Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petra a Nika
12.04.
Robinsonův ostrov

"Hloupějšího člověka neznám," pustí se Nika do Petry! UKÁZKA

Mezi Petrou a Nikou to na Robinsonově ostrově už dlouho vře. Konflikt vyvrcholí na kmenové radě, kde Nika na adresu playmate vychrlí řadu urážek. S pochopením se ale zrovna nesetká. Stane se kvůli tomu další vyřazenou?

Nikola Donéová
aktualizováno 29.03.
odpovídala na chatu

Obří změna Niky z Robinsona: Řekla, kde vzala tak velká prsa

Na ostrově vypadala jen jako kůží potažená kostra, dnes je z Robinsonky Niky neskutečná kočka. A na první pohled si nejde nevšimnout, že má daleko plnější výstřih. Kde vzala taková prsa, prozradila Nika v online rozhovoru na webu TN.cz.

Nika z Robinsonova ostrova živě na TN.cz
aktualizováno 28.03.
VIDEO jak to bylo s pornem

Změnil Nice Robinson život? Čtenářům TN.cz odpovídala živě

Jestli se dá o Nice z Robinsonova ostrova něco říct, pak že je osobou, která budí mezi diváky nejbouřlivější reakce. Jedno se jí ale upřít nedá - dokáže si v mužském kolektivu zjednat pořádek a patří k nejsilnějším hráčům na Robinsonově ostrově. Dnes odpovídala živě na vaše otázky.

Prásk.tv píše:

Nika Donéová - 1
čtěte o tématu Nikola Donéová na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Nikola Donéová
27.03.
jak to s ní bude

Nika z Robinsona promluvila o své kariéře v pornu: Má velké plány!

Jedni jí nemohou přijít na jméno, druzí ji milují. Nika z Robinsonova ostrova budí u diváku rozporuplné reakce. A to nejen kvůli tomu, jak se chová na ostrově, ale také kvůli svému zaměstnání.