Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zadržené zbraně
aktualizováno 15.11.
nebezpečné výhrůžky

Rozzuřený muž vytáhl na souseda pistoli, doma skrýval i samopal!

Nejprve vyhrožoval sousedovi plynovou pistolí, když u něj policisté udělali domovní prohlídku, našli i nelegálně držený samopal. To je ve zkratce příběh 36letého muže z Jablonného nad Orlicí. Ten už v minulosti stál za nedovolené ozbrojování před soudem.

Otec si prostřelil hlavu v přímém přenosu
25.10.
nepožádala o svolení

Otec se střelil do hlavy v přímém přenosu kvůli svatbě své dcery

Čtyřiapadesátiletý Ayhan Uzun z Turecka livestreamoval vlastní sebevraždu na Facebooku, protože se jeho dcera rozhodla provdat bez jeho svolení.

Zbraň
19.10.
použil airsoftovou zbraň

Máma s kočárkem v ohrožení: Muž v Hradci střílel z okna pro zábavu

V úterý kolem třetí hodiny odpoledne upozornila maminka z Hradce Králové policii na střelbu. Čtyřiadvacetiletý muž střílel do lidí z airsoftové zbraně. Podle vlastních slov se předváděl před kamarády. Policie u něj doma našla zbraní několik, včetně samopalu. Střelec však tvrdí, že se jedná pouze o maketu. Zbraň byla poslána na expertízu.

Prásk.tv píše:

Erin Lee Macke - 1
čtěte o tématu zbraň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Střelba z okna v ulici Poděbradská
aktualizováno 12.10.
sousedská šikana

Hádky a výhrůžky mezi sousedy skončily střelbou z okna

Ve středu večer se pražskou ulicí Poděbradská rozléhala střelba z pistole. Na místo proto okamžitě vyrazili policisté, vyjíždět měla i zásahová jednotka. Té ale nakonec nebylo potřeba, policisté vyzbrojení dlouhými zbraněmi se dostali do bytu, ze kterého výstřel vyšel a střelce zajistili.

Agresivního řidiče zklidnila až namířená policejní zbraň
aktualizováno 16.10.
několikrát boural

Ujel bez placení. Agresivního řidiče zklidnila až zbraň policistů

Pražští policisté za sebou mají pernou noc. V noci na čtvrtek pátrali po řidiči, který ujel od benzínky bez placení. Když se jim podařilo auto vypátrat a zastavit, setkali se s agresí, muž s nimi vůbec nechtěl spolupracovat. Muže zklidnila až namířená zbraň a další donucovací prostředky.

Smutný konec pátrání na Jihlavsku po nemocném mladíkovi
10.10.
konec pátrání

Pátrání po ozbrojeném mladíkovi končí, jeho tělo našli ve sklepě

Pátrání po ozbrojeném mladíkovi z Jihlavy má smutný konec. Rodina se bála, že si chce sáhnout na život, to se s velkou pravděpodobností nakonec stalo. Policisté našli jeho tělo ve sklepě panelového domu.

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 10.10.
pátrání pomozte i vy

Smutný konec pátrání: Tělo pohřešovaného našli ve sklepě

Pokud jste ho viděli, okamžitě volejte policii. V žádném případě se ho nepokoušejte sami zastavit! Tak znělo varování policie, která v pondělí vyhlásila pátrání po muži z Jihlavy, který měl být ozbrojen střelnou zbraní. Rodina se bála, že si sáhne na život, což se také nejspíš stalo, policie našla jeho tělo ve sklepě panelového domu.

Policisté v civilu vytáhli v Plzni zbraň na řidiče
aktualizováno 06.10.
agresivní chování policie

Upozornil policisty, že jedou agresivně. Ti na něj vytáhli zbraň

Policisté v civilu vytáhli v Plzni zbraň na řidiče jenom kvůli tomu, že je upozornil na agresivní jízdu. Jejich nadřízení už se za to omluvili. Chování policistů je podle policejního ředitele neomluvitelné. S tímto názorem se ztotožňuje i ministr vnitra.

Muž se střelil při popíjení alkoholu
aktualizováno 03.10.
trestný čin

Popíjeli, když Marek vytáhl zbraň. Muž (27) se střelil do obličeje!

Příjezdem záchranářů a rychlým převozem do nemocnice skončilo popíjení trojice mladíků v Bratislavě. Jeden z nich vytáhl v alkoholovém opojení pistoli a nechal ji kolovat, až padl výstřel. Muž (27) se zbraní střelil přímo do obličeje.

Zajištěná zbraň
aktualizováno 29.09.
okamžiky hrůzy

Mladík sehnal ubytování, domácí ho uvěznil a znásilnil!

Mladík (23) si v polovině září zažil několik strašlivých dní. Muž (50) ze Šumperska ho u sebe nechal bydlet výměnou za pomoc s opravami, to ale byla jen zástěrka. Mladíkovi po nastěhování měl vyhrožovat zbraní, zakázat mu chodit ven a nakonec ho měl znásilnit. Až po několika dnech se mladík dovolal pomoci.