Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zoufalý muž
08.02.
Nešťastná výhra

Muž vyhrál v loterii milion, pak spáchal sebevraždu. Ztratil totiž tiket

Štěstí mu dlouho nevydrželo. Dvaačtyřicetiletý muž vyhrál v loterii téměř milion liber, o pár měsíců později však spáchal sebevraždu. Při oslavě výhry totiž ztratil vítězný tiket a následně začal trpět depresemi.

Otrava rybou
28.01.
smrt turisty

Tibor v Thajsku snědl rybu a zemřel. Stejnou koupíte i v Česku

Skupina maďarských turistů skončila v nemocnici po otravě jídlem v luxusním hotelu. Tibor na následky dokonce zemřel. Svědkyně popsala nezodpovědné chování zaměstnanců poté, co se Maďarům udělalo špatně. Ryba, která jim byla naservírována, se prodává i v Česku.

Supatra Susuphan - 2
aktualizováno 05.01.
foto v článku

"Opičí dívka" prošla proměnou! Chlupů se zbavila a vdala se

Mladá žena z Thajska trpí vzácným genetickým onemocněním, kvůli kterému má chlupaté tělo a obličej. I když byla v minulosti se svým vzhledem spokojený, rozhodla se ochlupení zbavit.

Prásk.tv píše:

Andrea Pomeje, Jiří Pomeje
čtěte o tématu Thajsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Duše
aktualizováno 24.12.
Neuvěřitelný příběh

Rodina pohřbila muže, za půl roku se zjevil ve dveřích! Duch to nebyl

Neuvěřitelný příběh se odehrál v thajské metropoli. Rodina více než půl roku věřila, že jejich příbuzný zemřel, dokonce jeho tělo pohřbili. Když se pak živý zjevil ve dveřích, už už začali věřit na duchy. Všechno ale mělo mnohem jednodušší vysvětlení.

Sex na veřejnosti
04.11.
mladí milenci

VIDEO: Dvojice si užívala sex v dešti. Lidé nemohli přejít most

Mladý pár se oddával sexu uprostřed bílého dne. Jejich romanci nezabránil ani hustý déšť. Mladík, který kvůli nim nemohl přes most přejít, jejich milostný akt natočil.

Pohřeb thajského krále
aktualizováno 27.10.
pětidenní pohřeb

Pohřeb thajského krále vyjde na 2 miliardy. Loučily se statisíce lidí

V thajském Bangkoku dnes proběhla dlouho očekávaná kremace krále Adundéta. S nejdéle vládnoucím monarchou světa, který zemřel loni ve věku 88 let, se přišly rozloučit statisíce lidí. pětidenní pohřeb vyjde na 2 miliardy korun.

Pohřeb thajského krále
aktualizováno 25.10.
velkolepý ceremoniál

Thajsko se loučí s mrtvým králem! Pohřeb potrvá pět dní, stál miliony

V Thajsku začíná pohřeb nejdéle vládnoucího monarchy v historii. Posledního rozloučení s králem Adundétem, který zemřel loni v říjnu, se účastní nejméně 250 tisíc lidí. Ceremonie, která trvá 5 dní, odstartovala pohřebními rituály.

Pohřeb thajského krále
16.08.
odchod monarchy

Thajsko chystá pohřeb svého krále, staví unikátní krematorium

V Thajsku vrcholí přípravy na pohřeb nejdéle vládnoucího monarchy v historii. Král Adundét, který zemřel v říjnu loňského roku, se těšil obrovskému respektu a tomu bude odpovídat i jeho pohřeb. Vláda na něj vyčlenila v přepočtu 700 milionů korun. Už od jeho smrti pracují stovky dělníků na velkolepém speciálním krematoriu.

Radek Juříček
aktualizováno 16.08.
Přistál na Ruzyni

Podvodník se roky ukrýval v Thajsku, už sedí v české cele

Radek Juříček, kterého před měsícem zadržela policie v Thajsku, už sedí v českém vězení. Dnes ráno přiletěl s eskortou na letiště Václava Havla a putoval rovnou za mříže. Juříček se skrýval kvůli podvodům za 40 milionů korun.

Nahota v moři
aktualizováno 24.07.
Sex na veřejnosti

VIDEO: Opilí turisté souložili v moři přímo před zraky lidí!

Dva turisté z Velké Británie byli v neděli v ranních hodinách zachyceni v thajském Pattaji, jak se v moři oddávají sexu přímo před zraky turistů. Ti seděli na pláži jen pár metrů od nich a hned zavolali policii. Na policejní stanici dvojice dostala za sex na veřejnosti pokutu.