Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Adolf Hitler
aktualizováno 17.02.
Děsivá zbraň

Nacisté chtěli nepřátele smažit z vesmíru, plán už ale neuskutečnili!

Že se Adolf Hitler a jeho nacističtí souputníci neštítili ničeho, asi dostatečně ilustrují koncentrační tábory. Přesto se nyní ukazuje, že Hitler snil o děsivé zbrani, která by jeho nepřátele dokázala vymazat z povrchu Země. A řeč není o jaderné bombě.

Policisté v civilu vytáhli v Plzni zbraň na řidiče
aktualizováno 15.02.
Případ z Plzně

Policista mířil pistolí na řidiče. Obvinili ho, hrozí mu 5 let vězení!

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila jednoho z policistů, který loni v září v Plzni namířil pistolí na řidiče. Čelí obvinění ze zneužití pravomoci úřední osoby. Druhý policista se podle inspekce trestného činu nedopustil.

Muž střílel po ženě
09.02.
netradiční řešení

Jana si brala manžela z lásky, pak roky chodila v neprůstřelné vestě!

Téměř čtyři roky musela žít Jana Vrbová pod policejní ochranou, z práce chodit v neprůstřelné vestě a strachovat se o život. Pokusil se ji totiž zavraždit její nyní už bývalý manžel a někdejší starosta slovenské obce Višňové, který ale díky znaleckým posudkům po spáchání ohavného činu mohl dál běhat na svobodě. Teď už si paní Jana konečně může oddychnout.

Prásk.tv píše:

Erin Lee Macke - 1
čtěte o tématu zbraň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Milan C.
21.01.
děsivé podrobnosti

Muž se přiznal k vraždě Milana. Rodina vraha žaluje matku oběti!

Pětadvacetiletý Milan zemřel v roce 2016 v pražských Košířích. Policie vloni v únoru dopadla muže, který se k vraždě přiznal. Ten teď žaluje matku své oběti.

Pistole v autě - ilustrační
11.01.
Spor v Novém Jičíně

Řidiči se pohádali o místo. Jeden na druhého vytáhl pistoli!

Namířená pistole proti sokovi a výhrůžky. Tak skončil spor dvou mužů o parkovací místo v centru Nového Jičína. Jednomu z nich ale došla trpělivost a vytáhl zbraň. Za to si může odsedět i tři roky vězení.

Miroslav Zapletal v souboji s Petrem Brzkem
02.12.
Napínavý souboj

Reportér změřil síly s policejním mistrem ve střelbě! Jak dopadl?

Česko má mezi policisty mistra světa ve střelbě z pistole. Miroslav Zapletal pracuje u policie v Hradci Králové jako instruktor střelby v zásahové jednotce. Po jeho návratu ze šampionátu ve Spojených arabských emirátech se náš reportér Petr Brzek rozhodl, že si s ním poměří síly. Podívejte se, jak to dopadlo.

Zadržené zbraně
aktualizováno 15.11.
nebezpečné výhrůžky

Rozzuřený muž vytáhl na souseda pistoli, doma skrýval i samopal!

Nejprve vyhrožoval sousedovi plynovou pistolí, když u něj policisté udělali domovní prohlídku, našli i nelegálně držený samopal. To je ve zkratce příběh 36letého muže z Jablonného nad Orlicí. Ten už v minulosti stál za nedovolené ozbrojování před soudem.

Otec si prostřelil hlavu v přímém přenosu
25.10.
nepožádala o svolení

Otec se střelil do hlavy v přímém přenosu kvůli svatbě své dcery

Čtyřiapadesátiletý Ayhan Uzun z Turecka livestreamoval vlastní sebevraždu na Facebooku, protože se jeho dcera rozhodla provdat bez jeho svolení.

Zbraň
19.10.
použil airsoftovou zbraň

Máma s kočárkem v ohrožení: Muž v Hradci střílel z okna pro zábavu

V úterý kolem třetí hodiny odpoledne upozornila maminka z Hradce Králové policii na střelbu. Čtyřiadvacetiletý muž střílel do lidí z airsoftové zbraně. Podle vlastních slov se předváděl před kamarády. Policie u něj doma našla zbraní několik, včetně samopalu. Střelec však tvrdí, že se jedná pouze o maketu. Zbraň byla poslána na expertízu.

Střelba z okna v ulici Poděbradská
aktualizováno 12.10.
sousedská šikana

Hádky a výhrůžky mezi sousedy skončily střelbou z okna

Ve středu večer se pražskou ulicí Poděbradská rozléhala střelba z pistole. Na místo proto okamžitě vyrazili policisté, vyjíždět měla i zásahová jednotka. Té ale nakonec nebylo potřeba, policisté vyzbrojení dlouhými zbraněmi se dostali do bytu, ze kterého výstřel vyšel a střelce zajistili.