Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení nožem - 2
13.12.
trvalo to čtvrt roku

Mladík vyhrožoval vlastní matce zabitím! Odmítla splatit jeho dluhy

V policejní cele skončil mladý muž z Přerova, který dlouhodobě vyhrožoval vlastní matce zabitím. Odmítla za něj zaplatit dluhy, což ho rozzuřilo. Výhrůžky trvaly čtvrt roku, než žena kontaktovala policii.

Řidič srazil holčičku, pak ji zabil
aktualizováno 11.12.
Otřesný případ

Řidič srazil holčičku, místo pomoci ji zabil a prodal na orgány!

Šokující případ vyšetřují policisté v Číně. Řidič dodávky omylem přejel devítileté děvčátko. Místo toho, aby jí pomohl, ale udělal něco neuvěřitelného. Dívku unesl, zabil a její orgány prodal na černém trhu!

Chrt
aktualizováno 07.12.
Neuvěřitelná krutost

Pes prohrál závod, majitel ho ubil. A to pořád není to nejhorší!

Celý svět šokoval případ z Číny. Majitel závodního chrta svého svěřence ubil poté, co zvíře prohrálo důležitý závod, na který muž vsadil velké peníze. A smrtí zvířete navíc jeho pomsta neskončila.

Prásk.tv píše:

Karel Skoupý
čtěte o tématu zabití na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Odchyt klokana
aktualizováno 06.12.
sadistický čin

Odporný útok na klokany v Duchcově: Jednomu usekli hlavu!

Severočeští kriminalisté pátrají po neznámém agresorovi, který o uplynulém víkendu v Duchcově na Teplicku zabil dva klokany. Jedno zvíře zastřelil, druhému dokonce usekl hlavu, kterou si navíc odnesl pryč.

Vrah této ženy dopaden
09.11.
Milion korun

Zloděj zabil pošťačku na pobočce! Pošta zaplatí rodině odškodné

Pražský městský soud rozhodl o tom, že Česká pošta musí vyplatit odškodné pozůstalým po zavražděné úřednici. Pracovnici pošty před čtyřmi lety na Opavsku přepadl a zabil lupič, který si za mřížemi odpykává 19letý trest.

Řidič a chodec
22.10.
etický knoflík

Hraniční situace: Má auto bez řidiče zabít chodce, nebo posádku?

Díky moderním technologiím jsme stále blíž autům, která nebudou potřebovat řidiče. Podle některých by výrazně ubylo dopravních nehod, i tak se jim ale zamezit zcela nedá. To s sebou nese etický problém, autonomní vozy by musely v některých případech rozhodovat o tom, jestli usmrtí řidiče nebo chodce. Italští vědci by nechali rozhodnutí na řidičích a zavedli by "etický knoflík".

Celia Hollingworth
26.09.
Brutální útok šelem

Horor na dovolené v Řecku: Turistku roztrhali divocí psi

Řečtí policisté našli tělo dvaašedesátileté britské turistky Celie Hollingworthové, kterou na severovýchodě Řecka zřejmě zabila smečka divokých psů nebo vlků. Že ji napadla zvířata, telefonovala krátce před svou smrtí Celia své rodině. Podle policistů tomu utrpěná zranění odpovídají.

Pavel Hrůza
20.09.
nová informace

Unesení rukojmí v Libyi mohou být po smrti. Je mezi nimi i Čech

Před více než dvěma lety bylo v Libyi uneseno devět pracovníků nadnárodní ropné společnosti. Mezi nimi i Čech Pavel Hrůza. Rakouské ministerstvo zahraničí ve středu uvedlo, že má k dispozici nové důkazy, podle nichž byla skupina zabita téhož roku, kdy zmizela.

Žena se bránila nožem před zlodějem
aktualizováno 15.09.
Názor advokáta

Seniorka doma zabila zloděje: Tři scénáře toho, co bude dál

Celé Česko řeší případ z Ostravy, kde sedmašedesátiletá paní Jarmila zabila o dvacet let mladšího zloděje, který se jí ve středu v noci vloupal do domu. Lidé seniorce fandí, policisté ale vše vyšetřují jako těžké ublížení na zdraví. Co bude dál?

Seniorka se bránila nožem
aktualizováno 14.09.
CELÝ ROZHOVOR ubránila se

Žena popsala smrt lupiče: Tlačil se do dveří, bodla jsem ho skulinou

Do rodinného domku v ostravské čtvrti Nová Ves se vloupal neznámý pachatel. Ten vzbudil seniorku, které dům patří a ta jej v sebeobraně bodla nožem. Muž zranění podlehl. Stařenka reportérům TV Nova popsala, co se odehrálo.