Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dáša a Máša Ledenevovy - 1
dnes 05:45
Jsou na tom lépe

Sestrám řekli, ať zhubnou. Byly na pokraji smrti, takhle vypadají teď

Rusky Dáša a Máša vážily méně než 40 kilo, když se dostaly na pokraj smrti. Po pěti týdnech léčby vypadají mnohem lépe, lékaři už je propustili z nemocnice. Mladé modelky tvrdí, že jsou připraveny vést zdravý život.

Těžba v tajze
včera 05:45
Rusové zuří

Šokující fotky z vesmíru! Ruská tajga mizí. Prodali ji Číňanům

Rusové žijící na Sibiři jsou vzteky bez sebe. Čínské státní firmy tu ve velkém těží tajgu. Stromy mizí takovým tempem, že holá místa už jsou vidět i ze satelitů. Navíc těžaři se neobtěžují s tím, aby na místech, odkud dřevo vytěžili, zasadili nové stromy. Lidé se tak obávají, že brzy z pověstných sibiřských lesů nic nezbyde.

Letadlo Travel Service
aktualizováno 15.01.
VIDEO sjelo mimo ranvej

VIDEO: První záběry nehody českého letadla v Moskvě

Na internetu se objevilo video nehody letadla v Moskvě, které vezlo Čechy. Let českých aerolinek SmartWings z Moskvy do Prahy měl v neděli odpoledne na letišti Šeremetěvo nepříjemný incident. Letoun totiž při popojíždění po dráze sklouzl mimo ranvej a skončil zabořený ve sněhu.

Prásk.tv píše:

Svyatoslav Kovalenko - 1
čtěte o tématu Rusko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Naděžda a její syn
14.01.
Chlapec zemřel

Nadě vadil brečící syn, aby mohla jít na party, uspala ho vodkou

Ruská policie vyšetřuje smrt osmiměsíčního chlapečka ve městě Šebekino na západě Ruska. Jeho matka nejprve odmítala hospitalizaci, aby s dítětem během vánočních svátků nemusela zůstat v nemocnici. Pak chlapci dala vodku, aby přestal křičet, usnul a ona mohla jít na party.

Poslední vejce vytvořené pro rodinu ruského cara
11.01.

VIDEO: Unikátní výstava předmětů z carské éry v Moskvě

V Moskvě je teď k vidění unikátní výstava artefaktů pocházejících z přelomu 19-tého a 20-tého století. Vystavena tam jsou i slavná zlatá Fabergého vejce. Expozice, která má na 400 kusů významných světových klenotů, láká návštěvníky z celého světa.

Myslivec
09.01.
Šílená tragédie

Osudová chyba na lovu. Muž myslel, že pálí na losa, zabil syna!

Na minulý čtvrtek bude až do konce života vzpomínat ruský lovec, který se svým osmnáctiletým synem vyrazil na severu země na lov. Děsivě se totiž spletl a místo losa zastřelil právě své vlastní dítě.

Co se nestane
06.01.
Najisto nereálné

Předpověď na rok 2019! Tak tohle se doopravdy NESTANE!

Co nový rok přinese? Tuto otázku si klade mnoho lidí. A byť je těžké do budoucnosti nahlédnout, pokud samozřejmě nevypomohou nadpřirozené síly, máme pro vás přehled událostí, které se skutečně stát nemohou.

Tygr ve vodě
aktualizováno 05.01.
Divoká šelma

Zraněný tygr vyhledal lidskou pomoc! Nezahnaly ho ani výstřely

Zraněný tygr z oblasti u ruských hranic s Čínou uchvátil ochránce zvířat. Z džungle přišel až k hraničnímu přechodu, odkud ho nevypudily ani rány z pistole. Podle odborníků hledal u lidí pomoc.

Výbuch plynu v obytném domě v Magnitogorsku
aktualizováno 03.01.
tragický sesuv domu

V Magnitogorsku vyprostili poslední tělo. Výbuch má 39 obětí

Pátrání v troskách zříceného bytového domu v ruském průmyslovém městě Magnitogorsk je u konce. Ve čtvrtek záchranáři vyprostili tělo poslední oběti. Celkem si tak tragédie vyžádala 39 lidských životů.

Výbuch plynu v obytném domě v Magnitogorsku
aktualizováno 02.01.
Tragédie v Magnitogorsku

Exploze plynu v Rusku má už 31 obětí, mezi nimi čtyři děti

Nejméně jednatřicet obětí si vyžádalo neštěstí poté, co činžákem v Magnitogorsku na jihu Ruska otřásla v pondělí brzy ráno exploze plynu. Mezi mrtvými jsou i čtyři děti.