Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nebezpečná židle z Kauflandu
aktualizováno včera 11:28
nebezpečný výrobek

Chlapci amputovala prst židle z Kauflandu! Můžete ji mít doma

Šestiletý chlapeček z Jablonce nad Nisou utrpěl těžké zranění ruky, když se pod ním složila skládací židle zakoupená v Kauflandu. Kloučkovi téměř amputovala prst na ruce. Podstoupil komplikovanou operaci na specializované klinice ve Vysokém nad Jizerou. K události došlo těsně před Vánoci, chlapec se doteď léčí.

Slovenský exprezident Rudolf Schuster
15.02.
vážný stav

Náhlá operace! Slovensko se bojí o exprezidenta Schustera

Vážné zdravotní komplikace trápí bývalého slovenského prezidenta Rudolfa Schustera. V noci musel být náhle převezen do nemocnice kvůli problémům se srdcem. Podle slovenských médií je už po operaci.

2245693
aktualizováno 14.02.
výměna manželek

Dita popsala chvíle před nehodou: Šramocení v telefonu, pak ticho

Ditě a Zdenkovi z Výměny manželek se během vteřiny obrátil život naruby. Zdenkovi museli po vážné dopravní nehodě amputovat obě nohy. Dita popsala poslední chvíle před tragédií.

Prásk.tv píše:

Muž spolkl párátko - 1
čtěte o tématu operace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Bethan Simpson a miminko
12.02.
Rozštěp páteře

Unikátní záchrana! Dítě vyjmuli z dělohy a po operaci vrátili zpět

Unikátní operaci podstoupila těhotná Britka, jejíž miminko mělo rozštěp páteře. Lékaři dítě vyjmuli z její dělohy, operovali a vrátili zpět. Po čtyřech týdnech od zákroku vypadá holčička, která se má narodit v dubnu, zdravě, stejně jako její maminka.

Operace - ilustrační
08.02.

VIDEO: Frýdlantská nemocnice začala znovu operovat

Soukromá nemocnice Frýdlant může opět začít operovat. Sály uzavřela policie po listopadové otravě devíti pacientů. Nemocnice předpokládá, že první operace proběhne v úterý.

Nemocnice ve Frýdlantu po otravě
aktualizováno 07.02.
frýdlantský špitál

Loni se v nemocnici otrávilo 9 lidí. Teď začnou znovu operovat

V soukromé Nemocnici Frýdlant ze skupiny EUC mohou po otravě devíti pacientů znovu začít operovat. Byla tam ukončena kontrola a nic nebrání tomu, aby nemocnice obnovila činnost na operačních sálech. Nikdo z pacientů kvůli otravě nezemřel, posledního lékaři propustili v lednu. Nemocnice předpokládá, že první operace budou v úterý.

penis
aktualizováno 01.02.
Unikátní operace

Mladíkovi uřízli celý penis! Úd v mrazáku přežil, lékaři mu ho přišili

Po strašném nočním útoku, při němž někdo v Keni chlapci usekl penis kuchyňským nožem, se tamním lékařům povedlo nezbytný orgán přidělat zpět. Několik hodin trvající operace byla první svého druhu v celém regionu.

Siamská dvojčata Marieme a Ndeye
aktualizováno 24.01.
Siamská dvojčata

"Nemohu zabít jedno pro druhé," odmítá otec dvojčat. Zemřou obě

Otec siamských dvojčat ze Senegalu čelí nemožnému rozhodnutí. Pokud nebude souhlasit s jejich rozdělením, zřejmě brzy obě holčičky zemřou. Stejně ale může skončit také tato náročná operace. I podle nejlepšího scénáře však vždy přežije jen jedna z nich.

Smutné dítě - ilustrační foto
24.01.
Zdrcená rodina

Chlapce šikanovali kvůli vážné nemoci! Spáchal sebevraždu

Neštěstí prožívá rodina z amerického Louisville, která přišla o svého syna. Ten spáchal sebevraždu poté, co byl ve škole šikován spolužáky kvůli tomu, že nosil vak pro vývod z tlustého střeva, jelikož byl vážně nemocný. Rodina z incidentu viní školu.

Milan šel bosý sněhem
16.01.
Těžké omrzliny

Milan šel bosý závějemi sněhu. Při pohledu na své nohy se zděsil!

Slovák se vydal na sedmikilometrovou cestu ze Svitu do Popradu, přestože měl na nohou jen žabky. Ty prý po cestě ztratil a sněhem se tak brodil bosý. Kvůli těžkým omrzlinám přišel o část chodidel.