Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

reportáž opuštěná obec

Babička (85) žije úplně sama v celé vesnici. Při životě ji drží práce

Stařenka žije sama v odlehlé vesnici. Je odhodlaná v místě dožít, i když život na opuštěném místě není jednoduchý. Žena popsala, jak její život v obci vypadá.

Putin blahopřeje Trumpovi
Aktualizováno 18.5. 2017 13:37
Bývalá šéf FBI

Ovlivnilo Rusko americké volby? Zjistí to nezávislý vyšetřovatel

Americké ministerstvo spravedlnosti pověřilo bývalého ředitele FBI Roberta Muellera, aby vedl nezávislé vyšetřování styků prezidentského štábu s Ruskem. Prezident Trump prohlásil, že doufá v rychlé uzavření případu. Mueller nominaci přijal.

Další skandál

"Nechte to být!" Trump žádal šéfa FBI o konec vyšetřování poradce

Problémy amerického prezidenta Donalda Trumpa po vyhození ředitele FBI nekončí. Nově se ukázalo, že na Jamese Comeye naléhal, aby ukončil vyšetřování svého poradce Michaela Flynna. Ten musel nakonec kvůli úzkým vazbám na Rusko v únoru rezignovat.

Prásk.tv píše:

Serebro - 1
čtěte o tématu Rusko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Donald Trump a Sergej Lavrov
Aktualizováno 16.5. 2017 13:43
Americký prezident

Další Trumpův skandál: Vyzradil tajné informace Rusům!

Americký prezident Donald Trump údajně poskytl tajné informace nejvyšším ruským činitelům. Píše to deník The Washington Post. Utajenou zprávu týkající se bojů proti Islámskému státu měl vyzradit ruskému ministru zahraničí.

tvrdý trest

Mladík chytal pokémony v chrámu! Půjde za to na 3 roky do vězení

Soud v Jekatěrinburgu odsoudil ruského blogera Ruslana Sokolovského k podmíněnému trestu tři a půl roku vězení. Mladík se měl dopustit hanobení víry, když v největším městském pravoslavném chrámu hrál hru Pokémon Go.

Donald Trump a Sergej Lavrov
Aktualizováno 11.5. 2017 13:11
usa a rusko

Trump leští vztahy s Ruskem. Ve stínu vyhazovu ředitele FBI

Spojené státy a Rusko se snaží o zlepšení vzájemných vztahů s nebývalou intenzitou. Prezident Spojených států přijal v Bílém domě ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova s poctami, které obvykle náleží jen hlavám států.

Přehlídka ruské armády - 2
Aktualizováno 9.5. 2017 22:31
oslavy dne vítězství

Ruská armáda ukázala svaly na přehlídce v Moskvě. GALERIE

Rusko si dnes připomělo konec druhé světové války a oslavilo tento Den vítězství tradiční vojenskou přehlídkou na Rudém náměstí v Moskvě, ale i v jiných městech v zemi.

Volby ve Francii

Macronův štáb hacknuli Rusové, tvrdí WikiLeaks!

Portál WikiLeaks, který se zaměřuje na zveřejňování tajných informací, naznačil možnou ruskou stopu za únikem dokumentů ze štábu francouzského prezidentského kandidáta Emmanuela Macrona.

setkání s Putinem

Zrušte zbývající sankce a víza, vyzval Erdogan Rusko

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan před odletem do Soči na schůzku se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem vyzval Rusko, aby v zájmu definitivní normalizace vzájemných vztahů bezodkladně zrušilo zbývající obchodní sankce proti Turecku. Potvrdil také, že s Putinem bude jednat o situaci v Sýrii.

video silné turbulence

PEKLO V LETADLE: Lidé létali ze sedadel, mají krvavá zranění

Cestující, kteří letěli z Moskvy do thajského Bangkoku, prožili děsivý let. Boeing 777 ruského Aeroflotu postihly velmi silné turbulence. Nepřipoutaní pasažéři vyletěli ze sedaček, někteří mají vážná zranění. Mezi 20 poraněnými jsou i 3 děti.