Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2186116
aktualizováno 20.09.
Nizozemsko

Vlak srazil děti, které jely do školky. Čtyři nepřežily, jedno je zraněné

Tragicky skončila dnes ráno pro čtyři děti cesta do školky v Nizozemsku. Do elektrického vozíku, které v zemi rodiče často používají k převážení dětí, narazil vlak. Zemřely čtyři děti. Jedno dítě a žena, která řídila, jsou ve vážném stavu. Na nehodu upozornily nizozemské noviny De Telegraaf.

Muž pobodal lidi na nádraží v Amsterdamu! Policie na něj střílela
aktualizováno 31.08.
neznámý motiv

Útok nožem v Amsterdamu! Dva zranění, útočníka policie postřelila

Na amsterdamském nádraží ve stanici Cetraal se v pátek odpoledne ozvaly výstřely. Policie postřelila podezřelého muže, který měl pobodat další dva lidi. Všichni tři skončili v nemocnici, vážnost zranění policie nespecifikovala. Motiv útoku zatím není jasný.

Hořící auto
aktualizováno 22.08.
Auto s bombou

Poplach v Nizozemí. Auto vjelo do budovy radnice a explodovalo

V noci na středu v Bemmelu v Nizozemsku vjel řidič autem do budovy radnice. Podle místní policie měla být v autě plynová bomba. Ta explodovala a auto začalo hořet.

Prásk.tv píše:

Manželé pronajali byt přes Airbnb
čtěte o tématu Nizozemsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Těhotenské břicho
24.07.
Děti umírají

Těhotné ženy braly viagru, výsledky studie jsou tragické!

Jedenáct miminek zemřelo v Nizozemí poté, co jejich matky v těhotenství dostávaly v rámci studie stejnou látku, která je stavebním kamenem viagry. Vědci pokus okamžitě zastavili, další maminky nyní s obavami čekají, zda nezemřou i jejich děti.

Náraz auta
26.06.
Útok

Útok na mediální dům! Řidič s dodávkou najel do budovy

Řidič dodávky najel v úterý ve 4 hodiny ráno do vstupu budovy v Amsterdamu, kde sídlí deník De Telegraaf. Podle policie to muž udělal úmyslně. Po nárazu začalo vozidlo okamžitě hořet, avšak nikdo nebyl zraněn. Pachatel z místa činu utekl.

Nizozemsko - policie
aktualizováno 18.06.
video řidič ujel

Auto v Nizozemsku na hudebním festivalu vjelo do lidí! Jeden mrtvý

Dodávka srazila dnes ráno na jihu Nizozemska čtyři lidi. Jeden člověk přišel o život, tři další utrpěli vážná zranění. Incident se stal poblíž areálu, kde v noci skončil třídenní hudební festival Pinkpop. Řidič vozu z místa ujel, později se ale sám přihlásil, informovala policie na tiskové konferenci. Příčina srážky je nadále neznámá. Řidič i všichni čtyři postižení pocházejí z Nizozemska. České ministerstvo zahraničí už dříve ČTK řeklo, že nemá informace, že by mezi postiženými byli Češi.

Sestra nizozemské královny se oběsila - 1
aktualizováno 08.06.
Trpěla depresemi

Smrt v královské rodině! Sestra královny spáchala sebevraždu

Mladší sestra nizozemské královny Maximy si zřejmě vzala život. 33letou Inés Zorreguietovou našli mrtvou v jejím bytě v Buenos Aires, měla se oběsit. Podle některých médií trpěla depresemi, o sebevraždě psala ve své diplomové práci.

Cizinci - napadení v Praze
aktualizováno 25.04.
Nové informace

Mezi gaunery, kteří v centru Prahy napadli číšníka, je i policista!

Nizozemská média identifikovala muže, kteří v sobotu v centru Prahy brutálně zmlátili číšníka. Někteří z nich měli zkušenosti z boxu, chodili často posilovat. Jeden z nich je dokonce policista z Amsterdamu.

Sebevražedný sarkofág - 1
aktualizováno 16.04.
sebevražedný sarkofág

Vynálezce odhalil smrtící přístroj, člověk stiskne tlačítko a zemře!

Představení sebevražedného přístroje Sarco vyvolalo na pohřebním veletrhu v Amsterdamu velký rozruch. Sarkofág člověka usmrtí pomocí dusíku, který se dovnitř uvolní po stisknutí tlačítka. Součástí vynálezu je také oddělitelná rakev, kde skončí tělo.

Německá policie
13.02.
český pašerák

V Německu chytli Čecha, pašoval tablety extáze a řídil pod vlivem!

Sedmadvacetiletý zdrogovaný Čech pašoval přes Německo stovky tablet extáze, téměř 200 gramů amfetaminu a metamfetaminu. Celníci ho zadrželi při namátkové kontrole. Řidiče prozradilo jeho zmetené chování.