Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Obrnic
Aktualizováno Předevčírem 18:01
nehoda u Obrnic

Šílenou jízdu si nepamatuje. Otec popsal reakce dívky z videa smrti

Mladá žena zemřela při nehodě u Obrnic. Kamarádka, která nebezpečnou jízdu natáčela na video, se o její smrti dozvěděla v nemocnici. Otec popsal, jak na tragickou zprávu zareagovala.

odporný zločin

Žena poslala bývalému poslední fotku dcerky. Tu našli udušenou

Mladá Britka Cody-Anne Jacksonová (20) poslala svému bývalému příteli fotku jejich dvouleté dcery s mrazivým vzkazem, po dvou dnech byla jejich dcerka mrtvá. Jacksonová tvrdí, že se dítě udusilo mezi polštáři, podle obžaloby se ale jedná o vraždu, po které si chtěla mladá matka vzít život. O jejím osudu nyní rozhoduje soud.

foto má šest kilo!

Mamince se narodila obří dcera! "Jako by ze mě vytáhli batole!"

Takový přírůstek do rodiny teď už čtyřnásobná maminka Chrissy Corbitt z Floridy nečekala. Narodila se jí dcera, která vzhledem připomínala spíš batole. Vážila neskutečných 6,12 kilogramů!

Prásk.tv píše:

Grace LeBlanc - 16
čtěte o tématu dcera na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

David Beckham v divočině
Aktualizováno 4.6. 2017 10:24
ANKETA SKANDÁL?

David Beckham dal své dceři pusu na rty a internet se bouří! FOTO

David Beckham se postaral o pořádný rozruch na internetu. Na sociální síť nahrál fotografii, jak dává pusu své pětileté dceři Harper. Pusu jí dal přímo na rty a to se teď nelíbí mnoha uživatelům.

Dívka svedla otce
Aktualizováno 1.6. 2017 17:55
slepá láska

Dcera se vyspala s vlastním tátou! Nechtěla, aby si vzal snoubenku

Neměla ráda tátovu snoubenku a udělala by cokoli, aby zabránila jejich svatbě. Dívka dokonce neváhala svého otce svést, přiznala, že spolu měli hned dvakrát sex. Kvůli intimnímu vztahu ale oba skončili u soudu, ten je za incest poslal za mříže.

precedentní verdikt

Soud rodičům zamítl přístup k Facebooku mrtvé dcery. Nadobro

Facebook vyhrál v Německu soudní spor o přístup k účtu dívky, která tragicky zemřela v Berlíně. O přístup žádali její rodiče, aby jim pomohl objasnit smrt dcery. Marně. Nedostanou ho.

Dítě v rozpáleném autě
Aktualizováno 26.5. 2017 16:31
Zapomněl na ni

Otec nechal dcerku 4 hodiny v rozpáleném autě! Nepřežila!

Zničující událost zasáhla ve čtvrtek malou vesničku Dundrum v Irsku. V zatím nejteplejší den letošního roku zůstala sedmiměsíční holčička zavřená v autě. V rozpálené pasti strávila podle portálu Dailymail kolem 4 hodin. Letecky ji transportovali do nemocnice, kde přes veškerou snahu lékařů zemřela.

Týraná dívka Ilustrační snímek
Aktualizováno 9.5. 2017 16:12
FOTO 18+ Otřesné zacházení

Dívka roztrhala rozvodové papíry, otec jí udělal něco strašného

Naprosto otřesně se zachoval otec osmileté holčičky. Když zjistil, že dcerka roztrhala rozvodové dokumenty, protože nechtěla, aby se rodiče rozešli, potrestal ji bez nadsázky nelidským způsobem.

Záchrana v Číně
Aktualizováno 6.5. 2017 12:11
Příkladná spolupráce

Otec s dcerou se topili, lidé je mazaně vytáhli! VIDEO

Zoufalý otec se minulou neděli vrhnul do řeky, proto chtěl zachránit dcerku, která tam spadla o chvíli dřív. Jenže přecenil síly a velmi rychle potřeboval pomoc i on sám. A dočkal se jí velmi rychle díky důvtipu kolemjdoucích.

brutální čin

Další online vražda! Muž oběsil 11měsíční dcerku, pak sám zemřel

Na sociálních sítích se objevilo další hrozivé video brutální vraždy odvysílané online. Muž zabil svou teprve jedenáctiměsíční dceru, pak si sám vzal život. Facebook dál čelí tvrdé kritice kvůli tomu, že není schopen zveřejňování podobných videí zabránit.