Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2191557
aktualizováno 04.10.
zběsilá přestřelka

Muž v USA držel děti jako rukojmí, zastřelil policistu, další zranil

Útočník v Jižní Karolíně během zběsilé přestřelky zastřelil jednoho policistu, několik dalších postřelil. Během celého incidentu držel děti jako rukojmí. Střelce policie zneškodnila a zadržela, nikdo z rukojmích naštěstí nebyl zraněn.

Donald Trump
aktualizováno 20.09.
Návštěva prezidenta

Trump navštívil oblasti zasažené hurikánem! Škody jsou obrovské

Prezident Spojených států Donald Trump navštívil Severní a Jižní Karolínu. Přes oba státy se minulý týden přehnal hurikán Florenc a teď je trápí rozsáhlé záplavy. Živel tam po sobě zanechal téměř čtyři desítky mrtvých a obrovské škody, které se podle odhadů vyšplhají až k bilionu korun.

Škody napáchané hurikánem Florence
aktualizováno 18.09.
ničivý živel

Zkáza a smutek v USA: Hurikán Florence si už vyžádal 32 životů

Počet obětí hurikánu Florenc už vzrostl na 32. Jen v Severní Karolíně úřady hlásí 25 mrtvých. Živel, který v řadě zemí na východním pobřeží Spojených států způsobil mohutné záplavy a sesuvy půdy, napáchal podle odhadů škody v přepočtu za 450 miliard korun.

Prásk.tv píše:

Kala Brown a Charlie Carver - 16
čtěte o tématu Jižní Karolína na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Hurikán Florence
13.09.
je to strašidelné

Češku Hanku zasáhl hurikán. Modlí se, aby to dům vydržel!

Hurikán Florence dorazil k pobřeží Severní a Jižní Karolíny. Síla hurikánu se snížila z druhého na první stupeň pětibodové stupnice, extrémní nebezpečí ale podle záchranářů trvá. Češka Hanka Ries se rozhodla hurikán přečkat doma. Čeho se nejvíc obává?

Nehoda vlaku v Jižní Karolíně
05.02.
nehoda v Jižní Karolíně

Při srážce vlaků se zranilo 116 lidí! Vyšetřovatelé znají příčinu nehody

V Jižní Karolíně se v neděli srazily nákladní a osobní vlak. Příčinou nehody byla podle vyšetřovatelů špatně nastavená výhybka. Tragédie si vyžádala dva mrtvé a 116 zraněných.

Nehoda vlaku v Jižní Karolíně
aktualizováno 04.02.
Nehoda v Jižní Karolíně

Osobní a nákladní vlak se srazily! Zemřeli 2 lidé, přes 100 zraněných

V Jižní Karolíně se srazily nákladní a osobní vlak. Nejméně dva lidé zemřeli, více než 100 lidí se zranilo. Po nárazu vykolejila lokomotiva a několik vagónů osobního vlaku, kde bylo v tu chvíli 139 pasažérů a 8 členů posádky.

Komika Browna zmlátili během vystoupení
23.01.
brutální napadení

Známého komika napadl na jevišti divák! Mlátil ho stojanem i židlí

Brutálním napadením skončilo vystoupení amerického komika Steve Browna. V Jižní Karolíně ho jeden z diváků zbil přímo během vystoupení. Komik musel být po napadení ošetřen v nemocnici.

Přístav Charleston
aktualizováno 15.06.
hrozba v usa

Evakuace přístavu v Charlestonu: Na lodi měla být radioaktivní zbraň

Kvůli podezření, že na lodi Maersk Memphis může být tzv. špinavá bomba s radioaktivním materiálem, evakuovala americká pobřežní stráž přístav v Charlestonu v Jižní Karolíně. Hrozba se ale nakonec nepotvrdila.

Dívka přežila únos sériového vraha
aktualizováno 16.02.
zpověď poprvé promluvila!

Řetězy, kontejner, brutální sex: O pekle a věznění sériovým vrahem!

V řetězech kolem krku a uvězněná v kontejneru prožívala dva měsíce peklo. Na rozdíl od sedmi obětí sériového vraha Todda Kohlheppa ale měla Kala Brownová (30) to štěstí, že přežila. Nyní poprvé od svého listopadového vysvobození promluvila. Popsala strach i útrapy, které prožívala.

Obět střelby v JK
aktualizováno 02.10.
krutý čin

Chlapec střílel na základní škole! Zabil dítě (†6), dva lidi zranil

Pří šíleném řádění teprve čtrnáctiletého střelce na základní škole v Jižní Karolíně zemřel šestiletý Jacob. Smutnou zprávu potvrdila jeho zdrcená matka, která teď už jen doufá, že její chlapeček nalezl klid. Proč útočník střílel, není jasné. Policisté ale věří, že před incidentem ještě zabil svého otce.