Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princové William a Harry s manželkami Kate a Meghan
02.12.
Vánoce se blíží

V královské rodině mají při výběru dárků opravdu smysl pro humor

Umělá přítelkyně pro prince, zpívající křeček pro královnu. Jak probíhají Vánoce v královské rodině a čím se její členové obdarovávají? Na svátky se letos připojí i Meghanina matka.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 22.11.
Co princ skrýval?

Nové tajemství prince Harryho, ani Meghan o tom nevěděla

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu oslavili půl roční výročí své svatby, která se konala 19. května a čekají spolu prvního potomka. I přesto se stále vévodkyně dozvídá o svém muži nové věci. Naposledy ji překvapilo setkání se skupinou Take That. Zpěvák Gary Barlow vévodkyni prozradil, že si s nimi její manžel zazpíval v jedné z písní. Informaci potvrdil i sám princ Harry.

Královská rodina
20.11.
vánoční rituály

Zvláštní tradice královské rodiny. Poprvé ji absolvuje i Meghan

Vánoční večeře britské královské rodiny se letos poprvé zúčastní Meghan Markle, která se letos vdala za prince Harryho. K večeři byla pozvaná také její maminka Doria Raglandová. Obě budou muset absolvovat velmi neobvyklou tradici. Před a po večeři proběhne jejich vážení, aby se vědělo, zda se dobře najedly.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle a Kate Middleton - 1
čtěte o tématu Meghan Markle na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Meghan Markle se svou Matkou ilustrační
aktualizováno 07.11.
Vánoční večeře

Královna poruší kvůli Meghan další tradici! A rovnou na Vánoce

Vánoční večeře s britskou královskou rodinou v Sandringhamu se zúčastní i matka Meghan Markleové Doria Raglandová. Nabídka je zcela bezprecedentní, dokonce ani příbuzní Kate Middletonové nedostali podobnou pozvánku.

2202710
aktualizováno 30.10.

VIDEO: Princ Harry a Meghan soutěžili v hodu holínkou

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se v rámci své návštěvy Nového Zélandu zúčastnili soutěže v házení holinek. Každý měl na pomoc jedno dítě a napínavý souboj nakonec vyhrála Meghan. Oba se na rodičovskou roli zřejmě těší - v Aucklandu Harry pomohl malé holčičce prolézt skrz zábrany a chvíli si s ní povídali.

Otec Meghan Markle
aktualizováno 26.10.
Královská rodina

Otec Meghan se vrací na scénu. Zkouší to přes nenarozené vnouče

Problematický otec těhotné vévodkyně Meghan Thomas Markle (74) chce s dcerou obnovit vztah, rád by se vídal s budoucím potomkem. Doufá, že pokud se Meghan narodí syn, bude se jmenovat po něm.

Vévodkyně Meghan v květinových šatech - 2
aktualizováno 24.10.
Návštěva Fidži

Meghan v nebezpečí! Kvůli hrozbě ji musela z davu odvést ochranka

Vévodkyni Meghan musela ochranka odvést z přeplněné tržnice na Fidži, kde se měla setkat s fanoušky. V davu lidí bylo horko a vlhko, Meghan prý působila úzkostným dojmem. Šéfka jejích bodyguardů proto rozhodla o zkrácení návštěvy trhu.

Harry a Meghan na pláži
21.10.
Holčička nebo chlapeček

Harry prozradil, jaké pohlaví dítěte by si přál. Splní se mu to?

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou stále na oficiální návštěvě v Austrálii, kde se účastní různých akcí. Součástí je i setkávání se s fanoušky, kteří za nimi někdy cestují i zdaleka. Nedávno jedné z fanynek princ Harry prozradil, jaké jméno by se mu pro prvního potomka líbilo. Teď zase nechtěně uvedl, které pohlaví si přeje. Chce raději holčičku nebo chlapečka?

Harry s Meghan v Austrálii
aktualizováno 18.10.
Návštěva Austrálie

Princ Harry prozradil, jaké je jeho oblíbené jméno! Dají ho dítěti?

Princ Harry během oficiální návštěvy Austrálie prozradil, jaké je jeho oblíbené jméno pro dítě. Stejný názor zastává i jeho žena Meghan. Jaké jméno to je a hodí se spíše pro holčičku nebo pro chlapečka?

Meghan ukázala těhotenské bříško
aktualizováno 16.10.
Oficiální návštěva

Meghan ukázala poprvé bříško. Dostala i první dary pro miminko

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou na oficiální návštěvě Austrálie. Harry a Megan, kteří čekají potomka, už stihli navštívit slavnou operu v Sydney nebo tamní ZOO, kde slavnostně otevřeli institut vědy a vzdělání. Lidé je na ulicích zahrnovali gratulacemi a dárky.