Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smutné výročí

Míša se ztratila před třemi měsíci: Tady byla naposledy šťastná!

Už tři měsíce pátrají policisté po třináctileté Míše Muzikářové. Hledali ji v Ústí nad Labem, kde bydlela, v lesích na Plzeňsku, bývalém bunkru i na skládce. Po dívce ale jako by se slehla zem. Příbuzní nedávno sdíleli Míšinu rozesmátou fotku, kterou chtěli ukázat, že byla šťastné dítě.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 5.4. 2017 21:21
zmizelá dívka

Po Míše pátrají už 84 dní! Jaké možnosti policii ještě zbývají?

Skoro tři měsíce policie bezvýsledně pátrá po 13ti leté Míše Muzikářové z Ústí nad Labem, která se podle matky ztratila 11. ledna při cestě do školy. Policie od té doby prohledala všechna místa, která navštěvoval hlavní podezřelý z únosu - matčin bývalý přítel Otakar S. Nic ale nenašla.

Matka Míši
Aktualizováno 28.3. 2017 20:53
skončí ve vězení?

Propaguje Adolfa Hitlera: Matku Míši prošetřují kvůli nacismu!

Podle informací TV Nova policie začala prošetřovat matku pohřešované Míši Muzikářové z Ústí nad Labem kvůli propagaci nacismu. Dívčina matka se totiž na sociálních sítích vydávala za Evu Braunovou, partnerku Adolfa Hitlera, a sdílela řadu fotografií a citátů souvisejících s potlačováním lidských práv.

Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 28.3. 2017 11:29
náročné pátrání

Hledání Míši: Příbuzná se zlobí, proč hledají na skládce až teď?!

Vyšetřovatelé už více než dva měsíce pátrají po Michaele Patricii Muzikářové. Podle příbuzné nezvěstné školačky policie věří, že Míša není mimo ČR. Nyní změnili lokalitu pátrání a vrátili se zpět do Ústí nad Labem, kde prohledávají skládku. Příbuzná se snaží zjistit další místa, kde by někdo mohl dívku ukrýt.

Bydliště Míši M.
Aktualizováno 27.3. 2017 18:50
policejní pátrání

Nová stopa? Policie hledala tělo Míši (13) na skládce v Ústí!

Nastal v případu pohřešované Míši Muzikářové zvrat nebo policie tápe? Ať je tomu tak nebo onak, o víkendu se policie vrátila hledat její tělo do Ústí. Na skládku...

Pátrání po Míše v raketové základně
Aktualizováno 15.3. 2017 13:58
video policejní akce

Video ze základny, kde hledají Míšu! Policie rozšířila pátrání

Po Michaele Patrcii Muzikářové se pátrá už více než dva měsíce. Policie opakovaně prohledává opuštěnou raketovou základnu. Zřejmě věří, že tam vrah ukryl tělo školačky. Natočili jsme pro vás video, které vám dá nahlédnout do bunkrů u rozpadlé základny. V úterý policie rozšířila místo pátrání. Vydala se asi o 10 km dál.

pátrání po míše muzikářové

"Naděje jsou malé, vidím tmavé místo," říká věštec o ztracené Míše

Policie po ztracené Míše Muzikářové pátrá už dva měsíce. Zatím bez hmatatelného výsledku. Podle názoru věštce a kartáře Jana Honiga je naděje, že se najde dívka živá, hodně malá.

Pátrání po Míše v raketové základně - 5
Aktualizováno 11.3. 2017 20:58
Neúspěšné pátrání

Smutné výročí: Míša zmizela už před dvěma měsíci, policie tápe

Policie stále pátrá po zmizelé třináctileté Míše Muzikářové, která je nezvěstná už dva měsíce. Momentálně prohledává areál bývalé vojenské základny na severu Plzeňska, ke kterému měl dnes již mrtvý, hlavní podezřelý Otakar S. pravděpodobně zvláštní vztah. Zatím ale ani tam policisté, psovodi nebo potápěči žádné nové stopy po dívce neobjevili.

POLICEJNÍ PÁTRÁNÍ

Změna taktiky v pátrání po Míše: Dívenku hledají potápěči!

Michaela Patricia Muzikářová je nezvěstná téměř dva měsíce. Pátrací tým opakovaně pročesává okolí bývalé raketové základny na Plzeňsku. Ve čtvrtek začali prohledávat i vodní plochu. Na místo přijeli i potápěči.

Smutné vzkazy

Matka zmizelé Míši smutní: "Jsou bolesti, na které není lék"

Eva Muzikářová, matka zmizelé Míši, která předtím na internetu vystupovala jako drsná žena, teď výrazně změnila své chování. Na facebooku si založila nový profil. Místo rasistických vtipů o židech na něm sdílí smutné vzkazy, ze kterých je patrné, jak jí pohřešovaná Míša chybí.