Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Márnice
aktualizováno 18.11.
Jak zemřel?

Záhada: U obchoďáku v Liberci našli mrtvolu mladého muže (23)!

Liberečtí policisté od sobotního rána řeší záhadu. Před půl devátou ráno se totiž na lince 158 dozvěděli o bezvládném tělu. To svědci objevili v Ostašovské ulici nedaleko zdejšího obchodního centra.

Poník
15.11.
traumatizoval chůvu

Syřan (23) se ukájel na poníkovi na farmě pro děti! Hrozí mu vězení

V oblíbené farmě pro děti Görlitzer Park v Berlíně se ukájel mladý Syřan (23) na poníkovi. Tím pořádně vyděsil chůvu, která si vyšla na procházku s malým chlapcem. Scénu popsala jako traumatizující.

Sexuální deviant
14.11.
byl souzen již dříve

Za dvě znásilnění půjde mladík do vězení. Nemá úctu, řekl soudce

Městský soud v Praze v úterý odsoudil osmnáctiletého mladíka za dvě znásilnění. Dostal trest 14 měsíců vězení, verdikt ještě není pravomocný. Mladý muž měl znásilnit spolubydlícího z výchovného ústavu. V druhém případě se pokusil znásilnit čtrnáctiletou dívku, kterou nejprve opil, aby byla "povolnější".

Prásk.tv píše:

Monika Štiková - 1
čtěte o tématu mladík na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Tomio Okamura
aktualizováno 21.10.
Záhadný mladík

Okamura překvapil! Po jeho boku se objevil tajemný muž s knírem

Strana Tomia Okamury je jedním z překvapení letošních voleb. Svoboda a přímá demokracie překročí deset procent, což dělá stranickému lídrovi obrovskou radost. Voliče ale zarazil mladík, který se objevil při tiskové konferenci po jeho boku. Kdo to je?

Mladík zůstal viset na plotě
aktualizováno 13.10.
galerie to bylo těsné

Muž zůstal viset na plotu, dolů mu museli pomoct hasiči

Mladíka, který uvízl na plotě areálu holešovického výstaviště, museli v noci na pátek zachraňovat pražští hasiči. Muž při přeskakování plotu spadl a zachytil se kolenem, sám se z plotu dostat nedokázal. Po vytažení byl předán záchranářům.

Smutný konec pátrání na Jihlavsku po nemocném mladíkovi
10.10.
konec pátrání

Pátrání po ozbrojeném mladíkovi končí, jeho tělo našli ve sklepě

Pátrání po ozbrojeném mladíkovi z Jihlavy má smutný konec. Rodina se bála, že si chce sáhnout na život, to se s velkou pravděpodobností nakonec stalo. Policisté našli jeho tělo ve sklepě panelového domu.

Policie - ilustrační foto
04.10.
Bizarní chování

Mladík na ulici imitoval kuře. Ve tmě jsem dinosaurus, tvrdil hlídce

Opravdu pamětihodný zásah za sebou mají strážníci z pražského Žižkova. V úterý večer totiž museli krotit mladíka, který pobíhal po rušné ulici a předstíral, že je kuře. A to nebylo všechno.

Zajištěná zbraň
aktualizováno 29.09.
okamžiky hrůzy

Mladík sehnal ubytování, domácí ho uvěznil a znásilnil!

Mladík (23) si v polovině září zažil několik strašlivých dní. Muž (50) ze Šumperska ho u sebe nechal bydlet výměnou za pomoc s opravami, to ale byla jen zástěrka. Mladíkovi po nastěhování měl vyhrožovat zbraní, zakázat mu chodit ven a nakonec ho měl znásilnit. Až po několika dnech se mladík dovolal pomoci.

Kluci si fotili selfie, kamarád se topil v pozadí - 1
28.09.
Obrovské neštěstí

Kluci si fotili selfie, kamarád se topil v pozadí! Zjistili to až z fotky

Obrovskou tragédií skončilo nevinné focení na koupališti. Studenti z indického Bangalore si fotili v jezeře selfie, ani jeden z nich si ale nevšiml, že se jejich kamarád v pozadí topí! Smutnou chybu si uvědomili až při prohlížení fotek. To už ale bylo pozdě.

Policie - ilustrační foto
14.09.
Záhadné úmrtí

Na ulici ležel zraněný mladík, teď zemřel! Policie netuší, co se stalo

Mostečtí kriminalisté si lámou hlavy s hodně neobvyklým úmrtím mladého muže. Toho v sobotu našel na ulici taxikář. I když zraněný skončil v nemocnici, stejně zemřel. Policisté se nyní pokoušejí zjistit, co se vlastně stalo.