Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Amanda Teague
16.02.
Netradiční manželství

Žena se vdala za ducha z 18. století. Bojí se, že je těhotná!

Přijde vám svatba s duchem nemožná? Pětačtyřicetiletá Irka by vám řekla opak. V roce 2016 se totiž prý vdala za piráta z 18. století. Teď se žena strachuje, že je s ním těhotná.

Žena z Jihlavy napadla městské strážníky
12.02.
Byla i opilá

VIDEO: Zdrogovaná žena se vrhla na hosty restaurace i strážníky!

Žena napadla městské strážníky, kteří byli přivoláni kvůli jejím výtržnostem do jihlavské restaurace. Její útoky natočili někteří hosté. Nakonec skončila na záchytné stanici, podle policie byla opilá a pod vlivem drog.

Tragický požár v Berouně
12.02.
tragický požár

Noční tragédie: Hasiči z hořícího bytu vynesli mrtvou ženu

Tragédií skončil požár v jednom z berounských bytů, ve kterém hasiči při zásahu nalezli ženu bez známek života. Vynesli ji proto ven, kde začalo intenzivní oživování. Ženu už se ale zpět k životu přivést nepodařilo.

Prásk.tv píše:

Porod v nemocnici
čtěte o tématu žena na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Jeřáb
aktualizováno 09.02.
kuriózní výjezd

Zachraňte dítě z jeřábu, volali lidé. Hasiči se po příjezdu museli smát

Velmi kuriózní výjezd za sebou mají pražští hasiči. V pátek dostali hlášení o dítěti, které leze na stavební jeřáb, a jeho život tak může být ohrožen. Když ale přispěchali na místo, nestačili se divit. Vše bylo totiž úplně jinak.

Pátrání - Lenka
08.02.
pátrání skončilo

Lenka (53) zmizela po cestě na nákup. Policisté ji našli druhý den

Policistům se podařilo vypátrat třiapadesátiletou Lenku z Třince, kterou začal od úterka postrádat její manžel. Žena zmizela cestou na nákup, podle policie je v pořádku.

Nález mrtvých těl ve Stodůlkách - 1
aktualizováno 28.01.
napadení ženy

Sexuální útok v Karlových Varech! Podezřelý muž skončil na policii

Kriminalisté prošetřují násilný trestný čin v jednom z bytů v Karlových Varech. Jak se TN.cz podařilo zjistit, hlavním motivem má být sexuální napadení ženy. V souvislosti s případem policie zadržela podezřelého muže, skončil na policejní stanici.

Aktivistka Femen
aktualizováno 26.01.
drama u ambasády

Na Zemana opět útočila aktivistka! Prsa jí zdobil urážlivý vzkaz

Ani druhé kolo prezidentských voleb se neobešlo bez útoku aktivistek na současnou hlavu státu. Před dvěma týdny jedna z nich napadla Miloše Zemana těsně před hlasováním. Další polonahá žena se vzkazem vystoupila proti prezidentovi v pátek - a to přímo u české ambasády v Kyjevě.

Pohřební služba odmítala pozůstalým vydat tělo
24.01.
odmítla vydat tělo

Pohřební služba chtěla odměnu za tělo, pozůstalí ho našli v bordelu!

Policisté v Lužicích u Mostu řešili ve středu neobvyklý spor o tělo zemřelé ženy. To pohřební služba totiž odmítala pozůstalým vydat a požadovala peníze za jeho převoz z léčebny pro dlouhodobě nemocné. Rodina se proto obrátila na konkurenci, podle které ale neměla pohřební služba na finanční odměnu nárok.

VÍKEND: Proč je v dnešní době tak těžké najít si partnera
aktualizováno 15.01.
SINGLES

VÍKEND: Proč je v dnešní době tak těžké si najít partnera

Velký podíl na tom mají sociální sítě a doba ve které žijeme. Počet jednočlených domácností stále roste a podle evropského statistického úřadu žije v Česku více než jeden milión lidí v bytě sami. V produktivním věku je to téměř každý páty Čech, v celkových číslech každý třetí. Mnoho z nich si dalo předsevzetí najít si letos partnera, kde ale na něj narazit a jak ho poznat?

Online seznamování - 3
09.01.
Místo vztahu krádež

Žena chtěla lásku, amant jí místo toho "vybílil" byt a zmizel!

Když se dvaapadesátiletá žena z Karviné přes internet seznámila s o deset let mladším mužem, těšila se na lásku a nový vztah. Motivace jejího "nápadníka" byla ovšem o dost jiná a přetvařovat se zvládl jen necelé dva dny.