Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tvoje tvář má známý hlas: Markéta Konvičková jako Lucie Bílá
Aktualizováno 17.4. 2017 20:04
Pěvecký výkon

Lucie Bílá promluvila o výkonu Markéty Konvičkové ve Tváři!

Markéta Konvičková v neděli předvedla v pořadu Tvoje tvář má známý hlas úžasný výkon. Maskéři ji přetvořili do Lucie Bílé a s písní eSeMeS ohromila porotu i diváky. Co na její výkon říká přímo Lucie Bílá?

Pracný sestřih

Obama skončil jako prezident a začal zpívat! Poslechněte si ho!

Barack Obama vedl Spojené státy americké osm let. A za tu dobu pronesl dlouhou řadu projevů po celém světě. Ed Sheeran je pro změnu zpěvák a písničkář, který okouzlil posluchače po celém světě.

Markéta Konvičková jako Pitbull
Aktualizováno 12.3. 2017 23:19
sestřih tvoje tvář má známý hlas

Třetí díl Tváře ovládl drsný rapper Pitbull! KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Třetí řada populární show Tvoje tvář má známý hlas má za sebou třetí díl a tak logicky musí být znám i jeho vítěz. A tím se tentokrát nestal nikdo jiný než krásná Markéta Konvičková.

Prásk.tv píše:

Miminko
čtěte o tématu zpěv na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

ANKETA Úžasná show

I druhý díl Tváře ovládla žena! Kdo se nejvíc líbil vám? SESTŘIH

Třetí řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu. Také druhý díl nabídl úžasné proměny, dechberoucí výkony a nečekané momenty. Po Adéle Gondíkové tentokrát slavila vítězství Tatiana Vilhelmová.

anketa kdo se líbil vám?

Tvoje tvář: To je velké překvapení! Kdo slaví první triumf? SESTŘIH

V pořadí třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala a byla to pořádná jízda! Kromě dechberoucích výkonů diváky čekalo i velké množství zajímavých proměn - ta největší patřila bezpochyby Martinu Dejdarovi, kterého byste pod maskou nepoznali!

SHOW SE VRACÍ

Tvář je tady! A hned to bude díl plný rekordů! GALERIE

Už v neděli startuje první díl třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Na její přípravě se podílí desítky lidí, kteří odvádějí maximální výkon. Natáčení prvního dílu zabralo nejdelší čas, diváky ale čeká vystoupení, které tu ještě nebylo.

TVOJE TVÁŘ: Ruml napadl Sokola a Gondíková rozmlátila auto! - 15
Aktualizováno 20.2. 2017 18:04
TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS

Tvář se vrací už v neděli! Sokolovi hned rozmlátí auto! VIDEO

Už tuto neděli vypukne na obrazovkách TV Nova třetí řada veleúspěšné show Tvoje tvář má známý hlas! Na co se můžete těšit?

Pro dobrou věc

Chce zapomenout na Maddie? Matka bude zpívat v TV show

Novým způsobem se snaží vypořádat se zmizením Maddie její matka Kate. Zapojila se do charitativního sboru Missing People, ve kterém zpívají lidé, jimž se ztratil někdo blízký. Sbor se teď snaží prorazit v populární talentové soutěži.

Vánoční pozdrav

Karel Gott poslal vzkaz fanouškům a ukázal fotky ze soukromé akce

Karel Gott tento týden vystupoval na soukromé akci v Malostranské besedě. Mistr se ukázal podle fotografií v dobré formě i náladě a teď ještě fanouškům poslal vánoční vzkaz.

video + anketa TVOJE ZVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS

Marta Jandová ovládla potřetí Tvář! Jak dopadli ostatní? SESTŘIH

V jubilejní desáté epizodě druhé řady zábavné show Tvoje tvář má známý hlas zvítězila už potřetí Marta Jandová. Tentokrát se převtělila do amerického rockového zpěváka, který si říká Meat Loaf. A byla to pěkně pekelná podívaná!