Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Irina Gladkikh
včera 17:15
požadovala půl milionu

To není matka, ale zrůda! Chtěla prodat panenství své dcery (13)

Irina Gladkikhová (35) se s kamarádkou snažila prodat panenství své 13leté dcery. Policie je zadržela v Moskvě, kam přiletěly, aby dívku předaly bohatému muži, který jim nabídl v přepočtu půl milionu korun.

Fotka dívenky v moři vyvolala pobouření
aktualizováno 11.01.
Není důvod

Matka sdílela fotku dcerky v moři. Tak nenávistnou reakci nečekala!

Naprosto znechucená zůstala australská maminka dvou dětí poté, co sdílela fotku na Instagramu. Přestože šlo o nevinnou fotku její dvouleté dcery, lidé ji začali odsuzovat. A sociální síť nakonec snímek smazal! Vše bezdůvodně...

Lucie a František
09.01.
smrt učitelky Lucie

Tragédie na lyžích: Dceři (3) zakryli oči, aby neviděla mámu umírat

Rodinný výlet do Tater se proměnil v tragédii, stačila chvilka a vyhasl život mladé maminky. Lucia (†30) chtěla naučit svou dcerku Johanku (3) lyžovat, na svahu v Bachledové dolině na ni ale čekala smrt.

Prásk.tv píše:

Znásilnění
čtěte o tématu dcera na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Matka zbila dítě v obchodě
09.01.
otřesná výchova

Matku z Ostravy, která zbila dceru botou, vyšetřuje policie i sociálka

Případ agresivní matky z Ostravy, která v obchodním centru bila svoji dceru, řeší policie i sociálka. Policie se případem začala zabývat poté, co hrubé zacházení s dítětem nahrál jeden přihlížejících lidí a zveřejnil na internetu.

Matka zbila dítě v obchodě
aktualizováno 05.01.
otřesné záběry

Šokující video z Ostravy: Žena na nákupech zbila dítě botou

Otřesné video z ostravského obchodního centra začalo kolovat po českých sociálních sítích. Mladá žena na něm obléká svou dceru a u toho ji surově bije botou. Video včera uveřejnil na svém Facebooku Michal V., který zároveň prosil o sdílení, aby se videem začaly zabývat patřičné orgány.

Michell
aktualizováno 04.01.
galerie skandální odhalení

Prodává své tělo na internetu! Dcera politika SPD se živí sexem

Předseda pražské organizace hnutí SPD Vítězslav Novák čelí nepříjemnému skandálu. Jeho dcera Michaela Nováková (22) se údajně živí prostitucí a na svých sociálních sítích se prezentuje ne zrovna jako dítě vysoce postaveného politika. Informaci jako první přinesl portál eXtra.cz.

Filip Renč a žena Marie
26.12.
krásné jméno

Filip Renč dostal nejkrásnější dárek: Narodilo se mu dítě!

Na letošní Štědrý den Filip Renč jistě nikdy nezapomene. Jeho manželka Marie Renčová mu v Praze porodila první společné dítě – Sofii Marii Renčovou.

Matka dvou dětí zemřela při dopravní nehodě
aktualizováno 11.12.
smrtelná nehoda

Mirka s dcerou jely nakupovat, srážku s minibusem nepřežila

Mirka (39) s dcerou byla na cestě na vánoční nákupy, když se její auto srazilo s minibusem. K nehodě došlo nedaleko Trenčína a maminka dvou dětí při ní bohužel přišla o život.

Zneužívání dětí
08.12.
dostal trest

Táta pedofil dělal z dcer sexuální otrokyně! Chtěly, aby byl šťastný

Hrůzostrašný případ otce pedofila (64), který téměř dvacet let zneužíval své dvě dcery, řešil ve středu soud v Austrálii. Sexuálního predátora poslal na 16 let za mříže, z výpovědí jeho dcer mrazí.

Vibrátor
02.12.
ztrapnil se

Táta našel erotickou pomůcku své dcery. Její reakci nečekal

Slídění v osobních věcech dcery se nevyplatilo jednomu tatínkovi z USA. Myslel si totiž, že v jejím šuplíku našel erotickou pomůcku. V šoku svou dceru okamžitě začal bombardovat zprávami, aby mu podala vysvětlení.