Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtelná nehoda na Slovensku
včera 11:43
Neštěstí na Slovensku

Hrůzostrašná nehoda! Nepřežily ji dvě ženy, z auta zbyl jen šrot

Čelní srážka osobního auta s nákladním v okrese Bánovce nad Bebravou si vyžádala životy dvou žen. Nehoda se stala v úterý v podvečer, její příčiny vyšetřují.

Márnice
14.08.
Horor v Opavě

Muž žil s mrtvou manželkou, vše prozradil silný zápach!

Nesnesitelný puch zburcoval minulý týden obyvatele domu v Mostní ulici v Opavě. Když nakonec ve středu přijeli na místo policisté, v bytě objevili mrtvolu starší ženy. Navíc ve značném stádiu rozkladu.

Indonéský šaman 15 let držel dívku v malé jeskyni
aktualizováno 08.08.
Navíc ji zneužíval

Šaman dívce namluvil, že je posedlá. Pak ji roky znásilňoval!

Indonéští policisté v provincii Sulawesi osvobodili osmadvacetiletou ženu, kterou neuvěřitelných 15 let věznil a sexuálně zneužíval vesnický šaman. Svou oběť držel v jeskyni.

Prásk.tv píše:

Žena si vzala nevhodné třičko - 1
čtěte o tématu žena na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Šikana postižené ženy v Británii
31.07.
strašlivá šikana

Britové na postiženou ženu házeli vajíčka a mouku, pak se s ní fotili

Británii šokoval útok několika mladíků na postiženou ženu, nejdříve ji polili vodou a pak ji pokryli moukou a vajíčky. Nakonec se kolem ní rozestavěli, aby zapózovali na nechutné fotografii. Mladí Britové skončili brzy v poutech, všichni byli před dalším slyšením propuštěni na kauci.

Žena močila na podlaze v letadle
24.07.
Nechutný let

No fuj! Žena močila na podlahu v letadle, cestující byli zděšeni

Opravdu nechutný let prožili cestující společnosti Wizz Air na lince z Londýna do Varšavy. Jedna z cestujících se totiž bezostyšně vymočila na podlahu v letadle. Svou "aktivitu" navíc sdílela po telefonu s dalším člověkem.

Porod na zahradě
aktualizováno 21.07.
domácí porod

Ženin porod na zahradě vidělo 1,4 milionu lidí, kolem si hrálo pět dětí

Matka z Německa se rozhodla, že bude svůj porod bez jakékoliv lékařské pomoci sdílet na internetu. Jednalo se už o šesté dítě, všechny porodila mimo nemocnici. Celý bolestivý porod už vidělo více než 1,4 milionu lidí. Na internetu sklízí slova podpory i tvrdou kritiku.

Když nevyšel úplatek, šlápla žena na plyn! Prchala 75 kilometrů
aktualizováno 20.07.
video jela dvoustovkou

Řidička házela po policistech peníze, pak ji honili 75 kilometrů

V noci na středu měli policisté na Českolipsku plné ruce práce, zastavili kvůli nápadně pomalé jízdě ženu, u které byl následně proveden test na drogy. Kvůli pozitivnímu výsledku jí policisté zakázali jet dál, žena se je pokusila uplatit hrstí bankovek, které se válely všude po autě. Když to nevyšlo, dupla na plyn a začala prchat ohromnou rychlostí. Ujela 75 kilometrů, její zběsilou jízdu ukončily až zastavovací pásy.

Ztracenou Zdeňku z Teplic našli v Londýně
aktualizováno 06.07.
Neměla přístřeší ani peníze

Ztracenou Češku našli v Londýně. Poznali ji díky sociálním sítím

Polka Monika M. našla v Londýně na trávě ležet neznámou ženu. Rozhodla se jí pomoci a zjistila, že má u sebe české doklady na jméno Zdeňka P. z Teplic. Díky sociálním sítím se do několika hodin podařilo kontaktovat její rodinu. Žena ale mezitím znovu zmizela v ulicích velkoměsta.

Jasmína Hýbková - 1
aktualizováno 05.07.
viděli jste ji?

Policie hledá matku pěti dětí! Stará se o ně úplně sama, teď zmizela

Policie hledá matku pěti dětí Jasmínu Hýbkovou. Jednačtyřicetiletá žena z Prachatic před několika dny odešla se svou čtyřletou dcerou a od té doby o sobě nedala vědět. Zbylé děti, které zůstaly asi dva dny samy doma, už sociální pracovnice umístily do náhradního domova.

Útok žraloka
02.07.
video strach o život

Žralok ji chytil za ruku a stáhl do vody! Děsivý útok natočila kamera

Hororový zážitek má za sebou Melissa Brunningová (34) z Austrálie, kterou při plavení na jachtě pokousal žralok. Žena ho chtěla nakrmit a naklonila se nad vodu s jídlem v ruce, v tu chvíli ji ale zvíře popadlo za prst a stáhlo s sebou.