Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragédie na festivalu v Rakousku
aktualizováno 19.08.
smrtící bouřka

Tragédie na festivalu v Rakousku: Dva mrtví, desítky zraněných!

Nejméně dva lidé zemřeli a asi 50 dalších se v noci na sobotu zranilo v době konání festivalu na severozápadě Rakouska. Udeřila silná bouřka, která strhla festivalový stan. Několik lidí se zranilo vážně.

Stanové městečko
aktualizováno 15.07.
Poryv větru

Kempem se prohnal vichr, stany skončily na stromě a na drátech

Hodně divoké sobotní odpoledne zažili návštěvníci kempu v Týnci nad Sázavou na Benešovsku. Tábořištěm se totiž prohnal nezvykle silný poryv větru a vzal "na procházku" dva stany a nafukovací člun.

Hasiči u Strančic objevili po uhašení požáru stanu ohořelé tělo
aktualizováno 20.03.
Vražda u Strančic

Ohořelou ženu našli ve stanu! Zadrželi jejího přítele

Hasiči přivolaní před pondělním polednem k požáru stanu u železniční trati mezi Strančicemi a Svojšovicemi zažili pořádný šok. Ve spáleništi totiž objevili ohořelé lidské tělo.

Prásk.tv píše:

Bezdomovec - 1
čtěte o tématu stan na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Pár stanoval u mostu Barikádníků
aktualizováno 18.08.
Smutný osud

Cizinci si v Praze postavili stan! Těhotná žena jedla týdny odpadky

Dvojice cizinců šla do Prahy za lepším bydlení, skončila ale ve stanu pod mostem Barikádníků. Žena v pokročilém stádiu těhotenství a její druh jedli odpadky z kontejnerů, koupali se ve Vltavě a nechodili k doktorovi. Ve zbídačeném stavu je našli pražští strážníci, kteří jim nabídli pomoc.

Multifunkční stanový přívěs
aktualizováno 28.03.
multifunkční přívěs

Švýcarský nůž mezi stanovými přívěsy mění podobu kempování

Pokud trávíte většinu svého volna na cestách a chcete si během svých dobrodružství dopřát také dostatek pohodlí, jistě oceníte velký stan, do kterého se vejde pohodlně veškeré vybavení, které s sebou vezete. Americká firma přišla s velice praktickým stanem v přívěsu, díky kterému žádný dobrodruh nebude trpět stísněným prostorem.

Průhledný stan nabízí nevídaný rozhled - 5
26.02.
Čirý stan

Unikátní stan, ze kterého je vidět jako pod širou oblohou

Finsko se chlubí ubytováním v iglú se skleněnými stropy, ale požitek z výhledu na hvězdnou oblohu a polární záři je vyhrazen jen pár vyvoleným. Teď si ovšem nerušený výhled na cestách může dopřát každý a kdekoli!

Imigranti ve Francii stanují pod mostem - 1
29.05.
Nespokojení běženci

Imigranti zuří: V Evropě to smrdí močí, je tu hůř než v Africe

Běženci, kteří na svůj další osud čekají v Paříži, si stěžují, že mají horší podmínky, než měli v Africe. Paříž je podle nich hlučná a páchne močí. Spát musí ve stanech pod železničním mostem.

Stromový stan - 12
15.05.
houpací stan

Revoluce v kempování: Stromový stan zaručí maximální pohodlí

Kempování je pro mnohé lidi noční můrou. Vlhký stan, nepříjemný hmyz a do zad vás permanentně tlačí větvička nebo kamínek, protože jste špatně prozkoumali terén. S tímto revolučním stanem už vás ale tyto nepříjemnosti trápit nebudou, naopak si budete připadat jako v ráji.

Stan2
aktualizováno 01.05.
Ideální stan

Luxus ve stanu. Už žádné další zbytečné mrznutí a hluční sousedi

Dovolená pod stanem je oblíbenou rodinnou činností. Aby se ale mohla uskutečnit, musí přát počasí. Bez dobrých podmínek se totiž celý pobyt v plátěném příbytku může změnit v peklo.

1638667
aktualizováno 14.04.
Vážný úraz

Silný vítr převrhl v Jihlavě na tři dělníky stan! Jeden z nich je v bezvědomí

Silný vítr dnes v Jihlavě kolem jedné hodiny zapříčinil zranění tří lidí! Na parkovišti před prodejnou na sídlišti Dolina se uvolnil reklamní stan, který následně zranil dělníky.