.

ilustrační foto
aktualizováno 13.08.
Rozsudek

Muže potrestali za zapalování lidí. Podle soudu ho to vzrušovalo

Po překvapivě krátkém jednání byl v pondělí vynesen rozsudek nad obžalovaným Petrem K., jehož případem se od pátku zabýval Krajský soud v Ostravě. Devatenáctiletý muž byl obžalován nejen z několika žhářských útoků na bezdomovce a napadení dvou osob, z nichž jedna následně zemřela. Byl odsouzen k 23 letům odnětí svobody. Může se odvolat.

Dewayne Johnson
11.08.
Přelomový rozsudek

Umírající muž vysoudil odškodné 6,5 miliard! Z postřiku má rakovinu

Přelomový verdikt vynesl soud v Kalifornii. Potvrdil, že 46letému zahradníkovi způsobil rakovinu postřik na hubení škůdců Roundup. Výrobce podle rozsudku dostatečně nevaroval před škodlivými následky. Muž tak vysoudil v přepočtu 6,5 miliardy korun.

Prásk.tv píše:

Kateřina Kristelová, Tomáš Řepka - 1
čtěte o tématu rozsudek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Útočil na expřítelkyni sekyrou a rýčem
08.08.
Zůstává ve vazbě

Muž měl družku škrtit a zranit sekerou. "Sexuální hrátky," hájil se

Vrchní soud v Olomouci projednával případ napadení, kterého se podle policie dopustil 29letý muž na bývalé přítelkyni. Tvrdil, že brutální napadení sekerou nebo rýčem bylo součástí sexuálních praktik. Trest 12letého vězení sice soud zrušil, muž ale zůstává ve vazbě.

S druhem prodávala svého syna (9) pedofilům
aktualizováno 07.08.
Šokující případ

Partneři prodávali syna pedofilům! U soudu se káli, jdou za mříže

V Německu padly tresty v ostře sledované kauze, kdy 48letá žena a její 39letý partner prodávali za tisíce eur teprve devítiletého syna pedofilům z celého světa. Ve vězení si odsedí 12leté tresty.

Bývalý exekutor Ivo Nedbálek
aktualizováno 08.08.
Odpyká si 7 let

Exekutor si měl nechat vymožené peníze! Soud ho poslal do vězení

Sedmiletým vězením potrestaly soudy bývalého ostravského exekutora, který si podle vyšetřovatelů nechával pro sebe velkou část peněz, které vymohl z exekucí. Několik nesrovnalostí našli v jeho úřadu policisté před rokem 2015. Měl si přijít na více než 11 milionů korun.

Muž, který měl zneužívat chlapce v Domašově
aktualizováno 01.08.
Už před 20 lety

Muž měl zneužít desítky chlapců! "Nebrali to zle," řekl u soudu

U Krajského soudu v Olomouci by měl ve středu zaznít rozsudek nad mužem, který podle obžaloby už před 20 lety zneužíval chlapce v Domašově. Hrozí mu až 12 let vězení.

Andrej Babiš, Jan Hamáček, Miloš Zeman
aktualizováno 25.07.
Spletitá kauza

Kauzy H-System se chytili politici, nabízejí pomoc i peníze

Kauza klientů H-Systemu nenechala chladnými politiky. Vložil se do ní jak prezident Miloš Zeman, tak premiér Andrej Babiš a vicepremiér Jan Hamáček. Nabídli schůzku se šéfem nejvyššího soudu, pomoc při vyjednávání mezi správcem konkurzní podstaty a lidmi z Horoměřic i příspěvek 50 tisíc korun.

Inaugurace Miloše Zemana - 16
aktualizováno 24.07.
Nedůvěřuje soudu

Zeman k H-Systemu: "Rozsudek vyvolává vážné pochybnosti!"

Prezident Zeman je důrazně proti rozsudku v kauze H-systému. Informoval o tom jeho mluvčí Jiří Ovčáček na svém twitterovém profilu. Podle Zemana vyvolává rozsudek pochybnosti o kvalitě našeho soudnictví.

Martin Chlouba
aktualizováno 24.07.
Vražda a pokus o vraždu

Padl trest za uškrcení dívky v Doubici. Verdikt je velmi tvrdý

Senát ústeckého krajského soudu poslal na 19 let do vězení Martina Chloubu, který podle obžaloby loni v Doubici na Děčínsku zavraždil čtrnáctiletou školačku a pokusil se zabít i její o dva roky starší kamarádku.