Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princ Harry a Meghan jsou svoji
12.08.
Británie čeká

Proč ještě není Meghan těhotná? Brání jí v tom tato maličkost

Britové už se nemohou dočkat dalšího královského potomka. Už od svatby Meghan Markle s princem Harrym netrpělivě vyhlíží šťastnou novinu. Podle britských médií ale vévodkyně zatím těhotná není - a ani nemůže být.

Móda podle Vévodkyně ze Sussexu - klobouk značky Panama Hat
10.08.
Zahraniční cesta

Meghan poprvé na státní návštěvě: Dostane od královny tajný dar!

Členové královské rodiny musí dodržovat i staletí staré tradice. Nově se to týká také vévodkyně Meghan, která se provdala za prince Harryho. Na podzim s ním pojede na první oficiální zahraniční cestu, a tak se pro ni změní i taková maličkost, jako je jmenovka na kufru.

Malá Meghan Markle
aktualizováno 04.08.
zajímavosti pikantnosti ze života

Poznáte členku královské rodiny? Slaví narozeniny! Top zajímavosti

Právě 4. srpna slaví narozeniny žena, jejíž jméno bude už navždy spjato s britskou královskou rodinou. Bývalé herečce a současné vévodkyni ze Sussexu je 37 let, žádná velkolepá oslava ji ale tento den nečeká. Meghan narozeniny oslaví na svatbě.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle - 1
čtěte o tématu Meghan Markle na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Meghan Markle - 2
29.07.
královská rodina

Meghan ostře kritizoval bulvár, teď všem zavřela pusy!

Stejně jako Kate se i Meghan snaží neutrácet královské peníze. Nejenže používá oblečení, které si koupila za svobodna, ale opakovaně nosí i stejné doplňky. I když se styl Meghan po svatbě změnil a na oficiální akce se obléká odlišně, některých věcí se vzdát nehodlá.

Meghan - 1
aktualizováno 17.07.
Neuvěřitelná částka

Meghan pořádně rozhazuje! Za šaty utratila jmění, kdo to platí?

Vévodkyně Meghan střídá šaty jako na běžícím pásu, a tak není divu, že ji nový šatník stál pořádné jmění. Za 16 outfitů, které měla od svatby při oficiálních akcích na sobě, zaplatila v přepočtu téměř pět milionů korun!

Meghan a Harry si připíjejí v Dublinu
13.07.
je těhotná?

Konec dohadů: Už je jasné, zda je Meghan těhotná! FOTO jako důkaz

Velká Británie v posledních týdnech sleduje každý krok novomanželů Meghan a Harryho. A všechny nejvíc zajímá, kdy ti dva přivedou na svět potomka. Že by už bylo zaděláno?

Meghan Markle a princ Harry na křtu Louise - 1
aktualizováno 10.07.
Galerie Ví, jak na to

Meghan byla na křtu za šedou myš. Měla pro to dobrý důvod

Britská média stále žijí včerejším křtem prince Louise, na kterém se samozřejmě objevila i princova teta Meghan, manželka prince Harryho. Ta překvapila nevýraznými šaty a velmi opatrným chováním, kvůli kterému spíš zapadala do davu. Měla pro to samozřejmě důvod, Meghan je totiž přebornicí v řeči těla.

Meghan Markle - 4
aktualizováno 03.07.
nesmí ho jíst

I Meghan se týká zákaz královny! Musela se vzdát oblíbeného jídla

Meghan Markle se sňatkem s princem Harrym zavázala k tomu, že bude dodržovat několik královských pravidel a jedno z nich se týká i jídla. Královna Alžběta II. totiž vyžaduje, aby se v její přítomnosti nejedl česnek ani nic, co by obsahovalo větší množství cibule. Meghan si tak musí v přítomnosti panovnice odpustit své oblíbené jídlo.

Meghan Markle - 1
aktualizováno 25.06.
rozumí si

Jsou Meghan s Alžbětou nejlepší kamarádky? Mají už i stejná gesta!

Manželka britského prince Harryho Meghan se dočkala další pocty od královny. 36letá americká herečka od panovnice převezme jednu z jejích královských povinností. V létě Meghan v Buckinghamském paláci přijme výjimečné mladé lidi z programu, který královna zaštiťuje.

Meghan Markle - 1
16.06.
drahý skvost

Královna si s Meghan skvěle notuje, dala jí luxusní dárek! FOTO

Vypadá to, že vévodkyně Meghan si s královnou Alžbětou II. výborně rozumí. Ve středu panovnici doprovázela i na pracovní cestě do hrabství Cheshire, kde si fotografové okamžitě všimli, že Meghan má novou ozdobu.