Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Plačící dítě
06.01.
velká tragédie

Rodina z Česka jela na Slovensko. Dítě tam zabila smrtící infekce

Dvouměsíční holčička zemřela na závažné onemocnění. Dítě s rodiči žije v Čechách, před Vánoci ale rodina navštívila Slovensko, ze kterého se domů živé nevrátilo.

Žloutenka
19.12.
Naštvaní rodiče

Učitelka ze školky měla žloutenku, rodiče se to dozvěděli za 2 týdny

Na vedení mateřské školy v bratislavské čtvrti Vajnory si stěžují naštvaní rodiče. Jedna z učitelek totiž dostala žloutenku. Do školky chodí i její vnučka. Ačkoliv školka hned provedla všechna epidemiologická opatření, rodiče dětí nikdo na nemoc neupozornil.

Očkování
10.11.
Nemocných přibývá

Pozor na pneumokoky! Zabíjí desítky Čechů, hlavně na podzim

Zákeřný pneumokok u nás ročně zabije desítky lidí. Nejnebezpečnější je pro malé děti a seniory. A právě v tomto období začíná rychle stoupat počet nemocných. Bakterie využívají toho, že řádí podzimní virózy a oslabený organismus se jim hůř ubrání.

Prásk.tv píše:

Lowri-Anne Wilson - 1
čtěte o tématu infekce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Školní toalety
aktualizováno 20.10.
Zdravotní riziko

Veřejná WC jsou líheň nemocí, říká se. Lékařka prozradila, jak to je

O veřejných toaletách koluje spousta hororových historek a někteří lidé se jim vyhýbají jako čert kříži, protože asi žijí v představě, že se něčím nakazí, i když se jen podívají jejich směrem. Je to opravdu tak hrozné?

Bryan-Andrew Lock zemřel na otravu krve poté, co si škrábal neštovice
03.10.
Děsivá tragédie

Chlapec (3) si škrábal neštovice, dostal otravu krve a zemřel!

Třiadvacetiletá matka varuje všechny ostatní rodičky, aby si pořádně hlídaly své děti s planými neštovicemi. Nechce totiž, aby další rodiny musely řešit podobnou tragédii jako ona, když musela pohřbít svého tříletého synka.

Catt Gallinger a její oko
30.09.
infekce v oku

Modelka si nechala tetovat bělmo. Podívejte se, jaké to má následky

Modelka Catt Gallingerová (24) z Ottawy v Kanadě uveřejnila děsivé snímky poté, co absolvovala tetování oka. Proceduru absolvovala před čtyřmi měsíci a od té doby si stěžuje na špatné vidění. Navíc jí inkoust vytéká z oka a nyní hrozí, že by mohla oslepnout nebo přijít o oko.

Kontaktní čočky
18.09.
Ztráta zraku

Máte kontaktní čočky při koupání? Lékaři varují před oslepnutím!

Nošení kontaktních čoček je pohodlnější, než brýle, především při sportu je to výhodné. Pokud však jdete s kontaktními čočkami plavat nebo se s nimi sprchujete, hrozí vám infekce rohovky a můžete i oslepnout, varují lékaři.

Smrt brigádníka Adama
aktualizováno 25.08.
smutná zpověď meningokok to nebyl

Tajemná smrt brigádníka Adama: Místo svatby pohřeb, pláče matka!

Obyčejná brigáda v rekreačním středisku v Senci skončila pro Adama a jeho rodinu tragicky, chlapec zemřel a lékaři stále netuší, co ho zabilo. Jeho tělo pokryly fleky a tak se experti obávali meningokokové infekce, kvůli které provedli i opatření proti epidemii. Toto onemocnění nyní provedené testy vyloučily.

Záhadná infekce
24.08.
slovensko pracoval u grilu

Šel na brigádu a přes noc zemřel, lékaři se obávají smrtící epidemie!

Slovenskem otřásá smrt dvacetiletého muže, který zemřel během letní brigády na Slunečních jezerech v Senci. Podle lékařů zřejmě dostal infekční meningokokové onemocnění. Zemřel v noci na pondělí, lékaři už udělali protiepidemická opatření.

Vládní speciál transportoval z Egypta dítě se záhadnou infekcí
aktualizováno 31.07.
Tajemná nemoc

Převoz dívenky z Egypta: Lékaři už ví, čím se holčička nakazila

Lékaři ve slovenské Bratislavě už ví, čím se nakazila třináctiměsíční dívenka, která byla s rodiči a starším sourozencem na dovolené v egyptském letovisku Marsa Alam. Zdravotní stav dítěte se rychle zhoršoval a slovenské ministerstvo vnitra pro dívku a její rodinu raději vypravilo letecký speciál, který je převezl zpět do vlasti.