Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

e-shopy slavných
16.06.
reportáž vyzkoušeli jsme

E-shopy hvězd: Známé jméno nemusí být zárukou kvality!

Internetové obchody prodávají nejrůznější zboží, ale když se zaštítí slavným jménem, mohou ceny toho zboží vyšplhat až k nebesům. Jenže za co potom platíte? Redaktorka bulvárního pořadu Prásk Barbora Šimková se rozhodla podívat na "podivné" e-shopy hvězd!

nakupování online
aktualizováno 19.05.
na tyhle obchody pozor

Tady nenakupujte, varuje ČOI! V těchto e-shopech riskujete peníze

Nakupujete rádi přes internet? Pak byste měli zbystřit! Česká obchodní inspekce (ČOI) si posvítila na pochybné e-shopy a jejich seznam zveřejnila na svých stránkách. Zároveň radí, aby byli lidé při nákupu na těchto místech obezřetní.

Pojištění zboží
aktualizováno 19.04.
Na co si dát pozor

Prodloužená záruka a pojištění zboží: Nenechte se napálit

Číst a ptát se. To je rada časopisu dTest a České obchodní inspekce zákazníkům, kterým obchodníci nabízejí tzv. prodloužené záruky na zboží nebo pojištění výrobků. Obchodní podmínky totiž velmi často ukrývají záludnosti, kvůli nimž taková služba mnohdy ztrácí svoji výhodu.

Prásk.tv píše:

Dominika Myslivcová
čtěte o tématu nakupování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Zařízení Amazon Echo objednalo domy pro panenky
15.01.
nákupní šílenství

Virtuální pomocník za vás nakoupí, objevil se ale překvapivý problém

Chytrý reproduktor od Amazonu způsobil pozdvižení v americkém San Diegu. Virtuální pomocnice Alexa propadla nákupnímu šílenství a překvapila své uživatele objednávkou domů pro panenky, kterou vyvolal moderátor místních zpráv.

Britské Tesco zakázalo nakupování v pyžamu
07.01.

Konec nakupování v pyžamu! Tesco takové zákazníky vyhodí

Zákazníci, kteří vyrazí do obchodního řetězce Tesco v pyžamu, budou z obchodu vykázání. Britský obchodní řetězec tak zareagoval na stížnosti ostatních zákazníků. Syndrom "celého dne v pyžamu" se na Ostrovech rozrůstá a stává se společenským problémem.

Co lidé nakupují na Vánoce
14.12.
video co pod stromeček?

VÁNOČNÍ NÁKUPY: Co lidé kupují před Vánoci? TIPY ZÁKAZNÍKŮ

Na nákup vánočních dárků je už nejvyšší čas! Co ale svým blízkým pod stromeček pořídit? V jednom z pražských hypermarketů jsme se nechali inspirovat zákazníky, kteří vánoční dárky zrovna vyrazili nakoupit!

Nakupování
aktualizováno 07.12.
Vánoční nákupy

TIPY na dárky: Co by si přála pod stromeček mladá slečna?

Čas předvánočních nákupů je tady! Také přemýšlíte, co pořídit svým blízkým a nápady nepřicházejí? My jsme vyrazili inspirovat se do jednoho z pražských hypermarketů a dnes vám jako tip ukážeme, co by pod stromečkem ocenila mladá slečna!

Kolaps internetu
aktualizováno 18.11.
Problémové e-shopy

Kupujete dárky online? Pozor na podvodníky! SEZNAM E-SHOPŮ

Blíží se Vánoce a lidé pomalu začínají shánět dárky a čím dál víc lidí objednává přes e-shop. Ještě před nákupem si ale zkontrolujte, jestli se nechystáte své peníze svěřit podvodníkovi.

Černé uhlí
aktualizováno 19.10.
příprava na zimu

POZOR: Máte poslední týdny na nákup uhlí, bude se zdražovat!

Topná sezona začala a odborníci varují před rychle se zvyšujícími cenami uhlí. Na výhodnější nákup máte posledních několik týdnů, na přelomu roku se mohou ceny navýšit klidně i o deset procent.

Zavřené obchody
aktualizováno 05.10.
po krajích

Které obchody o svátcích zavřou a kde bude otevřeno? PŘEHLED

O státních svátcích už si nenakoupíme. Od října totiž začal platit zákon, podle kterého budou muset mít některé prodejny o sedmi svátcích zavřeno. Poprvé se změna dotkne 28. října.