Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sex na veřejnosti
04.11.
mladí milenci

VIDEO: Dvojice si užívala sex v dešti. Lidé nemohli přejít most

Mladý pár se oddával sexu uprostřed bílého dne. Jejich romanci nezabránil ani hustý déšť. Mladík, který kvůli nim nemohl přes most přejít, jejich milostný akt natočil.

Pohřeb thajského krále
aktualizováno 27.10.
pětidenní pohřeb

Pohřeb thajského krále vyjde na 2 miliardy. Loučily se statisíce lidí

V thajském Bangkoku dnes proběhla dlouho očekávaná kremace krále Adundéta. S nejdéle vládnoucím monarchou světa, který zemřel loni ve věku 88 let, se přišly rozloučit statisíce lidí. pětidenní pohřeb vyjde na 2 miliardy korun.

Pohřeb thajského krále
aktualizováno 25.10.
velkolepý ceremoniál

Thajsko se loučí s mrtvým králem! Pohřeb potrvá pět dní, stál miliony

V Thajsku začíná pohřeb nejdéle vládnoucího monarchy v historii. Posledního rozloučení s králem Adundétem, který zemřel loni v říjnu, se účastní nejméně 250 tisíc lidí. Ceremonie, která trvá 5 dní, odstartovala pohřebními rituály.

Prásk.tv píše:

Muž dal krokodýlovi hlavu do tlamy
čtěte o tématu Thajsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Pohřeb thajského krále
16.08.
odchod monarchy

Thajsko chystá pohřeb svého krále, staví unikátní krematorium

V Thajsku vrcholí přípravy na pohřeb nejdéle vládnoucího monarchy v historii. Král Adundét, který zemřel v říjnu loňského roku, se těšil obrovskému respektu a tomu bude odpovídat i jeho pohřeb. Vláda na něj vyčlenila v přepočtu 700 milionů korun. Už od jeho smrti pracují stovky dělníků na velkolepém speciálním krematoriu.

Radek Juříček
aktualizováno 16.08.
Přistál na Ruzyni

Podvodník se roky ukrýval v Thajsku, už sedí v české cele

Radek Juříček, kterého před měsícem zadržela policie v Thajsku, už sedí v českém vězení. Dnes ráno přiletěl s eskortou na letiště Václava Havla a putoval rovnou za mříže. Juříček se skrýval kvůli podvodům za 40 milionů korun.

Nahota v moři
aktualizováno 24.07.
Sex na veřejnosti

VIDEO: Opilí turisté souložili v moři přímo před zraky lidí!

Dva turisté z Velké Británie byli v neděli v ranních hodinách zachyceni v thajském Pattaji, jak se v moři oddávají sexu přímo před zraky turistů. Ti seděli na pláži jen pár metrů od nich a hned zavolali policii. Na policejní stanici dvojice dostala za sex na veřejnosti pokutu.

Na pláži v Thajsku vykopali mrtvolu
04.07.
Další smrt v Thajsku

Turisté v šoku! Přímo na pláži vykopali tělo mrtvé ženy! VIDEO

V Thajsku přibývá podezřelých úmrtí. Poté, co na oblíbeném ostrově Koh Tao objevili ohlodané tělo belgické cestovatelky, teď našli další mrtvolu přímo na pláži. Policisté ji objevili úplnou náhodou - když si turisté stěžovali na silný zápach. Z písku pak vyhrabali mrtvolu ženy.

Elise Dallemangeová
29.06.
Tragédie na ostrově

Žena jela za exotikou. Našli ji oběšenou a ohlodanou ještěrkami

Dovolenkový ráj se mění na prokletý ostrov. V poslední době tam našli už několikátou oběť. Poslední smrt mladé ženy je opředena hrůzostrašným tajemstvím.

Radan Šprongl
aktualizováno 27.06.
rozhovor hrozilo mu vězení

Čecha drželi v Thajsku, hrozilo mu vězení: "Měl bych se omluvit!"

Novinář Radan Šprongl je zpátky v České republice. Před pěti týdny ho thajské úřady zadržely na letišti v Bangkoku kvůli tomu, že převážel neprůstřelnou vestu a helmu. Cestoval do Iráckého Mosulu natáčet tamní ofenzivu proti Islámskému státu.

Radan Šprongl
aktualizováno 03.06.
Až pět let

Čech měl neprůstřelnou vestu, teď mu v Thajsku hrozí kriminál

Thajské úřady už několik dní zadržují českého novináře Radana Šprongla a odmítají ho pustit ze země. Policie ho zatkla na letišti před odletem do Iráku, kde měl natáčet reportáže o bojích proti Islámskému státu. V zavazadlech měl proto i neprůstřelnou vestu a helmu. V Thajsku je to ale nelegální a teď mu za to hrozí až pět let vězení.