Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Památkový inspektor se vypravil na Horní Hrad u obce Krásný Les
aktualizováno 17.05.
Památkový inspektor

Kastelán koupil ruinu, udelal z ní krásný hrad! Má i kapli na svatbu

Památkový inspektor se tentokrát vypravil na málo známý Horní hrad u obce Krásný Les na Karlovarsku. Původně se jmenoval Hauenštejn a ještě v roce 2000 šlo jen o rozpadající se ruinu, jenže pak ho koupil jeden nadšenec, který mu teď postupně vrací jeho původní tvář.

Jak vyčistit stříbro
aktualizováno 23.06.
Návod

Žena skvěle vyčistila 70 let starou číši! Věcmi, které má doma každý

Šikovná Američanka skvěle vyčistila staré stříbro. Nepotřebovala k tomu žádné drahé přípravky. Vystačila si pouze s tím, co našla doma.

Znásilnění - 2
aktualizováno 11.04.
otřesný čin

Zvrhlý správce ze Stříbra: Žákyni lstí nalákal k sobě, pak ji znásilnil!

Státní zastupitelství v pondělí obžalovalo 60letého správce ubytovny ve Stříbře ze znásilnění, kterého se měl dopustit na teprve 15leté dívce, která mu uklízela kancelář. Muži za otřesný čin hrozí odnětí svobody až na10 let.

Prásk.tv píše:

Medaile
čtěte o tématu stříbro na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Luxusní šperky
aktualizováno 24.11.
Ověřte si punc

Vánoční nákupy: POZOR na padělané šperky! Jak je poznat?

Není všechno zlato, co se třpytí! Přísloví přesně vystihuje, co se v Česku v poslední době děje. Spolu s internetovými obchody se šperky roste i počet falešných šperků. Zvláště před Vánoci nabízí podvodníci bezcenné cetky za cenu ozdob z drahých kovů. Jak podvodné šperky poznat?

Zimní inspektor Pernink
aktualizováno 23.01.
Zimní sporty

Zimní inspektor: Krušnohorský Pernink dostal stříbro!

Svůj první lyžařský závod před televizními kamerami dnes absolvovaly dvě školačky - osmiletá Zuzana a šestiletá Brigita. Soutěž pro ně v lyžařském areálu Pod Nádražím v Perninku v Krušných horách zorganizoval náš zimní inspektor František Nyklas.

Víkend: Drahé kovy kolem nás
03.12.

VÍKEND: Drahé kovy jsou všude kolem nás

Kdyby se všechno zlato světa, které kdy bylo vytěženo, slilo v jednu velkou cihlu, podle odhadů by se vešla pod Eiffelovu věž.