Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Je tohle pravá Melania Trumpová? Konspirátoři mluví o dvojnici
20.05.
Chybička se vloudila

Trump vítal manželku doma, udělal si ostudu! Ani Melanii nepotěšil

Americký prezident Donald Trump si znovu ukrojil pořádný kus ostudy. Na twitteru sdílel příspěvek, ve kterém první dámu po operaci vítal zpět v Bílém domě. Jenže nedokázal ani správně napsat jméno své manželky.

2143137
18.05.
Strašlivá chyba lékařů

Mária šla na jednoduchou operaci, lékař jí protrhnul průdušnici!

Už téměř tři a půl roku se domáhá spravedlnosti rodina čtyřiapadesátileté Márie Pšenčíkové z Bardejova na severovýchodě Slovenska. Žena šla na jednoduchou operaci, při níž jí lékaři měli odoperovat žlučníkové kameny. Anesteziolog jí ale protrhnul průdušnici. Když se na to přišlo, bylo už pozdě.

Manželé Trumpovi
15.05.
Operace první dámy

Melanii pustí do tří dnů, tvrdí Trump. Média spekulují o cystě

Americký prezident Donald Trump oznámil, že jeho manželce se po operaci daří dobře a brzy ji propustí z nemocnice. Melanii museli náhle hospitalizovat kvůli nálezu na ledvině. Americká média spekulují o cystě, kterou lékaři odstranili.

Prásk.tv píše:

Petra Janů
čtěte o tématu operace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Melania Trump - 7
aktualizováno 14.05.
V nemocnici zůstane

Melania Trumpová musela náhle na operaci! Měla nález na ledvině

Americká první dáma musela na operaci ledviny! Lékaři Melanii Trumpové odstranili "nezhoubný nález", v nemocnici bude do konce týdne. Během zákroku byl přítomen i prezident Donald Trump.

Muž si nechal voperovat kardiostimulátor pod cizí identitou
aktualizováno 10.05.
hledá ho policie

Muž ošálil lékaře, na cizí identitu mu voperovali kardiostimulátor!

Pražští policisté řeší velmi neobvyklý případ podvodu. Muž využil cizí identitu a nechal si do těla voperovat funkční kardiostimulátor. Nemocnici a pojišťovně tím vznikla škoda za více než tři čtvrtě milionu korun. Operace se uskutečnila už v roce 2012, ale policie byla na podvod upozorněna až loni.

Hana Reinders
aktualizováno 02.05.
moderátorka zuří

Hana Reinders promluvila: Jak to skutečně je s prasklými silikony?

Ani oblíbené moderátorce Snídaně s Novou Hance Reinders se nevyhýbají zdravotní obtíže. Kvůli problémům s implantáty musela dokonce na operaci. A při té příležitosti si své vnady nechala zmenšit.

Bojové vozidlo pěchoty - BVP - 2
aktualizováno 26.04.
NATO

Vojáci Slovenska zamíří k hranicím Ruska, posílí jednotky NATO

Slovenská vláda rozhodla, že se jejich vojáci připojí k jednotkám NATO v Pobaltí. Kromě vojáků vyšle také množství pásové a kolové techniky. O vyslání jednotek se spekulovalo už loni, slovenská armáda tam zatím vysílala vojáky pouze na výcvik.

Operace
aktualizováno 24.04.
Znovu mužem

První transplantace penisu! Voják dostal orgán mrtvého dárce

Američtí chirurgové v Baltimoru slaví obrovský úspěch. Vůbec poprvé se podařila transplantace mužského přirození. Lékaři ji provedli válečnému veteránovi, který o pohlavní orgány a obě nohy přišel ve válce v Afghánistánu. Identitu pacienta, jehož rekonvalescence probíhá dobře, doktoři nezveřejnili.

Muž po druhé transplantaci obličeje
23.04.
pokroková operace

Muž má už třetí obličej, bez tváře musel žít dlouhé měsíce

Francouzským lékařům se podařila průlomová operace, jednomu muži už podruhé transplantovali obličej. Operovaný muž, který jako první podstoupil dvě obličejové transplantace, se po třech měsících stále zotavuje v nemocnici, dle svých slov se cítí dobře.

Ekaterina Fedyaeva
12.04.
strašlivá smrt

Selhání lékařů: Zaměnili injekce, ženu (24) nabalzamovali zaživa!

Lékaři v ruském Uljanovsku se dopustili tragického omylu. V nemocnici nešťastně zaměnili injekce a ženě (27), která měla podstoupit rutinní operaci, vstříkli do žil formaldehyd. Ten se používá při balzamování mrtvol. Pacientka následně umírala v krutých bolestech několik dní.