Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Robinsonův ostrov - Moderátor Ondřej Novotný - 4
13.03.
Robinsonův ostrov

Nestydatá Robinsonka? Moderátor Ondra si všiml ruky v kalhotkách

Soutěž o imunitu v pondělním díle Robinsonova ostrova znovu ovládl kmen Manobo. Členové Kalingy tak budou opět muset rozhodnout, koho na kmenové radě pošlou domů. Někteří tak rovnou začali přehodnocovat svá spojenectví.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
08.03.
Robinsonův ostrov

Hráči z Manoba se pěkně vybarvili: Překvapivá slova o Zině!

Středeční díl Robinsonova ostrova byl v mnohém přelomový. Kmen Kalinga vyhrál první soutěž a pochutnal si na sladkých vaflích. Zina dostala tajný úkol, na který ale rychle přišel Martin a snažil se ji ovlivnit. Choval se jako kamarád, přitom o ní nemá příliš dobré mínění.

Robinsonův ostrov - kmenová rada
06.03.
Robinsonův ostrov

Robinsoni šokovali: Víme, čí je který hlas! Dá se to poznat snadno

V pondělí mohli diváci sledovat další napínavý díl show Robinsonův ostrov. Kmen Kalinga musel znovu vyřadit jednoho člena a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo půjde z kola ven. A někteří hráči překvapili i vlastní alianci!

Prásk.tv píše:

Počet video views na webech skupiny Nova vzrostl v roce 2017 o 42 % - 1
čtěte o tématu Jak to vidí Robinsoni na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Robinsonův ostrov - 8. díl - 6
01.03.
drsná soutěž

To z Robinsona vystřihli! Hru přerušili kvůli vážnému zranění

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl napínavé reality show Robinsonův ostrov. Soutěžící v ní tentokrát bojovali o odměnu, a to ve vůbec nejdrsnější hře, kterou můžete v pořadu vidět. A neobešla se bez zranění.

Robinsonův ostrov - Zina a Bára
27.02.
jak to vidí robinsoni

Pomluvy, které v televizi neuvidíte! Robinsonka Zina odhalila pravdu

V pondělí večer jste mohli sledovat další díl napínavé reality show Robinsonův ostrov. Tentokrát kmeny znovu zápolily o imunitu. A stejně jako už několikrát předtím byla slabší Kalinga.

Robinsonův ostrov - Nikol si vyřizuje účty s expřítelem - 4
22.02.
Robinsonův ostrov

Barbína Nikol prozradila, kdo se jí na ostrově líbil! Budete překvapení

Středeční díl druhé řady Robinsonova ostrova byl plný překvapení. Po soutěži o imunitu musel tým Kalinga, který prohrál, znovu vyloučit jednoho člena. Hráči navíc ani neměli čas poradit se o taktice, kmenová rada se totiž konala hned!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
20.02.
Robinsonův ostrov

Odstrčená Bára kope kolem sebe: Sprostá slova o ostatních hráčích!

Pondělní díl Robinsonova ostrova sice nepřinesl soutěž o imunitu ani kmenovou radu, i přesto nebylo o dramatické momenty nouze. Nejvíc "na ráně" je teď v Manobu Bára, která si zpětně neodpustila drsná popíchnutí.

Robinsonův ostrov - Rozdělení do kmenů
aktualizováno 15.02.
Robinsonův ostrov

Robinsoni z první řady nešetřili kritikou: Takhle se všem vysmáli!

Středeční díl Robinsonova ostrova byl napínavý až do konce. O prvním vyřazeném na kmenové radě rozhodl poslední hlas, na ostrov se ale okamžitě vrátil Petr. Co na taktiku soutěžících říkají účastníci první řady?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik
13.02.
ostrá hádka

Velké odhalení v Robinsonovi: Tohle si Dominik za rámeček nedá

V pondělí večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Robinsonův ostrov. Vůbec poprvé v druhé řadě pořadu soutěžící zápasili o imunitu. Z vítězství se radoval kmen Manobo a podle Robinsonů za to mohlo nevyvážené rozdělení sil v týmech.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
08.02.
jak to vidí robinsoni

Terry z Robinsona ruply nervy: Myslela jsem, že vás zabiju, křičela

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl reality show Robinsonův ostrov. Ten byl hodně zásadní – muži a ženy se v něm konečně rozdělili do dvou soutěžních týmů. A ostrov opustil první z hráčů.