Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Revizora v Brně napadli nožem, ostatní se teď učí bránit!
09.02.
Bojová umění

Revizora v Brně napadli nožem, ostatní se teď učí bránit!

V těchto dnech procházejí brněnští revizoři školením sebeobrany přímo v tramvaji. Po nedávném napadení nožem jednoho z nich vedení dopravního podniku zajistilo odborníka na bojová umění. Ten je má naučit, jak z podobné situace vyváznout bez úhony.

Revizor - ilustrační foto
aktualizováno 19.01.
nechtěl zaplatit

Krvavá kontrola jízdenek: Černý pasažér v Brně pořezal revizora!

Revizora pořezal v Brně černý pasažér, který mu nechtěl předložit jízdenku ani osobní doklady. Při útěku z autobusové zastávky se oháněl nožem a poranil revizorovi ruku. Strážníci ho dopadli poblíž supermarketu a našli i nůž, který agresor zahodil na louce do sněhu. Útočníka si pak převzala policie.

Napadení revizora v Brně
11.12.
brutálně je zbil

Černý pasažér napadl revizora. Ten skončil na neschopence

Po útoku opilého černého pasažéra skončil brněnský revizor v nemocnici. Opilec ho několikrát udeřil do obličeje poté, co ho revizor vykázal z tramvaje, protože muž neměl lístek. A v pracovní neschopnosti skončil i druhý revizor, který chtěl kolegovi pomoci.

Prásk.tv píše:

Revizor
čtěte o tématu revizor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Revizor - ilustrační foto
07.11.
pražská MHD

Cestující, pozor! Revizoři dnes chystají obří zátah na neplatiče

Cestující v pražské MHD by se dnes měli mít na pozoru a zkontrolovat si, jestli mají platnou jízdenku. Dopravní podnik totiž spouští tzv. Akci revizor a chystá zátah na černé pasažéry. V metru, tramvajích i autobusech se to bude dnes kontrolory jen hemžit.

Revizor - ilustrační foto
06.03.
Obvinili ho

Černý pasažér se nechtěl smířit s pokutou, na revizory střílel

Až tři roky hrozí muži, který poslední únorový den vytáhl na ostravské revizory plynovou pistoli. Muž se nechtěl smířit s pokutou, která mu za jízdu načerno hrozila. Při potyčce z plynovky dokonce vyšel výstřel. Naštěstí nikdo nebyl zraněn. Agresorovi hrozí až tři roky ve vězení.

Muž, který napadl revizory
aktualizováno 19.09.
Nepochopitelný útok

Šílenec, který v Plzni pořezal revizory, už sedí ve vazbě

Soud poslal do vazby jednašedesátiletého cizince, který v pátek napadl v Plzni nožem dva revizory a jednu revizorku. Nejvážněji poraněný je stále v pracovní neschopnosti.

Revizor
aktualizováno 17.09.
zranění

Brutální útok: Opilý cizinec zranil dlouhým nožem tři revizory

Tři pořezaní a pobodaní revizoři, zásah policie i záchranářů, to je bilance včerejšího brutálního útoku muže v Plzni. Opilý cizinec jel načerno, hádku s revizory řešil s nožem v ruce. Skončil ve vazbě a hrozí mu několikaleté vězení.

Vyzkoušeli jsme za vás - Revizor
20.05.
video cestování v mhd

PRÁCE REVIZORA: Zranění, stres a nadávky. Zkusili jsme to!

Povolání revizora nepatří zrovna k těm nejoblíbenějším. Napadlo vás ale někdy, jaké to musí být v jejich kůži? Nás ano, a tak jsme se rozhodli to vyzkoušet. Vyrazili jsme do Plzně chytat černé pasažéry!

Revizor (ilustrační foto)
aktualizováno 19.08.
Napadení

Znovu násilí: Cizinka nechtěla platit pokutu, vrhla se na revizorku

Dva roky vězení hrozí dvaačtyřicetileté cizince, která v červenci v Karlových Varech napadla revizorku v autobuse městské hromadné dopravy.

Falešný revizor
aktualizováno 09.03.
Video podvedl desítky lidí

Falešný revizor dobíjel opencard za zmrzlinu. Nenaletěli jste mu?

S povedeným podvodníkem se v uplynulých dnech setkali pražští policisté. Sehnal si pracovní oděv dopravního podniku a v hlavním městě podváděl lidi pod záminkou dobití kreditu na jejich opencard.