Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po Míše v raketové základně
Aktualizováno 15.3. 2017 13:58
video policejní akce

Video ze základny, kde hledají Míšu! Policie rozšířila pátrání

Po Michaele Patrcii Muzikářové se pátrá už více než dva měsíce. Policie opakovaně prohledává opuštěnou raketovou základnu. Zřejmě věří, že tam vrah ukryl tělo školačky. Natočili jsme pro vás video, které vám dá nahlédnout do bunkrů u rozpadlé základny. V úterý policie rozšířila místo pátrání. Vydala se asi o 10 km dál.

pátrání po míše muzikářové

"Naděje jsou malé, vidím tmavé místo," říká věštec o ztracené Míše

Policie po ztracené Míše Muzikářové pátrá už dva měsíce. Zatím bez hmatatelného výsledku. Podle názoru věštce a kartáře Jana Honiga je naděje, že se najde dívka živá, hodně malá.

Pátrání po Míše v raketové základně - 5
Aktualizováno 11.3. 2017 20:58
Neúspěšné pátrání

Smutné výročí: Míša zmizela už před dvěma měsíci, policie tápe

Policie stále pátrá po zmizelé třináctileté Míše Muzikářové, která je nezvěstná už dva měsíce. Momentálně prohledává areál bývalé vojenské základny na severu Plzeňska, ke kterému měl dnes již mrtvý, hlavní podezřelý Otakar S. pravděpodobně zvláštní vztah. Zatím ale ani tam policisté, psovodi nebo potápěči žádné nové stopy po dívce neobjevili.

Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

POLICEJNÍ PÁTRÁNÍ

Změna taktiky v pátrání po Míše: Dívenku hledají potápěči!

Michaela Patricia Muzikářová je nezvěstná téměř dva měsíce. Pátrací tým opakovaně pročesává okolí bývalé raketové základny na Plzeňsku. Ve čtvrtek začali prohledávat i vodní plochu. Na místo přijeli i potápěči.

Smutné vzkazy

Matka zmizelé Míši smutní: "Jsou bolesti, na které není lék"

Eva Muzikářová, matka zmizelé Míši, která předtím na internetu vystupovala jako drsná žena, teď výrazně změnila své chování. Na facebooku si založila nový profil. Místo rasistických vtipů o židech na něm sdílí smutné vzkazy, ze kterých je patrné, jak jí pohřešovaná Míša chybí.

Ztracená Michaela
Aktualizováno 7.3. 2017 13:58
názor odborníka

Astrolog o pohřešované Míše: Hvězdy říkají, že stále žije!

Michaela Muzikářová je téměř dva měsíce nezvěstná. Policie už prohledávala vytipovaná místa se psem. Podle astrologa Milana Fošnára postavení hvězd v době zmizení ale nenahrávalo tomu, že by Míšu někdo zabil. Dokonce se podle něj snad každým dnem dozvíme nové informace.

Pátrání pokračuje

Objeví ji v raketovém silu? Míša zmizela už před dvěma měsíci!

V sobotu to budou dva měsíce od záhadného zmizení Míši Muzikářové z Ústí nad Labem. Policie ji stále nenašla a na případ uvalila informační embargo.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 2.3. 2017 17:45
PÁTRAJÍ U PLZNĚ

Ztracenou Míšu hledá speciálně trénovaný pes. Umí najít mrtvolu!

Policie ve čtvrtek znovu prohledávala areál raketové základny na Plzeňsku. Tentokrát s sebou kriminalisté měli trénovaného německého ovčáka. Zřejmě věří, že tam najdou tělo nezvěstné Michaely Patricie Muzikářové z Ústí nad Labem. Dívku už téměř dva měsíce nikdo neviděl.

Hyeny zneužívají neštěstí

POZOR: Facebookem se šíří článek o Míšině návratu, je to vir!

Dnes už třináctiletou Míšu hledají desítky policistů už měsíc a půl. Zatímco většina Čechů má o dívku starost, jsou i tací, kteří chtějí na neštěstí vydělat! Facebookem se šíří vir, který se tváří jako odkaz na článek, že se Míša našla.

Michaela Muzikářová - videa
Aktualizováno 26.2. 2017 09:47
smutná přání

Míša měla narozeniny! Lidé jí posílali dojemné i drsné VZKAZY

Včera to bylo 13 let, co se pohřešovaná Míša Muzikářová narodila. Někteří lidé jí přes sociální sítě posílají krásná narozeninová přání a doufají, že už se brzy vrátí. Další už se vzdali naděje a vzkazy posílají přímo do nebe.