Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hyeny zneužívají neštěstí

POZOR: Facebookem se šíří článek o Míšině návratu, je to vir!

Dnes už třináctiletou Míšu hledají desítky policistů už měsíc a půl. Zatímco většina Čechů má o dívku starost, jsou i tací, kteří chtějí na neštěstí vydělat! Facebookem se šíří vir, který se tváří jako odkaz na článek, že se Míša našla.

Michaela Muzikářová - videa
Aktualizováno Předevčírem 09:47
smutná přání

Míša měla narozeniny! Lidé jí posílali dojemné i drsné VZKAZY

Včera to bylo 13 let, co se pohřešovaná Míša Muzikářová narodila. Někteří lidé jí přes sociální sítě posílají krásná narozeninová přání a doufají, že už se brzy vrátí. Další už se vzdali naděje a vzkazy posílají přímo do nebe.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 24.2. 2017 16:41
pátrají u Plzně

Policie je na stopě Míše: Věří, že její tělo Ota ukryl pod vodou!

Pátrací tým hledal Míšu Muzikářovou v bývalé raketové základně už dvakrát. Na rozlehlé ploše je několik zatopených chodeb a ploch, ve kterých by šlo snadno ukrýt tělo. Základna je poblíž obce Čeminy na Plzeňsku, kde žil i podezřelý Otakar S..

Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

nevzdávají se

Další naděje v pátrání po Míše: Tající sníh odkryje nové stopy!

Michaela Muzikářová je stále nezvěstná. Po dívce už v prvních týdnech pátralo mnoho dobrovolníků. Nyní se chystají Míšu znovu jít hledat. Na sociálních sítích se už radí, kam půjdou pročesávat okolí.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 21.2. 2017 17:43
šokující informace

Nové informace v pátrání po Míše: Svědek popsal, co viděl v lese!

Michaela Muzikářová je stále nezvěstná. Kriminalisté po školačce usilovně pátrají už více než měsíc, ale dívka jako by se propadla do země. Policie o získaných svědectvích veřejnost neinformuje, jeden svědek však nyní promluvil. Řekl, co podivného viděl 10. ledna.

TN.CZ EXKLUZIVNĚ Ztracená Míša

Matka otevřeně o Otakarovi S.: Hrůza, že jsem nepoznala pedofilii

Policie neustále pátrá po nezvěstné Michale Patricii Muzikářové, která zmizela 11. ledna. Kriminalisté opakovaně vyslýchali otčíma dívky Otakara S., který ale vzápětí spáchal sebevraždu. Jeho maminka nyní otevřeně promluvila o poměrech v rodině i pozdní lítosti, že nepoznala, že její syn je "nemocný".

Pátrání po Míše
Aktualizováno 14.2. 2017 14:39
ztracená dívka

Na Míšu se už zapomnělo. Život v Ústí se vrací do normálu

Po zmizení Michaely Muzikářové se život v Ústí nad Labem změnil od základu. Snad žádné dítě nebylo bez doprovodu, rodiče požadovali policejní dohled u škol. Nyní se ale už vše vrací do "starých kolejí". O Míše už se téměř ani nemluví.

Ztracená Míša a Otakar S.
Aktualizováno 13.2. 2017 16:30
policejní pátrání

Ztracená Míša: Z Otakara udělaly pedofila pomluvy, tvrdí příbuzný

Více než měsíc uplynul od doby, kdy se ztratila 12letá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem. Žákyně šesté třídy ZŠ zmizela za záhadných okolností zřejmě 11. ledna. Otčím dívky spáchal sebevraždu, nejen z toho důvodu je jedním z podezřelých. Rodina však Otu brání a věří v jeho nevinu.

Eva Muzikářová

O žádné pobláznění nejde! Míšina máma se k radikálům hlásí už roky

O radikálním smýšlení Evy Muzikářové, matky ztracené Míši není pochyb. Žena vystupuje na sociálních sítích jako Eva Braunová, aktivně komunikuje na fórech neonacistů. Před sedmi lety navíc kandidovala do Poslanecké sněmovny za stranu DSSS.

Ztracená Míša a Otakar S.
Aktualizováno 11.2. 2017 21:39
Najdou ji?

Zlom v případu Míša: Otakar prý nechal dva dopisy na rozloučenou

Čím dál víc to vypadá, že klíčem k nalezení dvanáctileté Míši bude sebevražda Otakara S. Expřítel Míšiny matky podle informací TV Prima zanechal hned dva dopisy na rozloučenou. Ty údajně policisty zavedly do lesů na Kralovicku, které v pátek pročesávali.