Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nemocnice. Ilustrační foto.
20.02.
chřipková epidemie

Chřipka kosí i personál nemocnic! Operace se musí odkládat

Chřipková epidemie stále neustává a trápí celou Evropu, od začátku sezóny si nemoc vyžádala už 33 životů. Teď navíc přináší další komplikace, nemoci podléhá i zdravotní personál nemocnic. Chrudimská nemocnice kvůli tomu již musela odložit naplánované operace.

Vnitřní strany stehen
19.02.
To je móda

Ženy pobláznil nový trend! Upravit si nechávají zvláštní část těla

Každý týden jako by se objevil nový trend, který poblázní tisíce lidí po celém světě. Asi nejčastěji se módou řídí ženy, a tak novinky míří především na ně. Poslední trend spočívá v úpravě pupíku!

Jiří Pomeje
aktualizováno 07.02.
Už ve čtvrtek v Prásku

Jiřího Pomeje pustili z nemocnice. Jeho lékař řekl, jak na tom je

Herce a dabéra Jiřího Pomeje ve středu propustili z nemocnice. Po téměř 14 dnech od onkologické operace, kdy mu kvůli nádoru museli odebrat hlasivky. Jeho hlas už asi nikdy neuslyšíme.

Prásk.tv píše:

Ladislav Potměšil - 1
čtěte o tématu operace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SNOWtour 2016/17: Branná – nový manšestrový vlk!

Branná už dlouhodobě patří mezi naše oblíbená střediska. Tenhle jesenický „koutek“ se vyznačuje tou nejpohodovější atmosférou široko daleko, a to hlavně díky jejímu majiteli Banditovi, který se večer v hospodě u lanovky promění v hlavního baviče s těmi nejvtipnějšími historkami.

Trojrozměrný obraz srdce
aktualizováno 04.02.
Moderní technologie

Čeští lékaři mají unikátní metodu: Při operaci vytvoří 3D obraz srdce!

Unikátní technologii trojrozměrného mapování srdce představili na mezinárodním kardiologickém sympoziu ve Spojených státech lékaři z pražské nemocnice Na Homolce. Na vývoji spolupracovali se třemi evropskými centry. Pomocí nové metody, kterou testují při odstraňování srdečních arytmií, si dokážou přímo během zákroku vytvořit trojrozměrný obraz srdce.

Dítě v posteli
24.01.
JAK SE TAM DOSTALY?

Kojenec měl v těle 16 jehel! Spolknout je nemohl, tvrdí lékaři

S vysokou horečkou přivedla matka v Uzbekistánu svého jedenáctiměsíčního syna do nemocnice. Při rentgenovém vyšetření se lékaři naskytl šokující pohled. V těle nemluvněte objevil 16 ostrých jehel!

Žena trpící vzácnou formou rakoviny úst
aktualizováno 04.01.
smrtelná choroba

Ženu poslali domů s alergií. Chybná diagnóza jí zničila tvář!

Angličance Jannine McHaffieové nadělil osud během jejího krátkého života kopu bolesti a utrpení. Mladá maminka trpí nevyléčitelnou formou rakoviny, o které si zpočátku myslela, že je to jen běžná alergie. Právě s touto chybnou diagnózou ji poslali lékaři domů.

Operace - ilustrační
aktualizováno 11.12.
mechanická pomoc

V ČR budou operovat srdce roboti! Od prvního zákroku uběhlo 70 let

Uběhlo už 70 let od doby, kdy chirurg Jan Bedrna provedl první operaci srdce v tehdejším Československu. Stalo se to ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. Od té doby ušla kardiochirurgie obrovský kus cesty - až po operace pomocí robotů.

Mise nový domov: Chorobná lámavost kostí komplikuje matce život! - 5
aktualizováno 06.12.
mise nový domov

Petra trpí vzácnou chorobou: Za život si zlomila už šedesát kostí!

Už ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Podaří se jim překvapit i handicapy nezlomenou maminku a jejího syna?

Žena chce vypadat jako Angelina Jolie
01.12.
To se nepovedlo

Měla vypadat jako Angelina Jolie. Takhle po 50 operacích dopadla!

Devatenáctiletá Íránka podstoupila více než 50 plastických operací. Chtěla se co nejvíce podobat své oblíbenkyni Angelině Jolie. Všechno se ale ošklivě zvrtlo a dívka teď musí poslouchat, že vypadá spíše jako zombie.

Lékaři z IKEMu voperovali muži umělé srdce
aktualizováno 30.11.
unikátní transplantace

Lékaři z IKEMu voperovali muži umělé srdce. Zachránili mu život

Lékaři z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny voperovali pacientovi umělé srdce. Jsou třetí na světě, kteří použili srdeční náhradu u pacienta.