Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podezřelé z vraždy pumpařky vedou k soudu
aktualizováno 21.01.
Vražda v Nelahozevsi

Podezřelý se přepadením chlubil v hospodě! Z lupu nic neměl

Ivan H., obviněný z přepadení čerpací stanice u Nelahozevsi, na sebe kriminalisty údajně navedl sám. Usvědčit ho měly stopy DNA nalezené na pultu pumpy. Navíc se svým činem měl chlubit i v hospodě když nadával, jak málo z lupu dostal.

Jaroslav Ortman k případu loupežného přepadení v Nelahozevsi
18.01.
loupež a vražda

Smrt pumpařky: Proč z vraždy viní jen jednoho? Právník má jasno

Chladnokrevně zastřelili obsluhu benzinky, aby si nakonec odnesli deset tisíc a cigarety. Z přepadení pumpy v Nelahozevsi oobvinila policie dvojici mužů. Ačkoli oba útočníci byli u vraždy přítomni, obviněn z ní byl jen jeden muž, druhý čelí obvinění z loupeže. Proč se kvalifikace trestných činů liší? Zeptali jsem se právníka.

Podezřelé z vraždy pumpařky vedou k soudu
aktualizováno 17.01.
vražda v nelahozevsi

Podezřelí z přepadení pumpy jsou ve vazbě. U soudu předvedli scénu

Podezřelí z vraždy pumpařky Jany Š. dnes poprvé stanuli před soudem. Policisté obvinili 32letého Davida Š. z vraždy, 26letého Ivana H. z loupeže. Soud muže vzal do vazby, oba se zřekli práva stížnosti na rozhodnutí.

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Anketa Vojkovice
17.01.
Videoreportáž Měl problémy od dětství

"Jsme vystrašení!" zní z obce, kde zadrželi možného vraha pumpařky

Ve Vojkovicích na Mělnicku panuje zvláštní atmosféra. Nikdo Davida Š., který byl dnes obviněný z vraždy čerpadlářky u Nelahozevsi, pořádně neznal. I tak se ale bojí. Šeptá se také, že byl mladík ze špatné rodiny a problémový byl už od dětství. Podle správce střediska, kde Davida zadrželi, s mužem ale nikdy žádný problém nebyl.

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice na Mělnicku
aktualizováno 16.01.
přepadení pumpy

Policie: Jeden vraždil, další loupil. Stopa vedla k slavnému herci!

Středočeští policisté obvinili v úterý dva muže z přepadení benzínové pumpy v Nelahozevsi, při kterém jeden z pachatelů zastřelil pumpařku Janu Š. Dvaatřicetiletému muži hrozí výjimečný trest. Druhého muže policisté obvinili z loupeže, za kterou může dostat 2 až 10 let za mřížemi. O vazbě bude rozhodovat soud v Mělníku.

Loupežné přepadení pumpařky na Mělnicku
aktualizováno 17.01.
PŘEPADENÍ V NELAHOZEVSI

Podezřelý z vraždy pumpařky měl udat druhého! Chtěl prý víc peněz

V noci z pondělka na úterý si policie přišla pro dva podezřelé z přepadení benzinové pumpy v Nelahozevsi, při kterém zemřela čerpadlářka. Policisté zatím k případu podrobnosti neuvedli, spekuluje se však o tom, že střelce udal jeho komplic, který byl nespokojený s částkou, kterou z loupežného přepadení dostal.

Podezřelí muži
aktualizováno 15.01.
Zadržení dvou mužů

Z přepadení a vraždy pumpařky jsou podezřelí David Š. a Ivan H.

Jedním z mužů, kteří jsou podezřelí z přepadení a vraždy osmapadesátileté pumpařky Jany u Nelahozevsi je David Š. z Kralupska. Pro muže si v noci na úterý přišla zásahová jednotka do domu v obci Vojkovice nedaleko Kralup nad Vltavou. Podle starostky obce v obci muž přebýval přechodně. Druhým podezřelým má být Ivan H. z Kralup.

Loupežné přepadení pumpařky na Mělnicku
aktualizováno 15.01.
přepadení v nelahozevsi

Vražda pumpařky: Policie při razii dopadla dva podezřelé muže

Policie v noci na dnešek dopadla podezřelé z přepadení benzinové pumpy v Nelahozevsi, při kterém zemřela čerpadlářka. Zásahová jednotka podle Aktu.cz jednoho z nich zadržela ve Vojkovicích na Mělnicku, druhého v Kralupech nad Vltavou.

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice
aktualizováno 11.12.
chladnokrevně ji zastřelili

Vražda pumpařky: Dojemná slova starostky a sbírka pro pozůstalé

Obec Vražkov pořádá veřejnou sbírku na pomoc rodině zavražděné pumpařky Jany. Ta byla chladnokrevně zastřelena při přepadení benzinky na začátku prosince. Přispět pozůstalým nyní můžete i vy.

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice na Mělnicku
08.12.
preventivní opatření

Benzinky obchází po vraždě strach, útočníci jsou stále na útěku

Lidé z obsluhy čerpacích stanic na Mělnicku mají po pondělní vraždě čerpadlářky strach. A už činí i první bezpečnostní opatření. Na některé pumpy teď dohlíží policie, jinde úplně ruší noční provoz.