Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Corinne Nicole Hayes - 6
včera 05:45
smutný osud

Dívka (23) se oběsila kvůli svému příteli! Takhle ji přinutil

Corinne Hayesová chtěla přemluvit partnera, aby se nezabil. Řekla, že si vezme i svůj život, pokud to udělá. Podle policie se nechtěně oběsila. Vyšlo najevo, že její problémový přítel lhal. Ublížit si nechtěl.

Mrtvá Anka
13.12.
záhadná smrt na Slovensku

Konec spekulací! Policie objasnila smrt oběšené Aničky

Trebišov na Slovensku se stále nemůže vzpamatovat ze sebevraždy teprve šestnáctileté Anky. Tu našli pověšenou na lampě veřejného osvětlení na konci listopadu. Od té doby místní obyvatelé hojně spekulují o tom, jestli se dívka skutečně oběsila sama, nebo jestli se jednalo o vraždu. Někteří dokonce zmiňovali znásilnění.

Oprátka
09.12.
Napadení v Uherském Hradišti

Čtyři mladíci napadli známého, mučili ho a nasadili mu oprátku!

Policisté potvrdili, že vyšetřují brutální napadení dvaadvacetiletého mladíka. Došlo k němu před několika dny v Uherském Hradišti. Čtyři muži ho měli surově zbít a vyhrožovali mu i nasazením oprátky. Hrozí jim vysoké tresty.

Prásk.tv píše:

Imani McCray - 1
čtěte o tématu oběšení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Mrtvá Anka
05.12.
tragická smrt

Aničku našli oběšenou uprostřed ulice! Znásilnili ji, tvrdí místní

Tragédie otřásla minulý týden Trebišovem na Slovensku. Na jednom ze sloupů veřejného osvětlení našli místní oběšenou 16letou Annu R. Policie prozatím neví, jestli šlo o sebevraždu, nebo děvčeti někdo ublížil. Městem se ale začínají šířit zvěsti, že ji někdo znásilnil a zavraždil.

Nález oběšenců - 5
aktualizováno 20.11.
Smutné pondělí

Temný podzim na kraji Prahy: Muž se oběsil na jeřábu, další u kurtů!

Dva podobné případy řeší policisté na okraji Prahy. V Průhonicích se podle informací TV Nova oběsil 39letý muž nedaleko tenisových kurtů. Oběšence našli přivolaní strážníci také ve Strančicích, pro sebevraždu si vybral jeřáb. Lékaři varují, že právě na podzim sebevražd přibývá.

Oprátka
23.10.
Sebevražda?

U Pražského okruhu byla mrtvola, oběšenec visel na stromě!

Děsivý nález zaměstnal v pondělí dopoledne pražské policisty. Museli totiž vyjíždět k oběšenci u frekventovaného Pražského okruhu. Mrtvý dosud nebyl identifikován, není ani jasné, jak dlouho před objevením na stromě visel.

Oprátka
11.10.
tragický příběh

Jdu hned za tebou, řekla dívka příteli. Našli ji oběšenou na molu

Měla to být romantická dovolená na Kanárských ostrovech, změnila se ale v noční můru. Victoria (25) se z ní už nikdy nevrátí, oběsila se na kamenném mole na Tenerife. Za všechno nejspíš mohly psychické potíže.

Sebevražda
04.09.
Oběšení v garáži

Záhadná smrt manželů u Prahy: Policie řekla, co ukázala pitva!

Kriminalisté už mají jasněji o smrti manželského páru ve Velkých Přílepech u Prahy. K dispozici už totiž jsou předběžné výsledky pitvy. Vyšetřování ovšem ještě potrvá.

Víkendové události
03.09.
přehled nešťastné události

Záhadná úmrtí, tragické nehody: To byl poslední víkend prázdnin!

Sebevražda manželského páru u Prahy, nehoda na Litoměřicku, při které zemřeli tři mladí lidé, nebo nešťastné pády z výšky ve stejnou chvíli ale na jiných místech. Všechny tyto případy řešili policisté poslední prázdninový víkend.

Sebevražda
03.09.
podivné sebevraždy

U Prahy našli oběšený manželský pár! Další žena visela na Kolínsku

Kriminalisté prověřují smrt manželského páru, jejichž mrtvá těla našli oběšená v garáži domu ve Velkých Přílepech. Vše nasvědčuje tomu, že pár spáchal sebevraždu. Ve stejný den našli na Kolínsku oběšenou ženu - a to na zahradě pečovatelského domu.