Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bydliště Míši M.
Aktualizováno 27.3. 2017 18:50
policejní pátrání

Nová stopa? Policie hledala tělo Míši (13) na skládce v Ústí!

Nastal v případu pohřešované Míši Muzikářové zvrat nebo policie tápe? Ať je tomu tak nebo onak, o víkendu se policie vrátila hledat její tělo do Ústí. Na skládku...

TN.CZ EXKLUZIVNĚ Ztracená Míša

Matka otevřeně o Otakarovi S.: Hrůza, že jsem nepoznala pedofilii

Policie neustále pátrá po nezvěstné Michale Patricii Muzikářové, která zmizela 11. ledna. Kriminalisté opakovaně vyslýchali otčíma dívky Otakara S., který ale vzápětí spáchal sebevraždu. Jeho maminka nyní otevřeně promluvila o poměrech v rodině i pozdní lítosti, že nepoznala, že její syn je "nemocný".

Michaela Muzikářová a Otakar S.
Aktualizováno 16.2. 2017 17:18
exkluzivně poslední rozloučení

Rodina se loučila s Otakarem S.: Pohřeb mu nevystrojili, řekli proč

Otakar S., který před více než dvěma týdny spáchal sebevraždu, měl ve středu kremaci. Muž byl otčímem pohřešované Michaely Patricie Muzikářové. Policie ho kvůli zmizení dvanáctileté školačky opakovaně vyslýchala. Klasický pohřeb se nekonal. Podle rodiny si totiž žádný nepřál.

Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Ztracená Míša a Otakar S.
Aktualizováno 11.2. 2017 21:39
Najdou ji?

Zlom v případu Míša: Otakar prý nechal dva dopisy na rozloučenou

Čím dál víc to vypadá, že klíčem k nalezení dvanáctileté Míši bude sebevražda Otakara S. Expřítel Míšiny matky podle informací TV Prima zanechal hned dva dopisy na rozloučenou. Ty údajně policisty zavedly do lesů na Kralovicku, které v pátek pročesávali.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
Aktualizováno 10.2. 2017 21:52
Pátrací akce

Zvrat v případu? Policie pátrala po Míše v lese, kde se chtěl Ota zabít!

Míšu Muzikářovou znovu hledaly desítky policistů, tentokrát v lese na Plzeňsku. Právě tady se čtyři dny po zmizení poprvé pokusil o sebevraždu hlavní podezřelý Otakar S. O pátrací akci informoval portál Novinky.

ztracená míša

NOVÉ SVĚDECTVÍ: Otakar nemohl Míše ublížit, vysvětluje jeho bratr

Zmizení Míši Muzikářové stále halí plno otazníků. Po sebevraždě jednoho z podezřelých, bývalého přítele matky Otakara S., panuje velké napětí. Policie od jeho smrti odmítá případ komentovat. Bratr Otakara řekl důvody, proč Ota podle něj Míše nemohl ublížit.

Ztracená Míša

Proč Otakara pustili, když zneužil dívku? Tohle říká expolicista

Celá republika pátrá po Michaele Patricii Muzikářové, která už je téměř měsíc nezvěstná. Zlom v případu nastal, když se bývalý přítel matky Otakar S. minulý týden oběsil. Policie ho kvůli zmizení školačky několikrát vyslýchala. Navíc vyšlo najevo, že Otakar před rokem zneužil Míšinu kamarádku. Jak je možné, že byl na svobodě?

1959655
Aktualizováno 6.2. 2017 15:09
Střepiny

Otázky k případu ztracené Míši! Veřejnost kritizuje práci policie

Celá republika pátrá po Michaele Patricii Muzikářové. Ale po dívce jako by se slehla zem. Čas však rychle utíká a šance na nalezení důkazů je každým dnem složitější. Bývalý přítel její matky Otakar S, kterého se Michaela údajně bála, navíc spáchal sebevraždu. Poté, co vyšlo najevo, že měl v minulosti sexuálně obtěžovat dvě nezletilé dívky, se veřejnost začala ptát, jestli policie v řešení případu postupuje správně.

Otakar S.
Aktualizováno 6.2. 2017 12:00
děsivé detaily

"Otakar S. obtěžoval mou dceru!" Matka popsala nechutné detaily

Míša Muzikářová je stále nezvěstná. Minulý týden se navíc oběsil přítel její matky Otakar S., který byl v minulosti v hledáčku policie právě kvůli obtěžování dítěte - shodou okolností měl obtěžovat Míšinu kamarádku, která bydlela ve stejném domě jako Míša. Maminka obtěžované dívky teď pro TN.cz celou událost popsala.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
Aktualizováno 5.2. 2017 14:07
nové informace

Zlom v případu: Otakar S. nezvládl detektor, stopy vedou na hranice!

Pátrání po Míše Muzikářové pokračuje, po smrti Otakara S. ale policie odmítá sdělovat bližší informace. Nejprve to vypadalo, že mají kriminalisté "horkou stopu" a obávají se narušení vyšetřování, teď se ale objevují znepokojující informace, že policie pochybila - a to u samotného Otakara S.!