Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dobrý Anděl pomáhá paní Janě - 6
16.12.
pomohl dobrý anděl

Jana i příbuzní museli čelit vážné nemoci: "Najednou nemáte sílu!"

Když zjistila, že má rakovinu, život se paní Janě otočil vzhůru nohama. Přišla o práci, péče o děti ji vyčerpávala a rodina navíc čelila dalším vážným problémům. Boj s nemocí naštěstí vyhrála a i když stále žije v nejistotě, pomáhá jí Dobrý anděl.

Dobrý Anděl - Ládík je po dětské mozkové obrně
18.11.
Krutý osud

Ládík se měl narodit zdravý, po obrně mu pomáhá Dobrý Anděl!

Z tisíce narozených dětí jsou dvě až tři, které trpí dětskou mozkovou obrnou. Jedním z nich je i malý Ládík z Kladna, který se měl narodit jako zdravé miminko, ale už sedm let bojuje s tímto trvalým postižením. S velmi náročnou péčí finančně pomáhá jeho rodině nadace Dobrý Anděl.

Dobrý anděl_paní Ivana s Ellenkou
13.11.
Nadace Dobrý anděl

Dobrý anděl pomohl nemocné Ivaně vyřešit problémy s penězi

Doposud byla zdravá a ani v minulosti neměli v rodině nikoho s podobnou diagnózou. “Zpětně když o tom přemýšlím, jsem si jistá, že hlavním spouštěčem byl stres. 85 % rodin s nezaopatřenými dětmi, ve kterých jeden z rodičů onemocní rakovinou, se neobejde bez finanční pomoci rodiny, přátel, neziskových organizací či dokonce zadlužení. Díky pravidelným příspěvkům, kteří posílají dárci prostřednictvím nadace Dobrý anděl, zvládne rodina těžkou situaci snadněji a minimalizuje dopad nemoci na své děti.

Prásk.tv píše:

Dobrý anděl_paní Ivana s Ellenkou
čtěte o tématu Nadace Dobrý Anděl na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Růženka má nevyléčitelnou nemoc, i přes to se směje
aktualizováno 11.12.
Dobrý Anděl

Růženka má nevyléčitelnou nemoc, i přes to se směje

Téměř 50 dětí ročně se narodí s cystickou fibrózou, která se nedá úplně vyléčit. Polovina nemocných se dožije maximálně 32 let. S tímto onemocněním se narodila dnes už sedmiletá Růženka. Jejími nejbližšími společníky jsou už roky desinfekční prostředky, které v její blízkosti ničí nebezpečné bakterie. Přesto je Růženka veselá a neustále se směje.

Amálka - Dobrý anděl
27.11.
Krutý osud

Amálce jsou teprve tři, už rok ale bojuje s leukémií

Nejčastějším typem onkologického onemocnění u dětí je leukémie, tedy závažné krevní onemocnění. I velmi malé děti tak musejí bojovat s rakovinou a podstupovat chemoterapie.