Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Holčička vypadla z auta
Aktualizováno Předevčírem 15:50
Pomohl hasič

Holčička (4) vzala za jízdy za kliku a vypadla z jedoucího autobusu!

Tohle je noční můra všech rodičů! Dobrovolný hasič byl svědkem děsivé nehody, při níž čtyřleté děvčátko vypadlo z jednoucího autobusu! Zatímco řidič pokračoval v jízdě, holčička zůstala ležet uprostřed silnice. Nakonec vyvázla jen se zlomenou čelistí.

Tragédie na Vysočině

Dělník opravoval hráz nádrže na Žďársku, spadl z 65 metrů!

Tragédií skončila oprava vodní nádrže Vír na Žďársku. V sobotu tady z lešení spadl dělník, který na hrázi pracoval. Pád z 65 metrů muž ze Slovenska nepřežil. Z vody ho už mrtvého vytáhli hasiči. Okolnosti, za jakých z lešení spadl, prošetřují policisté.

Malé letadlo narazilo do supermarketu Lidl
Aktualizováno 17.4. 2017 15:37
Tragédie u Lisabonu

Malé letadlo narazilo do supermarketu Lidl! Pět mrtvých!

Letadlo se čtyřmi lidmi na palubě narazilo v pondělí do supermarketu Lidl u Lisabonu! Podle prvotních informací všichni na palubě letounu zahynuli, po smrti by měl být i řidič náklaďáku, na který se trosky zřítily.

Prásk.tv píše:

Dívku shodil přítel z útesu
čtěte o tématu pád na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Vážná nehoda u obce Mutějovice
Aktualizováno 15.4. 2017 18:36
vážná zranění

Motorkář po nehodě skončil v potoce, musel pro něj letět vrtulník

Sobotní odpoledne se neobešlo bez vážné dopravní nehody, při které na Rakovnicku řidič na motorce zavadil v zatáčce o auto a při pádu vyletěl ze silnice. Po pádu stroj i motorkář skončili až v přilehlém potoce. Kvůli vážnosti zranění musel být řidič převezen do nemocnice vrtulníkem.

Pád z výšky - Ilustrační foto
Aktualizováno 15.4. 2017 21:23
Sebevražda?

Mladík (†18) v Havířově spadl z 8. patra. Prověřují i Modrou velrybu!

Osmnáctiletý mladík vypadl v pátek v Havířově z okna! Pád z osmého patra panelového domu nepřežil. Případ řeší policie, která prověřuje, jestli šlo o sebevraždu, nebo nešťastnou náhodu.

Koukali mu jen nohy

Muž v Teplicích skočil šipku do kanálu. Viděl tam zlatý řetízek

Opravdu kuriózní záchrannou akci za sebou mají tepličtí strážníci. Z otevřeného kanálu totiž v noci na pondělí vytahovali muže, kterému z díry čouhala jen chodidla.

probíhající vyšetřování

Zřícené letadlo se rozpadlo už ve vzduchu! Pilot neměl šanci

Z malého letadla, které se 1. dubna zřítilo u Dubu na Prachaticku a jehož pilot zahynul, odpadlo během letu několik částí. Potom se stroj zřítil. ČTK to dnes řekl letový inspektor Josef Procházka z Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod. Zbytky letounu, který byl zničen požárem, budou převezeny ke zkoumání do Prahy. Vyšetřování příčin havárie potrvá podle inspektora měsíce.

Strom zabil ženu
Aktualizováno 30.3. 2017 20:54
osudové rozhodnutí

Tragická smrt: Muž kácel stromy, poslední mu zabil manželku!

Vzít svou manželku na kácení stromů bylo pro muže (69) z Mezihoří u Švihova velmi tragickým a osudovým rozhodnutím. Poslední kácený kus spadl přímo na jeho partnerku a ženu zabil.

Pád z pátého patra v Holešovicích - 2
Aktualizováno 28.3. 2017 15:36
záhadná smrt

Na střeše garáže leželo tělo ženy. Padala z pátého patra! VIDEO

V úterý odpoledne zasahovali záchranáři v pražských Holešovicích. Podle prvotních informací tady žena spadla nebo skočila z pátého patra do vnitrobloku.

Lavina v Japonsku smetla studenty - 1
Aktualizováno 27.3. 2017 11:31
galerie tragédie v Japonsku

Smrtící lavina smetla 50 studentů: 8 dětí přišlo o život, další hledají!

Nejméně osm studentů lyžařského výcviku přišlo o život poté, co se na hoře Nasu ve středním Japonsku v pondělí uvolnila lavina. V tu dobu se na svahu pohybovalo celkem 50 dětí.