Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zadržená češka v Pakistánu u soudu
15.12.
Posun v případu

Tereza měla ve vězení zvláštní návštěvu! Už ví, kdy padne verdikt

Češka Tereza H. strávila v pákistánském vězení už téměř rok. Její čekání na rozsudek by ale mohlo být brzy u konce. Soudce chce totiž vynést verdikt co nejdříve a údajně už stanovil i datum.

Na ulici našli vážně pobodanou mladou dívku!
aktualizováno 30.11.
Milostný trojúhelník?

Jsi nula, jestli ji nezabiješ, hučela dívka do přítele! Dostal 4 roky

Čtyřletý trest dostal osmnáctiletý mladík z Prahy za to, že se před rokem pokusil podle obžaloby ubodat spolužačku. Podle rozsudku ho ke všemu navedla jeho přítelkyně, která na druhou dívku žárlila. Trest dostala i ona, verdikt ale není pravomocný.

Lukáš Nečesaný
aktualizováno 30.11.
Soudní maraton

Kauza Nečesaný znovu na startu. Ke krajskému soudu míří pošesté!

Kauza Lukáše Nečesaného, kterého už české soudy několik let "popotahují" za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích, se znovu vrací na začátek. Vrchní soud v Praze totiž opět zrušil osvobozující verdikt a poslel případ už pošesté k hradeckému krajskému soudu.

Prásk.tv píše:

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová - 1
čtěte o tématu rozsudek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Žena měla zneužívat vlastní dcery
aktualizováno 27.11.
Rozsudek

Pornografie i nechutné praktiky! Žena měla zneužívat malé dcerky

Ústecký krajský soud odpoledne vynese rozsudek nad ženou, která podle obžaloby zneužívala své vlastní dcery. Mělo k tomu docházet několik měsíců v azylovém domě na Děčínsku. Žena může skončit ve vězení až na 12 let.

Umělé oplodnění
aktualizováno 21.11.
ústavní soud

Žena chce dítě se svým mrtvým manželem. Ústavní soud řekl ne

Ústavní soud ve středu zveřejnil rozsudek, který se týká kontroverzního tématu. Žena chce mít dítě se svým zesnulým manželem. Klinika asistované reprodukce to ale odmítla. Konečné slovo měl Ústavní soud, který svým zamítnutím však zhatil ženiny poslední naděje.

Za vraždu novorozence půjde na 18 let do vězení
20.11.
Nepravomocný rozsudek

Muž měl umlátit novorozenou dcerku. Pak tvrdil, že ji zabil pes

Na 18 let do vězení má jít 28letý otec, který měl podle obžaloby loni v dubnu zavraždit svoji teprve 12denní dcerku. Když plakala, měl s ní třást a pak s ní praštil o zem. Podle znalkyně muž nedokáže ovládnout svoje emoce.

Týral manželku i děti
aktualizováno 09.11.
Týrání

Muž měl dětem pálit hračky a bít je i partnerku! Soud mu dal trest

Olomoucký krajský soud uložil v pátek muži za týrání někdejší partnerky a dvou nezletilých dětí v obci na Vsetínsku pět a půl roku vězení. Případem se zabýval od ledna loňského roku.

Most ve Vilémově
aktualizováno 08.11.
Tragédie ve Vilémově

Za pád mostu, při kterém zemřeli čtyři lidé, padl u soudu trest!

Stavbyvedoucí firmy Bögl & Krýsl Josef Spour má jít podle havlíčkobrodského soudu na čtyři roky do vězení za pád mostu ve Vilémově, při němž v roce 2014 zemřeli čtyři lidé. Soud mu také zakázal činnost stavbyvedoucího.

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
31.10.
Češka v Pákistánu

Další zklamání pro pašeračku Terezu! Soudce nedodržel svůj slib

Do konce října sliboval soudce rozsudek nad Češkou Terezou, která měla pašovat drogy z Pákistánu. Středeční líčení se ale znovu odročilo, tentokrát na čtvrtek. Slib tak určitě splněn nebude.

Komplic vraždy manželů z chatové osady na Ústecku
24.10.
Zatím nepravomocně

Jaroslav měl vrahovi pomáhat svázat oběti! Odsedí si 10 let

Deset let za mřížemi. Tolik si má odsedět Jaroslav Topinka, který podle obžaloby pomáhal vrahovi manželů z chatové osady na Ústecku. Šlo o zvlášť brutální případ, který tehdy vyděsil nejen obyvatele Ústí nad Labem.