Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž ohrožoval ženy na Vinohradech pistolí
Aktualizováno 27.4. 2017 19:22
galerie vyostřený konflikt

Obtěžoval ženy, až se jedna ozvala. Muž na ni vytáhl pistoli! VIDEO

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne zadrželi cizince, který obtěžoval ženy v Lužické ulici. Muž popíjel alkohol na lavičce a měl oplzlé řeči. Když se jedna z žen ozvala, vytáhl na ni zbraň.

Marián Gajdošík jde do vazby za postřelení souseda
Aktualizováno 13.4. 2017 18:50
vazební věznice

"Reskátor" z Petřvaldu střelil souseda a zapálil mu dům

Pět dní po tragédii na Karvinsku, kde střelbou vyvrcholily sousedské spory, je oběť útoku stále ve vážném stavu. Maroš Gajdošík postřelil svého souseda, zapálil mu dům a poté chtěl výstřelem do spánku spáchat sebevraždu. Ve čtvrtek ho převezli z nemocnice do vazební věznice. Hrozí mu až výjimečný trest.

V Čelákovicích hrozil muž přítelkyni i policistům pistolí - 1
Aktualizováno 21.3. 2017 14:16
Drama v Čelákovicích

Muž hrozil partnerce i policistům pistolí! Utekl, než přijely posily

Policisté pátrají po nebezpečném muži, který hrozil pistolí nejdříve své přítelkyni a poté i policistům. Po chvíli se zavřel v domě a zatímco strážníci čekali na posily, utekl zadním východem. Od pondělního odpoledne ho hledají desítky policistů.

Prásk.tv píše:

Jennifer Lawrence a Clay Adler - 1
čtěte o tématu zbraň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Česká premiéra

Policisté poprvé použili zvukové dělo, chuligáni radši utekli!

Při potyčkách fanoušků Baníku a Opavy zasahovali těžkooděnci, členové jízdní policie, ale také specialisté s akustickou zbraní. Zvukové dělo používali američtí vojáci například v Iráku. V České republice měla zbraň premiéru. Zvuk, který vydává, je tak nesnesitelný pro ucho, že lidé raději utíkají.

V krčské nemcnici běhal ozbrojený pacient
Aktualizováno 14.3. 2017 08:22
galerie speciální jednotka

Strach v krčské nemocnici: V pavilonu běhal ozbrojený pacient

Po pavilonu plicní kliniky Thomayerovy nemocnice v pražské Krči běhal nožem ozbrojený, pravděpodobně psychicky narušený pacient. Na místo kromě běžných hlídek policie vyrazilo i družstvo Speciální pořádkové jednotky.

Bohuslav Sobotka - 1
Aktualizováno 27.2. 2017 13:42
Jednání vlády

Příživa trestná nebude, na právu na zbraň se vláda neshodla

Návrh komunistů, aby se do trestního zákoníku vrátilo příživnictví, vláda na svém pondělním jednání zamítla. Na tom, jestli by měli mít občané legálně vlastnící zbraň právo zasáhnout k zajištění bezpečnosti Česka, se ministři neshodli. O návrhu budou rozhodovat poslanci. Vláda také schválila příspěvky na opravy silnic II. a III. třídy.

Strážníci (ilustrační foto).
Aktualizováno 18.2. 2017 21:34
problematická novela

To nedomysleli: Strážníkem od 18, se zbraní ale až od 21 let!

Strážníci z celé republiky se už velmi těší na novelu zákona o obecní policii, která má přinést spoustu prospěšných novinek. Zároveň ale také jednu zásadní nedomyšlenost.

KLDR testovala střelu z ponorky - 9
Aktualizováno 12.2. 2017 09:45
střela středního doletu

KLDR hrozí arzenálem! Režim otestoval raketu středního doletu

Severokorejský režim provedl v neděli další test balistické střely, cituje portál CNN jihokorejského ministra obrany. Střela středního doletu uletěla přibližně 500 kilometrů a poté spadla do Východního moře.

Loupež v brněnské zastavárně
Aktualizováno 6.2. 2017 18:19
Kuriózní loupež

Lupič hrozil zbraní, mířil prstem! I tak získal šperky za statisíce

Kuriózní loupež se stala v Brně. Lupič tam přišel do zastavárny a na prodavačky namířil svůj prst. Ženy byly sice ukryté za neprůstřelným sklem, ale přesto muži vydaly šperky v hodnotě 400 tisíc korun!

Milan Chovanec s opakovačkou Winchester
Aktualizováno 5.2. 2017 17:02
češi a zbraně

VIDEO: Ministr Chovanec chodí po domě s flintou. Podívejte se proč

Ministr vnitra Milan Chovanec poslancům předloží návrh na ústavní zákon, který by do Ústavy zakotvil právo držitelů zbraní zasáhnout při teroristickém útoku nebo ochraně bezpečnosti. Aby svému návrhu dodal na váze a atraktivitě, natočil i video, kde se zbraněmi pózuje a návrh obhajuje a vysvětluje.