Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sériový vrah Charles Manson
aktualizováno 20.11.
masový vrah

Zemřel masový vrah Charles Manson (†83), zabil sedm lidí

Vícenásobný vrah Charles Manson odpykávající si doživotní trest vězení v neděli večer zemřel. Podle agentury AP to dnes oznámila mluvčí kalifornských vězeňských úřadů, která prohlásila, že šlo o přirozenou smrt; Mansonovi bylo 83 let.

Salvatore „Toto” Riina zemřel
aktualizováno 17.11.
brutální vrah

Zemřel obávaný šéf známé mafie. Na svědomí měl 150 vražd!

bávaný šéf sicilské mafie Salvatore "Toto" Riina je mrtvý. Doživotně odsouzený vězeň zemřel na rakovinu za mřížemi. Muž měl přezdívku Bestie – byl zodpovědný minimálně za 150 vražd.

Antonín Pospíšil
16.11.

Exkluzivní rozhovor s mužem, který si odpykává třináctiletý trest

Podívejte se na zpověď muže, který si odpykává třináctiletý trest vězení za to, že před dvaceti měsíci zastřelil svého tchána.

Prásk.tv píše:

Viktoria Povesma - 1
čtěte o tématu vrah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK PRO NÁROČNÉ

Vánoce se blíží a vy ještě nemáte dárek? Darujte wellnes pobyt. Ale vybírejte pečlivě.

Vrah z Japonska - 2
03.11.
nové informace

Japonec zavraždil 9 lidí. Zápach maskoval stelivem pro kočky

Vrah z Japonska schovával v lednici devět mrtvol. Své oběti hledal na sociálních sítích. Jejich těla rozřezal na malé kousky. Zápach chtěl zamaskovat stelivem pro kočky.

Vrah z Japonska - 2
01.11.
Chtěli to sami

Japonský vrah "pomáhal" obětem zemřít! Těla měl doma v mrazáku

Muž, který se v Japonsku přiznal k vraždě devíti lidí, se se svými oběťmi seznámil a sblížil online. Konkrétně prostřednictvím sociální sítě Twitter. Oběti měly mít údajně sebevražedné sklony a sedmadvacetiletý Takahiro Shiraishi jim chtěl pomoci zemřít.

Black Dahlia
26.10.
Black Dahlia

Záhadná vražda krásky objasněna po 70 letech! Vraha kryli policisté

Brutální vražda Elizabeth Shortové patřila od roku 1947 k nejzáhadnějším neobjasněným případům v historii Spojených států. Smrt mladé dívky, jejíž tělo někdo rozpůlil a znetvořil její obličej, se konečně podařilo objasnit. Důkazy vyšly najevo již v roce 1947. Vrah údajně nebyl usvědčen kvůli korupci na místní policii.

Delia Balmer a John Sweeney
12.10.
Děsivá zpověď

Žena žila se sériovým vrahem! "Věděla jsem, že mě rozřeže!"

Žena, která několik let žila se sériovým vrahem, se rozhodla promluvit. Popsala, jak našla jeho sekyru a další nářadí. Hned věděla, že je další na řadě - a přežila jen zázrakem. Teď tvrdí, že její tělo sice žije, uvnitř ale opravdu zemřela.

Dmitry Bakshaev
26.09.
kanibal z ruska

Zabil a snědl na třicet lidí! S ostatky těl si dělal selfie

Dmitry Bakshaev (35) z Krasnodaru v Rusku přiznal, že za svůj život snědl nejméně 30 lidí. Jeho kanibalismus začal v roce 1999 a s manželkou Natalií si části lidských těl skladovali v mrazáku. S ostatky obětí si údajně dělali i selfie.

Pobodání - 2
08.09.
Vražda v rodině

Praštil otce kladivem a pak ho ubodal. Pak se syn (17) šel udat

Slovensko už podruhé v tomto týdnu šokovala vražda uvnitř rodiny, kdy potomci zaútočili a zabili vlastní rodiče. V obou případech rodiče napadli synové - jeden podřezal matku, druhý ubodal otce.

Niels H. u soudu
aktualizováno 28.08.
masový vrah

Ošetřovatel se chtěl předvést, že umí oživit lidi. Zabil jich nejmíň 90

Nejméně 90 pacientů zavraždil podle vyšetřovatelů ve dvou německých nemocnicích bývalý ošetřovatel Niels H. Na tiskové konferenci v Oldenburgu to dnes uvedli zástupci zvláštní komise, která se činy někdejšího ošetřovatele zabývá. Niels H. se už dříve u soudu musel zodpovídat ze šesti vražd a byl odsouzen na doživotí.