Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Martynčák v Ordinaci zmlátí Suchého
aktualizováno 12.12.
Drsná Ordinace

Zdena bojuje o život, Martynčák do krve zbije i Suchého! UKÁZKA

Už dnes vyvrcholí v Ordinaci zdrcující příběh Zdeny Suché. Do jejího vztahu s násilnickým Andrejem Martynčákem dokonce zasáhne její bývalý partner David. Od agresivního hokejisty schytá pár tvrdých ran. Podívejte se na ukázku!

Ordinace: Zmlácená, týraná a svázaná Zdena Suchá - 4
11.12.
Drama v Ordinaci

"Zabij mě, nebo skočím z okna," křičí zoufalá Zdena! Konec se blíží

Ze silné ženy se během několika dnů stala úplná troska. Zdena Suchá si v Ordinaci v růžové zahradě 2 prochází peklem. Partner ji bije, škrtí, svazuje. Už brzy ale bude všemu konec. Vykřeše Zdena ještě poslední zbytky sil a postaví se Martynčákovi? Nebo ji zlomí nadobro?

Ordinace: Zdena na absolutním dně
06.12.
ordinace v růžové zahradě 2

Martynčák Zdenu brutálně zmlátil! Čeká ji ještě něco daleko horšího

Další drsný výstup Andreje Martynčáka zažila v úterní Ordinaci v růžové zahradě 2 Zdena Suchá. Hokejista se opil a zmlátil nebohou doktorku tak surově, jako ještě nikdy předtím. To je ale nic proti tomu, co Zdenu teprve čeká.

Prásk.tv píše:

Dana Morávková alias Zdena Suchá v Ordinaci - Takhle jí ublíží Martynčák - 1
čtěte o tématu Zdena Suchá na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Ordinace: Martynčák si na Zdeně vymůže sex - 4
09.11.
detaily ze zákulisí

Týrání graduje, Martynčák Zdenu znásilnil. Prozradila, co bude dál

Ve čtvrtek večer to bylo v Ordinaci v růžové zahradě 2 pořádné drama. Týrání, které zažívá Zdena Suchá, totiž vyvrcholilo. Její partner, hokejista Andrej Martynčák, ji totiž znásilnil! A nezůstane jen u toho.

Drama v Ordinaci - 7
02.11.
domácí násilí

Martynčák poprvé zmlátí Zdenu. Bude to ještě drsnější, řekl herec

Dana Morávková coby Zdena Suchá si v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 prochází peklem. Hokejista Andrej Martynčák, do kterého se bláznivě zamilovala, ji psychicky deptá a dnes dokonce dojde na fyzické násilí.

Ordinace v růžové zahradě 2 - Zdena a David
aktualizováno 29.08.
exkluzivní detaily

Návrat Suchých do Ordinace: K fackám nebude daleko

Po půlroční pauze se do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vrací Zdena a David Suší. Jenže shledání nebude takové, jak byste si možná přáli. Lásku a důvěru vystřídají hádky a nadávky.

Ordinace: David a Zdena
aktualizováno 20.05.
zvrat v seriálu

Návrat Suchých do Ordinace se blíží. Přijde s nimi i nová postava!

Když před několika měsíci zmizela z Ordinace rodina Suchých, diváci byli hodně zklamaní. Nebude to ale dlouho trvat a Zdena, David i jejich děti se do Kamenice vrátí. A přijde s nimi i nová postava, která pořádně zamíchá dějem.

Zdena Suchá
aktualizováno 06.02.
Ordinace v Růžové zahradě 2

KONEC nevěrné Zdeny Suché v Ordinaci: Vrátí se ještě do seriálu?

Seriál Ordinace v Růžové zahradě 2 opustila Zdena Suchá. Její manželství s Davidem Suchým prošlo krizí, když ho podvedla s ředitelem nemocnice, což David logicky nerozdýchal. Zdena tak opouští Kamenici a všichni se ptají, jestli se ještě vrátí!

Zdena Suchá
aktualizováno 05.11.
video už dnes večer!

DRSNÁ SCÉNA v Ordinaci: Takhle Zdena přizná nevěru manželovi!

Už dnes večer vás čeká další díl oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a jako obvykle nebude o napětí nouze. Provalí se Zdenina nevěra? Jak dopadne David Suchý, který se snaží pomoci pacientce v nouzi?

Smrt Pavla Strnada
aktualizováno 09.04.
VIDEO V seriálu

SMRT v Ordinaci: Nečekaná ztráta Zdenu Suchou zdrtí! UKÁZKA

Obyvatele Kamenice čeká tragická událost. Budou se muset rozloučit s jednou z hlavních postav. Jak se s touto tragédií vypořádá malý Toník, Zdena a ostatní kolegové a kamarádi?