Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nahota v moři
Aktualizováno Předevčírem 12:54
Sex na veřejnosti

VIDEO: Opilí turisté souložili v moři přímo před zraky lidí!

Dva turisté z Velké Británie byli v neděli v ranních hodinách zachyceni v thajském Pattaji, jak se v moři oddávají sexu přímo před zraky turistů. Ti seděli na pláži jen pár metrů od nich a hned zavolali policii. Na policejní stanici dvojice dostala za sex na veřejnosti pokutu.

Další smrt v Thajsku

Turisté v šoku! Přímo na pláži vykopali tělo mrtvé ženy! VIDEO

V Thajsku přibývá podezřelých úmrtí. Poté, co na oblíbeném ostrově Koh Tao objevili ohlodané tělo belgické cestovatelky, teď našli další mrtvolu přímo na pláži. Policisté ji objevili úplnou náhodou - když si turisté stěžovali na silný zápach. Z písku pak vyhrabali mrtvolu ženy.

Tragédie na ostrově

Žena jela za exotikou. Našli ji oběšenou a ohlodanou ještěrkami

Dovolenkový ráj se mění na prokletý ostrov. V poslední době tam našli už několikátou oběť. Poslední smrt mladé ženy je opředena hrůzostrašným tajemstvím.

Prásk.tv píše:

Muž dal krokodýlovi hlavu do tlamy
čtěte o tématu Thajsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Radan Šprongl
Aktualizováno 27.6. 2017 20:56
rozhovor hrozilo mu vězení

Čecha drželi v Thajsku, hrozilo mu vězení: "Měl bych se omluvit!"

Novinář Radan Šprongl je zpátky v České republice. Před pěti týdny ho thajské úřady zadržely na letišti v Bangkoku kvůli tomu, že převážel neprůstřelnou vestu a helmu. Cestoval do Iráckého Mosulu natáčet tamní ofenzivu proti Islámskému státu.

Radan Šprongl
Aktualizováno 3.6. 2017 21:48
Až pět let

Čech měl neprůstřelnou vestu, teď mu v Thajsku hrozí kriminál

Thajské úřady už několik dní zadržují českého novináře Radana Šprongla a odmítají ho pustit ze země. Policie ho zatkla na letišti před odletem do Iráku, kde měl natáčet reportáže o bojích proti Islámskému státu. V zavazadlech měl proto i neprůstřelnou vestu a helmu. V Thajsku je to ale nelegální a teď mu za to hrozí až pět let vězení.

video silné turbulence

PEKLO V LETADLE: Lidé létali ze sedadel, mají krvavá zranění

Cestující, kteří letěli z Moskvy do thajského Bangkoku, prožili děsivý let. Boeing 777 ruského Aeroflotu postihly velmi silné turbulence. Nepřipoutaní pasažéři vyletěli ze sedaček, někteří mají vážná zranění. Mezi 20 poraněnými jsou i 3 děti.

Denisa Grossová se potápí
Aktualizováno 21.4. 2017 11:18
foto a video to je krása

Denisa Grossová v tropickém ráji: Potápění a dobrodružné výpravy

Denisa Grossová se svým přítelem Robinem Puškášem si rozhodně umí užívat života! O jejich společné dovolené v Thajsku, kterou dal Robin své milované jako dárek, jsme vás už informovali a viděli jste fotky. Tentokrát ale zamilovaný pár poskytl exkluzivně portálu TN.cz video z potápění a dronování v Thajsku a na Similiánských ostrovech.

Dieselový vlak ve stanici v Bangkoku
Aktualizováno 2.4. 2017 14:29
vážná zranění

Mladík v Thajsku visel z vlaku, našli ho v bezvědomí u trati

Mladý Brit (20) skončil v nemocnici s vážnými zraněními poté, co zbytečně riskoval svůj život při cestě vlakem napříč Thajskem. Na sociálních sítích sdílel fotografii, na které visí z vlaku. O pár dní později se mu ale cesta vlakem vymstila, jeho bezvládné tělo spatřil strojvedoucí ležet poblíž kolejí.

Denisa Grossová na dovolené s přítelem
Aktualizováno 23.3. 2017 09:44
Denisa Grossová

Grossova dcera vyrostla do krásy! Takhle tráví dovolenou s přítelem

Ze starší dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse vyrostla blonďatá kráska! Denisa se věnuje fotografování a zpěvu, ale také modelingu před objektivem přítele Robina Puškáše. Vypadá to, že jsou spolu opravdu šťastní. Podívejte se, kam se vydali na dovolenou.

Škodlivá turistika

Populární želva zcepeněla! Přežrala se mincí od turistů

V Thajsku o víkendu zahynula želva, kterou zabil populární zvyk turistů. Zvíře spolykalo mince, které lidé naházeli do nádrže z vodou, kde želva žila.