Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Přípravy na královskou svatbu
aktualizováno včera 12:50
přípravy vrcholí

Šílenství ve Windsoru! Lidé blázní kvůli královské svatbě. GALERIE

Přesně za měsíc vypukne královská svatba a vše musí být dokonalé - obchody natřené, cesty zpevněné a ulice čisté a dekorativně sladěné. I proto se v těchto dnech hemží Windsor pracovníky, kteří město připravují na příjezd asi sta tisíce lidí. Nic se nesmí podcenit.

Meghan Markle
aktualizováno 18.04.
detaily velkého dne

Bude mít Meghan korunku po Dianě? Klenotník to prozradil

Do svatby prince Harryho a americké herečky Meghan Markle zbývají pouhé čtyři týdny a Velkou Británii pohltilo svatební šílenství. Britové řeší i ten sebemenší detail. Spekulují o šatech i o špercích.

Princ Harry a Meghan Markle
17.04.
Svatební cesta

Harry a Meghan si užijí líbánky v exotice! Už je jasné, kam pojedou

Svatba britského prince Harryho a Meghan Markle se nezadržitelně blíží. Už za měsíc projde americká herečka uličkou k oltáři a stane se členkou královské rodiny. Hned další den novomanželé odjedou na líbánky. A už je jasné, kam to bude!

Prásk.tv píše:

Meghan Markle a princ Harry - 1
čtěte o tématu Meghan Markle na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Amelia Thompson
aktualizováno 12.04.
Krásné gesto

Harry a Meghan překvapili: Na svatbě bude nečekaný host!

Na seznamu hostů královské svatby prince Harryho a Meghan Markle se objevilo nečekané jméno. Vedle Eltona Johna, Davida Beckhama nebo Sereny Williamsové uvidí svatbu i Amelia Thomasová (12). Mladá školačka si loni doslova prošla peklem, když přežila teroristický útok na koncertě v Manchesteru.

Princ Harry a Meghan Markle
10.04.
všechny dojali

Princ Harry a Meghan už zveřejnili seznam darů! Toto si přejí k svatbě

Svatba v britské královské rodině se rychle blíží, snoubenci už proto zveřejnili i seznam svatebních darů, které by si přáli od hostů dostat. Pokud ale čekáte sbírku drahého porcelánu, šperky nebo luxusní vozy, pak jste na pořádném omylu. Princ Harry a Meghan Markle se rozhodli opravdu šlechetně.

Meghan Markle
02.04.
Svazek s princem Harrym

Otec Meghan Markle je ze svatby zděšený! Dorazí vůbec?

Královská svatba se blíží a pár už ladí poslední detaily. Na obřad se těší také otec herečky Meghan Markle, který by měl dceru odvést k oltáři. Ze své úlohy je ale zároveň nervózní a "vyděšený" - aby ne, když bude muset obstát u královny.

Přípravy na svatbu Meghan a prince Harryho
29.03.
už se to blíží!

Svatba prince Harryho a Meghan se blíží! DETAILY Z PŘÍPRAV

Za sedm týdnů si britský princ Harry vezme svou snoubenku Meghan Markle. Přípravy na svatbu vrcholí a zamilovaný pár už rozeslal i pozvánky. Na obřad v kapli svatého Jiří na hradě Windsor, kde byl mimo jiné princ Harry pokřtěný, jsou pozvány stovky hostů.

Pozvánky na svatbu prince Harryho a Meghan Markle
aktualizováno 27.03.
Harry a Meghan

Britové žijí královskou svatbou. Na pozvánce si všimli divných detailů

Svatba prince Harryho a herečky Meghan Markle se nezadržitelně blíží. Titulky britských médií ale dvojice plní už několik měsíců. Cokoliv královská rodina k obřadu zveřejní, Brity naprosto poblázní. Naposledy se radovali z luxusních svatebních oznámení.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 15.03.
Svatba prince Harryho

Královna dala oficiální souhlas se svatbou! Prozradila, co neměla

Britská královna Alžběta II. dala oficiální souhlas se svatbou prince Harryho a americké herečky Meghan Markle. Podle některých médií ale nechtěně ukázala, co si o vnukově snoubence myslí. Vyplynulo to po srovnání se souhlasem svazku prince Williama a Kate Middleton.

Meghan Markle a princ Harry v Birminghamu
aktualizováno 12.03.
Faux pas

Meghan udělala Harrymu ostudu! Podívejte se, co bylo špatně

Už brzy se Meghan Markle stane členkou královské rodiny, a tak se na veřejnosti začala více objevovat po boku prince Harryho. Přestože její outfit určitě vybírá či schvaluje nějaký stylista, neunikla tentokrát herečce hrubá chyba v etiketě.