Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilá žena na přechodu
Aktualizováno Dnes 14:30
bouřlivé reakce

Řidič zachránil život chodkyni, lidé ho začali pronásledovat! VIDEO

Srazil ženu na přechodu pro chodce a pak chtěl z místa ujet - alespoň tak viděli úterní nehodu v Přerově lidé, kteří se ihned rozhodli vzít spravedlnost do svých rukou a řidiče cisterny zastavit. Na místo dokonce zavolali policii, právě ta ale zjistila, že vše je úplně jinak a že řidič je vlastně hrdinou.

Policie vyšetřuje úmrtí - 4
Aktualizováno Včera 18:17
násilné úmrtí

Z domku byla slyšet hlasitá hudba. Pak tam našli zavražděnou ženu

Vraždu ženy v Havířově vyšetřuje od pondělního odpoledne tamní kriminálka. Policie ale zatím nechce detaily o případu uvolnit. Pouze potvrdila, že policisté prověřují násilný trestný čin.

Emmanuel Macron a Brigitte Trogneux - 1
Aktualizováno Předevčírem 12:22
Volby ve Francii

To bude prezident! Macron si vzal o 25 let starší učitelku, svedl ji v 17

Francie bude mít nejspíš opravdu zajímavou první dámu. Emmanuel Macron, kterého odborníci ve volbách favorizují, si totiž vzal svou bývalou učitelku. Svedl ji už na střední škole a Brigitte kvůli němu opustila manžela i tři děti.

Prásk.tv píše:

Nicole Triefenbach
čtěte o tématu žena na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

rozhovor bouřlivý rozvod

Přišel o rodinu, ale už nechce být sám. Potřebuji ženu, říká Paroubek

Z harmonického vztahu manželů Paroubkových jsou trosky, jejich manželství už existuje prakticky jen na papíře. Přesto se expremiér nevzdává naděje a doufá, že bude mít opět celou rodinu pohromadě. Když ne s Petrou, tak s novou partnerkou.

Tragická nehoda na Bruntálsku
Aktualizováno 20.4. 2017 20:56
sněhová kalamita

První oběť v ČR kvůli počasí! Na Bruntálsku tragicky zemřela žena

Mrazivé počasí a sníh na mnoha místech ve čtvrtek komplikovaly dopravu, na Bruntálsku se kvůli nepříznivým podmínkám stala tragická dopravní nehoda. Po srážce dvou aut zemřela žena.

Soud se žhářem
Aktualizováno 20.4. 2017 16:24
soud se žhářem

Zavřel ženu v domě a zapálil ho. "Umřela kvůli alkoholu," tvrdí

Luděk Geltner podle obžaloby upálil před dvěma lety v obci Hroška svoji manželku. U soudu řekl, že požár vznikl od nedopalku její cigarety. Později připustil, že hořící kouli do pokoje hodil. Muž je obžalovaný z usmrcení z nedbalosti.

Řidičce začalo ve Zlíně hořet auto za jízdy
Aktualizováno 13.4. 2017 14:11
galerie rychlý zásah

Hasiči byli u hořícího auta za dvě minuty, plameny ale byly rychlejší

Brzy ráno začalo řidičce ve Zlíně hořet za jízdy auto. Hasiči dorazili k požáru jen během dvou krátkých minut, šíření ničivých plamenů bylo ale mnohem rychlejší. Než se podařilo dostat oheň pod kontrolu, velká část vozu byla zničená. Žena stihla z vozu včas vystoupit.

video Drsné záběry

Standardní postup? Policista při zatýkání smetl dívku na zem

Drsné video, na kterém policejní důstojník třískne s mladou ženou (22) o zem před barem v Coloradu, rozdělilo uživatele a rozvířilo debatu o tom, zda postupoval policista při zatčení správně. Podle policejní mluvčí se jedná o standardní postup, dívka policistu předtím totiž napadla, video je pouze zlomkem z celé události, uvádí policie.

Vražda Sabiny
Aktualizováno 7.4. 2017 20:31
brutální vražda

Tohle je údajný vrah Sabiny. Soud ho poslal do vazby! FOTO

Podezřelý z vraždy Sabiny už sedí ve vazbě, kterou na muže soudce v pátek ráno uvalil. Šance, že by byl stíhán na svobodě, byla minimální. Jednadvacetiletý Patrik K. měl totiž svou kamarádku zavraždit velmi brutálním způsobem. Podle policie se muž k ohavnému činu částečně přiznal.

tragický osud

Pravda o těhotenství ubité Sabiny: Přítel řekl, jestli čekala dítě

Rodina se rozloučila s pětadvacetiletou Sabinou z Ostravy, kterou údajně připravil o život její kamarád. Jednadvacetiletý mladík měl ženu zavraždit velmi brutálním způsobem. O to větší šok vyvolala informace, že oběť byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Podle přítele ženy, který svou milovanou partnerku našel s rozmlácenou hlavou, žádné dítě neočekávala.