Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Meghan Markle ve svatebních šatech
aktualizováno 15.01.
královská svatba

Meghan to ve svatebních šatech sekne! Korunku jí nosit zakázali

Do královské svatby prince Harryho a herečky Meghan Markle zbývají ještě čtyři měsíce. To, že se o detailech obřadu ve Windsoru zatím neobjevilio mnoho oficiálních informací, dává britským médiím prostor pro fantazii. Hádají například, co bude mít nevěsta na sobě. Poprvé si totiž bude moci vzít na hlavu korunku, kterou má zatím zakázanou.

Šaty Meghan Markle
11.01.
Rodinný spor

Meghan Markle to schytala od sestry: Má na šaty, ale na tátu ne!

Snoubenka prince Harryho od nevlastní sestry slyšela slova, při kterých se musela zastydět. Meghan Markle se podle Samanthy nestará o svého otce, který přitom touží odvést ji k oltáři. "Když má statisíce na šaty, má určitě statisíce na pomoc tatínkovi," prohlásila.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 10.01.
první oficiální akce

Harry s Meghan navštívili britský rozhlas. Vítaly je stovky fanoušků

Stovky nadšených fanoušků přivítaly prince Harryho a jeho snoubenku Meghan Markle na jejich první společné oficiální akci v letošním roce. Pár navštívil rozhlasovou stanici pro mladé.

Prásk.tv píše:

Princ Harry a Meghan Markle
čtěte o tématu Meghan Markle na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Princ Harry a Meghan Markle
01.01.
Královské předpovědi

Vědma: Vím, jak dopadne manželství prince Harryho!

Známá vědma prozradila, co v příštím roce čeká a nemine britskou královskou rodinu. A pochopitelně se zaměřila na prince Harryho a Williama a jejich partnerky. Oba páry totiž v roce 2018 čekají zásadní události.

Oficiální zásnubní snímky Harryho a Meghan
aktualizováno 21.12.
oficiální snímky

To je lásky! Zásnubní fotky Harryho a Meghan dojímají Británii

Kensingtonský palác uveřejnil dvě oficiální fotografie k zásnubám prince Harryho a Meghan Markleové. Něžné úsměvy zamilovaného páru jednoho opravdu zahřejí u srdce. Uveřejnění fotek následuje jen několik dnů po oznámení oficiálního data jejich svatby.

Princ Harry a Meghan Markle
15.12.
královská svatba

Harry a Meghan oznámili datum svatby. Jdou proti protokolu

Snad každý obyvatel Velké Británie si dnes zakroužkoval datum 19. května v kalendáři. V ten den si totiž řeknou své ano princ Harry a Meghan Markleová. Ti jsou už teď za pěkné rebely, protože si k sňatku vybrali sobotu, což je proti královskému protokolu.

Meghan s královnou oslaví Vánoce
aktualizováno 13.12.
nečekaná změna

Britská královna porušila vánoční tradici! Udělala to kvůli Meghan

Snoubenka prince Harryho Meghan Markle stráví vánoční svátky s britskou královskou rodinou. Americká herečka přijala oficiální pozvání. Bude to vůbec poprvé, kdy se partner člena královské rodiny zúčastní oslav ještě před svatbou.

Princ Harry a Meghan Markle - 2
09.12.
svatba se blíží

Otec Meghan prolomil mlčení. Řekl, jaké je jeho velké přání

Thomas Markle, otec snoubenky prince Harryho, prolomil poprvé od zásnub mlčení. Jednasedmdesátiletý muž se na svatbu dvé dcery chystá a má z ní velkou radost. Přání má už jen jediné.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 08.12.
dohodiila je kamarádka!

Dohazovačka a rande naslepo! Jak vznikal vztah Harryho a Meghan?

Dlouho se spekuluje o tom, jak vlastně vznikl vztah prince Harryho s jeho snoubenkou Meghan Markle. Na světlo teď vycházejí nové informace o vzniku jejich milostného příběhu. Podle nich za ním stojí blízká přítelkyně královské rodiny a také rande na slepo!

Princ Harry a Meghan Markle
03.12.
svatba v květnu

Meghan a Harry mají termín svatby! Tohle jim věští astroložka

Dlouho očekávaný krok prince Harryho (33) a herečky Meghan Markle (36) je konečně zde. Své "ano“ si řeknou 26. května na anglickém hradě Windsor. Co na to tento termín říkají hvězdy? Budou jim v manželství přát?