Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

video Vše natočily kamery

Dívka okradla spícího! Za krabičku cigaret jí hrozí vězení

Kamery v Brně zachytily krádež přímo na ulici. Dívka si všimla spícího muže a z příruční kabelky mu ukradla krabičku cigaret. Chytili ji při tom strážníci a ženě teď hrozí kriminál.

policejní pátrání

Pohřešovaná Natálie (42) se našla! Dostala se do rukou lékařů

Pražští policisté v pátek ukončili pátrání po dvaačtyřicetileté Natálii. Nezvěstná žena byla naposledy spatřena, když o den dříve přijela svým autem až před dům. Domů ale už nedorazila. Žena má podle rodiny psychické problémy.

Dijanelle Fowlerová s dcerkou
Aktualizováno 19.7. 2017 14:42
pekelné vedro

Dítě pomalu umíralo v rozpáleném autě, matka byla u kadeřníka!

Matka z americké Georgie měla podle policie nechat své dítě (†1) pomalu umírat v rozpáleném autě, zatímco si nechávala dělat účes v kadeřnictví. Za smrt své dcerky si vyslechla obvinění z vraždy druhého stupně, uvádí portál Mirror.

Prásk.tv píše:

Amy Castanon - 1
čtěte o tématu žena na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Dívka se procházela v Saudské Arábii v nevhodném oblečení
Aktualizováno 19.7. 2017 08:37
anketa virální video

Hon na sukni: Žena skončila za mřížemi jen za oblečení

Mladá dívka byla v Saudské Arábii zatčena kvůli nošení nevhodného oblečení v opuštěné historické pevnosti. Celý případ vyvolalo video, které dívka sdílela na sociální síti. Incident vyvolal bouřlivou debatu, někteří dívku vyzdvihují, jiní volají po jejím potrestání.

chtěl jinou ženu

Muž dohnal novomanželku k sebevraždě! Nevěřil jí, že je panna

Čtyřiadvacetiletý muž tyranizoval svou manželku. Ani lékařská prohlídka ho nepřesvědčila, že je jeho žena panna. Dožadoval se nové nevěsty.

Na muže zaútočil rotvajler
Aktualizováno 14.7. 2017 11:34
Tragédie na Slovensku

Při krmení ji pohryzali vlastní rotvajleři, teď žena zemřela!

Ve slovenské nemocnici zemřela čtyřiapadesátiletá žena, kterou ve čtvrtek u rodinného domu napadli a pokousali její vlastní rotvajleři. Psi se na ženu vrhli, když je krmila.

Policejní vyšetřování

Žena v Mostě vypadla z okna v sedmém patře. Neví se, co se stalo

Severočeští policisté od čtvrtečního odpoledne prošetřují smrt přibližně šedesátileté ženy, která v ulici Budovatelů vypadla z okna hotelu a ubytovny. Pád ze sedmého patra neměla žena šanci přežít.

našli ji mrtvou

Tragický konec pátrání: Žena se z vyjížďky na kole domů už nevrátí

Smutně skončilo pátrání po dvaatřicetileté ženě z Třebíčska. Ta si v neděli vyjela na kole a pak se po ní slehla zem. Policie ji v pondělí večer našla mrtvou.

Smrtelná nehoda u Mostu
Aktualizováno 10.7. 2017 19:14
nehoda z videa

Minulost ženy, která zemřela při nehodě: Zatčení za pašování lidí!

Dívka, která zemřela při tragické nehodě na Mostecku, má za sebou oplétačky s policií. V roce 2015 byla s kamarády na seznamu pohřešovaných. O několik dní později vyšlo najevo, že byla zatčena ve Francii. Společně se třemi kamarády se měla pokusit nelegálně převést do Velké Británie čtyři Albánce.

střelba na večírku

Těhotná žena oznamovala rodině šťastnou novinu, stala se tragédie

Zrovna svým příbuzným a přátelům oznamovala pohlaví svého miminka, když na soukromou oslavu vtrhli ozbrojenci a začali střílet. Z radostné události v Cincinnati se tak v noci na neděli stala pohroma, která skončila zraněním osmi lidí, smrtí ženy (22) a bohužel i ztrátou nenarozeného miminka.