Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ztracená Míša
aktualizováno 20.11.
hádka na Facebooku

Ota S. má konečně klid, svěřila se sestra. A co ztracená Míša?

Míša Muzikářová je pohřešovaná od ledna. Policie po více než půlročním pátrání případ odložila s tím, že dívku někdo zřejmě zavraždil. Hlavním podezřelým byl od začátku Otakar S., který ale spáchal sebevraždu krátce po jejím zmizení. Otova sestra dala na Facebook fotku, kterou naštvala hodně lidí.

Michaela Muzikářová - 5
aktualizováno 15.09.
přímý přenos ukončení pátrání?

Ztracená Míša Muzikářová: Policie řekne, jak je to s pátráním!

Vyšetřovatelé v pátek promluví o zmizení Michaely Patricie Muzikářové, která podle policie beze stopy zmizela 11. ledna. Předpokládá se, že pátrání odloží. Živé vysílání sledujte živě na TN.cz od 10 hodin.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
aktualizováno 12.09.
Zmizení Míši Muzikářové

Bratr Otakara S.: On už se nemůže bránit, tušil jsem, jak to dopadne

Policie v pátek zřejmě oznámí, že odloží případ zmizelé Michaely Muzikářové. Ta zmizela před osmi měsíci cestou do školy. Výsledek policejního pátrání nepřekvapil bratra hlavního podezřelého, bývalého přítele Míšiny matky Evy Otakara S. Tomu, že by Otakar Míše ublížil, jeho bratr stále nevěří.

Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
aktualizováno 28.07.
nová fakta

Chybovali? Policisté našli věci zmizelé Míši až napodruhé!

Nůžky a kružítko patřící pohřešované Míše Muzikářové sice policisté v autě hlavního podezřelého Otakara S. našli, ale podle všeho ne při první prohlídce vozu, ale až při té druhé. A ta se konala až ve chvíli, kdy Otakar S. spáchal sebevraždu.

Místo nehody u Obrnic
10.07.
nenávistné komentáře

Tohle udělal Facebook s účtem tragicky zesnulé dívky z nehody!

Mladá žena zemřela při dopravní nehodě na Mostecku. Řídila rychle a nedávala pozor na cestu. Její kamarádka nebezpečnou jízdu sdílela živě na sociální síti. Z facebookové profilu mrtvé ženy se stal virtuální pomníček, který ale zahltily nenávistné komentáře.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
03.07.
Ztracená Míša

"Byl tak smutný"! Matka popsala poslední hodiny Otakarova života

Otakara S. policie vyšetřovala v souvislosti se zmizením Michaely Muzikářové. Vyšetřovatelé po školačce pátrají už od poloviny ledna, o dva týdny později spáchal Otakar sebevraždu. Otakarova matka prozradila, o čem s ním mluvila krátce před jeho smrtí.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
aktualizováno 18.05.
Nové informace

Stopa v případu zmizelé Míši? Ota S. chtěl prý zabít ji i její matku!

Po dvanáctileté Míše Muzikářové pátrají policisté už 127 dní. Netuší, kde hledat, nemají jedinou stopu. Od začátku případu přitom podezírali přítele matky Otakara S., který se podle nových informací už jednou pokusil Míšu, její matku i sebe zabít. Píše o tom dnešní MF Dnes.

Bydliště Míši M.
aktualizováno 27.03.
policejní pátrání

Nová stopa? Policie hledala tělo Míši (13) na skládce v Ústí!

Nastal v případu pohřešované Míši Muzikářové zvrat nebo policie tápe? Ať je tomu tak nebo onak, o víkendu se policie vrátila hledat její tělo do Ústí. Na skládku...

Ztracená Míša a Otakar S.
17.02.
TN.CZ EXKLUZIVNĚ Ztracená Míša

Matka otevřeně o Otakarovi S.: Hrůza, že jsem nepoznala pedofilii

Policie neustále pátrá po nezvěstné Michale Patricii Muzikářové, která zmizela 11. ledna. Kriminalisté opakovaně vyslýchali otčíma dívky Otakara S., který ale vzápětí spáchal sebevraždu. Jeho maminka nyní otevřeně promluvila o poměrech v rodině i pozdní lítosti, že nepoznala, že její syn je "nemocný".

Michaela Muzikářová a Otakar S.
aktualizováno 16.02.
exkluzivně poslední rozloučení

Rodina se loučila s Otakarem S.: Pohřeb mu nevystrojili, řekli proč

Otakar S., který před více než dvěma týdny spáchal sebevraždu, měl ve středu kremaci. Muž byl otčímem pohřešované Michaely Patricie Muzikářové. Policie ho kvůli zmizení dvanáctileté školačky opakovaně vyslýchala. Klasický pohřeb se nekonal. Podle rodiny si totiž žádný nepřál.