Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Matěj Homola a Dara s Rytmusem
aktualizováno 09.10.
Otec Laury

Válka Dary a Rytmuse nabírá na obrátkách! Zapojil se i její ex

Zpěvačka Dara Rolins si od bývalého přítele Patrika Vrbovského alias Rytmuse vyslechla drsná slova o tom, aby ho už nechala na pokoji. Do humbuku kolem jejího vztahu s Rytmusem se teď přidal i Dařin expartner Matěj Homola.

Yazmina Howard
08.10.
Historie se opakovala

Matka se chtěla zabít i s dcerou, ta přežila. Po 15 letech přišel šok

Tragicky skončil život 18leté Yazminy Howardové. Skokem z mostu na dálnici spáchala sebevraždu, téměř totožně jako její matka před 15 lety. Ta vyskočila z balkonu v sedmém patře s Yazminou v náručí. Tehdy tříletá dívka utrpěla několik zlomenin, ale přežila.

Úmrtí policisty
27.09.
Smrt policisty

Vláďa zemřel cestou do práce, zůstala po něm dcerka. Pomůžete?

Partnerka skoro bez peněz a několikaměsíční dcerka Vanda zůstaly po pětatřicetiletém policistovi Vladimíru Dřevojanovi, který v neděli náhle zemřel cestou do práce. Kolegové zesnulého proto vyhlásili veřejnou sbírku.

Prásk.tv píše:

Vláďa Šafránek - 1
čtěte o tématu dcera na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Kuchyňský váleček použitý při vraždě v Bratislavě
20.09.
tragédie v Bratislavě

Strašlivá vražda! Žena měla ubít vlastní matku válečkem na těsto

Strašlivou vraždu vyšetřují slovenští policisté, podle kterých žena z Bratislavy ubila vlastní matku válečkem na těsto. Podle policie ji měla po hádce několikrát udeřit do hlavy. Žena již čelí obvinění, hrozí jí i výjimečný trest.

Muž zavraždil vlastní dceru před zraky expartnerky - 3
aktualizováno 19.09.
Otřesný případ

Otec ubodal vlastní dceru! "Pláč najednou ustal," popsala matka

Britka Tracey Taundryová si prožila to nejhorší, co jako matka mohla. Její bývalý partner William Billingham probodl ze žárlivosti jejich dceru Mylee kuchyňským nožem. Jeho expartnerka si totiž našla milenku a přiznala se ke své bisexuální orientaci.

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
aktualizováno 19.09.
paroubkovi u soudu

Válka Paroubkových: Dcera si sama vybrala, s kým bude bydlet

Osmiletá dcera Margarita Jiřího a Petry Paroubkových i nadále zůstane v péči matky, potvrdil to ve středu dopoledne městský soud v Praze. Soudce vyslyšel přání samotné dívky, která má podle svého vyjádření s otcem i matkou dobrý vztah, ale chce raději bydlet s matkou.

Obžalovaný z vraždy tříleté holčičky
aktualizováno 03.09.
Soudní řízení

Otec měl ubodat tříletou dcerku, pak zaútočit na syna. Je u soudu

Zlínský soud v pondělí projednával případ brutální vraždy teprve tříleté holčičky. Podle obžaloby ji zavraždil loni koncem září její devětadvacetiletý otec. Pak se měl navíc pokusit i o vraždu svého pětiletého syna.

Leroy Parker s dcerou
03.09.
krutý osud

Dceru zabila meningitida, tak prvně zkusil heroin. Ráno byl mrtvý

Se ztrátou své milované dcery (†2) se nedokázal smířit Leroy Parker (31) z britského Clitheroe. Malá Jazmin zemřela v listopadu 2016 na meningitidu. Aby svůj žal utišil, zkusil Leroy heroin, to se mu ale stalo osudným.

John a Susan Cooper zemřeli v Hurghadě
27.08.
Záhada na dovolené

Žena popsala smrt rodičů v Egyptě: "Zabilo je něco v pokoji!"

Egyptská policie stále vyšetřuje záhadnou smrt britských manželů na dovolené. V hurghadském hotelu se jim najednou udělalo špatně, do hodiny zemřeli. Dcera Johna a Susan, která byla v letovisku také, teď popsala, jak rodiče našla a co se dělo dál.

Sophie George
26.08.
Dojemné loučení

"První den školy a já tam nemůžu být," píše umírající máma dceři

Sophii Goergeové (27) lékaři oznámili, že bude žít už jen pár měsíců. Rozhodla se své roční dceři napsat dopisy, které si bude moci přečíst, až tu její matka nebude. Každý dopis zaznamenává důležitý moment života její dcery.