Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

nenávistné komentáře

Tohle udělal Facebook s účtem tragicky zesnulé dívky z nehody!

Mladá žena zemřela při dopravní nehodě na Mostecku. Řídila rychle a nedávala pozor na cestu. Její kamarádka nebezpečnou jízdu sdílela živě na sociální síti. Z facebookové profilu mrtvé ženy se stal virtuální pomníček, který ale zahltily nenávistné komentáře.

Ztracená Míša

"Byl tak smutný"! Matka popsala poslední hodiny Otakarova života

Otakara S. policie vyšetřovala v souvislosti se zmizením Michaely Muzikářové. Vyšetřovatelé po školačce pátrají už od poloviny ledna, o dva týdny později spáchal Otakar sebevraždu. Otakarova matka prozradila, o čem s ním mluvila krátce před jeho smrtí.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
Aktualizováno 18.5. 2017 09:57
Nové informace

Stopa v případu zmizelé Míši? Ota S. chtěl prý zabít ji i její matku!

Po dvanáctileté Míše Muzikářové pátrají policisté už 127 dní. Netuší, kde hledat, nemají jedinou stopu. Od začátku případu přitom podezírali přítele matky Otakara S., který se podle nových informací už jednou pokusil Míšu, její matku i sebe zabít. Píše o tom dnešní MF Dnes.

Obchodní sdělení

Plánujete rekonstrukci a sháníte řemeslníka? Připravte se na něj

Co všechno byste měli u řemeslníků pohlídat

Bydliště Míši M.
Aktualizováno 27.3. 2017 18:50
policejní pátrání

Nová stopa? Policie hledala tělo Míši (13) na skládce v Ústí!

Nastal v případu pohřešované Míši Muzikářové zvrat nebo policie tápe? Ať je tomu tak nebo onak, o víkendu se policie vrátila hledat její tělo do Ústí. Na skládku...

TN.CZ EXKLUZIVNĚ Ztracená Míša

Matka otevřeně o Otakarovi S.: Hrůza, že jsem nepoznala pedofilii

Policie neustále pátrá po nezvěstné Michale Patricii Muzikářové, která zmizela 11. ledna. Kriminalisté opakovaně vyslýchali otčíma dívky Otakara S., který ale vzápětí spáchal sebevraždu. Jeho maminka nyní otevřeně promluvila o poměrech v rodině i pozdní lítosti, že nepoznala, že její syn je "nemocný".

Michaela Muzikářová a Otakar S.
Aktualizováno 16.2. 2017 17:18
exkluzivně poslední rozloučení

Rodina se loučila s Otakarem S.: Pohřeb mu nevystrojili, řekli proč

Otakar S., který před více než dvěma týdny spáchal sebevraždu, měl ve středu kremaci. Muž byl otčímem pohřešované Michaely Patricie Muzikářové. Policie ho kvůli zmizení dvanáctileté školačky opakovaně vyslýchala. Klasický pohřeb se nekonal. Podle rodiny si totiž žádný nepřál.

Ztracená Míša a Otakar S.
Aktualizováno 11.2. 2017 21:39
Najdou ji?

Zlom v případu Míša: Otakar prý nechal dva dopisy na rozloučenou

Čím dál víc to vypadá, že klíčem k nalezení dvanáctileté Míši bude sebevražda Otakara S. Expřítel Míšiny matky podle informací TV Prima zanechal hned dva dopisy na rozloučenou. Ty údajně policisty zavedly do lesů na Kralovicku, které v pátek pročesávali.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
Aktualizováno 10.2. 2017 21:52
Pátrací akce

Zvrat v případu? Policie pátrala po Míše v lese, kde se chtěl Ota zabít!

Míšu Muzikářovou znovu hledaly desítky policistů, tentokrát v lese na Plzeňsku. Právě tady se čtyři dny po zmizení poprvé pokusil o sebevraždu hlavní podezřelý Otakar S. O pátrací akci informoval portál Novinky.

ztracená míša

NOVÉ SVĚDECTVÍ: Otakar nemohl Míše ublížit, vysvětluje jeho bratr

Zmizení Míši Muzikářové stále halí plno otazníků. Po sebevraždě jednoho z podezřelých, bývalého přítele matky Otakara S., panuje velké napětí. Policie od jeho smrti odmítá případ komentovat. Bratr Otakara řekl důvody, proč Ota podle něj Míše nemohl ublížit.

Ztracená Míša

Proč Otakara pustili, když zneužil dívku? Tohle říká expolicista

Celá republika pátrá po Michaele Patricii Muzikářové, která už je téměř měsíc nezvěstná. Zlom v případu nastal, když se bývalý přítel matky Otakar S. minulý týden oběsil. Policie ho kvůli zmizení školačky několikrát vyslýchala. Navíc vyšlo najevo, že Otakar před rokem zneužil Míšinu kamarádku. Jak je možné, že byl na svobodě?