Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rekonstrukce bitvy
Aktualizováno 27.5. 2017 21:51
nová nařízení

Skončí rekonstrukce bitev? Ohrožuje je směrnice o zbraních

Nová evropská směrnice, která se týká zbraní, dopadá nejen na samotné uživatele. Na rekonstrukci z druhé světové války mezi ruskou a německou armádou se do Malých Svatoňovic vydali i policisté. Kontrolovali potřebná povolení na zbraně i jejich stav.

alkohol a zbraně

Opilý voják postřelil samopalem kolegu. Dostal rok vězení

Okresní soud ve Vyškově dnes poslal do vězení vojáka, který se chtěl pochlubit svými zbraněmi a v opilosti postřelil v hospodě svého kolegu.

ukradl zbraň

Smrt v přímém přenosu: Chlapec (12) omylem zastřelil kamarádku!

Teprve 12letý chlapec si hrál s otcovou zbraní, když puška znenadání vystřelila a způsobila smrtelná zranění jeho stejně staré kamarádce. Dívku zasáhl do obličeje, ta se skácela k zemi. Tragédii navíc vysílal živě, takže ji viděly stovky lidí na sociálních sítích.

Prásk.tv píše:

Jennifer Lawrence a Clay Adler - 1
čtěte o tématu zbraň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

kaufland
Aktualizováno 17.5. 2017 18:09
policejní manévry

Policie hledala v Budějovicích střelce. Vyhrožoval zabíjením!

Rozsáhlou akci spustila odpoledne policie v Českých Budějovicích. V tamním parku Stromovka a kauflandu hledala člověka, který vyhrožoval, že má zbraň a někoho zastřelí. Uzavřenou oblast už policisté prohledali a znovu otevřeli.

Muž ohrožoval pistolí skupinu lidí
Aktualizováno 15.5. 2017 13:31
nebezpečné vyhrožování

Opilec vytáhl zbraň a chtěl střílet. Skončil v poutech a za mřížemi

Hádka na Rokycansku vyvrcholila výhrůžkami střelnou zbraní. Opilý cizinec mířil pistolí na skupinu dalších lidí. Muže vzápětí policisté zadrželi na místě a hrozí mu až dva roky za mřížemi.

Policie pátrá po zlodějích
Aktualizováno 13.5. 2017 16:44
VIDEO Pomozte je najít

Nepoznáváte je? V Praze vykradli kanceláře a sebrali i pistoli!

Pražští policisté už déle jak měsíc bezvýsledně pátrají po trojici pachatelů, která 6. dubna vykradla dům v Dykově ulici. V kancelářích, do kterých se pachatelé dostali, sebrali počítače, trezor a dokonce funkční pistoli!

Muž ohrožoval ženy na Vinohradech pistolí
Aktualizováno 27.4. 2017 19:22
galerie vyostřený konflikt

Obtěžoval ženy, až se jedna ozvala. Muž na ni vytáhl pistoli! VIDEO

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne zadrželi cizince, který obtěžoval ženy v Lužické ulici. Muž popíjel alkohol na lavičce a měl oplzlé řeči. Když se jedna z žen ozvala, vytáhl na ni zbraň.

Marián Gajdošík jde do vazby za postřelení souseda
Aktualizováno 13.4. 2017 18:50
vazební věznice

"Reskátor" z Petřvaldu střelil souseda a zapálil mu dům

Pět dní po tragédii na Karvinsku, kde střelbou vyvrcholily sousedské spory, je oběť útoku stále ve vážném stavu. Maroš Gajdošík postřelil svého souseda, zapálil mu dům a poté chtěl výstřelem do spánku spáchat sebevraždu. Ve čtvrtek ho převezli z nemocnice do vazební věznice. Hrozí mu až výjimečný trest.

V Čelákovicích hrozil muž přítelkyni i policistům pistolí - 1
Aktualizováno 21.3. 2017 14:16
Drama v Čelákovicích

Muž hrozil partnerce i policistům pistolí! Utekl, než přijely posily

Policisté pátrají po nebezpečném muži, který hrozil pistolí nejdříve své přítelkyni a poté i policistům. Po chvíli se zavřel v domě a zatímco strážníci čekali na posily, utekl zadním východem. Od pondělního odpoledne ho hledají desítky policistů.

Česká premiéra

Policisté poprvé použili zvukové dělo, chuligáni radši utekli!

Při potyčkách fanoušků Baníku a Opavy zasahovali těžkooděnci, členové jízdní policie, ale také specialisté s akustickou zbraní. Zvukové dělo používali američtí vojáci například v Iráku. V České republice měla zbraň premiéru. Zvuk, který vydává, je tak nesnesitelný pro ucho, že lidé raději utíkají.