Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtelná nehoda u Kostelce nad Labem - 1
aktualizováno 28.10.
Zemřel spolujezdec

Tragédie u Kostelce nad Labem! Vlak smetl auto, jeden mrtvý

Vážnou dopravní nehodu řešili v neděli policisté a záchranáři mezi obcemi Čakovičky a Jiřice poblíž Kostelce nad Labem. Motorový vlak tam srazil osobní auto značky Dacia. Jeden člověk nepřežil, druhý je těžce zraněný.

Srážka osoby vlakem v pražské Libni - 4
aktualizováno 17.09.
srážka s vlakem

V kolejišti v Jihlavě našli mrtvolu. Vlaky budou stát několik hodin

Mrtvého člověka našli v pondělí ráno na železniční výhybce v Jihlavě ve směru Luka nad Jihlavou. Provoz na trati museli zastavit.

Srážka vlaku s traktorem ve Smrkovicích - 4
aktualizováno 31.07.
Zasahuje vrtulník

Nehoda vlaku u Písku! Po srážce s traktorem 11 zraněných

Ve Smrkovicích u Písku dnes vlak srazil traktor. Na místě bylo podle informací TV Nova jedenáct zraněných, z toho šest osob převezli záchranáři do nemocnice. Mezi zraněnými je řidič traktoru i strojvedoucí z vlaku. Celková škoda je v řádu desítek milionů korun.

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Srážka vlaku s autem na Domažlicku - 6
aktualizováno 12.07.
Galerie Děsivá nehoda

Auto vjelo na přejezd a srazil ho vlak. Chlapec (2) nehodu nepřežil

U Staňkova na Domažlicku došlo ve středu v podvečer k vážné dopravní nehodě. Vlak tam na přejezdu smetl osobní automobil. Dvouleté dítě nehoda nepřežilo.

Tragédie u Čáslavi
aktualizováno 31.01.
1 mrtvý a 1 zraněný

Tragédie u Čáslavi. Auto narazilo z boku do vlaku. Řidič nepřežil

Při tragické nehodě na železničním přejezdu u Koudelova na Čáslavsku zemřel řidič osobního vozu, který se srazil s projíždějícím osobním vlakem. Spolujezdkyně z auta utrpěla zranění. Provoz na silnici I. třídy z Čáslavi do Chrudimi je omezen.

Srážka auta s vlakem v Opavě - 3
19.11.
Těžká nehoda

Auto vjelo v Opavě pod rozjetý vlak, ženu museli hasiči vystříhat

Všechny složky Integrovaného záchranného systému zasahovaly v sobotu v podvečer v opavské části Předměstí. Auto, ve kterém cestovali jednapadesátiletá žena a o deset let starší muž, vjelo na přejezdu přímo pod kola přijíždějícího vlaku.

Nehoda na přejezdu
21.04.
černý den na zlínsku

Auto na přejezdu smetl vlak. Odlétlo na schody supermarketu!

Během čtvrtka se hned dvakrát srazilo auto s vlakem na železniční trati na Zlínsku. První nehoda před polednem zablokovala provoz v průmyslové zóně na okraji Vizovic. Druhá se stala pozdě večer u frekventované křižovatky ve Zlíně - Prštném. Auta v obou případech řídili mladí muži, kteří skončili v nemocnici.

Nehoda na kolejích
20.01.
železniční neštěstí

Tragédie: 12letá dívka zemřela na kolejích! Strojvedoucí se zhroutil

Včera ve večerních hodinách srazil vlak společnosti RegioJet v úseku Brodek u Přerova – Prosenice mladou dívku. Ta se pohybovala v úseku, kam byl vstup zakázán. Vlak nabral několikahodinové zpoždění.