Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Michal Jančařík oslavil narozeniny
10.07.
zdravotní potíže

První slova od operace: Jančařík oslavil narozeniny, jak se teď cítí?

Moderátor Michal Jančařík oslavil 43. narozeniny a nyní se doma zotavuje po náročné operaci. Při ní mu lékaři odebrali i druhou ledvinu, tu první mu museli transplantovat před dvěma lety. Jak se cítí a kdy se na něj můžete těšit na obrazovce?

Královna Alžběta II. ve slunečních brýlích
aktualizováno 08.06.
Ztrácela zrak

Záhada slunečních brýlí královny vyřešena! Přiznala operaci

Britská královna Alžběta II. podstoupila operaci očí. Proto v posledních týdnech nosila při většině veřejných vystoupení nosila sluneční brýle. Raději zvolila tuto variantu, než aby všechny akce rušila.

Žena si nechala udělat vagínu z ryby
02.06.
všechno funguje

Žena se narodila bez vaginy. Nechala si ji udělat z ryby

Třiadvacetiletá Jucilene Marinhová se narodila s vrozenou vývojovou vadou, jíž charakterizuje zakrnění nebo úplná absence dělohy, částečně i pochvy a vejcovodů. Do její intimní oblasti byla operativně vložena genitální forma vytvořená kůží z Tilápie. Rybí kůže se absorbovala do těla a přeměnila se na tkáň, která prochází vaginálním traktem. Po třech týdnech v nemocnici mohla mít konečně poprvé sex.

Prásk.tv píše:

Gabriel Jiráčková - 1
čtěte o tématu operace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Těhotná žena - 1
26.05.
foto uvnitř článku

Jsem těhotná, tvrdila žena lékaři. Co měla ve vagině, ho šokovalo!

Moje dítě se přestalo hýbat, tvrdila žena lékařům. Teprve na operačním sále se ukázalo, jaká je pravda. Ve vagině a břichu měla asi kilo marihuany.

Je tohle pravá Melania Trumpová? Konspirátoři mluví o dvojnici
20.05.
Chybička se vloudila

Trump vítal manželku doma, udělal si ostudu! Ani Melanii nepotěšil

Americký prezident Donald Trump si znovu ukrojil pořádný kus ostudy. Na twitteru sdílel příspěvek, ve kterém první dámu po operaci vítal zpět v Bílém domě. Jenže nedokázal ani správně napsat jméno své manželky.

2143137
18.05.
Strašlivá chyba lékařů

Mária šla na jednoduchou operaci, lékař jí protrhnul průdušnici!

Už téměř tři a půl roku se domáhá spravedlnosti rodina čtyřiapadesátileté Márie Pšenčíkové z Bardejova na severovýchodě Slovenska. Žena šla na jednoduchou operaci, při níž jí lékaři měli odoperovat žlučníkové kameny. Anesteziolog jí ale protrhnul průdušnici. Když se na to přišlo, bylo už pozdě.

Manželé Trumpovi
15.05.
Operace první dámy

Melanii pustí do tří dnů, tvrdí Trump. Média spekulují o cystě

Americký prezident Donald Trump oznámil, že jeho manželce se po operaci daří dobře a brzy ji propustí z nemocnice. Melanii museli náhle hospitalizovat kvůli nálezu na ledvině. Americká média spekulují o cystě, kterou lékaři odstranili.

Melania Trump - 7
aktualizováno 14.05.
V nemocnici zůstane

Melania Trumpová musela náhle na operaci! Měla nález na ledvině

Americká první dáma musela na operaci ledviny! Lékaři Melanii Trumpové odstranili "nezhoubný nález", v nemocnici bude do konce týdne. Během zákroku byl přítomen i prezident Donald Trump.

Muž si nechal voperovat kardiostimulátor pod cizí identitou
aktualizováno 10.05.
hledá ho policie

Muž ošálil lékaře, na cizí identitu mu voperovali kardiostimulátor!

Pražští policisté řeší velmi neobvyklý případ podvodu. Muž využil cizí identitu a nechal si do těla voperovat funkční kardiostimulátor. Nemocnici a pojišťovně tím vznikla škoda za více než tři čtvrtě milionu korun. Operace se uskutečnila už v roce 2012, ale policie byla na podvod upozorněna až loni.

Hana Reinders
aktualizováno 02.05.
moderátorka zuří

Hana Reinders promluvila: Jak to skutečně je s prasklými silikony?

Ani oblíbené moderátorce Snídaně s Novou Hance Reinders se nevyhýbají zdravotní obtíže. Kvůli problémům s implantáty musela dokonce na operaci. A při té příležitosti si své vnady nechala zmenšit.