Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petra Palusková
04.02.
Záhadná playmate

Místo gratulací si Petra vysloužila kritiku! Fotky ze svatby zmizely

Playmate Petra Palusková, kterou diváci znají z Robinsonova ostrova, čekala asi jiné ohlasy, když se pochlubila svatební fotkou. Místo gratulací jí ale lidé v komentářích vyčítají, že neumí ani základy angličtiny - přitom se měla vdávat v Austrálii.

Petra Palusková -1
02.02.
Obřad v Austrálii

Pánové, máte smůlu! Playmate Petra se vdala, šaty překvapila!

Playmate Petra Palusková se vdala! Po účasti v české soutěži Robinsonův ostrov i slovenské reality show Farma prohlásila, že chce založit rodinu a usadit se. S kým do toho praštila, ale stále odmítá prozradit.

Petra Palusková -3
aktualizováno 21.12.
už má sbaleno

Petra Palusková se bude vdávat! Obřad proběhne u protinožců

Playmate Petra Palusková bodovala jak u diváků Robinsonova ostrova, tak u diváku slovenské Farmy. A to nejen díky svým bujným přednostem. Teď navíc zabodovala i v osobním životě a na svých sociálních sítích oznámila zasnoubení. Kvůli svatbě navíc musí urazit pěknou dálku. Vdávat se totiž bude až v Austrálii.

Prásk.tv píše:

Petra Palusková - 1
čtěte o tématu Petra Palusková na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Petra na Farmě - 1
aktualizováno 18.12.
tradice v reality show

Petra Palusková opět ukázala své přednosti. A opět za to nemohla

Z bývalé Robinsonky Petry Paluskové je teď farmářka. A pozornost na sebe poutala i ve slovenské reality show Farma. V jednom z posledních dílů se totiž tak opila, že ani nemohla chodit. Navíc u toho zapomněla na kus oblečení, který by vám rozhodně neměl chybět, pokud se válíte v blátě.

Petra Palusková pase ovce
15.11.
drsná reality show

Robinsonka Petra v slzách: Kvůli ovcím si úplně promočila kalhotky

Účastníce úspěšné reality show Robinsonův ostrov zkouší štěstí i v zahraničí. Petra Palusková se před několika týdny zapojila do drsného pořadu Farma na televizi Markíza. A lehké to tam rozhodně nemá.

Petra Palusková na Farmě
aktualizováno 31.10.
drsné podmínky

Robinsonka Petra opět v reality show: Ovce ji dohnaly k slzám!

Není to tak dávno, co se sexy Robinsonka Petra Palusková vrátila z pustého ostrova, a už se po hlavě vrhla do další reality show. Tentokrát zkouší štěstí na slovenské Farmě. Jenže tropický ráj a drsná salaš nejsou to samé.

Petra Palusková -3
16.05.
vdavekchtivá playmate

Petra z Robinsona by se chtěla vdávat. Její vyvolený jí dal košem!

O Petře Paluskové z Robinsonova ostrova se mluví i po skončení soutěže. Může za to mimo jiné její nový pořad Udělej si to sám s Petrou. Tentokrát si na pomoc pozvala statného Mílu. A došlo i na řeči o svatbě.

Petra Palusková -2
aktualizováno 01.05.
Robinsonův ostrov

Smutné přiznání Robinsonky Petry: Odmala ji trápí tahle věc!

S Petrou z Robinsona bývá legrace, i ona ale skrývá smutná tajemství. V rozhovoru pro TN.cz se rozpovídala i o tom, jak jí chybí otcovská figura. Krásná playmate totiž tatínka nemá, náhradu ale našla na Ostrově.

Petra Palusková
30.04.
Veřejné přiznání

Sexy Petra z Robinsona šokovala: Kdo se jí líbil na Ostrově?

Petra Palusková v Robinsonovi ráda ukazovala sexy postavou, a tak není divu, že stále dostává nabídky od fanoušků. Na žádosti o ruku prý nereaguje, přiznala ale, že po vztahu touží. A líbilo se jí i pár kluků na Ostrově...

Petra Palusková -1
aktualizováno 29.04.
Robinsonův ostrov

Petra se svěřila, co by udělala s výhrou. To by vás nenapadlo!

Playmate Petra už z Robinsonova ostrova vypadla, a tak byl rozhovor na TN.cz opravdu peprný. Kromě toho, kdo se jí líbí, nebo kolik má plastik, prozradila třeba i to, za co by utratila vyhrané peníze. A překvapivě by si nekoupila nic pro sebe!