Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

CV od táty
25.08.
Excelovala u zkoušek

Otec ji ponížil v životopisu, teď dívka vrací úder! Bude sestřičkou

Internetem proběhl brutálně upřímný životopis teprve 16leté Lauren, ve kterém ji otec naprosto ponížil a napsal, že je v podstatě neschopná. Dívce ale tento týden přišly výsledky závěrečných zkoušek ze školy - a všechny velmi úspěšně zvládla.

CV od táty
aktualizováno 21.08.
Nevěřila svým očím

Otec udělal své dceři upřímný životopis. Stal se hitem internetu

Když teprve 16letá Lauren zjistila, že jí její otec vypomohl s tvorbou životopisu, asi nečekala, jak brutálně upřímný bude. Otec totiž s nevychovanou dcerou neměl slitování, a tak je z životopisu pořádně peprný dokument. Schvalujete otcovu upřímnost?

Taťána Vilhelmová jako Zuzana Navarová
aktualizováno 16.05.
život se s ní nemazlil

Táňa vyhrála Tvář s písní Navarové, ženy s tragickým osudem

Třetí řadu show Tvoje tvář má známý hlas vyhrála Táňa Vilhelmová, která ztvárnila Zuzanu Navarovou a zazpívala její píseň Andělská. Folková zpěvačka podlehla v pětačtyřiceti letech vážné nemoci. Svůj život nezasvětila pouze hudbě, ale také pomoci druhým.

Prásk.tv píše:

TV Nova uvede premiéru českého životopisného a historického snímku Milada - 1
čtěte o tématu životopis na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Kamelie
15.05.
Tvoje tvář

Gondíková a Háma předvedli duo Kamelie! Co dělají legendy 80. let?

Adéla Gondíková a Aleš Háma se sice do finálové čtyřky v show Tvoje tvář má známý hlas nedostali, ale předvedli parádní výkon! Společně napodobili slavné duo Kamelie a jejich hit s názvem Formule. Zpěvačky za sebou mají zářnou kariéru!

Život Věry Špinarové obrazem
aktualizováno 29.03.
GALERIE fotky z mládí

Obrazem: Jak šel čas s Věrou Špinarovou. Mládí, život, kariéra

Ve věku 65 let zemřela v neděli v pražské motolské nemocnici legendární česká zpěvačka Věra Špinarová. Hvězda s neuvěřitelným hlasový rozsahem měla za sebou velmi pestrou kariéru. Jaký byl život ženy, kterou oplakává snad celá republika? Vše začalo, když byla ještě velmi mladá...

Barbara Brylska - 7
04.08.
GALERIE filmový seriál

Jak žijí hvězdy minulosti: Polská Bardotka ze Skalpelu, prosím

Velké oči, blond vlasy, fantastická postava - v 70. letech ji označovali za socialistickou verzi Brigitte Bardot. Polská herečka okouzlila diváky v Československu, Bulharsku i Jugoslávii. V osobním životě ji osud ale nešetřil.

Bud Spencer ve filmu - Dva výtečníci
aktualizováno 28.06.
FILMOVÁ LEGENDA

Bud Spencer: Herec a sportovec, co si přezdívku vybral podle piva

Italská hvězda spaghetti westernů o sobě prohlásila: "Ve svém životě jsem už zkusil kdeco, ale tři profese bych vykonávat opravdu nemohl - tančit v baletu, jezdit dostihy a dělat politiku." Narodil se jako Carlo Pedersoli a nazývat ho pouze hercem opravdu nestačí.

Šéf ÚOOZ Robert Šlachta
aktualizováno 10.06.
profil policisty

Šlachta? "Ušaté torpédo", kterého se zločinci vždycky báli

Robert Šlachta od policie odchází po pětadvaceti letech. Za tu dobu nastřádal úspěchy i průšvihy. Ale shrnuto - policie v jeho osobě přichází o zkušeného policistu i šéfa.

Životopis
20.04.
PŘEKVAPIVÉ CHYBY

Hledáte marně práci? Dejte pozor, co píšete do svého životopisu!

Hlásíte se na pozice, které odpovídají vaší dosavadní praxi a vzdělání a přesto vám potenciální zaměstnavatel ve většině případů ani neodpoví? Pak je něco špatně s vaším životopisem. Nejnovější průzkum odhalil, co vedoucím pracovníkům nejvíc vadí.