Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda autobusu a osobního auta v Havířově
aktualizováno 20.01.
Smrtelná nehoda

Srážku v Havířově jeden muž nepřežil, druhý se vážně zranil!

Jeden život si v pátek pozdě večer vyžádala těžká nehoda osobního vozu a autobusu v Havířově na Karvinsku. I když byli záchranáři na místě rychle, jednomu ze zraněných už stejně nedokázali pomoct.

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
aktualizováno 19.01.
Bezohlednost

Auto smetlo hocha a ujelo! Pomoc volali svědci, řidiči hrozí pět let

Policisté pátrají po řidiči tmavého kombíku, který v pátek odpoledne v Ostravě srazil devítiletého chlapce. Šofér nezastavil, aby sraženému dítěti pomohl a ujel pryč. Hrozí mu až pět let.

Vážná nehoda na dálnici D11
aktualizováno 19.01.
tragická nehoda

Řidič po nehodě přebíhal dálnici! Srazilo ho auto, na místě zemřel

Při tragické dopravní nehodě na dálnici D11 u Chlumce nad Cidlinou na Hradecku zemřel řidič. Srazilo ho auto, když přebíhal silnici ke svému havarovanému vozu.

Prásk.tv píše:

Justin Bieber - 1
čtěte o tématu srážka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Vrtulník při záchraně
aktualizováno 19.01.
Vážná nehoda

Dívku (9) při přecházení smetlo auto. Zemřela v nemocnici!

Přijíždějící auto u nechranické přehrady ve čtvrtek odpoledne vážně zranilo školačku, která krátce předtím vystoupila z autobusu. Skončila v péči lékařů. V pátek policisté informovali, že dívka zraněním podlehla.

Kolony na dálnici D1
aktualizováno 18.01.
on-line jezděte opatrně

Peklo na silnicích: Ráno nehody, teď je blokují spadané stromy

Na Pražském okruhu se ve čtvrtek ráno srazilo deset aut. Hromadná nehoda se stala na 23. kilometru směrem na dálnici D1. Okamžitě se začaly tvořit kolony. Odpoledne komplikují dopravu na některých místech spadané stromy.

Řidič si myslel, že na D35 přejel mrtvé zvíře, ale šlo o člověka!
aktualizováno 17.01.
Děsivá nehoda

Přejel jsem zvíře, hlásil muž policii. Na místě našli mrtvého člověka!

Pořádný šok zažili policisté, kteří ve středu brzy ráno vyjížděli k hlášenému mrtvému zvířeti na dálnici D35 u Přáslavic nedaleko Olomouce. Po příjezdu na místo se totiž ukázalo, že na vozovce neleží kanec ani srna, ale mrtvý člověk!

Nehoda na dálnici D5 - 2
aktualizováno 15.01.
galerie záhadný případ

Smrtelná nehoda na dálnici D5! Kamion srazil neznámého muže

Policie se snaží zjistit totožnost muže, kterého v pondělí ráno srazil na dálnici D5 u Králova Dvora kamion. Není jasné, proč muž pobíhal po dálnici, jeho smrt prošetřují kriminalisté.

Vlak na přejezdu roztrhl auto na dvě části
14.01.
Nehoda na Břeclavsku

Vlak na přejezdu roztrhl auto na dvě části! Řidička nemohla přežít

Srážku s vlakem na železničním přejezdu na Břeclavsku nepřežila řidička auta. Ve vlaku se zranila jedna cestující, udeřila se do hlavy. Více než sto pasažérů museli z vlaku evakuovat hasiči.

Autobus na Smíchovském nádraží srazil ženu
12.01.
Na místě zemřela

Autobus v Praze srazil ženu! Tělo vyprostili z podvozku hasiči

Na pražském Smíchovském nádraží srazil autobus chodkyni. Žena utrpěla mnohočetná zranění, kterým na místě podlehla. Podle svědků přecházela silnici a nevšimla si přijíždějícího kolosu.

Nehoda u Kaplice - 3
aktualizováno 11.01.
Hromadná nehoda

U Kaplice se srazilo 5 aut, 1 mrtvý! Silnice do Rakouska byla zavřená

Jeden člověk zemřel po hromadné nehodě 5 aut na silnici I/3 u jihočeské Kaplice. Šest lidí bylo zraněno. Silnice I. třídy z Českých Budějovic do rakouského Lince byla celé dopoledne uzavřena. Na místě se tvoří kilometrové kolony.