Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kadibudka na mobil
aktualizováno včera 21:21
zajímavý nápad

V ČR vznikají speciální kadibudky, bez mobilu na ně ale nesmíte

Se zajímavým nápadem, jak vyřešit nedostatek veřejných toalet, teď přišla radnice Prahy 6. V rámci pilotního projektu umístila na hřiště a sportoviště pět moderních kadibudek. Má to ale jeden háček. Na to, abyste je mohli použít, potřebujete mít u sebe mobilní telefon.

Veřejné WC v Brně zdarma
04.03.
Dotované toalety

V Brně vymysleli unikátní dotaci! Město pošle peníze na veřejná WC

V Brně je nedostatek veřejných toalet a tak město vymyslelo elegantní řešení. Radnice bude dávat dotace restauracím a kavárnám, které lidi pustí na záchod zdarma. Jedna z městských částí už na to vyhradila dokonce 500 tisíc korun, které rozdělí mezi 46 podniků.

Smrt muže v kauflandu
aktualizováno 03.03.
smrt na toaletě

Muž si v obchodním domě sedl na záchod, po chvíli ho našli mrtvého

Plzeňští policisté i záchranáři večer vyjížděli k bezvládnému muži, jehož tělo lidé našli ležet na toaletách v obchodním centru. Na místo musel být nakonec povolán koroner, muže už se záchranářům totiž nepodařilo oživit.

Prásk.tv píše:

Toaletní papír
čtěte o tématu záchod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Slovenka porodila do latríny
14.02.
Jak je to možné?

Slovenka netušila, že je potřetí těhotná. Porodila na latríně!

Žena ze slovenské Tužiny porodila do latríny! Přestože jde už o její třetí dítě, údajně vůbec netušila, že je těhotná. Miminko převezli záchranáři do nemocnice, naštěstí přežilo.

Nález peněz v německém vlaku
11.02.
Dobrý skutek

Na záchodech ve vlaku leželo 180 tisíc! Nechal je tam důchodce

Když se na berlínskou policii obrátil zoufalý důchodce, že ve vlaku ztratil 7 200 euro, tedy v přepočtu přes 180 tisíc korun, už asi ani nedoufal, že peníze brzy poctiví nálezci vrátí. Obálku s pořádným balíkem nechal senior na záchodcích. Nebyl ale zdaleka rekordmanem - na záchodcích v německém vlaku se už našlo v hotovosti i 10 milionů korun!

Výměna manželek: Jedním z hlavních témat se stane toaleta!
aktualizováno 08.01.
premiérový díl

Šok ve Výměně: Použitý toaleťák vyhazuje rodina do koše v kuchyni

Už ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak zvládne dominantní Helena pobyt v tradiční romské domácnosti, kde jsou úlohy jasně rozdělené, a jestli se dokáže Gabriela přizpůsobit rodině, která se naprosto podřizuje dětem.

Těhotná žena - 1
13.10.
jako z hororu

Andrea v nemocnici křičela o pomoc. Dítě porodila na záchodě

Traumatický zážitek má za sebou 36letá Andrea ze Slovenska. Porod pátého dítěte v žilinské nemocnici se totiž změnil v horor. Nakonec musela sama porodit na záchodě.

Jozef a Denisa ze Slovenska
aktualizováno 08.10.
Nechutnost na Slovensku

Denisu (16) přiměl k potratu, rodila do záchodu! S plodem se fotili

Slovenské kriminalisty šokoval brutální případ nepovoleného potratu. Jozef přinesl partnerce potratové pilulky, nastaly ale komplikace. Denisa nakonec pětiměsíční plod porodila do záchoda, poté ho zakopali na hřišti. Dokonce se s ním měli i vyfotit!

Zloděj vykradl mobilní záchod! Byl plný fekálií
20.09.
hledá ho policie

Kuriózní krádež: Lupič odcizil mobilní toaletu! Byla plná fekálií

Že zloději mohou ukrást už opravdu všechno, ukazuje neuvěřitelný případ z Kamenického Šenova. Zatím neznámý pachatel tam vykradl mobilní toaletu. Odnesl si odpadní nádrž i s jejím obsahem. K čemu ji mohl potřebovat, teď vyšetřují kriminalisté.

Záchod
10.09.
Humorné nařízení

Na záchod jen vsedě! Vtípek z radnice zaměstnal vnitro i policii

Jste čuňata, takže záchod už povinně používejte jen vsedě, aby kolem nebylo mokro. Tak se dá shrnout kuriózní nařízení s kulatým úředním razítkem, které se objevilo na radnici v Košťanech na Teplicku. A vyvinula se z toho kauza zahrnující policii i ministerstvo vnitra.