Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lubomír Volný, Tomio Okamura
aktualizováno včera 21:04
vnitrostranický souboj

Chci být předsedou SPD, oznámil Volný. Hnutí mu ale zrušilo buňku

Uvnitř hnutí SPD se zřejmě schyluje k vnitrostranickému souboji. Současnému šéfovi Tomiu Okamurovi se totiž chce postavit kontroverzní poslanec Lubomír Volný. Hnutí však najednou zrušilo svou regionální organizaci v Moravskoslezském kraji, které je právě Volný předsedou.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka
27.03.
Robinsonův ostrov

Kalinga vyhrála, radovala se ale i Blanka! Řekla, proč chtěla prohrát

Pondělní díl Robinsonova ostrova nabídl další napínavý souboj o imunitu. Poprvé za celou dobu soutěže se z vítězství radoval kmen Kalinga, a tak čeká kmenová rada tým Manobo. I když se to zdá neuvěřitelné, někteří členové "žlutého" kmenu si přáli prohrát.

Miroslav Zapletal v souboji s Petrem Brzkem
02.12.
Napínavý souboj

Reportér změřil síly s policejním mistrem ve střelbě! Jak dopadl?

Česko má mezi policisty mistra světa ve střelbě z pistole. Miroslav Zapletal pracuje u policie v Hradci Králové jako instruktor střelby v zásahové jednotce. Po jeho návratu ze šampionátu ve Spojených arabských emirátech se náš reportér Petr Brzek rozhodl, že si s ním poměří síly. Podívejte se, jak to dopadlo.

Prásk.tv píše:

Muž se snažil chytit žraloka
čtěte o tématu souboj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Největší prsa
11.11.
Chelsea, Martina, Beshine

Válka o největší prsa: Rekord chce modelka, která se stala černoškou!

Na internetu zuří válka o největší prsa! O zapsání do Guinnessovy knihy rekordů se teď snaží Martina Big - letuška, která si kromě poprsí nechala změnit také barvu kůže. Podle fanoušků ale prvenství patří spíše pornoherečkách Beshine či Chelsea Charms.

Sedmimetrová krajta málem ukousla muži ruku
aktualizováno 10.10.
neskutečný souboj

Sedmimetrový had v Indonésii málem ukousl muži celou ruku

Poměrně netradiční příběh o pomstě v Indonésii obletěl svět. Ohromnému hadovi se nelíbilo, že na něj někdo sahá a na muže, který se ho snažil posunout, zaútočil. Za pomoci vesničanů se podařilo obřího plaza zabít, lidé si na něm potom pochutnali.

VÍKEND: Novodobí gladiátoři a český wresling
29.03.

VÍKEND: Novodobí gladiátoři a český wresling

Zápasí na život a na smrt, na svého soupeře klidně vezmou baseballovou pálku či dokonce mikrovlnnou troubu. Přesto z ringu odcházejí bez jediné jizvičky.

Syrské jednotky hlídkují v osbazeném Aleppu
07.12.
syrský konflikt

Syrská armáda ovládá centrum Aleppa! Povstalci volají po příměří

Syrská armáda ovládla všechny části Starého Města v Aleppu, které dosud kontrolovala opozice. Oznámila to ve středu organizace syrských ochránců lidských práv (SOHR), která sídlí v Británii a o situaci v Sýrii má zprávy od svých informátorů. Ruské ministerstvo obrany oznámilo, že při útoku povstalců přišel o život jeden ruský vojenský poradce. Z východní části města podle SOHR od poloviny listopadu kvůli prudkým bojům odešlo na 80.000 lidí a povstalci ve středu požádali o pětidenní příměří.

1937421
04.12.
VIDEO Drsný souboj!

Veverka, nebo Rambo?! Hlodavec drsně zaútočil na hada! VIDEO

Veverky se sice běžně stávají potravou hadů, tato však měla zjevně pro strach uděláno. Napadla hada a nehodlala v boji přestat, dokud nedosáhne vítězství!

Kočka poškrábala 7 pitbulů i majitelku
aktualizováno 28.08.
Zvířecí souboj

Kočka-zabiják! 7 pitbulů skončilo u veterináře, panička v nemocnici!

V souboji se sedmi pitbully by na kočku sázel asi málokdo. Šestnáctiletá Baby ale bránila svou majitelku doslova zuby nehty. Psy poslala k veterináři a jednu paničku do nemocnice.

Vrah sebral policistovi při výslechu zbraň a zaútočil
aktualizováno 26.06.
dramatický souboj

Drama u výslechu: Podezřelý vytrhnul policistovi zbraň! VIDEO

Rutinní policejní procedura se proměnila v zuřivý souboj a pokus o sebevraždu ve výslechové místnosti na policejní stanici v americkém městě Cincinnati. Muž podezřelý z vraždy při přípravě na výslech vytrhl policistovi z pouzdra zbraň, kterou se ale strážníkovi podaří na poslední chvíli zpacifikovat. V tu chvíli se strhne pořádná mela.