Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - PÉČOVÁ MICHAELA
aktualizováno 08.08.
Policejní pátrání

Míša (17) zmizela i se svojí skoro roční dcerou. Pomozte ji najít!

Středočeští policisté prosí o pomoc při pátrání po sedmnáctileté Michaele Péčové a její roční dceři Diance. Nikdo o nich už téměř týden neslyšel.

Žralok tygří
aktualizováno 08.08.
Děsivé detaily

Smrti Čecha, kterého zabil žralok, přihlížela i jeho dcera (7)!

Skočil z mola a jen kousek odplaval. Pak se náhle otočil a zoufale se snažil dostat zpátky. Pak jsem za manželem zahlédla velký stín a muž zmizel pod hladinou. Pak se vyvallila krev. Tak popisuje Andrea D. osudné okamžiky, kdy na dovolené v Egyptě přišla o manžela.

Zamyšlená indická dívka
25.07.
Hrozivý případ

Otec upálil svou dceru (19) zaživa! Nepovolil jí sňatek s vyvoleným

Otřesný případ řeší indická policie ve vesnici Chainpur Sarkar. Otec tam upálil svou vlastní dceru zaživa. Chtěla si totiž vzít muže z jiné kasty. Domů si došla jen pro osobní dokumenty, ke svému vyvolenému se už ale nevrátila.

Prásk.tv píše:

Tom Cruise a Suri Cruise
čtěte o tématu dcera na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Vražda ve Starém Městě na Moravě míří k soudu
aktualizováno 21.07.
soudní řízení

Opilý otec měl zavraždit vlastní tříletou dceru! Obvinila ho policie

U Krajského soudu ve Zlíně skončí už brzy případ brutální vraždy tříleté holčičky. Vyšetřování tragédie, která se stala vloni na konci září ve Starém Městě na východní Moravě, v těchto dnech ukončili policisté. Na dívenku tam v jednom z bytů podle všeho zaútočil její opilý otec.

Identikit údajného vyděrače, kterého hledá pražská policie
aktualizováno 19.07.
Odsouzeníhodné jednání

Jdi svědčit a tvé dceři se něco stane! Údajného vyděrače hledá policie!

Pražští policisté pátrají po neznámém vyděrači, který měl jinému muži vyhrožovat, že pokud bude svědčit před soudem, odnese to jeho rodina nebo on sám.

Kamionista znásilňoval dívku
27.06.
skončil ve vězení

Český kamioňák znásilňoval dceru cestou do Itálie! Mstí se mi, tvrdil

Ze soudní síně přímo za mříže putoval český kamioňák Zdeněk (49), který podle soudu cestou do Itálie v roce 2010 opakovaně znásilňoval nevlastní dceru (14). Za mříže ho v úterý na sedm let poslal Krajský soud v Trenčíně a to i přesto, že muž od začátku tvrdí, že je nevinný a dívka se mu jen mstí.

Zdeněk P. u soudu na Slovensku
aktualizováno 26.06.
zamítnutí odvolání

Čech měl znásilnit nevlastní dceru, slovenský soud ho poslal za mříže

Krajský soud potvrdil trest muži (49) z České republiky, který měl během služební cesty do Itálie v kamionu několikrát znásilnit svou nevlastní dceru. Tu sebou měl vzít na výlet. Odsouzený ale svou vinu celou dobu popírá.

Otřesnou smrt malé dívky ve Francii objasnili po 31 letech
14.06.
Otřesný případ

Vraždu dívky vyřešili po 31 letech! V poutech skončili rodiče

Dlouhých 31 let trvalo objasnění vraždy malé dívky, které se přezdívalo Mučednice z dálnice A10. K vyřešení hrůzného zločinu pomohla francouzským policistům náhoda a test DNA.

Tatínek tančí balet
08.06.
Baletní vystoupení

Dívenka ze stresu nemohla tančit, tatínek vše zachránil! VIDEO

Krásným gestem překvapil obecenstvo tatínek, který se rozhodl podpořit svou dceru, když se při školním vystoupení zarazila. Dívka měla trému, a tak na pódium vylezl její otec a předvedl několik baletních figur s ní.

Opilá matka v Brně
aktualizováno 26.04.
ostuda v brně

Opilá matka usnula v obchodě: Nadýchala přes 4 promile! VIDEO

Brněnští strážníci v úterý večer řešili případ opilé matky (32), která usnula v nákupní galerii. Vedle lavičky postávala její dcera (3), o kterou se namol opilá žena nedokázala postarat. Když strážníci dali ženě dýchnout, nemohli uvěřit svým očím. Na měřícím přístroji svítila hodnota 4,39 promile.