Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloslav Rozner
18.12.
Popírání holocaustu

Sněmovní výbor řešil Roznerovo zabrušování do holocaustu

Sněmovní mandátový a imunitní výbor dnes začal jednat o žádosti o vydání poslance Miloslava Roznera (SPD) k trestnímu stíhání kvůli jeho výrokům o romském táboře v Letech u Písku. Na příštím jednání, které se uskuteční zřejmě v druhém lednovém týdnu, bude chtít vyslechnout vyšetřovatele případu, obvodního státního zástupce pro Prahu 4 i zástupce městského státního zastupitelství. Podle předsedy výboru Stanislava Grospiče (KSČM) není vyloučeno, že už na příštím zasedání dá výbor své doporučení plénu Sněmovny, které o vydání rozhoduje.

Miloš Trojánek
aktualizováno 16.05.
Personální změna

Šéf pražské policie končí. Dřív se zastal vyšetřovatele Čapího hnízda

Ředitel pražské policie Miloš Trojánek odchází z funkce. Své rozhodnutí prý oznámil už jak kolegům, tak nadřízeným. Trojánek na sebe upozornil loni, když se výrazně zastal vyšetřovatele kauzy Čapí hnízdo Pavla Nevtípila.

Maddie Mccann
14.01.
Vyšetřuje to policie

Detektiva, který hledal Maddie, našli mrtvého! Dům byl od krve

Detektiva Kevina Halligena, který hledal i ztracenou Maddie McCannovou, našli mrtvého. Bezvládné tělo objevili v jeho domě, zdi i podlaha byly údajně celé od krve. Policie označila smrt za podezřelou a začala ji vyšetřovat.

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Svědkyně v kauze Nečesaný
aktualizováno 08.11.
Závažné svědectví

Milenka detektiva: Přiznal, že u Nečesaného manipuloval s důkazy

Ve středu pokračuje soudní proces s Lukášem Nečesaným, který je obviněný z pokusu o vraždu kadeřnice. U soudu vypovídala bývalá milenka vyšetřovatele Milana Jušty Jana T. Ta tvrdí, že jí detektiv přiznal, že s důkazy bylo manipulováno v neprospěch Lukáše Nečesaného.

Jiří Kreuzer, Jiří Kájínek
aktualizováno 14.05.
Jiří Kajínek

Kajínek na svobodě? Tohle říká bývalý policista z jeho kauzy

Vyšetřování případu Jiřího Kajínka, obestírá léta řada nejasností. Ty mu zajistily zájem médií i veřejnosti. Televize Nova mluvila s mužem, který od počátku na nejasné věci ve vyšetřování poukazuje. Kvůli tomu byl i trestně stíhán. Všechny soudy ho nakonec zprostily viny.

Jiří Markovič o kouze ztracené Míši
aktualizováno 04.02.
Zmizelá dívka

Vyšetřovatel: Co se mohlo stát Míše?! Šance na přežití je malá!

Po dvanáctileté Míše z Ústí nad Labem pátrají policisté už třetí týden. S každou další hodinou přitom klesá šance, že dívku najdou živou a zdravou. O tom, co se mohlo stát, promluvil bývalý šéf pražské mordparty Jiří Markovič.