Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Skandál v brněnském divadle Husa na provázku
aktualizováno 29.05.
trestní oznámení

Za kontroverzní hru čelí herci trestnímu oznámení, není první

Kontroverzní divadelní představení v Brně má dohru i pro tamního ředitele. Aktivisté, kteří představení narušili, podávají na něj i na herce trestní oznámení. Pro policii je to už několikátý podnět pro podezření ze spáchání trestného činu.

Donald Trump
aktualizováno 12.01.
Kontroverzní výroky

Vymyšlené stíhačky, migranti z "pr*elí světa". Trump znovu perlil!

Prezident Spojených států Donald Trump zrušil dlouho plánovanou návštěvu Londýna, kde se měl sejít s britskou premiérkou Mayovou. Trump prý nesouhlasí s přemístěním americké ambasády v britské metropoli. Vlna kritiky se ale na jeho hlavu snesla i z dalších důvodů.

Jaroslav Komínek
aktualizováno 15.11.
Mezinárodní ostuda

Egypťané jsou opice a ostuda, neudržel se politik. Teď se kaje

Náměstek ústeckého hejtmana Jaroslav Komínek na svém profilu na sociální síti označil Egypťany za opice zrozené z neandrtálců a ostudu civilizace. Ulevil si tak poté, co musel na dovolené zaplatit pokutu 160 eur.

Prásk.tv píše:

Jiřina Bohdalová
čtěte o tématu urážka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Těhotnou ženu vyhodili z restaurace kvůli oblečení
07.09.
odhalené bříško

Těhotnou ženu vyhodili z restaurace. Měla odhalené bříško

Charisha Raylee Gobinová z Marysville ve Washingtonu je v sedmém měsíci těhotenství a čeká dvojčata. V neděli se vydala na večeři do své oblíbené restaurace Buzz Inn Steakhouse. K jejímu překvapení ji však v restauraci odmítli obsloužit. Důvodem bylo její krátké tričko, které odhalovalo celé těhotenské bříško.

Miloš Zeman
aktualizováno 28.06.
PŘIVÍTÁNÍ PREZIDENTA

Zemana na Vysočině vítají urážlivé malůvky na ulicích! VIDEO

Prezident Miloš Zeman ve středu dopoledne zahájil návštěvu Vysočiny. Lidé v Jihlavě mu ale připravili překvapení, které se mu asi příliš líbit nebude. Na chodníky tam totiž malují červené trenky – symbol, který proslavila skupina Ztohoven, když ho vyvěsila na Hradě místo prezidentské standarty.

Slováky pobouřil černoch v reklamě na fitness oblečení
08.02.
Vlna urážek

I Slováci mají "kauzu Lidl". Rasisty rozpálil černoch v reklamě

Před pár týdny pobouřil některé Čechy leták Lidlu, ve kterém byl model černé barvy pleti. Šiky rasistů firmě slíbily, že už u nich nenakoupí. Teď se podobná kauza rozhořela i na Slovensku.

Michelle Obamová
aktualizováno 16.11.
Anketa Sociální sítě

Drsná urážka první dámy USA: Lidé se bouří proti rasismu

Starostka městečka Clay v Západní Virginii musela ze své pozice rezignovat poté, co si s kamarádkou na sociální síti veřejně vyměnily své názory k současné první dámě. Michelle Obamovou v něm přirovnaly k "opici v podpatcích", což vyvolalo velmi prudkou reakci veřejnosti.

Marta Semelová v redakci TN.cz
13.10.
soud rozhodl

Komunistka Semelová se nemusí omlouvat za výroky o Horákové

Komunistická strana a její poslankyně Marta Semelová se nemusí omlouvat za televizní výroky političky o popravené Miladě Horákové či o invazi vojsk z roku 1968. Pravomocně o tom dnes rozhodl pražský městský soud, který zamítl odvolání právníka Marka Kincla (TOP 09).

Policista vybírá pokutu za překročení rychlosti
aktualizováno 15.06.
přehled včetně pokut

Za přestupek nově zaplatíme až 100 tisíc! Tohle se bude trestat

Pokuty za některé přestupky se zvýší až desetinásobně. Urážka policisty nebo úředníka bude nově přestupkem proti veřejnému pořádku, za který bude hrozit sankce až 10 tisíc korun. Změny přinese nový zákon o některých přestupcích, který dnes schválil Senát.

Německá kancléřka Angela Merkelová
aktualizováno 14.05.
uprchlická krize

Druhý případ: U kanceláře Merkelové pohodili prasečí hlavu

V blízkém okolí kanceláře volebního obvodu kancléřky Angely Merkelové v německém Stralsundu se našla prasečí hlava s urážlivým nápisem. Není to poprvé, podobný případ se stal již v únoru, kdy se na místě pro mešitu v Lipsku našlo mrtvé prase.