Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilec se motal ulicemi Prievidze
aktualizováno 20.04.
Otřesné záběry

Opilec se motal ulicemi s vnukem v náručí! Pak se skácel k zemi

Opilý muž se potácel ulicemi města s tříletým vnukem v náručí. S chlapcem dokonce upadl, nechtěl ho ale pustit. Všechno zachytila bezpečnostní kamera a případ nakonec museli řešit policisté.

Smrt ve Svinařově
aktualizováno 19.04.
tragédie na kladensku

Na muže spadlo auto a zabilo ho, zdrcená manželka se zhroutila

Tragicky skončila čtvrteční oprava osobního auta ve Svinařově na Kladensku. Jeho majitel (66) zrovna spravoval výfuk, když se na něj vůz zřítil. Senior na místě zemřel, manželkou událost silně otřásla.

Ruský novinář Maxim Borodin
17.04.
záhadné úmrtí

Ruský novinář zemřel po pádu z okna, psal o smrti žoldáků v Sýrii

Známý investigativní ruský novinář Maxim Borodin, který se zabýval smrtí ruských žoldnéřů v Sýrii a korupcí, zemřel po záhadném pádu ze svého bytu v pátém patře. Policie nevyloučila sebevraždu, podle známých k ní ale Borodin neměl důvod. Předchozí den navíc tvrdil, že se kolem jeho bytu pohybují maskovaní muži se zbraněmi.

Prásk.tv píše:

Otec ublížil dítěti
čtěte o tématu pád na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Přistání vrtulníku u zraněné ženy ve složitém terénu
15.04.
Severní Morava

Vážné úrazy: Muž spadl ze stromu, ženu srazil kutálející se kmen

U dvou vážných úrazů spojených se stromy zasahovali v sobotu moravskoslezští záchranáři. Nejprve okolo poledne pomáhali ženě, kterou při stahování dřeva zasáhl kutálející se kmen. Navečer pak pomáhali muži, který spadl ze stromu. V obou případech museli nasadit vrtulník.

Žena zemřela po pádu z rychlíku. U Berouna zabil vlak 40 ovcí
aktualizováno 12.04.
železniční tragédie

Žena zemřela po pádu z rychlíku. U Berouna zabil vlak 40 ovcí

Policisté i drážní inspektoři vyšetřují tragickou událost na trase mezi Plzní a Nepomukem. Z rychlíku tam za jízdy vypadla žena. Utrpěla velmi vážná zranění, kterým na místě podlehla. U Berouna vlak srazil stádo ovcí.

Rvačka
aktualizováno 11.04.
Zbytečná smrt

Chtěl roztrhnout rváče, po ráně pěstí a pádu muž v Třinci zemřel!

Moravskoslezští kriminalisté stíhají osmnáctiletého mladíka, který při hospodské rvačce v Třinci ranou pěstí srazil muže, který se pokoušel bitku ukončit. Samaritán utrpěl tak vážná zranění, že jim podlehl.

V Praze se zřítila zeď domu - 3
07.04.
Zřícené průčelí

Zeď v Praze spadla poryvem větru! Partnerka zemřelého promluvila

Za pád cihlové zdi v Praze mohl podle policie zřejmě poryv větru. Kriminalisté teď budou zjišťovat, komu stěna patří a zda udělal vše pro to, aby se nezřítila. Zpod trosek vytáhli záchranáři bezvládné tělo muže. Vše viděla jeho přítelkyně.

V Praze 5 se zřítila zeď domu - 5
aktualizováno 07.04.
Místo prohlédne statik

V Praze se zřítilo průčelí domu! Pod troskami zemřel muž (42)

Na pražském Smíchově se zřítila samostatně stojící stěna domu. Pod troskami zůstal 42letý muž, který podlehl vážným zraněním. Psovodi prohledávali sutiny, dalšího člověka ale nenašli. Místo teď posoudí statik.

Pád stromu - ilustrační foto
04.04.
Smrt v lese

Muže u Nového Jičína zavalil strom, už mu nebylo pomoci

Moravskoslezští záchranáři v úterý odpoledne vyjížděli k tragické události do lesa u Trojanovic na Novojičínsku. Na místo vyjela sanitka a z Ostravy vzlétl vrtulník.

Nathan Stowell - 1
aktualizováno 03.04.
Pád ze 120 metrů

Muži uletěl klobouk, vrhnul se pro něj ze skály! Našli ho mrtvého

Mladík se s přáteli vydal na túru po havajských kopcích, výlet ale skončil tragédií. Nathanovi uletěl klobouk, a tak se za ním vrhnul. V náročném terénu mu ale podklouzla noha a on se zřítil ze skály. Záchranné týmy ho našly po dvou hodinách, byl už mrtvý.