Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oprátka
11.10.
tragický příběh

Jdu hned za tebou, řekla dívka příteli. Našli ji oběšenou na molu

Měla to být romantická dovolená na Kanárských ostrovech, změnila se ale v noční můru. Victoria (25) se z ní už nikdy nevrátí, oběsila se na kamenném mole na Tenerife. Za všechno nejspíš mohly psychické potíže.

Sebevražda
04.09.
Oběšení v garáži

Záhadná smrt manželů u Prahy: Policie řekla, co ukázala pitva!

Kriminalisté už mají jasněji o smrti manželského páru ve Velkých Přílepech u Prahy. K dispozici už totiž jsou předběžné výsledky pitvy. Vyšetřování ovšem ještě potrvá.

Víkendové události
03.09.
přehled nešťastné události

Záhadná úmrtí, tragické nehody: To byl poslední víkend prázdnin!

Sebevražda manželského páru u Prahy, nehoda na Litoměřicku, při které zemřeli tři mladí lidé, nebo nešťastné pády z výšky ve stejnou chvíli ale na jiných místech. Všechny tyto případy řešili policisté poslední prázdninový víkend.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna a Martin Chobot
čtěte o tématu oběšení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Sebevražda
03.09.
podivné sebevraždy

U Prahy našli oběšený manželský pár! Další žena visela na Kolínsku

Kriminalisté prověřují smrt manželského páru, jejichž mrtvá těla našli oběšená v garáži domu ve Velkých Přílepech. Vše nasvědčuje tomu, že pár spáchal sebevraždu. Ve stejný den našli na Kolínsku oběšenou ženu - a to na zahradě pečovatelského domu.

Slovenská policie
29.08.
měl pocit viny?

Andreje (19) obvinili z brutální vraždy muže, za mřížemi se oběsil!

Jeden z mladíků obviněných z brutální vraždy bezdomovce nedaleko Základní školy ve Snině, se oběsil ve vazební věznici. Informovala o tom tento týden slovenská Vězeňská a justiční stráž. Mladík měl použít prostěradlo a oběsit se na okenním rámu.

Chloe se oběsila po hádce s matkou
24.08.
Tragická sevbevražda

Dívenka se pohádala s matkou. Našli ji oběšenou v pokojíčku

Třináctiletou dívenku našel její nevlastní otec. Matka ji odřízla a společně ji zkoušeli oživit. Vše ale bylo marné. Holčička na následky zranění zemřela.

Vražda v Liberci - 2
aktualizováno 14.08.
Autentické svědectví

Popis hororu z Liberce: Bušila na okno, byla od krve, měla pouta!

Reportér TV NOVA mluvil se ženou, která v Liberci pomáhala sousedce, kterou zmlátil bývalý manžel. Muž později nejspíš ubodal tchyni a poté se v domě oběsil. Svědkyně do detailu popsala chvíle hrůzy.

Slovenská policie
aktualizováno 14.08.
Tragédie v Bratislavě

Dívka se rozloučila přes SMS, pak se oběsila ve vchodu paneláku

Tragické nedělní ráno zažili obyvatelé jednoho z paneláků v bratislavské Pribišově ulici, kde našli mladé děvče (†24) oběšené na klice od vchodových dveří. Před tragickým činem odeslala SMS na rozloučenou, na život si tak s velkou pravděpodobností sáhla sama, uvádí TV Joj.

Vražda v Liberci
aktualizováno 14.08.
žena prchla k sousedům

Horor v Liberci! Oběšený muž, ubodaná tchyně a omámené dítě

Naprosto šílené pondělní ráno zažila jedna rodina v Liberci. Muž, který měl podle sousedů od bývalé manželky na víkend půjčeného sedmiletého syna, chlapce omámil. Když si ho žena s babičkou přijely vyzvednout, mladší ženu spoutal a zbil, starší ubodal. Pak se oběsil.

Oprátka
11.08.
Vyšetřování

Sebevražda na policejní služebně! Oběšeného muže našli v cele

Na policejní služebně v Žatci se včera pravděpodobně oběsil muž středního věku. V cele předběžného zadržení ho našel policista. Muž byl před tím zadržen kvůli podezření z trestné činnosti.