Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

poničený betlém
aktualizováno včera 13:24
35 tisíc

Policie už ví, kdo zničil betlém v Náchodě! Přihlásil se sám

Po vánočních svátcích poničil dřevěný betlém v Náchodě 18letý mladík, který se vracel z restaurace a mezi figury nejspíš upadl. Stíhat ho policie nebude, protože se podle ní nejednalo o úmysl. Škodu bude muset ale zaplatit.

Pád dívenky z vlaku
aktualizováno včera 11:41
neštěstí na olomoucku

Dívenka zemřela po pádu z vlaku. U soudu odhalili detaily tragédie

Vlakvedoucí obžalovaná v případu tragické nehody, při níž předloni zemřela dvouletá dívka po pádu z vlaku na Olomoucku, popřela u soudu svou vinu. Ohradila se proti tomu, že by šlo z její strany o laxnost či nedbalost. Žena je společně s průvodčí obžalována z usmrcení z nedbalosti.

Lanovka
aktualizováno včera 22:17
nehoda na šumavě

Nehoda na Zadově: Chlapec spadl z lanovky, letěl pro něj vrtulník

Záchranáři s vrtulníkem zasahovali v neděli odpoledne v lyžařském areálu na Zadově. Ze sedačkové lanovky tady spadl malý chlapec.

Prásk.tv píše:

Ulice - 1
čtěte o tématu pád na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Policie v metru
17.01.
Přerušení provozu

Šel vstříc smrti? Metro na lince A zastavil muž v kolejišti!

Na lince A pražského metra se po středečním poledni zastavil provoz. Vlaky přestaly jezdit mezi Dejvickou a Náměstím Míru. Případ vyšetřují policisté, vážně zraněný muž skončil v nemocnici. Provoz se podařilo obnovit až po dvou hodinách.

Noční klub La Suegra, kde se zřítil strop
14.01.
Mimo ohrožení

V madridském nočním klubu se zřítil strop! Hlásí 26 zraněných

V madridském nočním klubu se zřítil strop! Zranilo se nejméně 26 lidí, 11 z nich muselo být převezeno do nemocnice. Nikdo z nich naštěstí není v ohrožení života.

Střecha sportovní haly
08.01.
dlouhý trest

Hala v České Třebové zase stojí, za její pád hrozí mužům vězení

Kvůli zřícení haly v České Třebové policisté navrhli obžalovat projektanta a statika. Vyšetřování nečekaného pádu střechy nově zkolaudované haly ukončila policie po roce. Ve čtvrtek se hala dočká nového otevření.

Záchrana ženy na horách
aktualizováno 07.01.
nešťastný pád

Obří tragédie! Rodiče lyžovali s dětmi v Tatrách, maminka se zabila

Výlet do Vysokých Tater skončil pro rodinu z Nových Zámků tragicky. Lucia (30) v lyžařském středisku Bachledova dolina, kde si užívala s manželem a dětmi, uklouzla na zledovatělém svahu a narazila do sloupu lanovky. Zemřela přímo na sjezdovce.

Zřícený balon s turisty v Egyptě
aktualizováno 05.01.
vážná nehoda

V Egyptě se zřítil balon s turisty! Zemřel nejméně jeden člověk

Horkovzdušný balon převážející turisty se v pátek zřítil u egyptského města Luxor. V balonu bylo podle portálu RT kolem 20 lidí, při nehodě se nejméně jeden z nich zabil a dalších sedm se zranilo. V Luxoru to není první fatální pád horkovzdušného balonu.

Auto při nehodě na Slovensku spadlo z mostu do řeky - 3
29.12.
Galerie v článku Vážná nehoda

Muž nezvládl řízení, auto se dvěma dětmi skončilo převrácené v řece!

Obrovské štěstí měl v pátek třiačtyřicetiletý řidič, který na středním Slovensku vezl autem své dvě děti. Po děsivě vypadající nehodě, při níž se auto zřítilo do řeky, totiž všichni odešli po svých.

Lucka a Tomáš
28.12.
galerie neštěstí v Tatrách

Pád sourozenců v horách: První zprávy o Tomášovi! Lucka zemřela

Českem otřásl případ Lucky (30) a Toma (23), sourozenců, kteří se den po Vánocích zřítili z turistické stezky ve Vysokých Tatrách. Mladá žena zemřela, jejího bratra převezli v kritickém stavu do nemocnice. Jak se TV Nova podařilo zjistit, jeho stav je sice nadále vážný, ale stabilizovaný.