Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oprátka
22.03.
netradiční protest

Aktivista se oběsil v holandském parlamentu, politici ho zachránili!

Pořádný rozruch dnes v holandském parlamentu způsobil starší muž (65), který se přímo při jednání pokusil oběsit. Tomu však zabránili duchapřítomní poslanci, kteří muže zachránili. Později se zjistilo, že se jednalo o aktivistu, který v Holandsku usiluje o legalizaci marihuany.

Anastasia Kysluk
aktualizováno 01.03.
spáchala sebevraždu

Modrá velryba je zpátky! 12letou dívenku našli oběšenou ve stodole

Modrá velryba je nejspíš znovu zpátky! Její poslední obětí je podle policie 12letá Anastasia Kysluková z Ukrajiny. Její prarodiče ji našli oběšenou ve stodole.

Slovenská policie
10.02.
Záhadná smrt

Horor v tělocvičně: Na žebřinách našli oběšenou Alexandru (†15)

Slováky šokoval další případ sebevraždy mladé dívky. Jen pár hodin poté, co našli na Popradsku čtrnáctiletou Karolínu, která se zastřelila, objevili ve škole v Bratislavě oběšenou dívku. Tělo 15leté Alexandry viselo na žebřinách v tělocvičně!

Prásk.tv píše:

Edward Senior - 3
čtěte o tématu oběšení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Jan Indy POkorný
aktualizováno 25.01.
dobrovolný odchod

Hvězda reality show je po smrti! Indián spáchal sebevraždu

Uhrančivý "Indián" Jan Pokorný je po smrti. Muž, který byl jedním z nejvýraznějších účastníků reality show Farmář hledá ženu, spáchal sebevraždu.

Mrtvá Anka
aktualizováno 22.01.
Uzavřené vyšetřování

Aničku našli oběšenou na sloupu! "Nezabila se," tvrdí zoufalá matka

Slovenský Trebišov zasáhla na konci listopadu děsivá smrt šestnáctileté Anny. Dívka se podle policie v noci oběsila na sloupu veřejného osvětlení, měla téměř dvě promile alkoholu v krvi. Proto kriminalisté případ uzavřeli. Rodina ale stále odmítá, že by si Anička sáhla na život.

Kevin Dahlgren
15.01.
spáchal sebevraždu

Věznice promluvila! Řekla, jak se čtyřnásobný vrah Dahlgren zabil

Kevin Dahlgren odsouzený za čtyřnásobnou vraždu v Brně se ve vězení oběsil, potvrdila jeho obhájci Richardu Špíškovi valdická věznice. Stalo se tak 11. ledna v 18:20. Špíšek to v pondělí řekl ČTK. Žádné další informace věznice obhájci nesdělila.

Corinne Nicole Hayes - 6
15.12.
smutný osud

Dívka (23) se oběsila kvůli svému příteli! Takhle ji přinutil

Corinne Hayesová chtěla přemluvit partnera, aby se nezabil. Řekla, že si vezme i svůj život, pokud to udělá. Podle policie se nechtěně oběsila. Vyšlo najevo, že její problémový přítel lhal. Ublížit si nechtěl.

Mrtvá Anka
13.12.
záhadná smrt na Slovensku

Konec spekulací! Policie objasnila smrt oběšené Aničky

Trebišov na Slovensku se stále nemůže vzpamatovat ze sebevraždy teprve šestnáctileté Anky. Tu našli pověšenou na lampě veřejného osvětlení na konci listopadu. Od té doby místní obyvatelé hojně spekulují o tom, jestli se dívka skutečně oběsila sama, nebo jestli se jednalo o vraždu. Někteří dokonce zmiňovali znásilnění.

Oprátka
09.12.
Napadení v Uherském Hradišti

Čtyři mladíci napadli známého, mučili ho a nasadili mu oprátku!

Policisté potvrdili, že vyšetřují brutální napadení dvaadvacetiletého mladíka. Došlo k němu před několika dny v Uherském Hradišti. Čtyři muži ho měli surově zbít a vyhrožovali mu i nasazením oprátky. Hrozí jim vysoké tresty.

Mrtvá Anka
05.12.
tragická smrt

Aničku našli oběšenou uprostřed ulice! Znásilnili ji, tvrdí místní

Tragédie otřásla minulý týden Trebišovem na Slovensku. Na jednom ze sloupů veřejného osvětlení našli místní oběšenou 16letou Annu R. Policie prozatím neví, jestli šlo o sebevraždu, nebo děvčeti někdo ublížil. Městem se ale začínají šířit zvěsti, že ji někdo znásilnil a zavraždil.