Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

to je změna

Vychrtlá modelka se vzepřela a přibrala! Dnes byste ji nepoznali

Když začínala s kariérou modelky, byla jen kostra potažená kůží. Pak ale řekla dost a rozhodla se jíst jako normální člověk. O práci sice přišla, se svým tělem ale nikdy nebyla spokojenější.

Svatby slavných
Aktualizováno 19.6. 2017 11:49
galerie svatební víkend

Klofly je! Slavné krásky si vzaly své vyvolené. Která byla nejhezčí?

Se svatbami slavných se v posledních týdnech roztrhnul pytel. Předminulý týden do toho praštil třeba hokejový kouč Vladimír Růžička, krasobruslař Michal Březina, hokejista Radek Smoleňák či fotbalový gólman Vlastimil Hrubý. A další je následovali o uplynulém víkendu.

Smutný příběh

Osud? Před 10 lety hledala Miss v Egyptě štěstí, teď tam zemřela!

Šokující zpráva o smrti krásné Henriette obletěla svět. Bývalá Miss Saska zemřela za záhadných okolností v Egyptě. Trpěla anorexií a její organismus zřejmě nezvládl změnu klimatu. Právě v Egyptě přitom Henriettiny zdravotní i psychické problémy před deseti lety odstartovaly.

Prásk.tv píše:

Hana Mašlíková - 8
čtěte o tématu modelka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plánujete rekonstrukci a sháníte řemeslníka? Připravte se na něj

Co všechno byste měli u řemeslníků pohlídat

Henriette Hömkeová

Další záhadná smrt v Egyptě: Miss oplakává i známý brankář!

V Egyptě za záhadných okolností zemřela další krásná blondýnka. Německá miss Henriette Hömkeová odjela k moři na doporučení lékařů. Místo toho, aby se jí ulevilo, stal se pravý opak. Henriette trpěla anorexií a prožila románek s fotbalovým brankářem Ralphem Fahrmannem.

Gessica Notaro - 1
Aktualizováno 21.4. 2017 17:03
galerie smutný osud

Expřítel ji polil kyselinou, modelka poprvé ukázala znetvořenou tvář!

Dostala se až do finále miss, pak ale italskou krásku zohavil její bývalý přítel. Nyní se poprvé po brutálním útoku z počátku roku ukázala na veřejnosti, zároveň popsala trápení, které jí Jorge Edson Tavares kyselinou způsobil.

GALERIE foto uvnitř článku

Těhotná Agáta Prachařová ukázala bříško. Využila ho k reklamě!

I když modelka Agáta Prachařová prochází s Jakubem Prachařem manželskou krizí, může se radovat ze svého rostoucího těhotenského bříška. S fotkami se pochlubila na sociálních sítích a upozornila na svůj obchod s oblečením.

Aleexandra Kefren
Aktualizováno 30.3. 2017 18:28
zvláštní obchod

Kráska prodávala své panenství. Dnes má na účtu pořádný balík!

Aleexandra Kefrenová (18) z Rumunska v listopadu všechny zaskočila zprávou, že chce prodat své panenství. To se jí i podařilo. Prodala ho v aukci muži, který podal nejvyšší nabídku. Ani ji neodradily výhružky rodičů, že se dcery zřeknou.

anketa rozporné reakce

Dítě sahá modelce na prsa: Podle lidí milé, podle jiných zvrhlost

Kanadská modelka zveřejnila video, na kterém jí její malý synovec osahává poprsí. Jí samotné to přišlo dojemné. Nečekala však ostré reakce komentujících. Snímek označili za nechutný a podle jednoho z nich by rodiče dítěte měli jít dokonce do vězení.

vztahová krize

Agáta: Pohoda, děláme perníčky. Máma Žilková: O dítě se postarám

Manželství Agáty Prachařové a Jakuba Prachaře prochází těžkou zkouškou. Modelka problémy popírá, ale jejich vztah evidentně krizí prochází. I když se vztah snaží zachránit, Veronika Žilková počítá i s nejhorší variantou - rozvodem.

tragická nehoda

Snila o kariéře modelky. Při prvním focení ji smetl vlak

Krásná dívka snila o kariéře modelky. Při prvním focení ale tragicky zemřela! Lokace na pořízení fotografií byla sice nejznámějším místem její rodné obce, ale zároveň velmi nebezpečné. Fredzanii smetl vlak a dívka na místě zemřela. Tragédie je o to větší, že podle jejího snoubence byla navíc těhotná.