Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Gessica Notaro - 1
Aktualizováno 21.4. 2017 17:03
galerie smutný osud

Expřítel ji polil kyselinou, modelka poprvé ukázala znetvořenou tvář!

Dostala se až do finále miss, pak ale italskou krásku zohavil její bývalý přítel. Nyní se poprvé po brutálním útoku z počátku roku ukázala na veřejnosti, zároveň popsala trápení, které jí Jorge Edson Tavares kyselinou způsobil.

GALERIE foto uvnitř článku

Těhotná Agáta Prachařová ukázala bříško. Využila ho k reklamě!

I když modelka Agáta Prachařová prochází s Jakubem Prachařem manželskou krizí, může se radovat ze svého rostoucího těhotenského bříška. S fotkami se pochlubila na sociálních sítích a upozornila na svůj obchod s oblečením.

Aleexandra Kefren
Aktualizováno 30.3. 2017 18:28
zvláštní obchod

Kráska prodávala své panenství. Dnes má na účtu pořádný balík!

Aleexandra Kefrenová (18) z Rumunska v listopadu všechny zaskočila zprávou, že chce prodat své panenství. To se jí i podařilo. Prodala ho v aukci muži, který podal nejvyšší nabídku. Ani ji neodradily výhružky rodičů, že se dcery zřeknou.

Prásk.tv píše:

Zuzana Jandová - 1
čtěte o tématu modelka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

anketa rozporné reakce

Dítě sahá modelce na prsa: Podle lidí milé, podle jiných zvrhlost

Kanadská modelka zveřejnila video, na kterém jí její malý synovec osahává poprsí. Jí samotné to přišlo dojemné. Nečekala však ostré reakce komentujících. Snímek označili za nechutný a podle jednoho z nich by rodiče dítěte měli jít dokonce do vězení.

vztahová krize

Agáta: Pohoda, děláme perníčky. Máma Žilková: O dítě se postarám

Manželství Agáty Prachařové a Jakuba Prachaře prochází těžkou zkouškou. Modelka problémy popírá, ale jejich vztah evidentně krizí prochází. I když se vztah snaží zachránit, Veronika Žilková počítá i s nejhorší variantou - rozvodem.

tragická nehoda

Snila o kariéře modelky. Při prvním focení ji smetl vlak

Krásná dívka snila o kariéře modelky. Při prvním focení ale tragicky zemřela! Lokace na pořízení fotografií byla sice nejznámějším místem její rodné obce, ale zároveň velmi nebezpečné. Fredzanii smetl vlak a dívka na místě zemřela. Tragédie je o to větší, že podle jejího snoubence byla navíc těhotná.

Rachel Crawley
Aktualizováno 15.3. 2017 12:00
Velká proměna

Dívku trápilo šílené akné. Jediná věc ji dostala do finále Miss

Dvaadvacetiletá Angličanka trpěla potížemi s akné, které jí na obličeji způsobilo velké jizvy. Dívka přestala jíst cukr, a to jí pomohlo až do finále Miss 2017.

1967932
Aktualizováno 27.2. 2017 17:02
sahal kam neměl

Mazec v přímém přenosu: Modelka mlátila moderátora! VIDEO

Hodně nečekaně skončil v Brazílii přímý přenos, v němž moderátor na figurantce v bikinách divákům předváděl, jak správně nanášet opalovací krém. Krásce e totiž nelíbilo, kam jí moderátor sahá.

galerie proč to dělá?!

Modelka má miliony fanoušků, pro pár lajků ale riskuje život! VIDEO

Je krásná a má zástup obdivovatelů - to jí ale evidentně nestačí, protože kvůli popularitě 23letá ruská modelka Viki Odintcova riskuje život. Svět obletělo její video z mrakodrapu v Dubaji, virál se z něj stal prakticky ihned po zveřejnění.

galerie drastická proměna

Z krásné modelky je panenka! Je za tím velmi smutný příběh. FOTO

Byla velmi žádanou modelkou u Versace, přesto si Jennifer Pamplona (24) z brazilského Sao Paula nechala od základů změnit vzhled. Za plastiky a úpravy už utratila v přepočtu více než 2,5 milionu korun. To vše kvůli depresím a svému příteli, který přišel o život.