Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Camilla a Charles se svými dětmi
aktualizováno 12.01.
Camillin syn

Šok v královské rodině: Po 12 letech se rozpadlo manželství!

Není to její vina, na popularitě jí to ale nepřidá! Manželství Camillina syna Toma Parkera Bowlese je v troskách. Po dvanácti letech svazku se měl slavný šéfkuchař od ženy odstěhovat. Manželka prince Charlese a Tomova matka patří k nejméně oblíbeným členům královské rodiny.

Chinaski
aktualizováno 20.11.
rozpad kapely

Proč členové Chinaski končí? Poslali Malátnému hořký vzkaz

Populární česká kapela Chinaski šokovala fanoušky zprávou, že ve stávající sestavě už nebude vystupovat. Odcházejí z ní hned čtyři členové. A i když v oficiální prohlášení kapela tvrdí, že se nerozchází ve zlém, reakce odejitých členů naznačuje něco jiného.

Kapela Chinaski v Ostravar Areně
aktualizováno 20.11.
rozpad kapely

Kapela Chinaski se rozpadla! Smutní fanoušci jsou v šoku

Kapela Chinaski pouhé tři dny po svém megakoncertu v Praze oznámila, že ve stávající sestavě už nebude vystupovat. Čtyři členové odcházejí a zůstávají jen dva. Šokující informaci oznámili na sociální síti.

Prásk.tv píše:

Victoria Beckham - 1
čtěte o tématu rozpad na Prásk.tv
Robert Fico
aktualizováno 16.08.
netransparentní dotace

Dotační kauza na Slovensku: Fico chce hlavu ministra školství

Slovenský ministr školství Peter Plavčan po aféře spojené s podezřením z netransparentního rozdělování evropských dotací patrně skončí ve funkci. Premiér a předseda nejsilnější vládní strany Směr-sociální demokracie (Směr-SD) Robert Fico dnes oznámil, že požádal šéfa koaliční Slovenské národní strany (SNS) Andreje Danka, která Plavčana na vládní post dosadila, aby mu předložil návrh na nového ministra školství. SNS minulý týden vyvolala krizi ve tříčlenné vládní koalici, když oznámila vypovězení koaliční smlouvy.

Předseda hnutí STAN Petr Gazdík
21.07.
rozpad koalice

Vnitřní rozbroje: STAN budou jednat o novém vedení

Někteří členové hnutí Starostů a nezávislých požadují rezignaci svého šéfa Petra Gazdíka. Je to i důsledek rozpadu koalice s Lidovci, kteří s velkou pravděpodobností půjdou do říjnových voleb jako samostatná strana. O změně vedení chtějí starostové jednat v úterý na celostátním výboru. Možnou náhradou za Gazdíka by mohl být prý liberecký hejtman Martin Půta.

Jiří Zimola - ČSSD
10.04.
Rozpad koalice

Koalice na jihu Čech končí, ČSSD zlomily vaz chaty u Lipna

V Jihočeském kraji se rozpadla koalice, ČSSD nepřistoupila na podmínky ANO, které žádalo mimo jiné výměnu všech radních za sociální demokraty. Hnutí ANO tak chtělo, aby své pozice opustil například hejtman Jiří Zimola nebo jeho náměstci Ivana Stráská a Jaromír Slíva.

Brexit - rozdělení
28.06.
Odchod z EU

Brexit štěpí Spojené království, hrozí mu totální rozpadnutí!

Britové si ve čtvrtek odhlasovali odchod z Evropské unie. Zdaleka ne všechny regiony s ním ale souhlasí. Ti, kteří hlasovali proti, by teď chtěli vyhlásit nezávislost a zůstat v Evropské unii. Reálně tak hrozí, že po více jak 300 letech Skotové opustí společný stát s Angličany a Velšany.

Adriana Krnáčová - Magistrát
aktualizováno 10.11.
nedohodli se

Konec koalice v Praze! Definitivně se rozpadla

Koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN) v Praze definitivně skončila. Zástupci ČSSD po dnešním jednání s koaličními partnery uvedli, že ztratili důvěru k Trojkoalici.

Simon Nausch
aktualizováno 29.07.
názor čtenářů

VYHODIT! Trenér Nausch, který zničil Kiki a Maki, musí skončit

Českem stále rezonují dozvuky skandálu kolem plážových krasavic Kiki a Maki. Jejich konec všechny zaskočil. Nicméně o viníkovi, který je odpovědný za tuto sportovní krizi českého beachvolejbalu, mají Češi jasno. Je to Simon Nausch a měl by jako trenér českých hráček skončit. Okamžitě.

Simon Nausch a Kiki a Maki
aktualizováno 28.07.
beachvolejbal

Za koncem Kiki a Maki je trenér repre! Proč se skrývá před médii?

Rozpad prvního beachvolejbalového páru zaskočil celou sportovní veřejnost. Kristýna Kolocová a Markéta Sluková včera o svém konci promluvily na tiskové konferenci plné emocí. Ten, který ale za vším pravděpodobně stojí, se na veřejnosti neukazuje a nechce o konci týmu mluvit. Kdo to je? Milenec Markéty Slukové, trenér (teď už bývalého) prvního páru Česka a zároveň šéftrenér české beachové reprezentace. Simon Nausch.