Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hacer Tülü
aktualizováno 21.06.
Útok v nočním klubu

Střelba v oblíbeném letovisku! Mezi oběťmi je i známá zpěvačka

Dva lidé zemřeli po útoku čtyř mužů na noční klub Medusa v tureckém letovisku Bodrum. Mrtvými jsou dvaapadesátiletý majitel klubu a populární turecká zpěvačka Hacer Tülüová. Další čtyři lidé byli při útoku zraněni. Policie zadržela čtveřici mužů, které ze střelby v klubu podezřívá.

Zmrzačený turecký pes
19.06.
galerie Neskutečný útok

Měsíčnímu štěněti někdo usekl ocas a tlapky! Boj o život prohrálo

Turecko šokoval případ týrání zhruba měsíčního štěněte. Přestože zemi čekají v neděli parlamentní a prezidentské volby, k případu se vyjadřují politici napříč celým spektrem. Neznámý pachatel usekl malému štěněti všechny tlapky a ocas a nechal jej zemřít v lese. Veterináři se štěně snažili marně zachránit.

Recyip Erdogan a Sebastian Kurz
11.06.
rakousko proti turecku

Erdogana naštvalo vyhoštění imámů z Vídně: Bude svatá válka!

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan rozčileně kritizoval rakouské rozhodnutí zavřít mešity a vyhostit imámy placené tureckou společností ATIB. Označil to za protiislámské gesto a slíbil odvetu.

Prásk.tv píše:

Sahar Tabar
čtěte o tématu Turecko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Andrew Westlake
aktualizováno 30.05.
nové informace nečekaný zvrat

Nové zprávy o pádu Brita z letadla! Svědci: Bylo to jinak, zabil se sám

V případu smrti Brita Andrewa Paula W. (30), který v úterý zemřel na tureckém letišti Dalaman Airport, nastal dramatický zvrat. Podle všeho totiž muž nezemřel po pádu z letadla, jak původně uváděly britské portály, ale skokem z proskleného balkónu uvnitř terminálu. Zřejmě si přitom sáhl na život sám.

Letiště
30.05.
neštěstí v Turecku

Posádka vyhodila pasažéra z letadla, spadl na beton a zemřel!

Tragédií skončil úterní konflikt mezi zaměstnanci tureckého letiště Dalaman Airport a Britem (30), který se chtěl dostat domů bez letenek. Andrew Paul W. byl vyloučen z letadla. Za doposud nejasných okolností vypadl z letadla na rozjezdovou dráhu a zemřel.

Erdogan
18.05.
Pronásledování Palestinců

Turecký prezident pobouřil Izrael: Přirovnal Židy k nacistům!

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan přirovnal izraelský přístup k Palestincům v Pásmu Gazy k nacistickému pronásledování Židů v Evropě. Šéf tureckého státu se tak vyjádřil na dnešním zasedání Organizace islámské konference (OIC) v Istanbulu.

Eszter zemřela v Turecku
15.05.
Co se stalo?

Záhadná smrt Eszter! Odjela za láskou do Turecka, přišla tragédie

Rodina a přátelé oplakávají dvaatřicetiletou Slovenku Eszter G., která zemřela před třemi týdny za záhadných okolností v tureckém hlavním městě Ankaře. Do země se Eszter přestěhovala za přítelem. Podle kamarádů se měla Eszter přimotat do přestřelky na ulici a jedna z kulek ji měla zasáhnout.

Srážka letadel na letišti v Istanbulu
14.05.
Špatně parkoval

Srážka v Istanbulu: Airbus uřízl jinému letadlu ocas. VIDEO

K vážné nehodě došlo v neděli na Atatürkově mezinárodním letišti v tureckém Istanbulu. Airbus A330 společnosti Asiana mířící do Soulu při pojíždění narazil do zaparkovaného airbusu A321 společnosti Turkish Airlines, kterému jeho křídlo doslova uřízlo ocas.

Stíhačka Mirage 2000 řeckého letectva
12.04.
Pilota zatím nenašli

Řecká stíhačka spadla do moře. Startovala k tureckému narušiteli

Řecké letectvo přišlo ve čtvrtek po poledni o stíhačku Mirage 2000-5, která se zřítila do vod Egejského moře poblíž ostrova Skyros. Startovala k tureckému letounu, který měl narušit řecký vzdušný prostor. Pilota se zatím nepodařilo najít.

Nehoda tankeru v Bosporu
aktualizováno 08.04.
nezastavitelný kolos

VIDEO: Ohromný tanker najel v Bosporu přímo do budovy

Maltézský tanker v Bosporu najel přímo na ikonickou červenou budovu z 19. století, v době nehody byli uvnitř stále lidé. Posádka ztratila kontrolu nad lodí po technických problémech, kolizi se tak nedalo zabránit, naštěstí nebyl nikdo zraněn.