Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lety do středomoří
aktualizováno 07.12.
oblíbené destinace

Češi stále častěji jezdí na Vánoce pryč, lákají je trhy a nákupy

Někteří lidé nemají vánoční shon zrovna v lásce, místo nakupování dárků a setkání s rodinou vyráží proto velmi často raději do zahraničí. Češi letos nejčastěji vyráží do Paříže a poté do Londýna, mnozí ale chtějí za teplem.

Lety do středomoří
27.06.
jednoduchý trik

Dopřejte si pohodlí v letadle, aniž byste připláceli za třídu

Nechcete o své místo bojovat s někým, kdo chrápe na celé kolo, a chcete si pořádně protáhnout nohy? K pohodlnému cestování stačí jeden jednoduchý trik, který může mnohdy pomoci k velmi luxusnímu místu, aniž by člověk musel utratit jmění za dražší letenku.

Podezřelý Ali Bašár
09.06.
Speciální doklad

Jak mohl Iráčan po vraždě utéct? V letadle ho zřejmě nekontrolovali

Německem otřásla vražda mladičké Susanny, kterou měli znásilnit a zabít dva žadatelé o azyl. 20letý Iráčan pak navíc i s rodinou uprchl ze země. Jak se mu to podařilo? Zřejmě cestoval na speciálně vydaný doklad.

Prásk.tv píše:

Jakub Zedníček - 1
čtěte o tématu letenky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Cestující v letadle
26.05.
co je jinak?

Novinky na letištích: Při porušení vás nemusí vůbec pustit na palubu

Sezóna letních dovolených pomalu ale jistě startuje. Díky příznivým cenám letenek se mnoho Čechů chystá na cesty letadlem. Pro letošní rok platí několik novinek, o kterých je dobré vědět. Nebudete pak na letišti nepříjemně překvapeni.

Jídlo v letadle
07.02.
krátké lety

U kterých aerolinek si za jídlo během letu připlatíte? PŘEHLED

Rádi při cestování po Evropě využíváte nízkonákladových společností nebo ekonomické třídy, ale chcete si zároveň vychutnat jídlo i během svého krátkého letu? Podívejte se, které z nejoblíbenějších leteckých společností u nás vám jídlo nabízí v ceně i během charterového letu a u kterých si za občerstvení musíte připlatit.

Letadlo společnosti Wizz Air
30.10.
cestování levněji

Zákazníci Wizz Airu ušetří! Letecká společnost zrušila poplatek

Velké příruční zavazadlo budou mít cestující nízkonákladové společnosti Wizz Air v ceně letenky. Dosud bylo bez poplatku pouze malé příruční zavazadlo, například kabelka.

Porod v letadle
20.06.
nečekaný dárek

Miminko se narodilo během letu, dostalo doživotně letenky zdarma!

Velmi dramatický let prožili v neděli cestující na palubě letadla indických aerolinek Jet Airways ze Saúdské Arábie do Indie. Jedna z cestujících začala rodit 11 kilometrů nad zemí. Na svět s pomocí personálu a zdravotní sestry přivedla chlapečka, který dostal od aerolinek velmi pěkný dárek.

Muž se nedostal do letadla
21.04.
rezervace nepomůže

Aerolinky prodávají víc letenek, než je míst! TIPY, jak zajistit odlet

I když máte koupenou letenku a rezervované místo v letadle, může se stát, že vás na palubu prostě nepustí. To na vlastní kůži zažil i pan Doležal, letecká společnost totiž prodala víc letenek, než bylo míst v letadle. A nejde o ojedinělý případ.

Ryanair
aktualizováno 13.12.
nepříjemné překvapení

Češi letěli na dovolenou snů: Po přistání toužili být rychle pryč!

Velmi nepříjemný zážitek má za sebou skupinka Čechů, která cestovala z Bratislavy do francouzského letoviska Nice. Dovolená se jim totiž pořádně zvrtla. Když přistáli, místo hřejivého slunce je čekala pořádná zima a místo Francie - chladné Srbsko.