Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Otřesnou smrt malé dívky ve Francii objasnili po 31 letech
14.06.
Otřesný případ

Vraždu dívky vyřešili po 31 letech! V poutech skončili rodiče

Dlouhých 31 let trvalo objasnění vraždy malé dívky, které se přezdívalo Mučednice z dálnice A10. K vyřešení hrůzného zločinu pomohla francouzským policistům náhoda a test DNA.

Tatínek tančí balet
08.06.
Baletní vystoupení

Dívenka ze stresu nemohla tančit, tatínek vše zachránil! VIDEO

Krásným gestem překvapil obecenstvo tatínek, který se rozhodl podpořit svou dceru, když se při školním vystoupení zarazila. Dívka měla trému, a tak na pódium vylezl její otec a předvedl několik baletních figur s ní.

Opilá matka v Brně
aktualizováno 26.04.
ostuda v brně

Opilá matka usnula v obchodě: Nadýchala přes 4 promile! VIDEO

Brněnští strážníci v úterý večer řešili případ opilé matky (32), která usnula v nákupní galerii. Vedle lavičky postávala její dcera (3), o kterou se namol opilá žena nedokázala postarat. Když strážníci dali ženě dýchnout, nemohli uvěřit svým očím. Na měřícím přístroji svítila hodnota 4,39 promile.

Prásk.tv píše:

Matka potrestala dceru
čtěte o tématu dcera na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

George a Amal Clooney - 2
21.04.
foto uvnitř kouzelná clooneyová

První detailní záběr! Takhle vypadá dcera jednoho z nejvíc sexy herců

Po téměř roce od jejího narození se na veřejnosti poprvé objevila detailní fotografie dcery slavného hollywoodského herce George Clooneyho. Malou Ellu vyfotili novináři ve chvíli, kdy ji její maminka Amal nesla ve vajíčku do auta.

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
aktualizováno 18.04.
Péče o dítě

Paroubek prohrál soud, dcera zůstane u Petry. Má platit výživné

Manželé Paroubkovi, kteří se rozvádí, se znovu sešli u soudu. Řešili péči o osmiletou dcerku Margitu. Soudkyně ji svěřila do péče matky, na niž je prý dívka fixovaná. Expremiérovi uložila platit výživné deset tisíc měsíčně. Rozhodnutí není pravomocné.

Peníze - ilustrační foto
13.04.
Odpudivý podvod

Žena měla léta pobírat příspěvky na matku, ta byla dávno po smrti!

Až pět let ve vězení může strávit šestapadesátiletá žena z Luhačovic na Zlínsku. Několik let totiž pobírala příspěvek na ošetřování své matky, která ovšem zemřela už na konci roku 2011.

Kateřina Zemanová - prosinec 2012
05.04.
FOTO UVNITŘ Co se jí stalo?

Kila navíc a retro outfit: Zemanova dcera změnila image! Líbí se vám?

Fanoušky Miloše Zemana zaskočila radikální změna vizáže jeho dcery. Kateřina totiž vyměnila slušivé kostýmky za džíny do pasu a oranžový svetr. Oblečení prezidentově dceři přidalo několik kilo.

Sergej Skripal a jeho dcera Julia
05.04.
Ruský agent

První slova Skripalovy dcery po otravě! Promluvila i o jeho stavu

Dcera bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala, která měla být stejně jako on otrávena, poprvé promluvila. Její zdravotní stav se prý zlepšuje a má se dobře. Ruská televize dokonce odvysílala údajný telefonát mezi Julií a její sestřenicí, ten ale nebyl ověřen.

Čínská rodina nalezla ztracenou dceru po 24 letech hledání - 2
04.04.
dojemné setkání

Rodiče objevili ztracenou dceru, chyběla jim dlouhých 24 let!

Utrápení rodiče v čínském Čcheng-tu se po téměř čtvrtstoletí shledali se svou ztracenou dcerou (27). Čchi-feng zmizela v roce 1994 ve svých 3 letech. Od té doby po ní rodiče usilovně pátrali. Její otec dokonce změnil své povolání a stal se taxikářem, aby měl větší šanci ztracenou dívku najít.

Smutné dívky - ilustrační foto
aktualizováno 03.04.
Má co vysvětlovat

Otec zapomněl dcery na benzínce! Všiml si toho po 160 kilometrech

S neuvěřitelným případem se pochlubili němečtí policisté. Na dálniční policii se v sobotu ráno obrátily dvě dívky ve věku 10 a 14 let, které jejich otec "zapomněl" cestou k italskému jezeru Lago di Garda na benzínce. Než si toho muž všiml, stihnul dojet až na rakousko-italské hranice!