Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Studentka prodává své panenství - 1
17.01.
ambiciózní plán

Nicole (18) chce za své panenství miliony. Důvod je ale ušlechtilý

Italská modelka známá jako Nicole (18) se rozhodla, že prodá své panenství online. Cenu si nastavila v přepočtu na více než 25 milionů korun. Peníze by ráda použila na studium v Británii a domek pro své rodiče.

Češka zadržená v Pákistánu
aktualizováno 16.01.
Blondýna Tereza H.

Z české pašeračky je miláček Pákistánců! Kvůli jediné fotce

Tereza H., kterou zadrželi v Pákistánu, je mladá a atraktivní žena. I díky svým blond vlasům je pro Pákistánce objektem zájmu. Místní média ji nyní označují za miláčka sociálních sítí. Velký zájem vyvolala fotka s celníky.

Lauren Wasser - 6
aktualizováno 20.12.
syndrom toxického šoku

Modelka kvůli tamponu přišla o nohu. Teď přijde i o druhou

Modelka Lauren Wasserová (29), utrpěla syndrom toxického šoku, kvůli kterému přišla o nohu. Syndrom zapříčinilo použití tamponu během menstruace. Nyní modelka navíc přijde i o druhou nohu, a tak se rozhodla promluvit do médií, aby varovala ženy po celém světě.

Prásk.tv píše:

Barbora Mudrochová - 1
čtěte o tématu modelka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Ivana Smit
11.12.
rodina je zoufalá

Záhadná smrt krásné modelky Ivany (18). Našli její nahé tělo

Policie vyšetřuje úmrtí mladé modelky z Nizozemska. Osmnáctiletá Ivana Smitová ležela mrtvá pod okny domu v Kuala Lumpur. Neměla na sobě žádné oblečení. Podle policie vypadla z okna sama. S tím ale rodina nesouhlasí a žádá vysvětlení "podivných" okolností.

Giselle - 1
aktualizováno 21.11.
galerie nečekané plány

Kráska prodala své panenství za miliony! Řekla, co s penězi udělá

Krásná americká modelka Giselle (19) konečně dosáhla svého a vydražila to nejcennější, co měla - své panenství. Koupil ho bohatý podnikatel z Abú Dhábí a to za závratnou sumu 2,5 milionu eur (přes 63 milionů korun). Dívka má naprosto jasno v tom, jak s odměnou naloží.

Vlada Dzuyba - 3
aktualizováno 16.11.
nečekaný zvrat

Smrt modelky (14): Mluvilo se o upracování, v těle měla jed!

Svět šokovala smrt čtrnáctileté Rusky, která podle prvních informací zemřela vyčerpáním. Zkolabovala při náročné módní přehlídce v čínské Šanghaji. Matka si často stěžovala na náročné pracovní podmínky. Nyní policie pojala podezření, že modelku někdo zavraždil!

Cathy Lugner
04.11.
odvážné fotky

Žena si vzala starého boháče! Zkrásněla a fotí nahá pro Slováky

Německá modelka Cathy Lugnerová nepatřila mezi velmi známé osobnosti, dokud se v roce 2014 neprovdala za rakouského milionáře Richarda Lugnera. Peníze svého muže investovala do vzhledu a v kariéře se jí začalo dařit. Nafotila snímky pro slovenský PlayBoy.

Vlada Dzuyba
aktualizováno 28.10.
Otrocké podmínky

Mladá modelka (14) se upracovala k smrti! Zkolabovala na přehlídce

Teprve čtrnáctiletá ruská modelka Vlada Dzuyba zkolabovala přímo při náročné módní přehlídce v čínské Šanghaji. I když ji hned převezla sanitka do nemocnice, Vlada už nenabyla vědomí a v pátek, dva dny po kolapsu, zemřela. Na vině mohou být doslova otrocké podmínky, ve kterých měla mladá Ruska v Číně žít.

Catt Gallinger a její oko
30.09.
infekce v oku

Modelka si nechala tetovat bělmo. Podívejte se, jaké to má následky

Modelka Catt Gallingerová (24) z Ottawy v Kanadě uveřejnila děsivé snímky poté, co absolvovala tetování oka. Proceduru absolvovala před čtyřmi měsíci a od té doby si stěžuje na špatné vidění. Navíc jí inkoust vytéká z oka a nyní hrozí, že by mohla oslepnout nebo přijít o oko.

Bree Keller
23.09.
Naprostý zmar

Záhadná nehoda: Kráska zemřela, podle rodiny v autě nemohla být!

Krásná modelka a dva muži zemřeli při hororové nehodě v australském Sydney. Bree, která na přehlídkových molech předváděla plavky, byla v luxusním autě, když řidič naboural do sloupu. Rodina netuší, proč s muži do auta nasedla. Nikoho z nich prý neznala.