Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Michaela Muzikářová - biologický otec
Aktualizováno 13.7. 2017 11:13
nestál o ni

Krutá slova táty Míši: Neměla se narodit! Dopadlo to, jak to dopadlo

Zmizení Míši Muzikářové dál halí tajemství, její otec už se ale prakticky smířil s tím, že dcera se domů živá nevrátí. Sám o to mít dítě nestál.

Ztracená Míša
Aktualizováno 12.7. 2017 15:48
odloží případ?

"Je to navždy ztracené, je mrtvá!" Táta Míši se vzdal poslední naděje

Zmizelá Míša Muzikářová je pryč už příliš dlouho, nikdo ji nikdy nenajde a jestli ano, tak bude mrtvá. Přesně to si myslí otec dívky, jejíž jméno poslední půlrok média tolik zmiňovala. Zratila se v lednu a od té doby, jako by se po ní slehla zem. Policie už nemá stopy a zvažuje případ odložit.

Jiří Markovič o kouze ztracené Míši
Aktualizováno 12.7. 2017 11:54
stále se nenašla

Kriminalista: Míša má maximálně měsíc, pak se bude dít zhruba toto

Pokud se nenajdou žádné nové stopy, které by napomohly k vypátrání zmizelé školačky Míši Muzikářové, policie případ po půl roce šetření odloží. Podle zkušeného exkriminalisty Jiřího Markoviče se dá předpokládat, že se tak stane nanejvýš do čtyř týdnů. Kromě důvodů vysvětlil i to, co se v takovém případě bude dít dál.

Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

žije ještě?

Proč chtějí případ Míši odložit tak brzy? Kriminalista má jasno!

Po zmizelé Míše Muzikářové nejsou žádné stopy a vyšetřování skončilo na mrtvém bodě, policie proto tento týden oznámila, že zvažuje jeho odložení. Je to přitom jen půl roku od chvíle, kdy Míša zmizela. Podle bývalého elitního kriminalisty Jiřího Markoviče se odložení případu dalo očekávat.

Ztracená Míša

"Byl tak smutný"! Matka popsala poslední hodiny Otakarova života

Otakara S. policie vyšetřovala v souvislosti se zmizením Michaely Muzikářové. Vyšetřovatelé po školačce pátrají už od poloviny ledna, o dva týdny později spáchal Otakar sebevraždu. Otakarova matka prozradila, o čem s ním mluvila krátce před jeho smrtí.

Ztracená Míša

Případ ztracené Míši: Mám důkaz o nevině Oty, říká jeho matka

Pohřešovaná Míša Muzikářová zmizela před více než půl rokem. Otakar S., kterého policie označila za hlavního podezřelého, spáchal krátce po jejím zmizení sebevraždu. Policie už podle pozůstalých nezadržuje osobní věci, které mu zabavila. Jeho matka věří, že to svědčí o jeho nevinně.

Matka ztracené Míši
Aktualizováno 15.6. 2017 12:57
propagace nacismu

Soud potrestal matku zmizelé Míši Muzikářové, dostala podmínku

Okresní soud v Ústí nad Labem potrestal podmíněným trestem matku zmizelé Míši Muzikářové Evu. Žena podle soudu propagovala nacismus, dokonce jí byl zabaven přívěšek s hákovým křížem a oblečení s nacistickými symboly.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
Aktualizováno 18.5. 2017 09:57
Nové informace

Stopa v případu zmizelé Míši? Ota S. chtěl prý zabít ji i její matku!

Po dvanáctileté Míše Muzikářové pátrají policisté už 127 dní. Netuší, kde hledat, nemají jedinou stopu. Od začátku případu přitom podezírali přítele matky Otakara S., který se podle nových informací už jednou pokusil Míšu, její matku i sebe zabít. Píše o tom dnešní MF Dnes.

Míšina matka
Aktualizováno 4.5. 2017 20:49
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

Smutné výročí

Míša se ztratila před třemi měsíci: Tady byla naposledy šťastná!

Už tři měsíce pátrají policisté po třináctileté Míše Muzikářové. Hledali ji v Ústí nad Labem, kde bydlela, v lesích na Plzeňsku, bývalém bunkru i na skládce. Po dívce ale jako by se slehla zem. Příbuzní nedávno sdíleli Míšinu rozesmátou fotku, kterou chtěli ukázat, že byla šťastné dítě.