Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dvanáct chlapců uvězněných v jeskyni v Thajsku
19.01.
Záchrana v Thajsku

Trenér z jeskyně promluvil: "Byli zoufalí, bál jsem se kanibalismu!"

Půl roku po záchraně třinácti chlapců z jeskyně na severu Thajska vyplouvají na povrch nové informace. Po potápěčích promluvil také trenér fotbalového týmu, který ve skalách uvízl. Prý se obával, že se děti uchýlí ke kanibalismu.

Andrej Babiš na návštěvě Thajska
16.01.

VIDEO: Premiér Babiš nabízel v Thajsku vojenskou techniku

Premiér Andrej Babiš dorazil v rámci svého asijského turné do ráje zahraničních turistů, do Thajska. S tamním předsedou vlády mluvil například o prodeji dvanácti českých cvičných letadel armádě nebo o usnadnění přístupu Thajska na unijní trh.

Zachránění chlapci na tiskové konferenci
15.01.
Pravda odhalena

Potápěči o záchraně chlapců z jeskyně lhali! Teď řekli, jak to bylo

Záchranu thajských chlapců ze zatopené jeskyně sledoval před půl rokem celý svět. Média informovala o tom, že každý z malých fotbalistů proplave spolu s potápěči ven, doopravdy to ale bylo jinak. Chlapci byli pod sedativy a navíc spoutáni.

Prásk.tv píše:

Bizarní zážitek v Thajsku
čtěte o tématu Thajsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Premiér Babiš dorazil do Singapuru
aktualizováno 14.01.
Předseda vlády

Babiš dorazil do Singapuru: Navštíví i Thajsko a Indii

Společně s Andrejem Babišem (ANO) cestuje také ministryně průmyslu a obchodu Nováková a zástupci čtyřiceti dvou českých firem. Cílem cesty je rozšíření spolupráce v několika oblastech.

Rahaf Mohammed al-Qunun opouští letiště
09.01.
Bojí se rodiny

Dívka se zřekla islámu a bojí se o život. OSN jí dala šanci na azyl

Osmnáctiletá Saúdka Rahaf Kunúnová si může oddychnout. Dívka, která odmítla islám a teď se obává, že ji rodina zabije, má podle OSN nárok na status uprchlíka. OSN vyzvala Austrálii, aby zvážila, že dívku přijme.

Rahaf Mohammed al-Qunun
08.01.
Na útěku

Mám z něj strach! Za uprchlou saúdskou dívkou přiletěl její otec

Osmnáctiletá dívka ze Saúdské Arábie, která utekla před útlakem vlastní rodiny, je nyní pod ochrannou thajských úřadů. Do země přiletěli i její otec a bratr, dívka se s nimi odmítá setkat. Požádala o azyl v Kanadě, Spojených státech amerických, Velké Británii a Austrálii.

Rahaf Mohammed al-Qunun opouští letiště
aktualizováno 07.01.
Vynucená svatba

Rodina hrozí saúdské dívce (18) smrtí! Utekla a žádá o pomoc OSN

Odmítla se provdat za rodinou vybraného muže a zavrhla islám. Osmnáctiletá dívka ze Saúdské Arábie chtěla utéct do Austrálie a požádat tam o azyl, dostala se však jen do Thajska. Dívka se obává, že pokud by se musela vrátit domů, hrozí jí smrt.

Tropická bouře Pabuk - 4
aktualizováno 05.01.
tropická deprese

Tropická bouře Pabuk v Thajsku slábne, varování ale stále platí

Tropická bouře Pabuk udeřila v pátek na thajské pobřeží a postupně zeslábla na tlakovou níži, i přesto stále platí varování před velkým množstvím srážek, což může způsobit bleskové povodně. Bouře si podle dostupných informací vyžádala zatím jeden lidský život.

Marek Ztracený v Thajsku
04.01.
bouře pabuk

V Thajsku uvízly tisíce Čechů, i zpěvák Ztracený! Tohle vzkázal

V Thajsku kvůli tropické bouři zůstaly i tisíce českých turistů. Někteří z nich uvízli na letištích, která přerušila provoz, a mají problém dostat se domů. Ti, kteří se do Thajska na dovolenou teprve chystají, musí počkat na to, jak se bude situace dále vyvíjet.

Tropická bouře Pabuk - 3
aktualizováno 04.01.
velká opatření

Tropická bouře Pabuk udeřila na Thajsko, nejméně jeden mrtvý

Na východní pobřeží Thajska udeřila v pátek po poledni místního času tropická bouře Pabuk. Z místa úřady evakuovaly tisíce lidí. Jelikož vrcholí turistická sezóna, je na místě i několik tisíc Čechů. Bouře by měla zasáhnout i oblíbená letoviska. Živel už stál život nejméně jednoho člověka.