Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Slepice
31.03.
bezhlavý bojovník

Kuře nemá hlavu, přesto žije! Jídlo mu sypou přímo do krku. VIDEO

Thajské kuře přišlo před několika dny o hlavu, ale přesto stále žije. Zraněného zvířete se ve vesnici ujala místní veterinářka, který o něj s láskou pečuje. Jeho krmení probíhá obzvlášť bizarním způsobem, žena mu totiž dává potravu přímo do rozevřeného krku.

Tragický požár autobusu v Thajsku
30.03.
běsnící živel

Autobus v Thajsku pohltily plameny! Uvnitř uhořelo 20 lidí

Dvacet lidských životů si vyžádal požár autobusu, který převážel migrační dělníky do továren v Thajsku. Téměř třiceti lidem se podařilo z autobusu včas utéct, jeden z nich podle policie utrpěl vážné popáleniny.

2116644
13.03.
VIDEO 18+ Hrozí jim vězení

Turisté si to rozdávali na pláži za bílého dne! Lidé je museli rozehnat

Páreček turistů v Thajsku nemohl vydržet na hotel a rozdal si to přímo na pláži! Kdyby se sexu věnovali v noci, možná by si jich nikdo nevšiml, oni ale dostali chuť v osm ráno. Teď je hledá policie, hrozí jim mastná pokuta i vězení.

Prásk.tv píše:

Kevin Smitham - 1
čtěte o tématu Thajsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Turista Robert N. s rozbitou hlavou v Pattayi
aktualizováno 13.03.
Napadení ve Strip baru

Turistu z Česka napadli v Thajsku! Kvůli účtu rozbili Robertovi hlavu

Osmatřicetiletý český turista byl v pondělí ráno napaden v thajském městě Pattaya. Společně se třemi kamarády se pohádal s obsluhou kvůli účtu. Jeden ze zaměstnanců jej praštil skleněným popelníkem. Muž skončil v nemocnici.

Muž, který zahynul v Thajsku - 2
24.02.
Pád kvůli fotce

"Zůstaneš v nás!" Zdrcení přátelé píší Jirkovi, který zemřel v Thajsku

Čech Jirka B. zemřel při pádu ze skály u vodopádu na thajském ostrově Samui. Podle svědků pózoval kvůli fotce, ale ztratil rovnováhu a zřítil se z třiceti metrů. Kamarádi teď posílají dojemné vzkazy jemu i jeho rodině.

Vodopád Samui
aktualizováno 23.02.
velká tragédie

Český turista zahynul v Thajsku. Přišel o život kvůli fotce

Český turista (32) zahynul na thajském ostrově Samui. Spadl ze skály u vodopádu Bang Khun Sri, když pózoval pro fotku. Pohyboval se nebezpečně blízko u okraje, ztratil rovnováhu a spadl z třicetimetrové výšky. Podle místních médií se pohyboval na místě s omezeným přístupem.

Zoufalý muž
08.02.
Nešťastná výhra

Muž vyhrál v loterii milion, pak spáchal sebevraždu. Ztratil totiž tiket

Štěstí mu dlouho nevydrželo. Dvaačtyřicetiletý muž vyhrál v loterii téměř milion liber, o pár měsíců později však spáchal sebevraždu. Při oslavě výhry totiž ztratil vítězný tiket a následně začal trpět depresemi.

Otrava rybou
28.01.
smrt turisty

Tibor v Thajsku snědl rybu a zemřel. Stejnou koupíte i v Česku

Skupina maďarských turistů skončila v nemocnici po otravě jídlem v luxusním hotelu. Tibor na následky dokonce zemřel. Svědkyně popsala nezodpovědné chování zaměstnanců poté, co se Maďarům udělalo špatně. Ryba, která jim byla naservírována, se prodává i v Česku.

Supatra Susuphan - 2
aktualizováno 05.01.
foto v článku

"Opičí dívka" prošla proměnou! Chlupů se zbavila a vdala se

Mladá žena z Thajska trpí vzácným genetickým onemocněním, kvůli kterému má chlupaté tělo a obličej. I když byla v minulosti se svým vzhledem spokojený, rozhodla se ochlupení zbavit.

Duše
aktualizováno 24.12.
Neuvěřitelný příběh

Rodina pohřbila muže, za půl roku se zjevil ve dveřích! Duch to nebyl

Neuvěřitelný příběh se odehrál v thajské metropoli. Rodina více než půl roku věřila, že jejich příbuzný zemřel, dokonce jeho tělo pohřbili. Když se pak živý zjevil ve dveřích, už už začali věřit na duchy. Všechno ale mělo mnohem jednodušší vysvětlení.