Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Slovenka si z nemocnice přinesla superbacil
17.09.
odolný vůči antibiotikům

Matka půl roku trpěla bolestmi. Z nemocnice si přinesla superbacil!

Matka dvou dětí si z nemocnice ve slovenské Nitře odnesla nebezpečný superbacil, který odolává i nejsilnějším antibiotikům. Bakterií se žena nakazila při operaci a trápila ji půl roku. Případ prošetřuje Úřad pro dohled nad zdravotní péčí.

Transplantace ledviny v IKEM
06.09.
řetězová výměna

Unikátní transplantace v IKEM: Zapojili i 3D tiskárnu a policisty

Lékaři z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) se zapojili do unikátní mezistátní párové troj-výměny ledvin od žijících dárců s otevřeným koncem. Jeden orgán putoval do Rakouska, odkud naopak ledvina přišla zpátky do IKEM. Aby svým kolegům ve Vídni usnadnili práci, poslali jim vůbec poprvé týden před operací 3D model orgánu, který měli transplantovat.

Katie Stubblefield - 5
20.08.
chtěla se zabít

Dostala druhou šanci! Kráska se střelila do obličeje, už má nový

Před lety byla tak zoufalá, že se rozhodla zabít. Katie Stubblefieldová (21) popadla loveckou pušku a střelila se přímo do obličeje. Lékaři dívku ale navzdory strašlivému poranění dokázali zachránit. Dostala tak druhou šanci a nakonec i novou tvář. Rodiče po transplantaci doufají, že se dcera nové příležitosti chopí.

Prásk.tv píše:

Jules Rose - 1
čtěte o tématu operace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Miroslav Kalousek v nemocnici
aktualizováno 16.08.
vojenská nemocnice

Bolesti a akutní operace břicha! Kalousek poslal ze špitálu vzkaz

Předseda poslaneckého klubu TOP09 a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek skončil na operačním sále! Akutní operace proběhla v Ústřední vojenské nemocnici, kde si poleží zhruba ještě deset dní. Informaci přinesl deník Blesk.

Pátrání - Martin Čonka
aktualizováno 11.08.
Je po operaci

Vězeň utekl z pražské nemocnice! Policie prosí o pomoc s pátráním

Policisté pátrají po vězni, který během přerušeného trestu utekl z nemocnice. Po operaci levého předloktí byl hospitalizován na pražských Vinohradech. Podle policie mohl uprchnout do Teplic nebo Chomutova.

Matthew Perry - 3
08.08.
Prasklé střevo

Hvězda Přátel musela na operaci! Tohle Perry vzkazuje z nemocnice

Herec Matthew Perry musel do nemocnice, kde ho okamžitě operovali. Podle mluvčího se podrobil zákroku kvůli prasklému střevu. Z nemocničního lůžka už poděkoval fanouškům za podporu.

Veronica Cominguez
03.08.
video Kuriózní případ

Dívka šokovala tím, co má pod tričkem. Z břicha jí vyrůstá dvojče!

Vypadá stejně jako všechny ostatní dívky v jejím věku. Přesto se od nich výrazně odlišuje. Mladá teenagerka (14) z Filipín se totiž narodila se dvěma dalšími končetinami visícími z trupu. Ty patří jejímu parazitnímu dvojčeti, které se v děloze správně nevyvinulo. Dívku nyní čeká operace.

Eva Pilarová
aktualizováno 01.08.
Nevzdává to

Eva Pilarová promluvila o svém zranění! Poslala vzkaz fanouškům

Oblíbená zpěvačka Eva Pilarová je po vážném úrazu, při kterém si před dvěma týdny zlomila stehenní kost a rameno, stále v nemocnici. Nenechává na sebe ale dolehnout špatnou náladu, ráda by prý už v srpnu vystupovala. Svým fanouškům navíc skrze TV Nova poslala vzkaz.

eva burešová
aktualizováno 30.07.
tvoje tvář má známý hlas

Hvězdu Tvojí tváře čeká operace! Z nemocnice uklidňuje fanoušky

Nepříjemně se léto zkomplikovalo hvězdě nové řady Tvojí tváře Evě Burešové (25). S ledvinovou kolikou skončila v sobotu v nemocnici a zítra ji čeká operace.

Eva Pilarová s manželem
aktualizováno 21.07.
Ošklivý úraz

Manžel popsal záchranu Pilarové! Řekl, proč upadla a zranila se

Zpěvačce Evě Pilarové volal pomoc manžel, když zjistil, že se nemůže postavit na nohy. Nešťasným pádem si zlomila stehenní kost a podrobila se operaci. Teď se zotavuje v nemocnici.