Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Samantha Jones
včera 05:45
Hrozná smrt

Žena zabila vlastní miminko! Stačilo jí k tomu mateřské mléko

Otřesný případ vraždy projednává soud v americké Philadelphii. Žena měla zabít svého 11týdenního syna mateřským mlékem. Podle obžaloby miminko kojila jen chvíli poté, co užila silnou dávku léků.

Pobodání
aktualizováno 11.06.
trestní stíhání

Smrtící hádka! Dvojice se do sebe pustila, muž skončil s nožem v těle

Až šestnáct let za mřížemi hrozí ženě (42) ze Znojma, kterou kriminalisté obvinili z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti. V pátek měla bodnout svého o tři roky staršího partnera, se kterým se předtím pohádala. Žena se k činu přiznala.

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
04.05.
foto uvnitř poznáváte ho?

Záhada mrtvého muže: Někdo ho zabil! Stále se ale neví, kdo to je

Policisté stále netuší, kdo je muž z Olomouce, jehož tělo našli v úterý přikryté modrou plátěnou textilií v trávě u cesty. Pitva prokázala, že zemřel násilnou smrtí, vyšetřovatelé nyní prosí o pomoc veřejnost. Dokonce zveřejnili i fotografii oběti a doufají, že muže někdo pozná.

Prásk.tv píše:

Salman Khan
čtěte o tématu zabití na Prásk.tv
Žena, která ukryla miminko v koši, u soudu
16.04.
začal soud

Měla dítě bodat a umlátit paličkou na maso! Mámě nyní hrozí doživotí

Krajský soud v Plzni začal v pondělí projednávat smrt novorozené holčičky. Tu měla po porodu umlátit matka (21), která ji následně schovala do koše na prádlo. Za brutální vraždu může dostat i doživotí.

Policie obvinila otce z vraždy týdenní dcery
aktualizováno 13.04.
Otřesný čin

Otec volal k týdenní dcerce záchranku, pitva prokázala násilí!

Policisté i zdravotníci ve středu dopoledne vyjížděli na jedno z pardubických sídlišť poté, co osmadvacetiletý muž zavolal na tísňovou linku, že jeho teprve dvanáctidenní dcerka má vážné zdravotní problémy.

Pes Chico
10.04.
anketa statisíce zastánců

Pes měl ženu chránit, roztrhal ji i syna. Nechte Chica žít, žádají lidé!

Více než čtvrt milionu Němců už podepsalo petici za záchranu života psa, který minulý týden v Hannoveru roztrhal svou majitelku a jejího syna. Útulek, kde je Chico držen, už obdržel stovky nabídek od lidí, kteří psímu zabijákovi dokonce nabízejí nový domov. Podle nich si totiž pes zaslouží dostat druhou šanci.

Důchodce zabil lupiče
07.04.
Dům hlídá policie

Důchodce zabil lupiče, obviněn nebude! Známí oběti mu vyhrožují

Britský důchodce, který při obraně své ženy a majetku zabil lupiče, nebude stíhán za vraždu. Policisté ho po bouřlivé reakci veřejnosti propustili a z ničeho obviněn nebude. To se ale nelíbí příbuzným a přátelům zemřelého zloděje. Senior dokonce musí být pod policejní ochranou.

Důchodce zabil lupiče
06.04.
Vzniká petice

Důchodce bránil ženu před lupiči, jednoho zabil! Sebrala ho policie

Brity pobouřilo zatčení důchodce, který se postavil dvěma lupičům. Při obraně své ženy i majetku pobodal jednoho z nich šroubovákem. Lupiči utekli, zraněný ale později zemřel, proto důchodce zatkla policie. Tisíce lidí teď podepisují petici za jeho zproštění viny.

Střelba
aktualizováno 03.04.
VIDEO 18+ Hazard se životem

Tragédie v přímém přenosu! Dívka si hrála s pistolí, střelila přítele

Nebezpečná zábava tří přátel při jízdě autem skončila tragédií. Předávali si pistoli z ruky do ruky, hráli si s ní a vše vysílali v přímém přenosu na facebooku. Pak ale zazněl výstřel...

Řidič, který v Praze srazil ženu složil kauci - 2
aktualizováno 03.04.
bude stíhán

Cizinec, který autem na Silvestra srazil a zabil ženu, uprchl z Česka!

Rus Oleg Gubin, který pod vlivem alkoholu na Silvestra srazil a zabil mladou turistku z Kolumbie, bude stíhán jako uprchlý. V lednu ho soud pustil na kauci, pak se ale nedostavil k probačnímu úředníkovi. Soud měl dnes rozhodovat, zda muž půjde do vazby. Gubin se však nedostavil a navíc se ukázalo, že už opustil území Česka.