Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
aktualizováno včera 15:14
Péče o dítě

Paroubek prohrál soud, dcera zůstane u Petry. Má platit výživné

Manželé Paroubkovi, kteří se rozvádí, se znovu sešli u soudu. Řešili péči o osmiletou dcerku Margitu. Soudkyně ji svěřila do péče matky, na niž je prý dívka fixovaná. Expremiérovi uložila platit výživné deset tisíc měsíčně. Rozhodnutí není pravomocné.

Peníze - ilustrační foto
13.04.
Odpudivý podvod

Žena měla léta pobírat příspěvky na matku, ta byla dávno po smrti!

Až pět let ve vězení může strávit šestapadesátiletá žena z Luhačovic na Zlínsku. Několik let totiž pobírala příspěvek na ošetřování své matky, která ovšem zemřela už na konci roku 2011.

Kateřina Zemanová - prosinec 2012
05.04.
FOTO UVNITŘ Co se jí stalo?

Kila navíc a retro outfit: Zemanova dcera změnila image! Líbí se vám?

Fanoušky Miloše Zemana zaskočila radikální změna vizáže jeho dcery. Kateřina totiž vyměnila slušivé kostýmky za džíny do pasu a oranžový svetr. Oblečení prezidentově dceři přidalo několik kilo.

Prásk.tv píše:

Catherine Zeta-Jones - 1
čtěte o tématu dcera na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Sergej Skripal a jeho dcera Julia
05.04.
Ruský agent

První slova Skripalovy dcery po otravě! Promluvila i o jeho stavu

Dcera bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala, která měla být stejně jako on otrávena, poprvé promluvila. Její zdravotní stav se prý zlepšuje a má se dobře. Ruská televize dokonce odvysílala údajný telefonát mezi Julií a její sestřenicí, ten ale nebyl ověřen.

Čínská rodina nalezla ztracenou dceru po 24 letech hledání - 2
04.04.
dojemné setkání

Rodiče objevili ztracenou dceru, chyběla jim dlouhých 24 let!

Utrápení rodiče v čínském Čcheng-tu se po téměř čtvrtstoletí shledali se svou ztracenou dcerou (27). Čchi-feng zmizela v roce 1994 ve svých 3 letech. Od té doby po ní rodiče usilovně pátrali. Její otec dokonce změnil své povolání a stal se taxikářem, aby měl větší šanci ztracenou dívku najít.

Smutné dívky - ilustrační foto
aktualizováno 03.04.
Má co vysvětlovat

Otec zapomněl dcery na benzínce! Všiml si toho po 160 kilometrech

S neuvěřitelným případem se pochlubili němečtí policisté. Na dálniční policii se v sobotu ráno obrátily dvě dívky ve věku 10 a 14 let, které jejich otec "zapomněl" cestou k italskému jezeru Lago di Garda na benzínce. Než si toho muž všiml, stihnul dojet až na rakousko-italské hranice!

Sergej Skripal a jeho dcera Julia
aktualizováno 29.03.
Dcera agenta

Promluví o vrazích? Stav otrávené Julie Skripalové se zlepšil!

Dcera bývalého agenta Sergeje Skripala, která byla spolu s otcem otrávena v Británii, už je z nejhoršího venku. Podle posledních informací se dostala do stabilizovaného stavu, který se rapidně zlepšuje, dokonce může mluvit. Policisté teď doufají, že pomůže s vyšetřováním.

Matka sexuálně zneužívala svojí dceru
23.03.
zvrhlá matka

Sara zneužívala vlastní dceru (5). Svému "pánovi" posílala videa

Jednatřicetiletá Sara ze Švýcarska skončila ve vězení kvůli sexuálnímu zneužívání své vlastní dcery. Ohavné činy natáčela a posílala "virtuálnímu pánovi", se kterým podepsala smlouvu o sexuálním otroctví. Do vězení půjde na pouhé čtyři roky.

Týrané dítě -2
21.03.
Krkavčí rodiče

Otřesné týrání: Dcerku opařili v komoře, vlasy jí vyrval mixér!

Soud na východě Chorvatska rozplétá otřesný případ rodičů, kteří dlouhodobě týrali svoji tříletou dceru. Pár měl tři děti, které v podstatě vyrůstaly v pekárně, kde se mnohokrát zranily a jejíž vybavení rodiče používali ke krutým trestům.

Karlovarský stalker
aktualizováno 02.03.
hrozí mu tři roky

Stalker pronásledoval přítelkyni. Hrozil, že má pro ni rakev

Karlovarský soud dopoledne rozhodoval o uvalení vazby na 24letého muže, který s nožem v ruce vyhrožoval své bývalé partnerce. Jak se ukázalo, v ohrožení života se mladá žena ocitla už před třemi lety. Soud mu za to tehdy dal podmínku.