Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohřeb thajského krále
16.08.
odchod monarchy

Thajsko chystá pohřeb svého krále, staví unikátní krematorium

V Thajsku vrcholí přípravy na pohřeb nejdéle vládnoucího monarchy v historii. Král Adundét, který zemřel v říjnu loňského roku, se těšil obrovskému respektu a tomu bude odpovídat i jeho pohřeb. Vláda na něj vyčlenila v přepočtu 700 milionů korun. Už od jeho smrti pracují stovky dělníků na velkolepém speciálním krematoriu.

Radek Juříček
aktualizováno 16.08.
Přistál na Ruzyni

Podvodník se roky ukrýval v Thajsku, už sedí v české cele

Radek Juříček, kterého před měsícem zadržela policie v Thajsku, už sedí v českém vězení. Dnes ráno přiletěl s eskortou na letiště Václava Havla a putoval rovnou za mříže. Juříček se skrýval kvůli podvodům za 40 milionů korun.

Nahota v moři
aktualizováno 24.07.
Sex na veřejnosti

VIDEO: Opilí turisté souložili v moři přímo před zraky lidí!

Dva turisté z Velké Británie byli v neděli v ranních hodinách zachyceni v thajském Pattaji, jak se v moři oddávají sexu přímo před zraky turistů. Ti seděli na pláži jen pár metrů od nich a hned zavolali policii. Na policejní stanici dvojice dostala za sex na veřejnosti pokutu.

Prásk.tv píše:

Muž dal krokodýlovi hlavu do tlamy
čtěte o tématu Thajsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o ovocné snacky EasyFruit nejen pro školáky

EasyFruit neobsahuje lepek a konzervanty a je i bez přidaného cukru, vhodné už pro pětiměsíční děti.

Na pláži v Thajsku vykopali mrtvolu
04.07.
Další smrt v Thajsku

Turisté v šoku! Přímo na pláži vykopali tělo mrtvé ženy! VIDEO

V Thajsku přibývá podezřelých úmrtí. Poté, co na oblíbeném ostrově Koh Tao objevili ohlodané tělo belgické cestovatelky, teď našli další mrtvolu přímo na pláži. Policisté ji objevili úplnou náhodou - když si turisté stěžovali na silný zápach. Z písku pak vyhrabali mrtvolu ženy.

Elise Dallemangeová
29.06.
Tragédie na ostrově

Žena jela za exotikou. Našli ji oběšenou a ohlodanou ještěrkami

Dovolenkový ráj se mění na prokletý ostrov. V poslední době tam našli už několikátou oběť. Poslední smrt mladé ženy je opředena hrůzostrašným tajemstvím.

Radan Šprongl
aktualizováno 27.06.
rozhovor hrozilo mu vězení

Čecha drželi v Thajsku, hrozilo mu vězení: "Měl bych se omluvit!"

Novinář Radan Šprongl je zpátky v České republice. Před pěti týdny ho thajské úřady zadržely na letišti v Bangkoku kvůli tomu, že převážel neprůstřelnou vestu a helmu. Cestoval do Iráckého Mosulu natáčet tamní ofenzivu proti Islámskému státu.

Radan Šprongl
aktualizováno 03.06.
Až pět let

Čech měl neprůstřelnou vestu, teď mu v Thajsku hrozí kriminál

Thajské úřady už několik dní zadržují českého novináře Radana Šprongla a odmítají ho pustit ze země. Policie ho zatkla na letišti před odletem do Iráku, kde měl natáčet reportáže o bojích proti Islámskému státu. V zavazadlech měl proto i neprůstřelnou vestu a helmu. V Thajsku je to ale nelegální a teď mu za to hrozí až pět let vězení.

Při turbulencích se zranilo 20 lidí
01.05.
video silné turbulence

PEKLO V LETADLE: Lidé létali ze sedadel, mají krvavá zranění

Cestující, kteří letěli z Moskvy do thajského Bangkoku, prožili děsivý let. Boeing 777 ruského Aeroflotu postihly velmi silné turbulence. Nepřipoutaní pasažéři vyletěli ze sedaček, někteří mají vážná zranění. Mezi 20 poraněnými jsou i 3 děti.

Denisa Grossová se potápí
aktualizováno 21.04.
foto a video to je krása

Denisa Grossová v tropickém ráji: Potápění a dobrodružné výpravy

Denisa Grossová se svým přítelem Robinem Puškášem si rozhodně umí užívat života! O jejich společné dovolené v Thajsku, kterou dal Robin své milované jako dárek, jsme vás už informovali a viděli jste fotky. Tentokrát ale zamilovaný pár poskytl exkluzivně portálu TN.cz video z potápění a dronování v Thajsku a na Similiánských ostrovech.

Dieselový vlak ve stanici v Bangkoku
aktualizováno 02.04.
vážná zranění

Mladík v Thajsku visel z vlaku, našli ho v bezvědomí u trati

Mladý Brit (20) skončil v nemocnici s vážnými zraněními poté, co zbytečně riskoval svůj život při cestě vlakem napříč Thajskem. Na sociálních sítích sdílel fotografii, na které visí z vlaku. O pár dní později se mu ale cesta vlakem vymstila, jeho bezvládné tělo spatřil strojvedoucí ležet poblíž kolejí.