Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mrtvá krajta nalezená v Praze 13
21.10.
tomáš bublík

Expert: Mrtvý had v Praze? Hloupý vtip. Někdo ho měl v mrazáku!

Prvního hada dostal asi nejznámější český herpetolog současnosti Tomáš Bublík za vysvědčení, dnes jich má doma dvacet. Že by se někdy o hadech tolik mluvilo v médiích jako teď, ale nepamatuje. Myslí si dokonce, že v některých případech jde o hloupou legraci.

Hurikán Florence
13.09.
je to strašidelné

Češku Hanku zasáhl hurikán. Modlí se, aby to dům vydržel!

Hurikán Florence dorazil k pobřeží Severní a Jižní Karolíny. Síla hurikánu se snížila z druhého na první stupeň pětibodové stupnice, extrémní nebezpečí ale podle záchranářů trvá. Češka Hanka Ries se rozhodla hurikán přečkat doma. Čeho se nejvíc obává?

Jeroným Klimeš
aktualizováno 23.08.
chat na tn.cz

Začněte už teď! Psycholog poradil, jak připravit děti na školu

Děti mají před sebou poslední týden prázdnin. Po dvouměsíčním volnu pak znovu usednout do lavic. Jak je na přechod z prázdninového do školního režimu připravit, aby pro ně byl šok co nejmenší? Čtenářům TN.cz poradil psycholog Jeroným Klimeš.

Prásk.tv píše:

Celeste Araslanian - 1
čtěte o tématu chat na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Jitka Boho
aktualizováno 22.11.
galerie rozhovor s finalistkou

Překvapení Tváře Boho přiznala pláč i závist: Manžel mě odrazoval!

Finalistka čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas odpovídala na otázky diváků TV Nova při živém chatu a prozradila toho opravdu hodně. Rozpovídala se nejen o náročném účinkování v soutěži, ale i o tom, jak se k soutěži stavěla její rodina.

Cestování
aktualizováno 13.06.
odborník na chatu

Na co si dát pozor při cestě autem k moři? Odpovídal expert z ÚAMK

Chystáte se letos na dovolenou autem? Pak vás jistě bude zajímat, jaké novinky na vás na zahraničních silnicích čekají. Na vaše dotazy ohledně cestování v úterý večer odpovídal mluvčí Ústředního automotoklubu (ÚAMK) Petr Vomáčka.

Miloš Brt - 3
25.03.
Odpovídal na chatu

Míla z Robinsona: "Kvůli soutěži jsem dal výpověď!" Mluvil i o sexu

Mílovo vyloučení z Robinsonova ostrova všechny fanoušky zaskočilo. Sympatický svalovec patřil k nejsilnějším hráčům a dlouho odolával i na ostrově vyloučení. Jak mu soutěž změnila život? A jak dokázal nabrat svaly zpět? Odpověděl na chatu.

Margit Slimáková
aktualizováno 23.03.
Chat s odbornicí

Jak na detox a čemu se po zimě vyhnout? Odpovídala dietoložka

Jaro bývá pro naše tělo nejtěžší. Po zimě, kdy bylo zvyklé odpočívat a hromadit zásoby, ho nejlépe nastartuje pořádný detox. Jaké jsou jeho výhody a nevýhody? A pro koho je vhodný? Na tyto i další otázky odpovídala dietoložka Margit Slimáková.

David Chaloupský - 4
22.03.
Odpovídal na chatu

David o Petřiných silikonech: Doufal jsem, že to neuvidí děkan!

Na chatu na TN.cz odpovídal David z Robinsonova ostrova. Ten patří k nejsilnějším hráčům, zároveň se ale snaží jednat poctivě. Čeho se nejvíc obával? Jak byla soutěž náročná? A jak mu účast změnila život? I na tyto otázky jste se Davida ptali!