Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt na kolejích v Plzni
aktualizováno 14.06.
Smrt na kolejích

Železničář chtěl být dřív doma, spadl pod rozjíždějící se vlak

Tragická nehoda zastavila ve čtvrtek ráno provoz na plzeňském hlavním nádraží. Dvaapadesátiletý muž spadl pod rozjíždějící se rychlík, který jej přejel. Přes rychlý zásah záchranářů muž na místě zemřel.

Pád z okna
aktualizováno 13.06.
Tragické pády

Lidé padají z oken a stromů! Za 4 dny řešili záchranáři 7 případů

Během úterý zasahovali záchranáři moravskoslezského kraje u tří událostí, při nichž došlo k pádům z výšky s vážnými následky. Od soboty do pondělí přitom museli vyjíždět už ke čtyřem podobným situacím – celkově jde tedy během čtyř dní o sedm pádů z výšky. Pět z nich byly pády z oken, dva pak ze stromu.

Zřícený most ve Velkém Meziříčí
12.06.
Havarijní stav

Most ve Velkém Meziříčí spadl ještě před plánovanou demolicí!

O den dřív, než byl původní plán, padl bouraný silniční most ve Velkém Meziříčí a může za to jeho havarijní stav. Více než 90 let starý most se měl bourat až v úterý, ale o den dřív se ukázalo, že by mohl spadnout samovolně, a tak ho stavebníci raději strhli.

Prásk.tv píše:

Princ - Václav Neckář
čtěte o tématu pád na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Objevte nepoznané končiny Řecka

Řecké ostrovy zná každý. My Vás ale nyní vezmeme na řeckou pevninu, na místo méně známé, ale o to krásnější…

Řádění vichřice v Praze - 1
09.06.
Tragédie v Maďarsku

Strom spadl na projíždějící auto, 4 mrtví! Zemřelo i 6měsíční miminko

Obrovská tragédie se stala v maďarském městě Dombóvár. Při bouři spadl strom, který zavalil projíždějící auto s pěti lidmi. Čtyři z nich zemřeli, včetně 6měsíčního miminka.

Na mladého muže spadl strom!
07.06.
Vážné zranění

Chlapec v Havířově vypadl z okna, skončil v umělém spánku

Moravskoslezští záchranáři ve středu večer vyjížděli k vážně zraněnému teenagerovi, který v Havířově na Karvinsku vypadl z okna. Vrtulník ho po ošetření převezl do ostravské fakultní nemocnice.

Pád z okna
05.06.
Neštěstí na Slovensku

Tragédie na sídlišti! Davídek (6) vypadl z okna v 6. patře, nepřežil

Obrovské neštěstí se stalo ve slovenském Komárně. Z okna paneláku vypadl šestiletý Davídek, který se zřejmě opřel o síťku a ta nevydržela. Utrpěl vážná zranění, kterým po převozu do nemocnice podlehl.

Andrew Westlake
aktualizováno 30.05.
nové informace nečekaný zvrat

Nové zprávy o pádu Brita z letadla! Svědci: Bylo to jinak, zabil se sám

V případu smrti Brita Andrewa Paula W. (30), který v úterý zemřel na tureckém letišti Dalaman Airport, nastal dramatický zvrat. Podle všeho totiž muž nezemřel po pádu z letadla, jak původně uváděly britské portály, ale skokem z proskleného balkónu uvnitř terminálu. Zřejmě si přitom sáhl na život sám.

Letiště
30.05.
neštěstí v Turecku

Posádka vyhodila pasažéra z letadla, spadl na beton a zemřel!

Tragédií skončil úterní konflikt mezi zaměstnanci tureckého letiště Dalaman Airport a Britem (30), který se chtěl dostat domů bez letenek. Andrew Paul W. byl vyloučen z letadla. Za doposud nejasných okolností vypadl z letadla na rozjezdovou dráhu a zemřel.

2146998
29.05.
smrt mladé dívky

Záhadná smrt studentky Iriny: Vypadla z osmého patra internátu

Policie na Slovensku vyšetřuje záhadnou smrt mladé studentky (†18), která údajně v pondělí večer přepadla přes zábradlí z balkónu na své koleji.

Let MH17
25.05.
zemřelo 298 lidí

MH17 sestřelilo Rusko, tvrdí vyšetřovatelé. Moskva to popírá

Raketový systém, který byl použit při sestřelení civilního letadla nad Ukrajinou v létě roku 2014, byl podle mezinárodního týmu vyšetřovatelů součástí ruských ozbrojených sil. V troskách Boeingu 777 zahynulo 298 lidí. Ruské ministerstvo obrany ale tvrzení odmítlo a uvedlo, že s incidentem nemá nic společného.