Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump
13.03.
Změny ve vládě

Trump vyhodil ministra zahraničí Tillersona! Nahradí ho šéf CIA

Americký prezident Donald Trump dnes v čele ministerstva zahraničí USA nahradil Rexe Tillersona dosavadním šéfem Ústřední zpravodajské služby (CIA) Mikem Pompeem. Hlavní americkou výzvědnou službu povede jako první žena v historii Gina Haspelová, dosavadní Pompeova zástupkyně.

Raketa tomahawk
09.04.
odvetný úder

Rusko brání Asada, ale dál se radí s USA. Zažehnává krizi v Sýrii

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov měl se svým americkým protějškem Rexem Tillersonem telefonický rozhovor o situaci v Sýrii po pátečním raketovém útoku USA. Navzdory protikladným stanoviskům k útoku se oba ministři dohodli, že budou v diskusích o Sýrii osobně pokračovat. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo zahraničí.

Donald Trump, Rex Tillerson
13.12.
Ministr zahraničí

Trump vybral ministra zahraničí: Vsadil na "Putinova přítele"

Budoucí americký prezident Donald Trump nominuje na post ministra zahraničí šéfa ropné firmy Exxon Mobil Rexe Tillersona. V dnešním prohlášení citovaném americkými médii ocenil zkušenosti manažera, jehož vhodnost pro funkci řada amerických politiků zpochybňuje kvůli vazbám na Rusko.

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?