Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bydlení
aktualizováno 21.01.
lepší bydlení

Nepropásněte příspěvek od státu, rozdá miliardy! PŘEHLED DOTACÍ

I v letošním roce rozdělí stát mezi lidi stamiliony korun prostřednictvím dotací na nové bydlení nebo na rekonstrukci toho stávajícího. Těšit se ale mohou i na kotlíkové dotace a stále je možné žádat o příspěvek v programu Dešťovka.

Rekonstrukce
04.09.
jak na to?

Získejte statisíce na zlepšení bydlení. Stát spustil nové dotace!

Dotaci ve výši až několik stovek tisíc korun mohou dostat ti, kteří se zapojí do programu Nová zelená úsporám (NZÚ). Ten startuje právě dnes. Pokud jej navíc zkombinují s kotlíkovou dotací, dostanou od státu bonus 40 tisíc korun.

Bydlení
13.06.
Jak je získat?

Stát láká: Dáme vám dotaci na bydlení a navrch 40 tisíc! NÁVOD

Zateplete si dům nebo vyměňte okna, k tomu si pořiďte nový kotel a stát vám jako bonus přidá 40 tisíc. Takový je plán ministerstva životního prostředí, které vyhlašuje další výzvu v programu Nová zelená úsporám (NZÚ). O bonus bude možné žádat od září.

Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Sluneční kolektory
08.06.
nová zelená úsporám

Nechcete solární panely na dům? Stát vám na ně přidá 150 tisíc!

Bydlíte ve větším rodinném domě? Uvažujete o tom, že byste si pořídili solární panely? Stát nabízí svoji podporu domácí fotovoltaice - přidá vám na pořízení solárních panelů 150 tisíc korun. Další dotace nabízí na tepelná čerpadla, zateplení nebo výměnu kotlů.

Rekonstrukce
09.01.
nová zelená úsporám

Stát rozdává 100 milionů na lepší bydlení! NÁVOD, jak peníze získat

Celkem 100 milionů korun rozdá Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR v rámci programu Nová zelená úsporám (NZÚ) na podporu nízkoenergetických bytových domů. Majitelé rodinných domů mohou žádat o dotace na zelené střechy a využívání tepla z odpadních vod. Žádosti je možné podávat ode dneška.

Bydlení
aktualizováno 05.08.
Dotace pro domácnosti

Stát rozdává na bydlení miliardy! NÁVOD, jak peníze získat

Stavíte dům, nebo jen přemýšlíte, jak ušetřit? Využijte státní dotace! Zažádat můžete o příspěvek na zateplení budovy, výměnu kotle nebo třeba sběr dešťové vody. Přečtěte si stručný návod, jak dotace získat.

Kotlíková dotace
15.06.
Obchodní sdělení

Využijte možností vypsaných dotací a bydlete úsporně a ekologicky za pár korun

Za dveřmi je sice léto, ale další topná sezóna tu bude dříve, než se nadějete. Ptáte se s hrůzou, kolik že letos zase protopíte? Přitom by nemuselo jít o nic tak tragického, kdybyste investovali např. do zateplení či nových výkonnějších kotlů. Takové investice nebývají levnou záležitostí, ale naštěstí existují dotace, díky kterým si ekologickou domácnost můžete zařídit výrazně levněji.

Bydlení
16.02.
nová zelená úsporám

Stát rozdává miliardy! Nechte si opravit dům i bytovku. NÁVOD

Celkem 27 miliard korun rozdá v příštích šesti letech ministerstvo životního prostředí v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám (NZÚ). Pro rodinné byty program běží už od loňského října, bytové domy, konkrétně ty pražské, o dotace budou moci žádat od března.

Zelená úsporám
aktualizováno 21.10.
Rekonstrukce

Nová zelená úsporám začíná! Stát rozdá 520 milionů! Máte nárok?

V příštích šesti letech nabídne dotační program ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám 27 miliard korun. Od čtvrtka bude možné o dotace na zateplení a úspory v rodinných domech žádat průběžně, řekl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). K dispozici je pro letošní rok 520 milionů korun, příští rok má být v programu dalších 2,85 miliardy korun.

Nová zelená úsporám
aktualizováno 31.03.
kalkulačka Nová zelená úsporám

Na dům můžete dostat až 5 milionů! Jak se k penězům dostat?

Startuje Nová zelená úsporám, od středy spouští ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí výzvu pro letošní rok. Ta se bude týkat rodinných domů v celém Česku a pak nově bytových domů v Praze. Celkem se rozdělí 1,1 miliardy korun.