Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

video silné turbulence

PEKLO V LETADLE: Lidé létali ze sedadel, mají krvavá zranění

Cestující, kteří letěli z Moskvy do thajského Bangkoku, prožili děsivý let. Boeing 777 ruského Aeroflotu postihly velmi silné turbulence. Nepřipoutaní pasažéři vyletěli ze sedaček, někteří mají vážná zranění. Mezi 20 poraněnými jsou i 3 děti.

Denisa Grossová se potápí
Aktualizováno 21.4. 2017 11:18
foto a video to je krása

Denisa Grossová v tropickém ráji: Potápění a dobrodružné výpravy

Denisa Grossová se svým přítelem Robinem Puškášem si rozhodně umí užívat života! O jejich společné dovolené v Thajsku, kterou dal Robin své milované jako dárek, jsme vás už informovali a viděli jste fotky. Tentokrát ale zamilovaný pár poskytl exkluzivně portálu TN.cz video z potápění a dronování v Thajsku a na Similiánských ostrovech.

Dieselový vlak ve stanici v Bangkoku
Aktualizováno 2.4. 2017 14:29
vážná zranění

Mladík v Thajsku visel z vlaku, našli ho v bezvědomí u trati

Mladý Brit (20) skončil v nemocnici s vážnými zraněními poté, co zbytečně riskoval svůj život při cestě vlakem napříč Thajskem. Na sociálních sítích sdílel fotografii, na které visí z vlaku. O pár dní později se mu ale cesta vlakem vymstila, jeho bezvládné tělo spatřil strojvedoucí ležet poblíž kolejí.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje - 1
čtěte o tématu Thajsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Denisa Grossová na dovolené s přítelem
Aktualizováno 23.3. 2017 09:44
Denisa Grossová

Grossova dcera vyrostla do krásy! Takhle tráví dovolenou s přítelem

Ze starší dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse vyrostla blonďatá kráska! Denisa se věnuje fotografování a zpěvu, ale také modelingu před objektivem přítele Robina Puškáše. Vypadá to, že jsou spolu opravdu šťastní. Podívejte se, kam se vydali na dovolenou.

Škodlivá turistika

Populární želva zcepeněla! Přežrala se mincí od turistů

V Thajsku o víkendu zahynula želva, kterou zabil populární zvyk turistů. Zvíře spolykalo mince, které lidé naházeli do nádrže z vodou, kde želva žila.

Nahá Britka pobíhala náha ulicemi Bangkoku
Aktualizováno 15.3. 2017 16:10
hádka s rodinou

Turistka běhala nahá ulicemi Bangkoku, bylo jí prostě "horko"

Britská turistka vzbudila velkou pozornost, když nahá pobíhala ulicemi Bangkoku. Policie se za ní hnala téměř kilometr, než se ji podařilo dostihnout uprostřed křižovatky nedaleko oblíbené turistické silnice Khao San Road. Policisté ji oblékli a převezli do nemocnice k vyhodnocení jejího zdravotního stavu. Britka se prý svlékla z jednoduchého důvodu, bylo jí prostě horko.

tetoval je mnich

Angelina ukázala tetování! Znaky ji měly spojit s Pittem, nepovedlo se

Angelina Jolie si nechala potetovat záda ještě před rozchodem se svým manželem Bradem Pittem. Magické ornamenty pocházejí z Thajska a měly mimo jiné symbolizovat jejich silnou lásku. Vzah manželů ale krátce poté skončil. Herečka fotky nyní zveřejnila.

Odporný zvrhlík

Obšourníka nachytali při sexu s krávou! Vláčeli ho nahého ulicemi

Vesničané nachytali muže, jak se mazlí s krávou. Ihned zavolali policii. Úchyl se před muži zákona schoval ve sprše, odkud ho vytáhli a nahého ho vláčeli ulicemi.

Svázané ruce - Ilustrační foto
Aktualizováno 24.2. 2017 18:05
přehnaný trest

Holčičky ve škole rozthly papír, od učitelek přišel neuvěřitelný trest

Tresty ve školách se po celém světě výrazně liší, někdy to jsou poznámky, jindy to může být trest v podobě opisování slov na tabuli a podobně. Málokoho by ale napadlo, že by vyučující přistoupil k tak krutému trestu, k jakému se odhodlali dvě učitelky z Thajska. Zlobivé studentky (5,5) učitelky před celou třídou svázaly a zavázaly jim oči. Škola po stížnostech navíc podobu trestu bránila.

27 tisíc prostitutek

Novodobá Sodoma a Gomora! Tohle je světové hlavní město sexu

Nejzkaženější město na světě leží na pobřeží thajského zálivu. Ve městě Pattaya žije 107 tisíc lidí a působí v něm 27 tisíc prostitutek. Každoročně resort ležící 165 km jihovýchodně od Bangkoku navštíví každoročně milion mužů. Spíš než teplé moře je lákají levné pivo a sex.