Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda na Slovensku - 2
dnes 14:47
Shoda náhod

V autě zemřela celá rodina: Kluk před smrtí nakreslil tento obraz

Slovensko se stále vzpamatovává z nehody, při které zemřela čtyřčlenná rodina. Ředitelka školky, kam děti chodily, prozradila, co malý Milánek nakreslil těsně před smrtí. A jde z toho mráz po zádech...

Vlak se na přejezdu srazil s náklaďákem
aktualizováno dnes 13:41
Střet v Olomouci

Vlak se na přejezdu srazil s náklaďákem! Devět lidí se zranilo

Na železničním přejezdu v Olomouci se ve středu ráno srazil vlak s náklaďákem. Podle informací záchranářů se zranilo devět cestujících. Kamion zřejmě vjel na přejezd, přestože svítila světelná signalizace.

Tragická nehoda na Slovensku - 2
včera 11:19
Zemřela celá rodina

Chlapeček z nehody hrůzy by měl narozeniny. Jeli nakoupit bonbony

Obrovskou tragédií skončila v neděli cesta čtyřčlenné rodiny domů. Poblíž slovenského města Šahy se auto s partnery a jejich malýmni dětmi čelně srazilo s autobusem. Nikdo z rodiny nepřežil. Přítom chybělo málo a jejich životy by nevyhasly...

Prásk.tv píše:

Justin Bieber - 1
čtěte o tématu srážka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Tragická nehoda na Slovensku - 1
18.09.
Čtyři oběti

Při nehodě zemřela rodina s dětmi! Policie už tuší, kdo je viník

Zpráva o tragické nehodě zasáhla v neděli celé Slovensko. Autobus se srazil s osobním autem, ve kterém jela čtyřčlenná rodina. Mladí partneři i jejich dvě děti na místě zemřeli. Policisté teď zveřejnili předběžné výsledky vyšetřování.

Tragická nehoda na Slovensku - 2
aktualizováno 18.09.
Nehoda na Slovensku

Tragická srážka s autobusem: Zemřel mladý pár a dvě děti (2 a 4)

V neděli před 18. hodinou došlo k tragické nehodě u města Šahy na jihu Slovenska. Na silnici I. třídy se čelně srazily autobus a osobní auto. V osobáku cestovali čtyři lidé. Mladý pár a malé děti. Všichni čtyři při nehodě zemřeli.

Mirai
aktualizováno 16.09.
Obrovská tragédie

Známá česká kapela ruší koncerty. Ženu bubeníka zabilo auto!

Známou hudební skupinu Mirai, kterou proslavily hity jako Když nemůžeš, tak přidej nebo Dítě robotí, zasáhla obrovská tragédie. Manželku bubeníka skupiny Šimona Bílého srazilo auto. Žena později zemřela.

Sražená cyklistka
12.09.
Hrozivá zranění

Tragédie u Rychnova: Cyklistku přejel náklaďák. Na místě zemřela

K tragické nehodě došlo v půl desáté večer na silnici I. třídy číslo 11 v obci Čestice na Rychnovsku. Po střetu s kamionem zemřela cyklistka. Provoz v místě nehody byl kvůli vyšetřování omezen až do pozdních nočních hodin.

Švýcarský vlak Ilustrační snímek
aktualizováno 11.09.
technická závada

Neštěstí ve Švýcarsku: Při srážce dvou vlaků se zranilo 27 lidí

Nejméně dvacet sedm lidí se zranilo při srážce dvou vlaků v Andermattu ve Švýcarsku. Nehoda se stala krátce před půl dvanáctou. Do stojícího vlaku narazila lokomotiva.

Dron
04.09.
Nebezpečná blízkost

Airbus se nad Prahou málem srazil s dronem! Minul ho o 50 metrů

Několik desítek lidí na palubě Airbusu ohrozil malý dron. U pražského letiště se přiblížil nebezpečně blízko k letadlu a řídící letového provozu museli na poslední chvíli odklonit let z Kodaně na jinou přistávací dráhu.

Vážná nehoda osobních vozů a hasičů - 8
aktualizováno 02.09.
galerie dvě nehody

Hasiči spěchali k nehodě. Do cesty jim vjelo další auto. 8 zraněných!

Nedaleko Rynoltic se večer staly dvě vážné dopravní nehody, při kterých se zranilo celkem osm lidí. Nejprve se srazila dvě osobní auta a těžce se poranili oba řidiči. Pak skončilo v péči lékařů pět lidí, když řidička v koloně nečekaně skřížila cestu hasičům.