Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

úmyslně přejel mladíka, dostal přísnější trest
10.03.
jakub juřena

Schválně přejel mladíka, z vězení ho pustili dřív. Odjel přímo na pláž

Před osmi lety schválně přejel u supermarketu v Uherském Hradišti člověka. Jakuba Juřenu, který si měl odsedět 8 a půl roku, pustili z vězení o dva roky dřív. A rovnou prý odletěl na dovolenou do Vietnamu.

Zabití muže sledovaly děti
03.03.
hrozí jí 12 let

Ženu obvinili ze zabití partnera, jeho smrt sledovaly tři malé děti!

Chtěla zastrašit svého partnera, a tak vzala do ruky nůž. Jenže čtyřiadvacetiletá žena z Ožďan se nakonec neudržela a muže bodla do hrudi. Její partner zemřel, tragédii navíc měly přihlížet tři malé děti.

Dominika, Karolína, Nina
13.02.
podivné okolnosti

Slovensko čelí vlně sebevražd! Mladí lidé umírají jako před 3 roky

Slovensko má za sebou mimořádně tragický víkend, během kterého policisté našli těla zastřelené Karolínky (14), oběšené Alex (15) a muže (24) sraženého vlakem. Ke všem případům vyšetřovatelé přistupují jako k sebevraždám. Podobné zprávy přitom už zasáhly Slovensko před třemi roky a to zhruba ve stejnou dobu.

Prásk.tv píše:

Karel Skoupý
čtěte o tématu zabití na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Seniorka se bránila nožem
aktualizováno 31.01.
nebudou ji stíhat

Žena zabila nožem zloděje, který se k ní dobýval. Šlo o sebeobranu

Paní Jarmila (67), která loni v září bodla a usmrtila ve svém domě zloděje, nebude trestně stíhána. Podle policie šlo o nutnou sebeobranu a případ byl odložen.

Novorozenec - 2
aktualizováno 02.01.
její stížnost odmítl

Žena zavraždila miminko dupnutím na hlavičku, soud jí potvrdil trest

Ústavní soud potvrdil trest 16 let ve vězení Slovence za vraždu novorozence v Tachově. Miminko zemřelo v březnu 2016, stížnost ženy soud odmítl s tím, že je neopodstatněná.

Napadení nožem - 2
13.12.
trvalo to čtvrt roku

Mladík vyhrožoval vlastní matce zabitím! Odmítla splatit jeho dluhy

V policejní cele skončil mladý muž z Přerova, který dlouhodobě vyhrožoval vlastní matce zabitím. Odmítla za něj zaplatit dluhy, což ho rozzuřilo. Výhrůžky trvaly čtvrt roku, než žena kontaktovala policii.

Řidič srazil holčičku, pak ji zabil
aktualizováno 11.12.
Otřesný případ

Řidič srazil holčičku, místo pomoci ji zabil a prodal na orgány!

Šokující případ vyšetřují policisté v Číně. Řidič dodávky omylem přejel devítileté děvčátko. Místo toho, aby jí pomohl, ale udělal něco neuvěřitelného. Dívku unesl, zabil a její orgány prodal na černém trhu!

Chrt
aktualizováno 07.12.
Neuvěřitelná krutost

Pes prohrál závod, majitel ho ubil. A to pořád není to nejhorší!

Celý svět šokoval případ z Číny. Majitel závodního chrta svého svěřence ubil poté, co zvíře prohrálo důležitý závod, na který muž vsadil velké peníze. A smrtí zvířete navíc jeho pomsta neskončila.

Odchyt klokana
aktualizováno 06.12.
sadistický čin

Odporný útok na klokany v Duchcově: Jednomu usekli hlavu!

Severočeští kriminalisté pátrají po neznámém agresorovi, který o uplynulém víkendu v Duchcově na Teplicku zabil dva klokany. Jedno zvíře zastřelil, druhému dokonce usekl hlavu, kterou si navíc odnesl pryč.

Vrah této ženy dopaden
09.11.
Milion korun

Zloděj zabil pošťačku na pobočce! Pošta zaplatí rodině odškodné

Pražský městský soud rozhodl o tom, že Česká pošta musí vyplatit odškodné pozůstalým po zavražděné úřednici. Pracovnici pošty před čtyřmi lety na Opavsku přepadl a zabil lupič, který si za mřížemi odpykává 19letý trest.