Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Adriana Krnáčová slaví 58. let
aktualizováno 26.09.
Krnáčová rekapituluje

Primátorka Krnáčová slaví 58 let! Jak hodnotí roky v politice?

Pražská primátorka Adriana Krnáčová dnes slaví 58. narozeniny. Proslula jako politička, která nešla pro ostřejší slova daleko a kritici jí také vyčítají řadu problémů, například kolem pronájmů městských budov nebo tunelu Blanka. Štáb televize Nova za primátorkou vyrazil a zajímalo je nejen to, jak by zhodnotila své působení v čele Prahy.

Peníze - ilustrační foto
aktualizováno 17.09.
úmrtí věřitele

Z lidí měl podvodem vylákat až 90 milionů, málem se na to nepřišlo

Z devadesátimilionového podvodu obvinili kriminalisté jednačtyřicetiletého podnikatele z Jaroměře. Ten podle nich tuto částku vylákal ze tří poškozených. Nebýt smrti jednoho z nich, podvod by mu možná prošel.

Historická schůzka Donalda Trumpa a Kim Čong-una - 5
aktualizováno 13.06.
Dozvuky setkání

Úspěch diktátora nebo triumf míru? Svět se pře o summit

Historické setkání prezidenta Spojených států Donalda Trumpa a severokorejského vůdce Kim Čong Una v Singapuru je minulostí a nejen politici teď začínají s jeho analýzou.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Úspory
aktualizováno 18.11.
Zhodnocení úspor

Když peníze vydělávají samy! Nenechte je jen ležet na účtě

Spoustu lidí stále nechává své peníze ležet ladem. Neřeší další zhodnocení peněz, které často těžce vydělali. Ti chytřejší však přemýšlí, jak nechat peníze vydělávat.

Bydlení
28.11.
finanční rádce

Rodinný dům za dvě stovky měsíčně? Víme, jak na to!

Chtěli byste si splnit své sny, na které zatím nemáte peníze? Připadají vám půjčky a hypotéky nevýhodné a navíc nemáte dostatek peněz na to platit měsíčně drahé splátky? Pak je řešením investování. Jak zhodnotit i stovku měsíčně?

Finance v rodině
19.11.
Video Investice

Co jsou podílové fondy? 2. díl minipořadu o investování

Bojíte se investic nebo nemáte dostatečně velké finanční prostředky, abyste sami nakupovali akcie nebo cenné papíry? Pak jsou pro vás ideální podílové fondy. O co se přesně jedná, vám vysvětlíme v 2. dílu minipořadu o investování.