Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Anketa Vydání do USA

Dahlgren si chce odsedět trest v USA. Nemají tam pro něj podmínky

Američan Kevin Dahlgren, který dostal od brněnského krajského soudu doživotí za čtyřnásobnou vraždu svých českých příbuzných, si chce odpykat trest ve Spojených státech. Převozu ale možná zabrání skutečnost, že Američané nemají detenční ústavy, do kterého by podle rozsudku měl Dahlgren putovat, pokud jej soud někdy podmínečně propustí.

Vrah kluka z mléka byl potrestán
Aktualizováno 20.4. 2017 14:46
známý případ

"Jeho tělo jsem vyhodil do smetí," přiznal se vrah po 38 letech

Zmizení Etana Patze bylo jednou z největších záhad americké kriminalistiky. Šestiletý chlapec se beze stopy ztratil před 38 lety při cestě do školy. Zničená rodina dlouhé roky nevěděla, co se milovanému synovi stalo a už ani nevěřili, že se to někdy dozví. Případ je však nyní uzavřen a vrah ve vězení.

Steve Stephens a jeho oběť
Aktualizováno 17.4. 2017 12:10
honička za katem

Vrah na ulici popravil staříka, vysílal to na Facebooku! Hledají ho

Američtí policisté jsou v pohotovosti. Pátrají po vrahovi, který na ulici chladnokrevně zavraždil starého muže a jeho popravu vysílal živě na Facebooku. Chlubí se tím, že údajně zabil i další lidi. Vrah je na útěku, v bílém voze a bude patrně někde ve státě Ohio či přímo ve městě Cleveland.

Prásk.tv píše:

Kane Kennedy - 1
čtěte o tématu vrah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Brutální vražda

Pár našli v kaluži krve, sousedé se bojí: Vrah pořád běhá na svobodě!

Už měsíc běhá na svobodě vrah, který brutálně ubodal manžele v jihoslovenské obci Okoč. Tragédie otřásla celou vesnicí, dvojice byla podle sousedů oblíbená a neměla žádné nepřátele. Policie zatím nemá jedinou stopu.

VIDEO Skočil z balkonu

Znásilnil dívenku, pak zabil ji i její prarodiče! Takhle se vyhnul soudu

Na internetu se objevilo děsivé video, které natočily kamery u soudu v Ohiu. Místo toho, aby čelil spravedlnosti, se násilník rozhodl sám ukončit život. Když ho policisté vedli do soudní síně, skočil z ochozu ve 4. patře.

Vražda Sabiny
Aktualizováno 7.4. 2017 13:29
Policejní brífink

Vražda Sabiny: Policie zveřejnila nové informace o hrůzném činu!

Policisté zveřejnili nové informace k případu zavražděné Sabiny. Zadrželi podezřelého, kterého už obvinili z vraždy. Tím má být Sabinin kamarád, kterého znala od dětství. Dívku našel její přítel minulou středu odpoledne mrtvou.

Zavražděný Zdeněk M.
Aktualizováno 6.4. 2017 07:13
Proč to nevysvětlí?

Přátelé ubitého Zdeňka: Vraha to ani nemrzí, rozsudek halí tajemství

Kamarádi Zdeňka M., kterého v Británii ubil 29letý Raymond řetězem, jsou zoufalí. Soud totiž rozhodl, že je muž nevinný a žádné odůvodnění tradičně neposkytl. Raymond Sculley přitom ve výpovědi ani neprojevil lítost, vypadal klidně.

Zavražděný čech v Londýně - 5
Aktualizováno 5.4. 2017 14:47
omilostněný vrah

Kvůli vraždě Čecha posílá Praha Londýnu diplomatickou nótu

Česká republika posílá do Londýna diplomatickou nótu v souvislosti s osvobozujícím rozsudkem v kauze zabitého českého občana. Novinářům to dnes v Bruselu řekl ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který se kvůli tomu sešel k dvoustrannému jednání se svým britským kolegou Borisem Johnsonem.

Vražda Sabiny - 2
Aktualizováno 5.4. 2017 18:33
už ho mají

Sabina svého vraha dobře znala! Zneužil důvěry její rodiny! FOTO

Bratr zavražděné Sabiny na svém facebookovém profilu prozradil totožnost muže, který měl ubít k smrti jeho milovanou sestru. Jedná se o mladého muže, který Sabinu i její rodinu znal.

Sabina Č. - 4
Aktualizováno 5.4. 2017 13:54
brutální vražda

Policie zadržela podezřelého z vraždy těhotné Sabiny!

Policie zadržela podezřelého z vraždy mladé Sabiny z Ostravska. Informaci potvrdila portálu TN.cz policie.