Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jídlo v letadle
07.02.
krátké lety

U kterých aerolinek si za jídlo během letu připlatíte? PŘEHLED

Rádi při cestování po Evropě využíváte nízkonákladových společností nebo ekonomické třídy, ale chcete si zároveň vychutnat jídlo i během svého krátkého letu? Podívejte se, které z nejoblíbenějších leteckých společností u nás vám jídlo nabízí v ceně i během charterového letu a u kterých si za občerstvení musíte připlatit.

Letadlo společnosti Wizz Air
30.10.
cestování levněji

Zákazníci Wizz Airu ušetří! Letecká společnost zrušila poplatek

Velké příruční zavazadlo budou mít cestující nízkonákladové společnosti Wizz Air v ceně letenky. Dosud bylo bez poplatku pouze malé příruční zavazadlo, například kabelka.

Porod v letadle
20.06.
nečekaný dárek

Miminko se narodilo během letu, dostalo doživotně letenky zdarma!

Velmi dramatický let prožili v neděli cestující na palubě letadla indických aerolinek Jet Airways ze Saúdské Arábie do Indie. Jedna z cestujících začala rodit 11 kilometrů nad zemí. Na svět s pomocí personálu a zdravotní sestry přivedla chlapečka, který dostal od aerolinek velmi pěkný dárek.

Prásk.tv píše:

Jakub Zedníček - 1
čtěte o tématu letenky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Muž se nedostal do letadla
21.04.
rezervace nepomůže

Aerolinky prodávají víc letenek, než je míst! TIPY, jak zajistit odlet

I když máte koupenou letenku a rezervované místo v letadle, může se stát, že vás na palubu prostě nepustí. To na vlastní kůži zažil i pan Doležal, letecká společnost totiž prodala víc letenek, než bylo míst v letadle. A nejde o ojedinělý případ.

Ryanair
aktualizováno 13.12.
nepříjemné překvapení

Češi letěli na dovolenou snů: Po přistání toužili být rychle pryč!

Velmi nepříjemný zážitek má za sebou skupinka Čechů, která cestovala z Bratislavy do francouzského letoviska Nice. Dovolená se jim totiž pořádně zvrtla. Když přistáli, místo hřejivého slunce je čekala pořádná zima a místo Francie - chladné Srbsko.