Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dámské vložky
15.11.
Opravdu nechutné

Mládež objevila novou drogu. Vaří nechutný vývar z vložek a plen

Puberťáci v Indonésii objevili nový - a velmi nechutný - způsob fetování. Vaří si vývar z použitých vložek a plen a ten pak pijí!

2106676
aktualizováno 19.02.
let hrůzy

Muž hodiny prděl v letadle! Stroj musel nouzově přistát ve Vídni

Cestující si prožili na palubě letadla společnosti Transavia Airlines během letu z Dubaje do Amsterdamu nechutný zážitek. Za všechno mohly zažívací problémy jednoho cestujícího s nadváhou, kvůli kterým nakonec muselo letadlo nouzově přistát.

Děsivé tržiště
25.09.
Nechutný trh

Strašné odhalení: Na tržišti upalují omráčené psy letlampou!

Australský aktivista bojující za práva zvířat odhalil příšerné praktiky, s jakými na severu Indonésie na trhu zacházejí se zvířaty. Živá zvířata se mačkají v přeplněných klecích a sledují, jak jsou jejich druzi vražděni, pak přijde řada i na ně. Jen omráčená zvířata pak zaživa opékají letlampou!

Prásk.tv píše:

Žena naservírovala muže - 1
čtěte o tématu nechutnost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

1779614
21.08.
Odporné video

Dívka si šest let pěstovala beďar. Teď ho vymáčkla! VIDEO

Nechutnou záležitost zaznamenala na video mladá dívka. Před zrcadlem si vymáčkla obrovský beďar, který jí podle jejích slov rostl na uchu neuvěřitelných šest let. O celou záležitost se dívka rozhodla podělit se světem a publikovala video na internet.

Nejodpornější jídla světa - Plněný telecí žaludek
25.04.
Jen pro silné žaludky

Jídla pro otrlé: 10 nejhnusnějších specialit z celého světa!

Odmítáte jezdit na zabijačky, nesnášíte prdelačku, prejt a všechny vnitřnosti, protože vám přijdou tato jídla nechutná a odpudivá? Pak vězte, že světová gastronomie zná pokrmy, ze kterých se vám udělá šoufl jen z obrázků!

Medvídek z masa krocana
aktualizováno 23.12.
Podivný výtvor

Nejnechutnější medvídek na světě! S touhle zrůdou si mají hrát děti?

Někomu se to snad může i líbit, ale většina to považuje za nechutné! Umělec, který si zahrál na Frankensteina, šokoval veřejnost! Na tohohle medvídka jen tak nezapomenete.