Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Emile Ratelband
aktualizováno 09.11.
děda mladíkem

Emil se cítí o 20 let mladší, než je. Nechá si snížit věk i v občance

Je mu 69 let, ale cítí se o 20 let mladší. Teď se Nizozemec Emile Ratelband snaží, aby mu nižší věk zapsali do občanky. Tvrdí totiž, že ho kvůli jeho stáří diskriminují.

Nizozemí uznalo třetí pohlaví. Leonne už má i svůj pas!
aktualizováno 22.10.
Ani muž, ani žena

Nizozemsko uznalo třetí pohlaví. Neutrální Leonne už má i svůj pas!

Seznamte se s Leonne Zeegersovou, prvním pohlavně neutrálním nizozemským občanem! Leonne totiž vyhrála spor v rozhodčím soudu, a tak se odteď může oficiálně identifikovat jako třetí neurčité pohlaví.

2186116
aktualizováno 20.09.
Nizozemsko

Vlak srazil děti, které jely do školky. Čtyři nepřežily, jedno je zraněné

Tragicky skončila dnes ráno pro čtyři děti cesta do školky v Nizozemsku. Do elektrického vozíku, které v zemi rodiče často používají k převážení dětí, narazil vlak. Zemřely čtyři děti. Jedno dítě a žena, která řídila, jsou ve vážném stavu. Na nehodu upozornily nizozemské noviny De Telegraaf.

Prásk.tv píše:

Manželé pronajali byt přes Airbnb
čtěte o tématu Nizozemsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Muž pobodal lidi na nádraží v Amsterdamu! Policie na něj střílela
aktualizováno 31.08.
neznámý motiv

Útok nožem v Amsterdamu! Dva zranění, útočníka policie postřelila

Na amsterdamském nádraží ve stanici Cetraal se v pátek odpoledne ozvaly výstřely. Policie postřelila podezřelého muže, který měl pobodat další dva lidi. Všichni tři skončili v nemocnici, vážnost zranění policie nespecifikovala. Motiv útoku zatím není jasný.

Hořící auto
aktualizováno 22.08.
Auto s bombou

Poplach v Nizozemí. Auto vjelo do budovy radnice a explodovalo

V noci na středu v Bemmelu v Nizozemsku vjel řidič autem do budovy radnice. Podle místní policie měla být v autě plynová bomba. Ta explodovala a auto začalo hořet.

Těhotenské břicho
24.07.
Děti umírají

Těhotné ženy braly viagru, výsledky studie jsou tragické!

Jedenáct miminek zemřelo v Nizozemí poté, co jejich matky v těhotenství dostávaly v rámci studie stejnou látku, která je stavebním kamenem viagry. Vědci pokus okamžitě zastavili, další maminky nyní s obavami čekají, zda nezemřou i jejich děti.

Náraz auta
26.06.
Útok

Útok na mediální dům! Řidič s dodávkou najel do budovy

Řidič dodávky najel v úterý ve 4 hodiny ráno do vstupu budovy v Amsterdamu, kde sídlí deník De Telegraaf. Podle policie to muž udělal úmyslně. Po nárazu začalo vozidlo okamžitě hořet, avšak nikdo nebyl zraněn. Pachatel z místa činu utekl.

Nizozemsko - policie
aktualizováno 18.06.
video řidič ujel

Auto v Nizozemsku na hudebním festivalu vjelo do lidí! Jeden mrtvý

Dodávka srazila dnes ráno na jihu Nizozemska čtyři lidi. Jeden člověk přišel o život, tři další utrpěli vážná zranění. Incident se stal poblíž areálu, kde v noci skončil třídenní hudební festival Pinkpop. Řidič vozu z místa ujel, později se ale sám přihlásil, informovala policie na tiskové konferenci. Příčina srážky je nadále neznámá. Řidič i všichni čtyři postižení pocházejí z Nizozemska. České ministerstvo zahraničí už dříve ČTK řeklo, že nemá informace, že by mezi postiženými byli Češi.

Sestra nizozemské královny se oběsila - 1
aktualizováno 08.06.
Trpěla depresemi

Smrt v královské rodině! Sestra královny spáchala sebevraždu

Mladší sestra nizozemské královny Maximy si zřejmě vzala život. 33letou Inés Zorreguietovou našli mrtvou v jejím bytě v Buenos Aires, měla se oběsit. Podle některých médií trpěla depresemi, o sebevraždě psala ve své diplomové práci.

Cizinci - napadení v Praze
aktualizováno 25.04.
Nové informace

Mezi gaunery, kteří v centru Prahy napadli číšníka, je i policista!

Nizozemská média identifikovala muže, kteří v sobotu v centru Prahy brutálně zmlátili číšníka. Někteří z nich měli zkušenosti z boxu, chodili často posilovat. Jeden z nich je dokonce policista z Amsterdamu.