Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena útočí nožem na muže - 2
16.09.
Záchvat vzteku

Matka nachytala partnera s dcerou (12), vrhla se na něj s nožem!

S půltuctem ran od nože skončil tento týden muž, kterého partnerka nachytala, jak se nahý plazí po její dvanáctileté dceři. Mužova obhajoba je vskutku originální - žena na něj prý zaútočila ze žárlivosti, protože neunesla, že k němu jeho dcera chová vřelé city.

Rasistické video - holčička bije polštář
aktualizováno 14.09.
nevhodná výchova

Otec nabádal dceru k mlácení Romů a muslimů. Hrozí mu 3 roky

Policie na Benešovsku obvinila muže, který na videu podněcuje svou dceru, aby mlátila do polštáře a představovala si muslimy a Romy. Poté, co video uveřejnil na Facebooku, ho někdo udal na policii. Ta otce obvinila z podněcování k nenávisti a k omezování práv a svobod a ohrožování výchovy dítěte.

Louella Michie
aktualizováno 13.09.
Tragická smrt

Rodina promluvila: Dceru slavného herce na festivalu zabily drogy!

Pětadvacetiletá dcera slavného herce Johna Michieho, která zemřela v pondělí na festivalu ve Velké Británii, si před smrtí podle rodiny vzala drogy. Zda drogy byly příčinou její smrti, zatím policie vyšetřuje.

Prásk.tv píše:

Savanna Lafontaine-Greywind - 7
čtěte o tématu dcera na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Pistole - 1
aktualizováno 09.09.
všem lhal

Policistu postřelila dcera o Vánocích jeho zbraní! Zapíral to

Téměř dvacetitisícovou pokutu dostal policista z Hradce Králové, který tvrdil, že se loni na Štědrý večer sám postřelil. Nakonec se ukázalo, že to byla jeho dcera, kdo střílel.

Maria Abelová podle testů DNA není dcerou slavného malíře
07.09.
Exhumace malíře

Jsem Dalího dcera, tvrdila vědma. Už zná výsledky testů DNA

Slavný malíř Salvador Dalí není otcem 61leté Španělky a televizní věštkyně. Ta si sice vymohla u soudu exhumaci jeho ostatků, ale platné jí to stejně nic nebylo. Testy DNA nakonec příbuzenskou shodu nepotvrdily. Jmění v hodnotě několika miliard korun jí tak nepřipadne.

Jiří Paroubek, Petra Paroubková
aktualizováno 25.08.
zpověď

Paroubková otevřeně o konci vztahu: Utajený potrat, dluhy a lži!

Petra Paroubková zatím o svém odchodu od manžela Jiřího Paroubka mlčela. Nyní ale poprvé otevřeně promluvila v rozhovoru pro Blesk TV Magazín. A některé odpovědi jejího manžela asi nepotěší.

Akce nový domov - 1
aktualizováno 08.08.
smutný příběh těžký osud

Zpověď dědy Sporera: Řekl, co se stalo s dcerou a jak získal kluky

Zdeněk Sporer žil dříve život jako každý jiný. Jenže pak se v jeho životě seběhlo několik nešťastných okolností najednou a všechno se rázem změnilo. Celý svůj životní příběh prozradil ve velké zpovědi v rámci natáčení pořadu Akce Nový domov.

Lesní požár u portugalského Pedrogâo Grande
08.08.
obrovská tragédie

Lesní požár v Itálii zachvátil dům. Maminka s dcerou v něm uhořely

Dvě ženy se staly obětí lesních požárů v Itálii. Uhořely ve svém domě ve městě Tivoli východně od Říma. Informovali o tom italští hasiči.

Nouzové přistání Cessny na portugalské pláži
03.08.
zpověď otce tragédie v portugalsku

"Utíkala nejrychleji, jak mohla!": Letoun mu dceru zabil před očima

Zdrcený otec osmileté holčičky, která zemřela při nouzovém přistání malého letadla na pláži Sao Joao v Lisabonu, pilotovi vyčítá, že upřednostnil svůj život před životy ostatních. Přiznal to v rozhovoru pro televizi TVI 24.

Žena nutila dceru k prostituci
aktualizováno 24.07.
"Povedená" rodina

Matka nutila dceru k prostituci, teď jí hrozí tvrdý trest!

Až dvanáctileté tresty hrozí ženě a jejímu druhovi z Trutnovska. Podle obžaloby nutili k prostituci osmnáctiletou dceru obžalované ženy. Případ začal řešit krajský soud v Hradci Králové.